X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 28 września 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem z Wami cały czas... tylko siedzę cichutko i się nie odzywam.
    Bratku, gratuluję Synka, niech rośnie zdrowo!
    Milka śliczne zdjęcie Maleństwa, też myślę, że to dziewczynka :)
    Ruby, Cinnamonku Wasze ciążowe brzuszki są MEGA!

    My wczoraj adoptowaliśmy kociaka, nazywa się Mirek i daje nam mnóstwo radości :)

    Ja dziś zaczęłam 24 cykl starań.

    Milka1991, madzikk, Edycik, cinnamon cookie, Bratek, chmurreczkaa, Ejrene lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 28 września 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o majju :P
    odzywaj się częściej :)
    powodzenia zatem w nowym cyklu ! 24 brzmi nieźle, ładna liczba ;)
    gratuluję nowego nabytku :D

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 28 września 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majusia:)

    Milka, oczywiscie ze bedzie dziewczynka:)

    Jedna dobra wiadomosc dzisiaj. Moj brat byl dzisiaj na badaniach, okazuje sie ze ma bardzo malo tego wirusa, watrobe w dobrym stanie. Pobrali dzisiaj krew zeby jeszcze okreslic genotyp. Wiec chyba jest ogromna szansa na wyleczenie za pierwszym podejsciem:)

    cinnamon cookie, katiuszaa, Milka1991, Kjopa3, midnight, Kasia1407, Edycik, majju, Bratek, chmurreczkaa, Ejrene lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 28 września 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza, Madzikk tulam:-)
    Milka śliczna dzidziunia;-)
    Majju witaj kochana no popiołem posypać:-)

    madzikk, Milka1991 lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 28 września 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię, zapomniałam Ci pogratulować! Rosnijcie zdrowo Kochana, odpoczywaj i nic się nie martw :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 18:23

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 28 września 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam

    Ruby projektuję wzory do haftu..

    Kasiu oby te leki i ta nowa strategia pomogły

    Edycik robota ważniejsza z mężem, !! w tej robocie ważny jest wynik :) trzymam kciuki

    Madzik zdzierstwo tam u Was niezłe..ale ważne że brat ma tak dobre rokowania :) to super wiadomość

    Milka super fotka!! dobrze że pięknie rośnie, co do płci to powróżyłabym Ci z brzucha, ale jeszcze go nie masz ;)

    Katiuszka popieram Lucc, ważne że coś inaczej, znaczy że coś drgnęło!! z całego sreda życzę Ci w najbliższym czasie dwóch kreseczek! :*

    Majuś widziałam kociaka cudny :) uwielbiam, odzywaj się częściej :)

    Kasia1407, Kjopa3, Edycik lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 28 września 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczór :)

    Madzik to cudowna wiadomość :D Oj oby to się bardzo dobrze zakończyło. A jeżeli chodzi o dołka to ja miałam w poniedziałek po badaniach podobnego. Jakoś mnie tak wzięło że to wszystko tyle kosztuje że tak na prawdę już bym miała porządny samochód że poświęcam się tyle żeby dać nowe życie a tak na prawdę te wszystkie leki, badania i wizyty powinny być dofinansowywane. Ale już się pozbierałam i myśli mam inne :)

    Katiusza głowa do góry <3 Ja jednak jeszcze troszkę wierzę w ten cykl ;)

    Mid jak tam nadal taki pozytywny humorek ci dopisuje? Mam nadzieje że tak :D

    Milka piękna dzidzia i życzę ci tej córeczki ale nawet jak będzie synek to najważniejsze żeby było zdrowe a jak się urodzi to już najmniej będzie ważne czy to dziewczynka czy chłopiec :D A jeżeli chodzi o ten test po stosunku to jest to takie badanie że trzeba <3 i po 8 godzinach pojechać do kliniki i oni pobierają śluz i sprawdzają jaka jest żywotność plemników w pochwie :) Coś mniej więcej o to chodzi :D

    Maju witamy z powrotem :D No i oczywiście kciuki za ten cykl :)

    Dobranoc wszystkim :*

    madzikk, midnight lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 września 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju hello :-)
    Powodzenia w nowym cyklu.

    Katiuszka Tobie również powodzenia w kolejnym cyklu :-* Tulę <3

    Kasiu fakt badania kosztują mega dużo. Ja robiłam trzy i 300zł prawie poszło :-/ No ale ważne,że wnoszą coś nowego.

    Mid projekty haftów <3 a krzyżykowy też? Uwielbiam haft krzyżykowy. Tylko,że to droga zabawa.

    Madzikk ale super,że u brata takie dobre wieści. Trzymam kciuki dalej.

    madzikk, midnight lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 29 września 2016, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się w czwartek kobitki :)

    Ja już w pracy, kawka obok a dziś na 15,45 lekarz.Ciekawe co usłyszę w końcu 8dc, ciekawe kiedy będzie owulka bo pamiętacie...książkową to miałam tylko raz.

    Milka piekne zdjęcie z USG :) to będzie dziewczynka :P

    Katiuszkaa tak niestety na mc jestem oddelegowana, w dziale moim ludzie się wkurzyli bo masę pracy muszę podzielić na różne regiony polski.Kierownik niby rozmawiał z dyr. ale 20 osób oddelegowali na mc z informatyki do reklamacji.
    Katiuszkaa a jak Twój humorek dziś?

    S@ti ja w tym cyklu biorę tylko kwas foliowy.

    Majju widziałam Twojego kocia. Cudny <3 napewno radości macie z nim dużo.Brałaś ze schroniska czy z jakiegoś ogłoszenia z olx.? Teraz opieka jak nad małym dzieckiem :)

    Madzikk super,że jest tak ogromna szansa dla Twojego brata by wyleczyć za pierwszym podejściem.Trzymam kciuki!

    madzikk lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik to bardzo się Cieszę i mam nadzieję że Brat już całkiem wyzdrowiej.
    Hej Majju myślałm ostatnio o tobie.
    Mid jak w nowej pracy?
    Edycik to bałagan teraz na poczcie musi być jak ty do innego działu idziesz. Trzymam kciuki za lekarza. Brokaty już kupiłaś? Pytasz się o mój humorek a ja nie umiem go nazwać może "zdezorientowana"? Tak chyba to będzie najlepsze słowo.
    Melduję 14 dzień po owu i 4 dzień po odstawieniu luteiny. @ brak. Czyli kolejna dziwna sprawa. Jak miałam owu to zawsze @ była dokładnie w 14 dniu. a po lutce zawsze na 3 dzień po odstawieniu. I żeby było śmieszniej temperatura poszła znowu w górę. Buuuu mój cykl zwariował

    madzikk, midnight lubią tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 29 września 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszkaa o żesz Ty ,rzeczywiście Twój cykl oszalał, a jaki Ty masz kosmiczny wykres.A może coś dużo później zaskoczyło? Jakby jutro @ nie przyszła zamierzasz testować?

    Hihi brokatów nie kupiłam :P jeszcze :P

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Katiuszkaa o żesz Ty ,rzeczywiście Twój cykl oszalał, a jaki Ty masz kosmiczny wykres.A może coś dużo później zaskoczyło? Jakby jutro @ nie przyszła zamierzasz testować?

    Hihi brokatów nie kupiłam :P jeszcze :P
    ja już sama nie wiem co mam zrobić. jak Ci pisałam jestem "zdezorientowana" Może poczekam i zobaczę jak sprawa się wyklaruje. a może jak mówi Lucc coś się zadziała i cykl mi się pozmieniał i teraz np będę dostawał @ na 16 dzień po owu ;) OMG
    Ty leć teraz na przerwie po brokaty bo nie wypada tak nie ubraną na randkę z szamanem iść

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 29 września 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka z rana:-)
    Kjopa kciuki trzymam od rana za dzisiejszą wizytę o której idziesz? napisz później co tam dobrego:-)
    Katiuszaaaa..hmmm... no ciekawa jestem co tu się urodzi z tego cyklu:-)))
    O Edycik też dzisiaj wizyta, trzymam kciuki, daj znać po, co ci szaman powiedział:-)
    Dzięki Majju:-)
    Mid to ty artystka jesteś:-)
    Mnie dzisiaj pół nocy ciągnęła pachwina na zmianę z podbrzuszem,ze snu się wybiłam z 5 razy;-( i dwie wizyty w toalecie. Spać mi się chce, a muszę parę spraw ogarnąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 08:20

    Kjopa3, Edycik, midnight lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 29 września 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek dziewczynki.

    Katiusza to rzeczywiście dziwna sprawa z tym twoim cyklem oby bylo szczesliwe zakończenie :-) U mnie rowniez dziwna sprawa ale z tempka chyba mi się termometr popsuł bo skacze jak oszalala :)

    Edycik kciukam za dzisiejsza wizytę oby tam juz pecherzyki byly dojrzewajace :)

    IR no tak na poczatku ciazy wydaje mi sie ze moze byc takie ciągnięcie. W wolnej chwili sie połóż i odpocznij.

    Milego dzionka wam życzę :-)

    Imię_Róży, Edycik lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 29 września 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula staram się odpoczywać, ale tylko staram a nie odpoczywam, mam póki co rozbrykanego 3-latka w domu i z oka go spuścić nie mogę, bo zaraz co wykombinuje;-P
    Zmieniliśmy mu przedszkole na prywatne, bo w tamtym ryczał i na samo słowo przedszkole dostawał spazmów, teraz mamy tydzień adaptacyjny w nowym i na razie jest okej, zobaczymy od poniedziałku jak zacznie chodzić na dłużej...ech...
    Wzięłam nospę, bo mnie wkurza to ciągnięcie...
    Kasia u mnie zawsze tempka wariowała, więc dla mnie nie była miarodajna...jak zaciążyłam i mierzyłam z ciekawości to codziennie była inna skakała raz w gorę raz w dół:-)

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 29 września 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kciuki za wizyty.

    Katiuszka ja ciebie sprowadzam na ziemie ale zaciskam mocno abym znowu sie mylila. Ja bym poczekala do jutra, jak @ nie przydzie to sikaj w sobote, chyba ze nie dasz rady I siurniesz juz jutro:)

    Jak to dobrze ze jutro piateczek.

    Bratku, ciasteczko I szefowa jak sie czujecie?

    Kjopa3, Bratek lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk wrote:
    Dziewczynki kciuki za wizyty.

    Katiuszka ja ciebie sprowadzam na ziemie ale zaciskam mocno abym znowu sie mylila. Ja bym poczekala do jutra, jak @ nie przydzie to sikaj w sobote, chyba ze nie dasz rady I siurniesz juz jutro:)

    Jak to dobrze ze jutro piateczek.

    Bratku, ciasteczko I szefowa jak sie czujecie?
    Madzik ja na nic nie liczę więc jak będzie @ to poprostu zacznę nowy cykl. Przepłakałam to już wczoraj. Po prostu nie rozumiem swojego ciała. Coś namieszało strasznie i nie wiem co

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 29 września 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam się z rana, tzn. dla mnie z rana bo mam jeszcze dwa dni urlopu.
    Katiusza, trzymam za Ciebie mocno kciuki, coś się dzieje. Ja bym poleciała na betę bo jestem niecierpliwcem. :-)
    Edycik kociaka wzięliśmy od mojej mamy, kotka przyprowadziła do niej do domu 4 maluchy. Rzeczywiście jest jak z dzieckiem, szczególnie M. przeżywa każde piśnięcie. Dziś będzie pierwszy raz u weterynarza. Tobie życzę powodzenia na wizycie! Szaman na pewno wymyśli coś niekonwencjonalnego. Dalej latasz bez majtek?? :)
    Kjopa jeszcze Tobie nie gratulowalam! Gratuluję! Oj posypały się ciąże, pięknie.

    Ja w tym cyklu biorę tylko Ovarin i chyba wrócę do mierzenie temperatury a M. chyba powtórzy badanie nasienia po 3 miesiącach brania Fertilmanu.

    Kjopa3, Edycik lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 29 września 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie dziewczynki mam taniej niż w aptece do przekazania prawie całe opakowanie Fertilmanu Plus, m. wziął tylko 5 tabsów, a w paczce było 120 i jeszcze dorzucam gratis Ovarin z 60 tabsów zostało 39. jak któraś zainteresowana to proszę na priv.:-)
    Mam się już nie przyda a szkoda żeby leżało, bo może komuś pomoże:-)

    Bratek lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 29 września 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam witam :)

    Madzikk wezwałaś mnie do tablicy to jestem ;) u mnie Ok, rosnę ;) większych dolegliwości dalej nie mam (tfu tfu!), tylko zgaga doszła ;) a pomyśleć, że przed ciążą nie wiedziałam co to jest ;) cieszę się z informacji o Twoim bracie! :*

    Katiusza ja tam kciuk zaciskam za Ciebie :)

    Edycik powodzenia dziś na wizycie, przynieś dobre wieści :)

    Milka cudny maluszek :)

    Majju heeeeeeej :) :) :) widzę wielkie powroty na forum, tak trzymać! :)

    katiuszaa, madzikk, Edycik, Milka1991 lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 1848 1849 1850 1851 1852 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ