X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Milka ja czekam na @ żeby z infolic zacząć nowy cykl. I trzeba by zawitać do doktora ale na samą myśl robienia tyłu kilometrów odechciewa mi si.

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka kupiłaś już ten inofolic? ja słyszałam bardzo dobre opinie o ovarinie, lek nowszej generacji, może poczytaj ;)
    Chcesz zrobić monit w tym cyklu i dlatego ginek ?

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)
    Chmureczko ja tez na razie tutaj zostaje i nie zapowiada sie ze stąd odejdę ;-)


    Kjopa, IR, Milka powtarzam sie ale tak bardzo sie z wami ciesze choc troszkę przez łzy ale na prawdę dajecie nadzieje na lepsze jutro.

    U mnie dzis tempka ostro w dół wiec @ za rogiem. Niestety moj dół dzisiaj ogromny. Caly poranek przeplakalam mojemu M na ramieniu biedaczek próbował pocieszyc mnie jak tylko mógł choć w jego oczach również bylo widać ogromny smutek. Nie nadaje się na razie tutaj z moim nastrojem. Musi mi przejść ;)

    Milego dnia dziewczynki <3

    Kjopa3, Imię_Róży, Milka1991 lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu
    przytulam mocno, jesteś bardzo silna kobietką, tyle lat walczysz,ja po 6 cyklach mam dosć :P i naprawde sie zastanawiam skad bierzecie siły na tyle miesiecy rozczarowań i walki ....

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak wy ale ja juz dość mam tych aktualizacji na tym forum. Zjada posty, zjada komentarze i zapisy.

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu ja też, wysmarowałam posta i znowu połowy wpisów brakuje, mam dość pisania tego samego po 4 razy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 wrote:
    Katiuszka kupiłaś już ten inofolic? ja słyszałam bardzo dobre opinie o ovarinie, lek nowszej generacji, może poczytaj ;)
    Chcesz zrobić monit w tym cyklu i dlatego ginek ?
    infolica mam jeszcze z czasu przed urlopem od starań. Ale bardzo dziękuję poczytam z miłą chęcią.

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W weekend idę na weselę a jedene co mi w głowie go nie że będę się dobrze bawić tylko "teraz ślub to i w ciążę zajdzie przedemną"
    A mówiłam wam że mój mąż będzie ojcem chrzestnym mojego bratanka? A mały też prostego życia nie ma. Okazało się że nie zrosły mu się mięśnie na brzuchu.

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1502 1855

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Co to dziś znowu było ja się pytam? Skandal po prostu :/ A jak Wy tak od rana tu piszecie, to ja jeszcze słodko śpię :P

    Chmureczko ja raczej też nigdzie się jeszcze nie wybieram... :/

    Kasiu ściskam mocno! :*

    Katiuszka biedny mały :( Medycyna ma na to jakiś sposób w ogóle?
    Ja jak słyszę o czyimś ślubie/weselu, to też zaraz mam takie myśli... Ehh, wiem, co czujesz Kochana :*

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Katiuszka biedny mały :( Medycyna ma na to jakiś sposób w ogóle?
    Ja jak słyszę o czyimś ślubie/weselu, to też zaraz mam takie myśli... Ehh, wiem, co czujesz Kochana :*
    Z tego co czytałam to jest szansa jeszcze że się zrośnie, tylko musi dużo ćwiczyć 3 razy dziennie. a płacze przy tym strasznie.
    Smerf ale Ci fajnie że pospać możesz ja dziś od 7 w trasie tzn w pracy

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1502 1855

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będę trzymać kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło.

    Ja o 7 wstaję, ale moje godziny pracy i tak nie są do pozazdroszczenia... Wolałabym wcześniej zaczynać i wcześniej kończyć :P I w środy nie siedzieć do nocy! Ale przez te nadgodziny do pracy zwykle chodzę na 9-10 i czasem mogę wcześniej wyjść. O ile nie ma mnóstwa pracy, a zwykle jest :P Wszystko ma swoje plusy i minusy.

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczny co tu się dzieje

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 20:24

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka oby się zrosły te mięśnie...najważniejsze że jest szansa na to...choć dzieciaka szkoda bardzo, nawet nie chce sobie wyobrażać jak płacze, skoro moja ryczy przy odklejaniu plastra conajmniej jabym jej nogę urywała...
    Zdrówka dl amałego!
    Co do wesela...baw się dobrze, i staraj się nie myśleć o ich ciąży...wykorzystaj że mozesz się zabawić , nic lepszego napisać nie potrafie, bo ja mam zupełnie inną sytuację...i nie wiem co czujesz tak do końca... mogę tylko życzyć udanej zabawy i głowy wolnej od takich myśli! :*

    A ja zajadam pierogi z serem i popijam barszczem czerwonym...bedzie @ jak ta lala..
    ale póki co nie ma mojego wcześniejszego posta, nie ma tez mojego małpiszona..

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza zdrówka dla bratanka <3 Udanej zabawy na weselu :-)

    Kasiu wiadomo. Każda ma lepsze i gorsze dni. Ja wiem, że u Ciebie wszystko na dobrej drodze. Masz teraz super lekarza który chyba już dużo zdziałał. Więc to kwestia czasu.

    Chmurko bardzo się cieszę,że Twoje przeczucie wybrało mnie ;-) Jesteś prawdziwa czarownica :-D

    Cinnamon, Edycik Dziękuję <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2016, 23:48

    Edycik, chmurreczkaa, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buźka z rana:-)
    Widzę że zeżarło mojego wczorajszego długiego posta, zostało tylko fak....i w sumie to fak (fuck) oddaje to co się dzieje na forum:-)

    Kasiu tulam:-) powiem tak jak wyżej dziewczyny, dobry lekarz to już 60% dziecka w drodze:-)

    Katiusza ja też się bujam na weselu w sobotę:-) wyrzuć czarne myśli, baw się dobrze bo może tym razem to ty będziesz pierwsza, czego ci całym serem życzę:-)

    Umówiłam się na 24 sierpnia do ginki odliczanie, dzisiaj mam na chwilę zajrzeć na izbę przyjęć i pogadać z nią:-)
    A po 16tej druga beta:-) trzymajcie kciuki dziewczynki żeby pięknie przyrosła:-))
    Kjopa ty o której krew upuszczasz?

    madzikk, Milka1991 lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Widziałam, że wczoraj pisałyście na fb. Jaki mamy plan? Zostajemy tu, czy przenosimy się na facebooka? Bo nie wiem gdzie pisać :)
    Of stwierdził, że miałam owulkę w 15dc. Szybko jak na mnie, Trochę nas to zaskoczyło i było tylko 1 <3 dwa dni przed owulką. Fajnie byłoby jakby było owocne, bo trochę się boję tej laparoskopii. Nigdy nie byłam w szpitalu, nic mi nigdy nie dłubali w środku, boję się, że coś znajdą i to mnie załamie do końca :/
    Dziewczyny kciukam za Wasze bety.
    Katiuszka współczuję bratankowi, to na pewno niewyobrażalny ból, mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. A co do tych myśli, że wszyscy w ciąży tylko nie Ty, to uwierz mi, znam to z autopsji. Niby się cieszę szczęściem innych, ale to taka radość przez łzy, że nie mogę być na ich miejscu.
    Kasiu mocno przytulam :* Wierzę, że każda porażka tylko przybliża nas do upragnionego szczęścia.
    Buziaki :* Miłego dnia Kochane.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko trzymam kciuki. U mnie też było dwa dni przed wg. OF. Więc wszystko możliwe.

    IR ja właśnie siedze w labie. Będzie mniej niż 48h ale nie chcę się kłuć dwa razy. Tarczyce musze zrobic teraz rano.

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.
    Kjopa powodzenia w labku. Z tym mniej niż 48h to się nie martw. Wierzę że wszystko będzie dobrze. Oby był przyrost.
    Chmureczko mnie owulka kiedyś zaskoczyła w 10 dc. Więc wsio jest możliwe. (moja była potwierdzona przez Gina) mam nadzieję że to ten szczęśliwy cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 09:05

    Kjopa3, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ale u mnie dzisiaj przyjemnie leje, jak tak chłodno to i człowiek dłużej pośpi, zamiast się zrywać o 7.00 rano :)

    Katiuszka wesele, ale fajnie...a może akurat młodzi nie będą chcieli tak od razu się starać ? to teraz popularne, przynajmniej u mnie, że czeka się parę lat, najpierw kariera trele morele. Moja kuzynka zrobiła doktorat, nie miała czasu na dziecko, teraz ma 33 lata, stara się od 3 lat i ma bardzo nikłe szanse że Jej się uda...Zresztą masz się dobrze bawić i tyle, a nie rozkminiać która w ciąży i za ile :)

    IR ksiukasy jaż zaciśnięte, będzie piękny przyrost ;)

    Kjopka Ty będziesz mieć wcześniej wyniki to też czekamy na info :)

    Chmurka to teraz odliczanie :P Jesteśmy dobrej myśli :*

    Kasia jak tam dziś tempka ?

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
‹‹ 1797 1798 1799 1800 1801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ