X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku czy ogarniam to się okaże jutro :P no ja byłam oficjalnie na umowie do 31.07. tak więc teraz powinnam przejść na zus i regularnie dostarczać tam zwolnienia...wiem, że to wszystko skomplikowane, ja też się tyle przepisów oczytałam, że szok ;)
    Czyli na zleceniu masz odprowadzane składki? a Jesteś na zwolnieniu?

    Róża aż do niedzieli? kurka, będzie ciężko :P
    To Ci się narobiło imprez...

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    Katiuszka
    jak dobrze, że jesteś :* mialaś ten zabieg? doszłaś już do siebie ? :)

    Edycik
    tulę :*
    plus tego taki, że miałaś książkowy z cykl z książkowymi owulkami :)

    Cynamon
    super, gratki :*

    Milka
    no widzisz jak ci się udalo z tą umową, super :)

    ja w pracy, nie wiem w co ręce wlożyć, od 15.08 urlop, już się nie mogę doczekać :)

    cinnamon cookie, Edycik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana. Nie rozpiskę się bo do pracy lecę ale jak tylko dziś chwilę znajdę to poodpisuję.
    Miłego dnia wszystkim

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Paryzetko Witaj :)

    Milka zapodałam sobie luteinę, może ua mi się w przyszłym tyg dostać do lekarza to mu o tych plamieniach potruję, zobaczymy jak będzie w kolejnym cyklu.

    Ruby kciukii za wizytę ! podgląd będzie?

    Z tą glukozą najgorsze to siedzenie...ja powinnam była do 4.08 zrobić ale właśnie dlatego że nie chciało mi się siedzieć to olałam...

    Smerfelinko kciuki za dotrzymanie postanowienia, choć domyślam się że to nie będzie łatwe.
    Mojje plamienie jest zwykle jednorazowe, max dwa dni ale w środku cyklu...jakby na owulację albo tuż po.

    Edycik :* przykro mi..cały czas trzymam kciuki za bliźnięta, oby w tym cyklu się udało.

    Katiuszka kciuki za sierpień :) co do stroju to nigdy nie przywiązywałam uwagi do tego,żeby mój miała coś w kolorze mojego stroju...jak dla mnie taki żeby jemu się podobał.

    Cinamonku fajnie, bardzo się cieszę że maluch tak pięknie rośnie! a nie pamiętam, wolałabyś chłopca czy dziewczynkę?

    Milka czyli w środę bedziecie też podglądać? trzymam kciuki!

    W kwestii zusu niestety nie pomogę bo ja też na stałej umowie ..

    Haha IR wstrzymaj z testowaniem do poniedziałku, albo nawet do wtorku to może Ci potowarzyszę ;) albo powiem to inaczej: ZACZEKAJ NA MNIE KOBITO! ;)

    cinnamon cookie, Smerfelinka, Imię_Róży, Edycik lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Katiuszka podbijam pytanie Lucc, miałaś już ten zabieg? :)

    Smerfik jak Mążek ?

    Mid jutro beta i wizyta, mój stres osiąga swój zenit...mam nadzieję, że niepotrzebnie ;)
    Dobrze, że miałaś lutkę, na pewno pomoże :)

    Smerfelinka, midnight lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka z tym stresem uważaj, na pewno niepotrzebnie, a tylko możesz zaszkodzić, co mam być to będzie jutro się dowiesz. Myślę że będzie dobrze, tylko się nie stresuj jak za dużo jeszcze nie zobaczysz bo to jescze wcześnie

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Milka bez nerwów - stres to Twój wróg! ;)

    Katiusza ja też jestem ciekawa, czy już po zabiegu jesteś...

    Mid ja nie mam ani przeczuć ani preferencji co do płci :P to pierwszy dzieć więc to trochę inaczej ;) śmiałam się, że dla kobiety to wiadomo, faaaajnie jak może mieć córeczkę, te kokardeczki opaseczki sukieneczki <3 ;) ale chłopiec to często synuś mamusi, więc i tak i tak jest super :) pisałam tylko, że mój Ojciec i Babcia mnie denerwują gadkami o tym, żeby był syn, bo u nas w rodzinie dużo kobiet jest ;) ale ostatnio jak zobaczyli mój gniew to już tak nie mówią :P

    Smerfelinka, Milka1991, midnight lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamiętam Katiusza jednak nie zdecydowała się na zabieg, ale jak cos pomyliłam to Katiusza sprostuj mnie ;)

    Mid , IR no to czekam niecierpliwie ;)

    Ja oddałam siury do badania, w ogóle zauważyłam taką zależność ,że im bardziej zdrowo jem, owoce, warzywka tym gorsze mam wyniki :D a tyć i tak tyję tak samo jakbym jadła same fast foody :P

    Imię_Róży, midnight lubią tę wiadomość

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Witam się z pracy w ten słoneczny dzień :)

    Cynamonku super! Ale nie mogło być inaczej ;) Rośnijcie spokojnie i zdrowo :)

    Kjopa ja niestety wieczorami szybko uciekam do łóżka np. z książką lub z Mężem i filmem, więc z kolei jeśli jestem, to w ciągu dnia, jeśli praca pozwala. Później to raczej sporadycznie, ale postaram się o Tobie pamiętać ;)

    Mid to coś mi się pomieszało... Ale takimi to chyba nie ma co się przejmować? Plamienia okołoowulacyjne mogą się zdarzać i ginka mi mówiła, że to całkiem normalne. Bardziej nie dopytywałam, bo moim zmartwieniem są plamienia około @.

    Milka Mąż dużo lepiej, dziękuję :) Zaczyna już brykać i być standardowo nieznośnym, więc poprawa znaczna :P
    Nie stresuj się tak Kochana, a przynajmniej postaraj się :* Meliskę w ciąży podobno spokojnie można popijać w razie czego ;)

    Ruby ja z kolei im zdrowiej jem, tym większe problemy ze strony układu pokarmowego miewam! Coś w tym jest ;)

    U mnie za to się pokopało... Pięć dni plamienia, a dziś już prawie nic. I w ogóle nie było żywej krwi, tylko takie brązowe :/ Poza tym boli lewy jajnior, więc chyba pora wybrać się do lekarza... Oby tylko nie jakaś wredna torbiel, jeszcze tego mi trzeba!
    PS Gdyby nie to, że w tym cyklu <3 było tylko raz i to po dłuuuuugiej przerwie, to jak nic świrowałabym już, że w ciąży jestem ;) Ale w naszej sytuacji, to tylko się martwię, że znów coś...

    Milka1991, cinnamon cookie, midnight lubią tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfku raz <3 wystarczy! siknij na testa :)

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby czyli jaki jest morał? Nie ma co sobie żałować jak się ma zachcianki na coś niezdrowego :D dzięęęęęęękiiii, pocieszyłaś mnie teraz :D

    Smerfku no wiesz Ty co??? A kiedy to <3 było? ;) bo wiesz, jakby nie patrzeć, to u mnie dokładnie w dniu owu było tylko raz, a parę dni przed i po nie było :)

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja na nic nie liczę... U mnie już podobne historie się zdarzały :/ Zresztą tyle stresu, co miałam w tym cyklu, to i nic dziwnego, że coś się posypało...

    Lucce testa nawet nie mam, bo nie nastawiałam się na testowanie :P

    Cynamonku tylko ja właśnie nawet nie wiem, kiedy dokładnie w cyklu to <3 było. Wydaje mi się, że już po płodnych, bo cykl zaczął mi się 1 lipca, 12 (we wtorek )wróciliśmy do domu, a to <3 mogło być jakoś tydzień po powrocie. Poza tym z wiadomych względów ja byłam na górze i wszystko pięknie prawie od razu wyciekło ;) A no i ten odstęp u nas to ze 2 tygodnie mógł być, nie pamiętam nawet dokładnie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 10:33

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfku

    sikaj na testa, ja ci mówię :D

    pozycja <3 nie ma nic do rzeczy, co ma zostać, to zostanie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 10:36

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinamonu jak brak preferencji to zżycze tylko by było zdrowe :) a co będzie to i tak będziesz kochac ;)

    Ruby ja specjalnie na nic nie liczę, za mało <3 i chyba za wcześnie, ale jak nie dostane max do 11.08 to zatestuję a co tam, jaknie wytrzymam to 08.08
    Nie wierzę żebyś tyła więcej niż trzeba

    Smerfku może normalne, ale zaczęło sie dopiero w tym roku, kiedyś tak nie miałam..dlatego dla mnie dziwne
    A co do Twoich starań w tym cyklu- zgodzę się z Lucc raz wystarczy, coś Ci powiem, młodą strzeliliśmy w okresie kiedy raz na miesiąc <3, nie staraliśmy sie nawet, nawet nie wiem jaki dzień cyklu to był (aaa tez byłam wtedy na górze :P -jak sie znajdzie jakiś uparciuch to żadna siła (grawitacji nawet) ni e powstrzyma :P ). Pozatym patrząc na Twój wykres i obliczając- to mogliście trafić, czemu nie, a taki seks z wytęsknienia to najlepszy :) ja nie nakręcam, ale dla mnie nic straconego , jakby sie już nic nie działo to może jednak zatestuj?...

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfku
    a przerwa 2 tyg to nawet dobrze, skoro Twój mąż ma problem z armią, po 2 tyg przerwy było ich na pewno duuuuużo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle dziewczyny nie orientujecie się czy duphaston może zablokować owulację?

    nie mam ochoty w tym cyklu temp. mierzyć, na monitoring sie nie wybieram, czy myślicie że mogę na ślepo od 16 dc brać dupka ?

    cykle mam 27-29, owulka 14- 15 dc ;)

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeejkuuuuu, nie, nie i nie :P Ten miesiąc miał być spokojny, bez szalonych obserwacji, a później stresującego wyczekiwania na @! Wszystko nie tak :P Zobaczymy, będzie, co ma być. Jeśli nic nie ruszy, to jutro może tego testa zrobię, ale naprawdę czuję, że nie będzie takiej potrzeby. Obawiam się, że mógł być cykl bezowulacyjny z tych stresów, bo nawet piersi mnie nie bolą.

    Mid tak teraz policzyłam i rzeczywiście mogliśmy trafić... Nie wiem, ja ja to wcześniej obliczałam, że wyszło mi <3 już po płodnych, ale może teraz coś namieszałam.
    A za Ciebie trzymam kciuki! Sama mówisz, że nie trzeba wcale często ;)

    Lucce ja z kolei doszłam do wniosku, że jak armia słaba, to po takim czasie nic już z nich nie będzie :P
    Co do dupka to 1 tabletka dziennie podobno nie blokuje owulki, tak mi ginka mówiła, jak mi przepisywała i też miałam takie wątpliwości. Jednak sama dobrze znasz swoje ciało i możesz mniej więcej z obserwacji wnioskować, czy już, czy jeszcze nie. Może od tego 16-17 dnia byłoby już bezpiecznie, ale każdy cykl jest inny, więc nigdy tak na 100% nie będziesz wiedziała bez monitoringu.

    midnight lubi tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobitki

    dziękuję za słowa pocieszenia Wszystkim :*

    Cinnamonku super,że dzidzia ruchliwa...będzie piłkarz :P

    Ja ten cykl olewam gdyż 3 września będę świadkową siostry i teraz skupiam się na Jej weselu.
    wczoraj nabyłam sukienkę na wesele :) neon róż of course w ramach poprawy humoru i do tego będą czarne dodatki.

    Katiuszka fajne,że wróciłaś do nas :*

    Lucc masz rację to był pierwszy mój ksiązkowy cykl :)

    cinnamon cookie, Milka1991 lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytko
    pokaż sukienkę :)

    ja też ten cykl olewam, bo od 15.08 sie urlopuję, mamy dużo planów- tydzień na Węgry, potem jadę z młoda na parę dni do mojej siostry do Wwy, a na koniec jeszcze Zakopane i termy Szaflary :)

    także nie ide do gina, nie mierze temp
    w planach jedynie suple i <3 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 11:18

    Edycik, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luc popieram. Jedna tabletka nie blokuje i też nie podnosi temp.

    Ja miałam brać od 19 dc a w tym cyklu już musiałam od 15 dc bo owu szybciej było.

    Smerfku kciuki trzymam.

    Mid to ja z tobą będę testować. Bo ja do poniedziałku chyba biorę Dupka. Nadzieji nie mam bo <3 było dzień lub dwa wcześniej. No ale widzę, że Dupek reguluje mi cykl to dobrze. Więc tak 13 chcę iść na prolaktynę z obciążeniem. Tylko czy jak bym jeszcze plamiła to można bo chyba trzeba być po @ i przed owu.

    Smerfelinka, midnight lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
‹‹ 1785 1786 1787 1788 1789 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ