X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po pracy ;)

    Kjopka im szybsza owulka tym szybsza ciąża :) kciuki za ten cykl :*

    Lucc mam tylko fikcyjne konto do kontaktu z mamą, która pracuje za granicą:(
    Bardzo chętnie bym dołączyła do Waszej grupy, ale trochę nie fair by było, że mogę Was podglądać a Wy mnie nie ;P

    Kasiula udanego urlopu, przede wszystkim owocnego !!! wracaj z dobrymi wieściami :) <3

    Cookie rany julek, to już prenatalne? ale ten czas zapierd...14 tydzień, no ładnie ;)

    Edycik trzymamy bardzo mocno kciuki żeby do wtorku @ nie przyszła ;)

    Czyli będziemy mieć niedługo 3 ciążę: Madzikk, Edycik i Kasiula :) <3

    Edycik, madzikk, Kjopa3, Kasia1407, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 29 lipca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc to bardziej moja psychoza. Lubie jak sie wszystko zgadza. Za mala kwota zeby tak dlugo nad nia siedziec ale jak widac przez to spac nie moglam. Kolejna proba w poniedzialek :-p

    No Milka leci, u ciebie rozpoczal sie juz 6 tydzien:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 14:57

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 29 lipca 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik ja Cię doskonale rozumiem z tymi testami, sama nie robię, żeby się niepotrzebnie nie stresować, co ma być to będzie :*

    Ciasteczko Ty już masz prenatalne, ale ten czas zasuwa...

    Ja się cieszę, że zaczynam weekend. Pewnie odezwę się dopiero w poniedziałek, bo jutro obiecałam Rodzicom jakąś wycieczkę, teraz się zastanawiam gdzie... Może na zamek do Mosznej, sama nie wiem czym ich zaskoczyć ;)
    W niedzielę planujemy wypad na Słowacje w Tatrzańską Dolinę Koprową nad Ciemnosmreczyński Staw. Piękne miejsce, mam nadzieję, że pogoda skutecznie nie popsuje nam planów...

    Edycik, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 29 lipca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamonku niecierpliwie czekam do poniedziałku <3 Na pewno wszystko ok. No i trzymam kciuki za poznanie płci ;-)

    Ruby Ty chyba we wtorek wizyta? Kciuki za łożysko żeby było wyżej :-) O której macie wizyty?

    Eddycik kciuki żeby @ nie przyszła <3 A FL jakie masz długie?

    Madzik za Ciebie też kciuki <3 Środa niedaleko :-)

    Ja Wam powiem,że bałabym się odstawić Dupka nie mając pewności,że nie ma ciąży. Bo jakby była i się nie utrzymała to bym była na siebie bardzo zła. No ale zależy czy bierze się na uregulowanie cyklu czy niski progesteron. No i nasza Milka z drugiej strony jest świetnym przykładem,że z tak niskim progiem można być w ciąży :-O.

    Chmurko udanej wycieczki :-)

    Mój braciszek wrócił zaręczony <3 O szczegóły nie pytałam bo na razie nie było kiedy. No ale chyba podczas kolacji jednak bo cały tydzień padało w Zakopanym. Chyba 2 razy udało im się wyjść.

    Milko -Aga też na FB założyła konto żeby z nami być w grupie. Dodała jedno zdjęcie chyba i było ok.

    madzikk, cinnamon cookie, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 30 lipca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień :)

    Chmurka udanej wycieczki ! też bym gdzieś pojechała, ale mój M ma dużo roboty przy domu...

    Kjopka jestem nie tylko niezwykłym przypadkiem związanym z progiem, ale też z brakiem owulki (może ją przespałam) :P naprawdę dziwne to wszystko, nigdy w życiu bym nie podejrzewała że to będzie ten cykl a tu taki psikus. Czyli da się, da się, jak u mnie się udało, to Wam dziewczyny też się uda ! :D
    Kjopka fajnie że brat ma to już za sobą, teraz tylko wypatrywać ślubu. a przyszła bratowa fajna?
    Kjopka zostanę przy fikcyjnym nazwisku na fb ale dodam chociaż na chwilę ze dwa zdjęcia żebyście mogły mnie dokładniej obczaić :D poproszę o zaproszenie czy coś w tym stylu, podam Ci na priv imię i nazwisko :)

    a tak w ogóle to jestem już na l4
    Samo zajście to mały cud, drugim cudem jest to, że miałam umowę na cały rok, która wygasa jutro i nie miała być przedłużana. Cały rok dupa z tej umowy, a o ciąży dowiaduję się w ostatnim tygodniu pracy ;) no i oczywiście nie miałam wyboru, jak tylko poprosić o l4 :D no pofarciło mi się niesamowicie :P



    Kjopa3, Paryzetka83, cinnamon cookie, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :-)
    Witam sie z drogi, stalismy w gigantycznym korku na A1 11km jechalismy przed ponad 2godziny :-/ Ale juz ruszylo i jedziemy dalej ale mysle ze zajedziemy na jakas 13/14.

    Chmurka udanego weekendu :-)

    Milka czy juz mowilam ze masz piekny suwaczek? I obys miala racje z tymi ciazami <3 A no i rewelacja z tym L4, kurcze ale ci sie pofarcilo ;-) Ja jak bym zaciazyla to tez odrazu bym szla bo niestety mam bardzo duzy kontakt z chemia :-/

    Dziewczyny powiedzcie mi bo mnie troszkę niepokoi to ze gin kazal mi nie brac tego dupka. Boje sie ze moge miec niedobór proga i to zawazy na tym czy sie uda czy nie. Co byście zrobiły na moim miejscu? Bo to nie daje mi spokoju.

    Życzę wam udanego weekendu i duzo odpoczynku :-)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 30 lipca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulek, szczerze to jak wiesz ze ogolnie masz proga niskiego to ja bym walnela kilka tabletek, chociaz na chwile by troche podniosl, nie sadze ze cokolwiek zlego by sie stalo bo przez kilka dni powinien utrzymac sie na odowiednim poziomie aby utrzymac ewentualna ciaze a jakbys zaciazyla to zaczelabys znowu brac. Tak mi sie wydaje ale moze nasz Bratek sie wypowie bo to chodzaca encyklopedia:)

    Dziekuje kochane za wasze kciuki ale ja naprawde jestem pewna ze @ sie pojawi. Ale milo ze wierzycie. Ja wiem ze @ bedzie i wiem ze bez lekarza nie zaciaze ale tez wiem ze w ciazy kiedys bede:)

    Dziewczynki straszna noc, kolejna nieprzespana. Budze sie ze strasznym ssaniem w zoladku, mam ogrom kwasow. Wydaje mi aie ze im wyzszy progesteron tym jest ich wiecej. Zwariuje zaraz, tak jakbym byla glodna, w sumie mam tak co cykl zawsze przed @ ale teraz ssa niesamowicie. Normalnie te kwasy wyzeraja mi zoladek. Nie chce jesc bo im wiecej zjem tym wieksze zaparcia i ulga trwa tylko killa sekund a po zjedzeniu ssa jeszcze bardziej. Moja krew to 0+ a osoby z taka krwia maja sklonnosci do wydzielania wiekszej ilosci kwasow. Ale wiem ze to jest przez hormony nasilone. Czy ktoras ma pomysl co powinnam jesc a czego powinnam unikac? Wiem ze czekolada jest bardzo niewskazana a ja wczoraj niewytrzymalam i kupilam sloik i zjadlam kilka lyzeczek :-p w nocy pije siemie lniane na zaparcia no i na zoladek tez powinno pomoc bo jest zasadowe. Lekarka w zeszlym miesiacu jak badalam sie na helikobaktera przepisala mi specjalne tabletki na kwasowosc ale sie boje je brac, wole naturalne metody, tylko co ja mam naturalnego robic:/

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 30 lipca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik ja tak na prawdę to nie wiem czy mam niski bo z tego co kojarzę to nigdy chuba nie mialam badanego ale tak czysto profilaktycznie pytam. A jezeli chodzi o twoje kwasy to może to jest bardzo dobry znac ze tak jest to nasilone? Ja sie nie znam ale moja kolezanka miala straszne zanim zrobila test tak na prawdę to byl jej pierwszy objaw ;-) I tego ci z calego serca życzę zeby u ciebie bylo tak samo zeby twoje cierpienia nie byly na darmo :-)

    madzikk lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 30 lipca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka ja też nie wiem co bym zrobiła, ale czemu ginek kazał nie brać?
    Przecież w razie co na pewno nie zaszkodzi, a raczej pomoże.
    No poczekamy na opinię Brateczka :)

    Madzikk weż te tabletki i się nie męcz, sprawdzisz chociaż czy działają, po co masz się męczyć? jak Ci nie podpasują to poszukasz innej metody, poczytaj jakie posiłki są silnie kwasotwórcze, znalazłam coś dla Ciebie:
    http://www.vitanatural.pl/produkty-zakwaszajace-i-alkalizujace-organizm-acidoza-acidosa

    A ja się ośmieliłam założyć wątek kwietniowy na bbf, mam teraz duuużo czasu, więc przynajmniej będzie jakieś zajęcie.
    ZAPRASZAM Was moje kochane staraczki do mojego wątku :) <3

    madzikk lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk, ja Ci dam encyklopedię :P
    Co do żołądka - jestem z lekami na nadkwasotę za pan brat już od lat... ;) Jak chcesz, możesz próbowac naturalnie, ale jeśli masz stwierdzone problemy, to bym się nie bała i jakiś czas je stosowała... Nadmiar kwasów, to i przełyk podrażni, i gardło, i żołądek.... Potem to się długo zalecza (mój M. ma przez to problemy z gardłem, zresztą ja też).
    Co jeść? Wstukaj sobie w Wujka Google "dieta w chorobie wrzodowej żołądka", bo ogólnie trooooooooochę tego jest. Dietka by się przydała na jakiś czas, by ustabilizować wydzielanie kwasów.
    Na pewno nic tłustego, mocno przetworzonego i cięzko strawnego. Niestety, ale krem czekoladowy należy do pokarmów z gatunku: samobójstwo na własne życzenie ;) (choć wiem, że jest pyyyyysznyyy <3 :-D ).
    A próbowałaś przed snem jeść coś na zasadzie posiłku nocnego w diecie cukrzycowej? No może nie zaraz przed położeniem się, żeby Cię w nocy nie zalewało z żołądka, ale powiedzmy godzinke przed. Coś niedużego (!), typu 1 kromeczka, niekoniecznie świeża, albo pół "wczorajszej" bułeczki - z chudziutką wędlinką, jakieś małe warzywko na smak (ale niedużo) i tyle. Zaleca się posiłki bodajże max.2h przed snem - ale myślę tu nad czymś na zasadzie uspokojenia ogólnie kwestii głodu/sytości itd., żeby Cię w nocy tak nie ścigało. Aczkolwiek musiałoby to być połączone z regularną dietą na wrzody - żeby wyciszyć nadmierne wydzielanie kwasów.
    No i oczywiście wskazane jest spanie z lekko uniesioną głową ;)


    Kasiu, nie bardzo rozumiem, ale mnie w ciąży trzeba wszystko, jak krowie na rowie ;) Nie badałaś nigdy proga, ale chciałabyś go brać?
    Wiesz co, no niby możesz brać, aczkolwiek jeśli masz dobry i jeszcze podbijesz, to możesz się gorzej czuć.
    Zawsze możesz też po prostu oznaczyć proga ok.7 dni po domniemanej owulce i będziesz wiedziała, na czym stoisz :) Weź pod uwagę, że nawet gdyby się okazało, że prog masz niski, to to nie działa tak, że nagle brany zdąży w ciągu 2-3 dni zafundować Ci TAAAAAAAKIE endometrium ;)
    Btw-serio, przez tyle lat starań nikt Ci nie sprawdził progesteronu????????????????????????????


    Milka, wątek dziewczyn z danego miesiąca, to za chwilę pewnie będziesz miała tak tłoczny, że nam cięzko będzie nadążyć ;) (moje+Agatii wrześniówki produkują przynajmniej 15 stron dziennie.... czasem o wieeeeele więcej ;/ ).
    Ale jakby co, masz tu nasz wątek Ruby'owy ;) Tutaj łatwiej nadążyć ;)
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/zaciazone-z-grupy-ruby-z-of,10023,100.html?sd=1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2016, 11:04

    madzikk lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulek ja mam tak co miesiac, wiec to raczej cionsza ;)

    Dzieki Milus, ja w sumie wiem co zakwasza i odkwasza ale nie zaszkodzi utrwalic :) u mnie kawa i czekolada to zabojstwo ale wczoraj ten sloik tak ladnie wygladal w sklepie i az sie prosil 'wez mnie do raczki' wiec wzielam, ja raczej naleze do solonych osob ale kobieta zmienna jest i w sumie czasem mi sie zdarzalo siegac po slodkie, wiec norma. Nie wezme tych tabletek bo jest napisane w ciazy po konsultacji z lekarzem wiec moze przy staraniach moga miec zly wplyw, pomimo tego ze lekarka wie ze sie staramy i sie pytalam czy moge to sie przemecze i we wrzesniu skonsultuje to z ginekologiem.

    Bratku dziekuje jak zawsze za wyczerpijaca odpowiedz:) ja nadkwasowosc to mam tylko w drugiej polowie cyklu tak samo zaparcia. Nie sadze zeby to bylo cos powaznego ale bede siebie obserwowac a twoje rady napewno zastosuje:)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk wrote:
    ja nadkwasowosc to mam tylko w drugiej polowie cyklu tak samo zaparcia.
    Aaaaaaaaaa....... A to Ty jaki masz progesteron? B-)
    Bo nieśmiertelen zaparcia i zgaga w ciąży, to sprawka właśnie tego zakichanego proga ;)

    Co do tabletek - to jest tak, że za naprawdę bezpieczny uważa się Ranigast etc., czyli tabletki z ranitydyną.
    Jeśli chodzi o inhibitory pompy protonowej, czyli np.omeprazol/pantoprazol etc., niektórzy lekarze, dla spokoju, odradzają ciężarówkom, zaś inni (w tym moje lekarki) - twierdzą, że w rozsądnych ilościach nie zaszkodzą.
    Jeszcze w trakcie starań trafiłam gdzieś na badania, że jeśli są one stosowane w sposób ciągły (bo niektórzy stosują latami), to lepiej odstawić na bodajże 3 m-ce przed staraniami.
    Więc jeśli chcesz być mega ostrożna, zawsze możesz się zastanowić nad ranitydyną. Lek starszej generacji, ale jak wspomniałam - stosowany bardzo powszechnie.

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci Bratku ze nie kojarzę zeby mi ktos sprawdzał mysle ze bym pamietala jak bym takie badanie miala. Co miesiac z lekkimi przerwami od 12 roku zycia biorę dupka zeby dostac @ bo bez tego przed np staraniami nie bylo szans na to zeby @ przyszla sama. I teraz choc to troszke przez te wszystkie leki sie unormowalo to i tak od 16dc zawsze go bralam a tu nagle po pierwszej pieknej owulce od 6 lat bach i zakaz brania. Teraz to i tak po ptakach bo jestem na urlopie a leków nie bral ze soba. No coz co ma byc to będzie.

    Milka zazdroszczę tyle wolnego ja jak bym siedziala w domu to byscie mialy mnie tutaj dosyc ;-) Byscie wyganialy mnie zebym sie lepiej za robotę wziela :-D

    Madzik ja tam wierzę ze to jednak objaw ale nie @ :-)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 30 lipca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam, że jestem w lekkim szoku.... Jeśli masz TAKIE cyrki z hormonami praktycznie od samego początku, to nawet normalnie z NFZu powinnaś już być przebadana na każdą stronę.... :-O
    Nie ogarniam...

    No nic, wypoczywaj przede wszystkim, to najważniejsze!!!!! Stres jest BE i żaden dupek na to nie pomoże ;) :-*

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 30 lipca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co jak sie nie uda w tym cyklu pogadam o tym z moim ginem. On jest taki dosc dokładny to może sie tym zajmie. Na razie żadnych badan nie robie :-)
    Mowilam ze ja do tej pory na żadnego konkretnego lekarza nie moglam trafic wszyscy tylko zawsze obiecywali ze juz za miesiac dwa na pewno znajdę i to wszystko wazne ze u tego widac jakieś efekty leczenia :-)
    Dziewczynki pogoda sie robi my juz praktycznie dojezdzamy, wreszcie sie zobaczę z synusiem i bedzie plazing, smazing i leniuchowanie :-D

    Pozdrawiam was i życzę miłego dzionka :-D

    Milka1991, madzikk lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 30 lipca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Bratku tylko ze ja mam naturalnie taki wysoki progesteron, pewnie nie pamietasz, jak mi badali w zeszlym roku to byl 5dpo byl na wysokosci 95 (wiem ze sa dwie miarki, ale na dwie i tak jest bardzo wysoki). Kasia chetnie bym sie z toba nim podzielila.
    Mam dylemat bo ten sloik z czekolada schowany w szafce mnie ciagle wola i chyba do niego pojde bo jest bardzo samotny. Obiecuje ze tylko 1,5 lyzeczki. Najgorsze jest to ze sloik ma 600ml.
    A te leki co mi lekarka przepisala to ranitidine 150mg, czyli sa bezpieczne:) kiedy najlepiej powinnam sobie zapodac Bratku, przed czy po posilku? (Ulotka po holendersku)
    A tak wogole to w tygodniu zamowie parowar murhpy richards, swietna maszyna:)

    Kasiulek relaxuj sie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2016, 13:49

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 30 lipca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, bo te paskudne słoiki tak mają, że nas wołają... I takie są zawsze biedne, samotne, niekochane.... :( Jak tu ich nie przytulić.... B-) Ale dlatego, z rozsądku - jeeeeeśli już wezmę, to staram się brać malutkie :)

    Aaaaaa, faktycznie - to Ty miałaś taki kosmiczny prog. Przepraszam, ale tyle mamy tych badań, że się można pogubić ;)

    Czyli to, co dostałaś, to odpowiednik chociażby naszego Ranigastu Max :)

    Wiesz co, kiedyś jakoś bardziej restrykcyjnie się podchodziło do stosowania i np.kazano brać rano na pusty brzuch, albo na samą noc. Pytanie, po jakim czasie od wstania jesz śniadanie i na ile przed spaniem? Możesz spróbować na noc, przed samym snem, skoro takie masz cyrki w łóżeczku :(

    Parowar? Fajnie :) Korci mnie od jakiegoś czasu :)
    Daj znać, jak wrażenia :)
    Twój żołądek na pewno będzie bardzo zadowolony <3 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2016, 13:52

    madzikk lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 30 lipca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prawie caly czas cos miele w buzi. No i zgrzeszylam, na 1,5 lyzeczki sie nie skonczylo, ale juz chowam sloik. Jak P przyjdzie to poprosze zeby schowal gdzies gdzie nie bede mogla go znalezc (on sam pewnie go skonczy). Ten lek wezme w takim razie zaraz przed snem.
    Tak sie zastanawiam tylko czy moj wysoki prog nie jest spowodowany zespolem LUF, bo torbieli raczej nie mam. Ale do wrzesnia wytrzymam. Widzicie, czlowiek uczy sie cierpliwosci nie tylko podczas ciazy ale rowniez podczas staran:)

    Jade zaraz bo swojego P (tzn uciekam z domu bo mnie znowu sloik wola).

    To milego!

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 30 lipca 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki wpadam na chwilę bo zaraz się biorę za osyfianie domu;-PPP
    Edycik, Madzikk dziewczyny dalej trzymam kciuki:-))

    Hmmm... Chmurka, Edycik to ja mam odwrotnie z testami, nie lubię złudnych nadziei, jak mi 10 dnia nie wychodzi i potem 12 też nie, to już obmyślam plan działania na kolejny cykl i @ przyjmuję z ulgą;-))...a że lubię też tę adrenalinę przy testowaniu to chyba nic mnie nie powstrzyma....
    m. schował 2 testy z poprzedniego cyklu, żeby mnie nie kusiły a tu cały misterny plan poszedł w piz...du, dzisiaj w auchanie kupiłam 2 pepino i mam nadzieję ze chociaż do niedzieli wytrzymają;-PPPP...to się chyba powinno leczyć;-))
    Ja może też tak testuję bez stresu bo synokla mam, a drugie to byśmy chcieli:-) jak się uda:-)
    Madzikk witaj w klubie wczoraj moje dziecko dostało od chrzestnego masę prezentów i słodyczy ... no i kto te słodycze skrytożerczo podjadał do późnej nocy...JA!!! a na diecie jestem ..masakra...;-(

    madzikk, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 30 lipca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Kasiu udanego wypoczynku!

    Cinamonku powodzenia na wizycie!! oby maluch ładnie sie pokazał :)

    Edycik, Madzik trzymam kciuki!

    Kjopa fajnie takie zaręczyny w górach :) super, gratulacje, mój brat też zaręczał się w górach.

    Milka dobrze że z tym L4 tak sie udało! ale się wstrzeliłaś z tą ciążą :)

    Madzik no po czekoladzie na noc to nic dziwnego :) czekolada i chyba ostre i tłuste rzeczy...a siemię jak najbardziej wskazane.
    I też tak się zastanawiam nad nasileniem Twoich problemów gastrycznych,czy to czasem nie jest objaw.

    Jak byłam dziś na cmentarzu u maluchów, to krążył nade mną bociek...mam nadzieję ze to dobry znak.
    Tym bardziej że dziś znów plamienie- takie śród cyklowe...bo @ najwcześniej 08.08..i tak myślę bo na tamte lekarz żaden nic nie mówił, jeden coś o dupku i tak sie zastanawiam czy brać mogę np Luteinę na własną rękę? bo nie chce żeby całkiem mi się te cykle rozpiepszyły...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2016, 22:41

    madzikk, Milka1991, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
‹‹ 1782 1783 1784 1785 1786 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ