Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka ja z Tobą będę czuwać :)

    AgaL, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dzisiaj niby mam dzien owulki tak ginek powiedzial. A ta polozna co pobierala ten sluz ze dla niej to wyglada jak bym miala wczoraj ale wczoraj tez mialam tak sucho. I powiem wam ze odkad biore clo to mam tam sucho przez caly cykl. W piatek zobaczymy co on powie mysle ze na pewno cos przepisze na ten sluz. A ziolek nie pilam ale wit B6 lykam ale chyba zaczne bardziej systematycznie.
    Na pewno trzeba poprawic ten sluz.
    Zakupki w miarę udane M kupił mi koszule na poprawę humoru i duuzee lody :-)
    Dziękuję dziewczynki za dobre słowa jesteście kochane :-* <3

    AgaL, Paryzetka83, Smerfelinka, Edycik lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Agusienka1985 Autorytet
    Postów: 860 419

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprobujcie pastę dr budwig, jeśli wydaje sie Wam, ze jest jakiś problem hormonalny/ z owulacja. U mnie zadzialalo.

    relganliumoc9u3n.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu to fajny ten Twój M :)

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu w takim razie trzymam kciuki za udaną wizytę w piątek :*

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 24 lutego 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu trzymam kciuki za piątkową wizytę!

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu polecam na śluz olej z wiesiołka :) Można brać do połowy cyklu (do owulacji). Naprawdę pomaga. Powiem szczerze, że sama nie wierzyłam, ale już w 1 cyklu były mega efekty :)

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja na śluz polecam wit b6, tylko systematycznie od początku cyklu do owulki :) Wiesiołek i siemie nue dały takich efektów

    Smerfelinka, Kasia1407, Bratek, Edycik lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko, dobrze pamiętam, że Ty brałaś 600 wit b6? Ja biorę 200, to chyba mało. A ile razy dziennie brałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 21:04

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madka według naprotechnologii powinno się brać bodajże od 300 do 500 mg B6. Ja będę próbować od następnego cyklu :)

    madka, AgaL, Bratek lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja zwiększę do 300. Dzięki Smerfelinka

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madka ja brałam najpierw 300 a ostatnio 500 (czyli 10 tabletek) a wszystkie brałam na raz, bo inaczej połowy bym nie wzięła ;)

    madka, Bratek, Edycik lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Paryzetko :) Jesteś w pewnym sensie autorytetem, bo po długim czasie Ci się udało ;)

    AgaL, Smerfelinka, Paryzetka83, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasia lizak :-) Jeszcze gorący
    http://static.pokazywarka.pl/i/6361960/513800/img-20160224-131004.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 21:16

    Smerfelinka, Paryzetka83, midnight, cinnamon cookie, Bratek, Edycik lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa super :) A skąd taki pomysł na robienie lizaka?

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopaaa super!! zjadłabym :D

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w Gdańsku na Długiej jest ciuciu manufaktura i za 10zł można sobie zrobić lizaka.
    http://ciuciu.pl/

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa ale czad! Z dziećmi można tyle świetnych rzeczy robić :D

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajny! Też chcę takiego lizaka ;)

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 24 lutego 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje dziękuję na pewno w przyszlym cyklu będę walczyc o dobry śluz :-)
    I olej i B6 podwójną dawkę i w przyszlym miesiacu sluz będzie jak tralala :)
    Aga a no fajny ma swoje lekkie wady ale zycia bez niego sobie nie wyobrazam :-)
    I moj M i moja przyjaciolka wytlumaczyli mi wszystko na spokojnie pocieszyli i oczywiście wy moje wspaniale i juz sie uspokoilam :-* Cieszę się że was wszystkich mam :-*

    Paryzetka no i co z tymi wynikami?

    AgaL, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

‹‹ 1322 1323 1324 1325 1326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ