X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja,

    Katiusza rzeczywiście zwariowany ten twój cykl, ale w końcu pierwszy raz od dawien dawna z owulką więc może temu tak szaleje...

    Edycik powodzenia na wizycie :)

    Milka ja też obstawiam dziewczynkę ;) a u róży kolejnego syna :P
    wiadomka najważniejsze że zdrowe ale można się pobawić w zakłady :P

    Madzikk cieszę się że u brata wszystko idzie w dobrą stronę, na pewno wyjdzie z tego bez szwanku :)

    U mnie w miarę ok, ale nie dość że mam ten brzuch nisko - to wtedy od wstawienia fotki na fb znowu mi wczoraj opadł, nie wiem czy dociągnę do tych 7 tyg jeszcze...
    w ogóle to spać nie mogę bo mam czarne wizje związane z porodem, ale m mi mówi że w pierwszej ciąży też tak podobno miałam....a tak poza tym to ok :)
    Młoda wczoraj nas wkurzyła, ma to swoje akwarium , pełno fajnych rybek - kupę kasy włożyliśmy w to, a nie wiem co jej odbiło wzięła wczoraj talk do pupy i nasypała to rybkom :/ nie wiem skąd taki pomysł bo ona nigdy takich głupot nie robiła, no ale jednak chyba do końca nie znam swojego dziecka i jej możliwości :D na szczęście rybki żyją jeszcze i mam nadzieję że tak zostanie.

    Mid niezły fach, nie wiedziałam nawet o takich "zawodach" fajnie że ci się podoba i mam nadzieję że tak zostanie, a cykl no cóż kto wie co i kiedy się wykluje :P

    Majusia fajnie że wpadłaś, pisz częściej co tam u was, a kociak boski widziałam :)

    madzikk, Edycik, Milka1991, midnight, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 29 września 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Ruby dzieci są nieobliczalne, niby już takie mądre a zawsze coś wykombinują. Mój narobił brązowych kuleczek z ciastoliny i wsypał kocicy do miski, kot chodził i darł sie że głodny a my myśleliśmy, że jej się tyłku przewraca i chce szyneczki kot, bo przecież sucha karma w misce była... także ten...
    U mnie może być i synek i córka najważniejsze żeby było zdrowe. Serio różowy suwak dla jaj, jak będzie syn to zmienimy barwy:-))

    Kjopa3, Ruby, Edycik, madzikk, cinnamon cookie, Bratek, Milka1991, katiuszaa, midnight, chmurreczkaa, Ejrene lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 29 września 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahha najnowsze wieści od kierownika wywalczył,że nie mogą mnie oddelegować także ten zostaję :) nie ukrywam cieszę się. Bałagan bo bałagan ale na starych śmieciach.

    Katiuszka pozostaje Ci cierpliwie czekać co będzie dalej :)

    Majciu tak dalej stosuję złote rady Szamanka i latanie bez matek :) z takim małym kociakiem macie teraz w domu sporo radości.


    madzikk, Ejrene lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik kciukam za wizytę i niecierpliwie czekam na wieści co szaman wydebilował.

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 29 września 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    mid przypuszczam że jak brzuch mi podskoczy to już poznam płeć, ale możemy się umówić na test intuicji. przed wizytą wrzucę zdjęcie brzucha (25.10) i mi wywróżysz a potem zobaczymy czy się sprawdzi :D

    Kasia gorzej sobie wyobrażałam to badanie, haha, na szczęście to tylko wymaz z pochwy więc luz. Nie wiedziałam, że takie coś też badają, a to w sumie dobry pomysł ;)

    Ruby niezła aparatka z Twojej córeczki :P dzieciaki mają tysiąc pomysłów na minutę, dobrze że ryby przeżyły :D

    Katiuszka to kciuki za szybkie rozwiązanie sprawy, w tą albo w tą :P

    Powodzonka wizytujące !!
    Czekamy na wieści ;)

    midnight, Edycik lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 29 września 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Imię, Ruby wyobraźnia dzieci nie zna granic:D

    Kurde właśnie się dowiedziałam, że muszę jechać na tydzień za granicę z pracy, akurat w czasie kiedy wypadają mi dni płodne... Fuck :(

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik??

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 29 września 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa ??

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 29 września 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wieczorkiem

    Kasiu oj powinny być dofinasowywane...na razie finansujemy kościoły i głupie ustawy antyaborcyjne, ciekawa jestem kiedy mnie w więzieniu zamkną za zamordowanie tyle żyć...
    ciekawe też, czy będą nas rozliczać za wszystkie zarodki które się nie zagnieździły o których nawet nie wiedziałyśmy a które wsiąknęły w podpaski..przepraszam że tak dosadnie ale wkurza mnie że zajmują się takimi rzeczami zamiast np pedofilią a szczególnie tą w koścołach właśnie..eh

    Kjopa ja komputerowy haft ;) ale krzyżyki sie zdażly ale tez komputerowo
    Jak tam wizyta? daj znać

    Katiusza dzięki na razie jest ok, sa pewne minusy jak wszędzie ale zupełnie inne podejscie do pracy. A Twój cykl faktycznie zakręcony...trzymam kciuki, nawet jeśi nie ten, to następny musi sie udac skoro coś zaczyna się zmieniać

    Edycik jsk wizyta u Ciebie? coś nowego wiesz? dobrze ze się w pracy wyjaśniło

    IR ogarniaj sprawy i leż...uważaj na siebie i nie myśl czasem o pracy

    Ruby dociągniesz...jak nie Ty to kto? będzie zdrowy silny chłopak
    Ruby ,Róża niezłe te wasze dzieciaki ;)

    Milka pamiętaj że nie zawsze dzidzi chce pokazać co ma między nogami , wtedy jestem do dyspozycji ;) na razie mi się wróżenie z brzucha udaje , choć nie wiem czy do tego czasu brzucho Ci na tyle urośnie , patrząc na tą fotkę to raczej wątpię :P

    katiuszaa, Milka1991, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 29 września 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka,Mid ja na temat ciąży będę pisać tylko na belly na naszym wątku. Tutaj nie chcę to jest w końcu staraniowy.
    Dziś tylko badanie palpacyjne,wszystko ładnie zamknięte i "piękna ciąża". Chciałam lekarkę nakręcić na USG ale akurat w innym gabinecie przyjmowała gdzie nie było sprzętu. Zwolnienie nadal leżące. Karta ciąży założona,wpisała w nią pierwszą wizytę. Przytyłam niby 1,5kg ale pierwsze ważenie było bez dołu :-) a teraz w butach i spodniach. Pobrała wymaz na biocenozę,wizyta 26.10 a 12.10 prenatalne. Co mi wróżysz z brzucha :-P ?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c3b35e1f1fa2.jpg

    Oczywiście połowa to sadełko ale kształt się zmienił ;-)

    Edycik, Milka1991, cinnamon cookie, midnight, Ejrene lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 30 września 2016, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się

    Zacznijmy od tego wczoraj miałam wizytę na 15,45 a do gabinetu weszłam o 19, M. już wydzwaniał za mną,że to niemożliwe tyle czekać, a jednak.
    Szamanek miał jakiś przypadek dziewczyny lat 20 co poroniła i odrazu do zabiegowego z Nią poszedł, potem jakaś starsza pani która siedziala tam z dobre 1.5 godz.
    Wreszcie ja, niestety ten mój cykl który się tak dłużył jak miałam przerwę zblokowałam sobie dupkiem bo wczoraj na USG akurat byłam po owulce, ciałko żółte widoczne, płyn w zatoce też, zatem doktorek zalecił mi od dziś znów dupka 2x po 2 tabletki, 13 października przed samą @ mam wizytę i cos wspominał ,że przepisze mi jakieś leki wspomagające cykl, ale byłam już tak zmęczona że nazwy nie zapamiętałam niestety.
    No i to tyle.

    Kjopka piekny brzusio :)
    Majju to pewne ,że jedziesz za granicę w dni płodne?Jak tam Wasza Mireczka? Jak oglądam jej zdjęcia to zaraz pokazuje M. i mówię patrz jaki słodziak.
    Katiuszka a Ty już zaczęłaś nowy cykl? bo nie wiem czy coś przeoczyłam.

    BTW poznałam dziewczynę, która od 9 lat leczy się u szamanka. Wpierw dlugo starali się o pierwsze dziecko, udało się i wszystko ok. Potem o drugie niestety poroniła bo miała jakieś krwiaki.Teraz jest w trzeciej ciąży ale mówi,że doktora nie zamieniła by na żadnego innego.

    Milka1991, madzikk, Kjopa3, Ejrene lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej no w końcu Edycik. Martwiłam się o Ciebie. Czyli że owulka była. Super.
    @ jeszcze nie ale dziś pewnie już nadejdzie. Tak czuje. Wczoraj późno wieczorem zaczełam plamić

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 30 września 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Edycik no to super ze owulka byla ja ci zyczylam dojrzewajacego pecherzyka a tu proszę jeszcze lepsze wiesci :)

    U mnie dziewczyny na prawdę zaczynam myslec ze termometr sie popsul bo nigdy nie mialam az takiego skakania nawet w pierwszej fazie cyklu. Nie wiem co się teraz porobiło :-/

    Katiusza jednak ja mam jeszcze nadzieje :)

    Uciekam do pracy. Milego dnia :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 30 września 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście dostałam opr.czemu to brałam proga na własną rękę, ale dzielnie tłumaczyłam,że cykl taki tasiemiec był, dość miałam.
    Także od dziś dupek i znów @.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 30 września 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ale masz ciekawy wykresik tfu :)

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu a może to dobrze że tak skacze bo może to będzie ten cykl. Życzę Ci zieloności i trzymam mocno za Ciebie kciuki.
    Edycik. Kolejny cykl bedzie kontrolowany to chyba dobrze zobaczysz co i jak no i te tabsy może coś dadzą i dobinesz się na fioletową stronkę mocy.

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 30 września 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co dobiła mnie wiadomością kolejna koleżanka z pracy - wiadomo jaka nowina. Dwa cykle i bach.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 30 września 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik ale jak to, masz 8dc i już po owu? Tak wcześnie była?

    Nie pisałam Wam o tym ale jedna z najbliższych mi osób, tzn. dziewczyna przyjaciela jest w ciąży. Oczywiście wpadka. W dodatku powiedzieli nam w moje urodziny. Przeżyliśmy to bardzo i ja i M. Także Edycik wiem co czujesz, trzymaj się.

    Edycik lubi tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 30 września 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majjciu mi poprzedni cykl ciągnął się ponad 50 dni ( ten który olałam) .Na własną rękę wzięłam proga i przyblokowałam sobie owu.Strasznie się mi wszystko pokręciło.Ale jak dla mnie dziś mam śluz płodny.
    Wieczorem wezmę dupka jak Szaman przykazał.

    Majju tulę :* takie informacje dobić nas potrafią.Przytul Mireczkę humor odrazu lepszy

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja was dobrze rozumiem. Ostatnio na fb co chwila któraś narzeka na dolegliwości ciążowe lub chwali się jak jej syn mówi fo brzucha. Już o dziewczynie która bliźniaki urodziła nie mówiąc.
    Rozpoczełam nowy cykl. Ból ze zdwojoną siłą a nie mam jak się dziś urwać z pracy.

‹‹ 1849 1850 1851 1852 1853 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ