X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Kaitiusza nie wiem, a nigdy nie brałaś luteiny? każdy reaguje inaczej...machnij dla pewności testa jeszcze i jak będzie negatyw to niestety musisz czekać na @ powinna do kilku dni po odstawieniu przyjść.

    Mid a jak w nowej pracy? gdzie w ogóle pracujesz bo nie chwaliłaś się gdzie ta nowa praca ?
    Ruby brałam i to nie raz dlatego zgłupiałam. Ciąża to raczej nie jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2016, 21:26

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 27 września 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza nie znam się na tym, mam ciuchutką nadzieję że testy kłamią i jeszcze coś pokaża...
    mnie też dziś cycuchy troche bolą...nigdy nie bolały...może ze stresu i zmęczenia..

    Ruby zostaję na razie w zawodzie ;) w sumie ok, dziewczyny luzacko podchodza do pracy, szefostwa za bardzo nie widze...na razie dla mnie duzo zmian,nie mam ciągłej kontroli, nikt nie pogania...jakoś tak dziwnie muszę się przyzwyczaić ;)

    katiuszaa lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid kochana kiedy ja nie wiem jaki twój zawód :D także w jakim zawodzie kochana pracujesz?

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 27 września 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór dziewczynki :)

    Katiusza ja tam jednak wierzę, że z tego twojego wykresiku to jednak się coś wykluje bo jak na razie pnie do góry. Mocno ci kibicuje <3

    Różyczko kochana nie przejmuj się te gnidy na stołkach niczego nie potrafią docenić. Pokazali że nie są warci twoich nerw. Teraz najważniejsza jesteś ty i maleństwo które nosisz w pod serduszkiem. Zaniosłaś zwolnienie i już masz z głowy a teraz pozostaje ci leżeć i pachnieć :D

    Madzik na budowie to niestety się nie znam to nic nie pomogę. Ale powiedz jak tam ci się układa z Parnerem? Polepszyły się relacje?

    Dziewczyny niestety badań nie pamiętam wiem że napewno AMH a reszta kąpletnie wyleciała mi z głowy. A jeżeli chodzi o leki to na razie przepisał mi coś na N ale nie wykupywałam recepty bo podobno drogie i dlatego nazwy jeszcze nie znam a na recepcie nie bardzo się mogę doczytać i mam je brać w 1dc to są leki zamiast parlodelu i nie wiem ale podobno są bardzo mocne i w opakowaniu są 3 małe tabletki, później 3 większe i reszta jeszcze większych i ja mam je brać po pół tabletki przed samym zaśnięciem. Później jak będę miała wyniki badań to dostanę jakieś leki które będę brać przez trzy miesiące to będą leki na te moje nieprawidłowości imunologiczne i po tych trzech miesiącach jak nadal nie zajdę w ciąże jakieś leki przygotowujące do ciąży. Ale to wszystko będzie mi tłumaczył po kolei na każdym etapie. A no i będziemy musieli zrobić ten test po stosunku :/ Więc tak w skrócie chyba wszystko opowiedziałam :) O badaniach powiem jak będą wyniki a mają być dopiero za miesiąc :/

    madzikk lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 28 września 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się

    Ja chyba witam się na razie bez kawy bo jak przeczytałam @ w pracy ciśnienie samo mi wzrosło. Ale o tym za chwilę.

    Milka jak badania?
    Katiuszkaa ja tak miałam w poprzednim cyklu po lutce bo dupka nie miałam. Piersi strasznie bolały a @ przyszła 5 dni po odstawieniu :(
    Różyczko Ty masz odpoczywać i nie stresować się robotą.To najważniejsze.
    Kasiu ja mam jednak cichą nadzieję,że uda Ci się wreszcie wysikać dwie kreseczki.

    A ja zajechałam do pracy i dowiedziałam się z @,że jestem do 31 października oddelegowana do innej jednostki.Krew się we mnie zagotowała.Bo w moim obecnym dziale roboty od cholery a tu oddelegowanie do innej.Chyba za szybkie reakcje na incydenty miałam i KPIeje im wzorsły za bardzo :P
    no nic biorę się z M. do roboty <3 ..wiecie co mam na myśli :P

    midnight, madzikk, Kasia1407 lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 28 września 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka z tego co wiem piersi bola jak sa zmiany progesteronu wiec I skok I spadek moze powodowac wrazliwosc I bol.

    Edycik jak oni tak moga. Dobrze ze to tylko jeden miesiac.

    Kasiulek z P dobrze sie uklada. Wiadomo ma czasem jakies odchylenia od normy, ale glownie przy spadku testosteronu lub przed pelnia ksiezyca, gorzej jest jak go cos wezmie jak mam PMS :)

    Dostalam wlasnie na emaila rachunek za ostatnia wizyte u ginka - €290, masakra zrobil mi tylko USG I 20min pogadalismy.

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z kawką :)

    madzik
    no kwota kosmos, w PL 100 zł to już dużo za USG...

    katiuszka
    ja już cyckom nie wierzę, ale tak jak madzik pisze- i spadek i wzrost mogą powodować bóle piersi, wiec wszystko jest możliwe...

    Edycik
    a daleko ta druga jednostka?

    Kasia
    trzymam kciuki, zeby dzieki nowym lekom coś w końcu u was ruszyło :)

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, w Rossmanie jest na promocji zestaw z Domowego Laboratorium za 29,99 zł- 7 testów owu i 2 testy ciażowe

    promocja do 30.09

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 28 września 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc na szczęscie to praca przy kompie i mogę siedzieć tu gdzie pracuję.Ale jaja!!!Okazało się,że mój kierownik nic o tym nie wie.Strasznie się wkurzył.

    Chyba skoczę dziś do rossmana :)

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 28 września 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    katiuszka niefajny spadek :( ale i tak uważam, że duży sukces masz za sobą bo piękna owulka ;) następna będzie owocna :)

    mid oby wszystko zostało tak jak jest i niech Ci się tam superancko pracuje ;)

    Kasia no to przed Tobą ostra jazda bez trzymanki ;) a co to za test jeśli można wiedzieć ? z czystej ciekawości na czym to polega ?

    Edycik haha :D nie ma to jak porządna dawka endorfin z samego rana ;)

    madzikk złodziejstwo, załamałabym się jak bym zobaczyła taki rachunek...

    A u mnie, dziękuję za troskę ;)
    Wszystko w porządku, badania wyszły bardzo dobrze i ginek był zadowolony więc ja też, uff ;) maluch mierzy już 6,41 cm i Was pozdrawia :D
    90a5ff6b82c10f52med.jpg

    Edycik, katiuszaa, Kjopa3, Luccecita, madzikk, Imię_Róży, cinnamon cookie, midnight, Kasia1407, Bratek, chmurreczkaa, Ejrene lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello.
    Milka piękny portrecik.
    Edycik to jak w końcu Cię przenieśli czy kierownik się wkórzył i zostajesz?
    Lucc poleciała bym do rosmana ale do 30.09 września to ja się z pracy w godzinach urzędowania sklepu nie wyrwę. ale masz rację fajowa promocja.
    Madzik 290 euro o mój boże. No szczerze to jakaś masakra taka kwota za usg i 20 minut rozmowy a to normalne stawki u Ciebie?
    A ja zaliczyłam dziś spadek tempki i spadek humoru. Nie wiem o co chodzi bo mój organizm zachowywał się zupełni inaczej niż normalnie po owu. Nigdy też nie miałam spadków temperatury. Spadał dopiero po nadejściu @ jakoś w 2dc. Nie liczyłam na ciąże jakoś przeczucie mówiło że nic z tego. Przygotowałam sobie nawet plan na kolejny cykl. A jednak to co zobaczyłam dziś na termometrze mnie przybiło do ziemi i nie miałam już ochoty wstawać z łóżka. Z trudem zwlekłam się do pracy całą drogę rycząc.

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiusza
    mysle, ze to znak, ze cos w Twoim organizmie ruszyło. skoro owulka była i czułaś się inaczej, to wg mnie dobrze wróży- nowe leki dobrze działają

    ja ostatnio jak się inaczej czułam po owulce to wysikałam kreskę widmo, wprawdzie to był biochem, ale to znaczy, że coś się jednak zadziało, wiec wierzę, że jestem coraz bliżej tej ciąży ;)

    katiuszaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chyba jednak do testów z allegro wrócę, i tak dużo kasy wydaje na te starania...
    ale to w przyszłym miesiącu

    w tym nie robię testów owu, a ciążowych mam zapas :D

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 28 września 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka ja tez sie dzisiaj poplakalam. Chyba normale sa te stawki, tym razem usg robil lekarz, wczesniej zawsze pielegniarka, moze to ze wsadzil mi palce w zadek mialo wplyw na zawyzenie kwoty (badal mnie pod katem endometriozy). Dobil mnie ten rachunek ale chyba jest juz lepiej. Nie tyle co ta kwota mnie dobila ale bardziej mysl o tym ze sie nie udaje. To byl moj pierwszy placz z powodu staran I przyznam ze chyba czesciej bede plakac bo jest mi lzej.

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 28 września 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiusza, madzikk
    1533433wpo8a6ua3y.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 12:11

    katiuszaa, madzikk lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk wrote:
    Katiuszka ja tez sie dzisiaj poplakalam. Chyba normale sa te stawki, tym razem usg robil lekarz, wczesniej zawsze pielegniarka, moze to ze wsadzil mi palce w zadek mialo wplyw na zawyzenie kwoty (badal mnie pod katem endometriozy). Dobil mnie ten rachunek ale chyba jest juz lepiej. Nie tyle co ta kwota mnie dobila ale bardziej mysl o tym ze sie nie udaje. To byl moj pierwszy placz z powodu staran I przyznam ze chyba czesciej bede plakac bo jest mi lzej.
    no wiesz za takie doznania jak samo doktor wsadza palce w zadek trzeba płacić ;)

    madzikk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    katiusza
    mysle, ze to znak, ze cos w Twoim organizmie ruszyło. skoro owulka była i czułaś się inaczej, to wg mnie dobrze wróży- nowe leki dobrze działają

    ja ostatnio jak się inaczej czułam po owulce to wysikałam kreskę widmo, wprawdzie to był biochem, ale to znaczy, że coś się jednak zadziało, wiec wierzę, że jestem coraz bliżej tej ciąży ;)
    w tym cyklu już widziałam 2 kreski na teście owulacyjnym i jak badaliśmy psy na parwowirozę. To może limit 2 kresek wyczerpałam.
    Czy wiesz że ja nigdy nawet w biochemicznej nie byłam i coraz czarniej widzę że kiedyś na teście ciążowym zobaczę te upragnione 2 kreski.

  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 28 września 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro idę do gina chce powtórzyć wszystkie hormony.Dziewczyny co bierzecie jakie suplementy diety

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 28 września 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka piekna dzidzia. Ja tam widze dziewczynke :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 28 września 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk wrote:
    Milka piekna dzidzia. Ja tam widze dziewczynke :)
    madzikk po czym wnioskujesz dziewczynkę ? bardzo bym chciała, ale wszyscy wkoło mi wmawiają chłopca i chyba bardziej na tę ewentualność jestem przygotowana :D

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
‹‹ 1847 1848 1849 1850 1851 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ