X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się kobity

    dziękuję za wszystkie pytania, ale niestety @ dziś przyszła :( brzusio boli ,doła mam mega także ten...zajrzę jutro.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik :( przytulam :*

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EDYCIK
    smileys-hugs-321431.gif

    Edycik lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edycik :*

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello.
    No więc jak obiecałam w sierpniu wracam do strań, więc wróciłam. Muszę tylko poczekać teraz na @ żeby móc normalnie się starać a kiedy to będzie?? ehh
    Milka gratuluję.
    Madzik, Edycik ;*

    Milka1991, Smerfelinka, Imię_Róży, madzikk, Bratek, cinnamon cookie, Edycik, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1502 1855

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik ściskam i ja! :*

    Hej Katiuszka :) Avatarek <3

    katiuszaa, Edycik lubią tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka no nareszcie.

    Ciacho jak wizyta?

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik, Madzik :-* Tak mi przykro ale może w tym cyklu sie uda <3

    Katiusza witamy :-) Oby sierpień był tym szczęśliwym miesiącem :-)

    Pozdrawiam <3

    madzikk, Edycik lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :) dzidziol rośnie, nadrobił trochę, ma 6,55cm :) rączki, nóżki są, ciągle w ruchu, ciężko go było złapać ;) wszystko prawidłowo się rozwija :) aaaa pierwsze ujęcie to pokazał się od strony.... pupy :P i gin twierdzi, że coś tam majta się między nogami ;) ale to jeszcze czas pokaże :)

    katiuszaa, Kjopa3, Smerfelinka, Ruby, Milka1991, madzikk, Bratek, Paryzetka83, Luccecita, Edycik, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Jestem :) dzidziol rośnie, nadrobił trochę, ma 6,55cm :) rączki, nóżki są, ciągle w ruchu, ciężko go było złapać ;) wszystko prawidłowo się rozwija :) aaaa pierwsze ujęcie to pokazał się od strony.... pupy :P i gin twierdzi, że coś tam majta się między nogami ;) ale to jeszcze czas pokaże :)
    Cinamonku super wizyta a że ruchliwy to też super.

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie w stylu nie związanym ze staraniami.
    Jaki krawat mam mojemu M kupić na wesele szwagierki. Mam szmaragdową sukienkę.

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon super :-) Prawie 7cm to już trochę jest. Może zostanie majtanie między nogami ;-) Nam na tym mniej więcej etapie to mówiła,że "antenka" stoi ;-)

    Katiusza fajnie,że wracasz.

    Mam nadzieję,że trochę ruszy ten wątek bo dziewczyny zaciążyły albo pouciekały i nie ma za bardzo z kim pisać ;-) A ja to też wieczorem raczej aktywna jestem.

    Edycik łap łopatę i szybko wyskakuj z tego dołka :-)

    cinnamon cookie, Milka1991, madzikk, Edycik, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza możesz w takim samym kolorze jak sukienka ale jakiś czas temu w galerii babka mi mówiła, że już się odchodzi od tego zwyczaju dopasowywania krawatu pod sukienkę :) więc pełna dowolność :)

    Kjopa lato się skończy, urlopy też i szybko wszystkie zaczną pisać ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamon o to super wiadomości ;)

    Katiusza witaj córko marnotrawna, wzywam twoją @ i czekam na starania pełną parą :)

    Kjopa chyba laski robią detoks...

    Katiusza zacny awatar ;) co do krawatu zgadzam się z cynamon, nam też mówili że już się odchodzi i mój zawsze wybiera stonowane, szare albo czarne bo takie najbardziej lubi i najładniej wygląda w nich :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Katiusza możesz w takim samym kolorze jak sukienka ale jakiś czas temu w galerii babka mi mówiła, że już się odchodzi od tego zwyczaju dopasowywania krawatu pod sukienkę :) więc pełna dowolność :)
    Ha dzięki Cinnamon ale nadal mam z tym problem jaki krawat powinien założyć. mało ich ma i trudno wybrać

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamon fajnie że już po wizycie ;)
    Niech rośnie mały Cynamonek :)

    Ruby a Ty nie wizytowałaś?

    Katiuszka specjalnie sprawdziłam jaki to kolor szmaragd :P
    No albo będziesz musiała latać z sukienką i znaleźć taki krawat, bo to ciężki kolor, albo postawić na klasyczny czarny, który do wszystkiego pasuje :)

    Kjopa a co Ty taki nocny Marek? kurde, mnie wcześniej tak się chciało spać, a teraz mi się cudownie odechciało...

    Jejciu jejciu ja jutro i pojutrze mam kupę spraw do załatwiania związanych z zakończeniem pracy, zusem, urzędem pracy... w dodatku zjechały się moje kumpele z 3 stron świata i oczywiście każda chce się spotkać, ale wymigałam się i zobaczę się z nimi dopiero w środę i czwartek kiedy to będę po wizycie potwierdzającej że wszystko jest na swoim miejscu, inaczej bym wypaplała, a nie chcę wcześniej, gdy nie mam pewności że wszystko jest ok...

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka ja jutro o 18.00 , dzisiaj byłam na badaniach krwi...

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby no właśnie "pouciekały" czyli może być detoks. Bo może będą może nie ale kilka na raz. Dlatego baaardzo się cieszę,że Paryzetka i Katiusza wróciły <3

    Milka ja nocny marek bo w dzień za bardzo nie mam kiedy pisać.Jeśli już to z telefonu. Mój się rozwalił i na razie mam neta ale bardzo malutki ekran i za dużo czasu w pracy mi zabiera pisanie. Jeśli już to staram się krótko. Potem 17-18 w domu z pracy. Trzeba coś zjeść i spędzić trochę czasu z dzieckiem. Po 20-21 P jedzie do pracy więc dopiero mam czas na czytanie i pisanie. A chodzę spać koło 24 bo wcześniej mi się nie opłaca ;-) Obudziłabym się w środku nocy i siedziała z 2h. A tak budzę się ok.3 a potem ok.5-6. No i jak jest czas wstać do pracy to mi się nie chce :-P

    Katiusza ja nie pomogę bo się nie znam ;-)

    Ruby kciuki za wizytę :-)

    Paryzetka83, Milka1991 lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszka - ze mnie doradca modowy, jak z koziej d... trąba, więc się nie wypowiadam w kwestii krawatów..... ;)))))))

    Milka - ogarniasz chociaż ten cholerny ZUS? ;) Ja dziś pół dnia próbowałam się połapać, o co w tym wszystkim chodzi i mam już papkę, zamiast mózgu (jestem na w kółko odnawialnej odnawialnej umowie zlecenie, więc trochę mi to komplikuje - większość case'ów w necie dotyczy dziewczyn na umowie o pracę :((((( ).

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski:-)
    no znowu sie tu robi gwarno:-)
    Witaj Katiuszka:-)
    Cynamonku wspaniałe wieści dzieć wam rośnie ze ho ho:-0
    Ruby kciukasy za dzisiejszą wizytę;-)
    Edyck kochana tulam:-)

    O Katiusza ja mam dwa wesela w sierpniu 13 i 27 i.... nie mam żadnej kiecki nawet pół, muszę się ogarnąć i wreszcie wybrać na zakupy, bo w weekend mamy grilla dżizas nie wiem kiedy ogarnę te kiecki i jeszcze buty i krawat dla m i koszula aaaaaa;-((((... no i synu zostaje do ubrania choć on najchętniej poszedłby w koszulce z "zygzakiem makkłin"-PPP
    Dziewczyny kopnijcie mnie w zadek ręka mnie świerzbi do testowania, ale muszę wytrzymać do niedzieli, bo przecież kasa mi potrzebna na inne rzeczy, echhh ta głowa:-)...mam 3 testy i muszą wystarczyć;-PP
    Uciekam dam głos później, miłego dnia:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 07:38

    cinnamon cookie, Edycik, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
‹‹ 1784 1785 1786 1787 1788 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ