X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moge sie dolaczyc? :)

    dqpranli960fzv6r.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witaj pewnie że tak :)

    mybvl0p.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny!!!

    Ruby ją się zastanawiała czy napisać w Twoim wątku i Cieszę się że się zdecydowała pięknie rozrasta i przybywa dziewczyn. Będzie z kim dzielić się tymi dobrymi i gorszymi wiadomościami. Trochę się dokształcimy :-P.

    Mi też ząb dokucza od poniedziałku. Robiłam go kanałowo niedawno. Jednak nowy dr. stwierdził, że to ropa gdzieś obok i pod ząb w dziąsło wcisnął dwa razy lekarstwo. Zestresowałam się że pierwszy cykl a ją będę musiała brać antybiotyk. Narazie trochę pomogło ale czuje pod szczęką nadal kulkę bolącą.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz mam synka, ktory ma 20 miesiecy, ale postanowilismy z mezem postarac sie mu o rodzenstwo :) narazie chcemy porobic badania, i wogole jakos tak lepiej sie odzywiac itd. Zakupilismy gore witamin i dzialamy ;)

    U nas zajscie w ciaze jest mega problematyczne, a wrecz nierealne :/ Syna mamy dzieki metodzie in vitro, o niego sie staralismy ponad 2 lata, zanim ujrzelismy upragnione 2 kreseczki. Teraz tez nastawiamy sie na procedure ivf, ale chcemy tez zawalczyc naturalnie.

    dqpranli960fzv6r.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 10 lipca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluś27 wrote:
    Ja juz mam synka, ktory ma 20 miesiecy, ale postanowilismy z mezem postarac sie mu o rodzenstwo :) narazie chcemy porobic badania, i wogole jakos tak lepiej sie odzywiac itd. Zakupilismy gore witamin i dzialamy ;)

    U nas zajscie w ciaze jest mega problematyczne, a wrecz nierealne :/ Syna mamy dzieki metodzie in vitro, o niego sie staralismy ponad 2 lata, zanim ujrzelismy upragnione 2 kreseczki. Teraz tez nastawiamy sie na procedure ivf, ale chcemy tez zawalczyc naturalnie.
    Walczcie, znam dwie pary, których pierwsze dziecko jest z in vitro a drugie przyszło naturalnie ;)

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka30 - i my na to po cichu liczymy, poki co zrobilismy bad nasienia (bo tu byl problem) i jest lepiej, ale nie rewelacyjnie.

    Ja znowu tak bardzo bym chciala czuc Dzidziusia pod sercem :) ach....

    dqpranli960fzv6r.png
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem nova:)

    trzymam za Was kciuki;-)
    Jestesmy z mezem na poczatku staran o dzidzie. Jutro/pojutrze powinien przyjsc @, a mnie od owulacji boli podbrzusze a ostatnio okropnie piersi od strony pach...

    wiem jak niefajne jest czekanie...

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Liluś:) im nas więcej tym lepiej :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Liluś :)
    Wielkie pokłony za to, że próbujecie walczyć metodami naturalnymi. Z historii wyczytanych na OvuF wiem, że cuda się zdarzają także jestem z Wami, ba! wszystkie jesteśmy :)

    Witaj Rudzialka :)
    Po samych objawach niestety nic nie wiadomo :( który to cykl? Mierzysz temperaturę? Bierzesz jakieś leki?

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia - pierwszy cykl, ale od 6 mcy bacznie się obserwuję. Leków nie biorę, robiłam usg niecałe 2 tyg temu i jest ok. Dziś mija 28dc. Tempka na poziomie 36,8 od kilku dni - to u mnie norma.
    można w jakiś sposób wkleić tu wykres?;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 21:37

  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z takich moich doswiadczen, to lykajcie kwas foliowy, a i dla facetow mozna dawac, bo dziala super na morfologie plemnikow.

    Ehhhh jaka ja kiedys naiwna bylam z tym calym zachodzenoem w ciaze, myslalam ze jeden miesiac i wystarczy, i szybko zajde, a tu zonk. Co miesiac tak sie nakrecalam, ze wszystkie objawy ciazy mialam, a potem przychodzila @ i czarna rozapcz i tak przez kilka miesiecy. Potem porobilam badania hormonow, wszytko ok, kupilam ziola ojca Sroki czy Klimuszki i myslalam ze bedzie ok, a tu znowu nic i nic :/ wiec sie zdecydowalismy na bad nasienia no i wyszlo szydlo z worka :/ lekarz nam powiedzial, ze nie mamy nawet 1% szans na naturalne zajscie w ciaze. To byla masakra jakas, moj malz chcial sie rozstac, bo niby jak to on mi dziecka nie da? Ale doszlismy do wniosku, ze walczymy razem :) no i zaczal sie maraton, wyniki, lekarze, zmiana odzywiania, przygotowania do procedury... Zastrzyki, punkcja, transfer, taaaaaki stres i radosne niepewne oczekiwanie. No i sie udalo za pierwszym razem! Zrobilismy bad z krwi, potrm zwykly test ciazowy no i mialam swoje wlasne 2 kreseczki :) pierwsze tyg ciazy to stres, czy wszystko bedzie ok, potem w drugim trymestrze odetchnelismy, no i urodzilam szczesliwie zdrowego syna, wczesiaka bo juz w 34 tc. Ale wszystko ok. A dzisiaj to juz wogole bajka, dziecko mamy zdrowe, radosne, kochane, tylko braciszka mu brakuje do kompletu ;)

    Bratek lubi tę wiadomość

    dqpranli960fzv6r.png
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje Liluś! jesteście niesamowicie dzielni;)

    kwas foliowy to u mnie podstawa, codziennie po sniadaniu.

    jesli chodzi o nas to podejrzewam ze wszystko jest z naszym zdrowiem ok, zdrowo sie odzywiamy, unikamy stresu. niecale 2 lata temu doswiadczyliśmy poronienia samoistnego, ale to chyba poniekad przez moja glupote. Wiec wydaje mi sie ze jestemy/jestem "w stanie" byc w blogoslawionym stanie;)

  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka skoro raz udalo Ci sie zajsc w ciaze to napewno jest wszystko ok, czasami tylko stres przeszkadza ;) musisz wyluzowac, w dni plodne zaszalec w sypialni, kieliszek czy dwa czerwonego winka i bedzie dobrze :D

    nusia., renate lubią tę wiadomość

    dqpranli960fzv6r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziala- pod wykresem klikasz --> udostępnij wykres, w zakładce miniatura masz link do swojego wykresu i normalnie wklejasz na forum. Możesz też ogólnie udostępnić :)

    Liluś- podziwiam :) kwas foliowy tak jak u Rudzialki- podstawa. Zabawne, że każda z nas na początku myśli, że to wszystko się stanie w pierwszym miesiącu, na pstryknięcie palcami... No i każda z nas już pewnie milion razy miała wszystkie możliwe objawy, taki chyba standard już :) Człowiek się naczyta, a potem jest mu niedobrze, jajniki go bolą, zawroty głowy, wrażliwy węch i piersi... :D Ta nasza wyobraźnia :)

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo nusia masz racje!

    nagle wszystkie objawy są tymi ciążowymi :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czasie pisania tego posta 2 razy nawet mnie prawy jajnik zabolał, a mleczko do czyszczenia poczułam z drugiego pokoju :)

    Bratek, renate lubią tę wiadomość

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 10 lipca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Dea :)
    Widzę, że już trochę na forum siedzisz? My takie, początkująco-średniozaawansowane :)

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 10 lipca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dzis depreche normalnie czuje w kosciach ze @ przyjdzie i jak zawsze pelna energi to dzis bez zycia jade na weekend do polski wiec moze troche wyluzuje i przestane o tym ciagle myslec

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 10 lipca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia- mnie caly dzien tak jakby swedzialo podbrzusze ale od srodka dziwne, pierwszy raz tak mam, a tak to standardowo jak co miesiac bol brzucha, krzyza i cyckow :-(

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ