X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 30 września 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszkaa tulę mocno :* oby ten nowy cykl był szczęsliwy.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 1 października 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :-)

    O jejciu jak tu od wczoraj pusto i cicho.

    Katiusza Tule mocno :* I nie pozostaje mi nic innego jak trzymac kciuki za ten nowy cykl choc tak bardzo wierzylam w tamten :( No nic nowy cykl, nowe możliwości :-)

    Dziewczynki wiem co czujecie bo ja juz chyba wszyatkich osob mi najblizszych przezylam ciążę i wiem jak to jest tu niby czlowiek sie cieszy a tu lzy same naplywaja do oczu.

    U mnie jezeli chodzi o moj cykl to same powiedzcie widzialyscie kiedy kolwiek takie wachania? Bo ja nie to jest az niemożliwe! Nie wiem co sie porobilo, nigdy nie mialam az tak wysokich temperatur w drugiej fazie i tu czlowiwk zaczyna miec nadzieje a tu na drugi dzien bach w dół i to tak galancie. Nie wiem dziwne to troszke dla mnie.

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się niestety z rana.
    Klienci to serca nie mają o chorych zwierzętach przypominają sobie zawsze późno i dzięki nim wczoraj wrociłam do domu o 23. Dziś zapowiada się podobnie z tą różnicą że zaczynamy dużo wcześniej. Ja mam @ mój małż jest chory a większość pracowników wzieła sobie na ten weekend wolne więc rewelacyjnie dziś będzie się pracować. To okropne co powiem ale niech już będzie poniedziałek.
    Kasiu wahania wahaniami ale najważniejsze że temperatura ponad kreską. Trzymam mocno kciuki. Kiedy zaczynasz testowanie?

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 1 października 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza współczuję :/ Ja tez ostatnio zarobiona jest. Ale u mnie moj klientka powiedziala do mnie "Pani Kasiu roboty to jeszcze nikt nie przerobil" i to jest święta prawda. Oby dzisiejszy dzień szybko zlecial.
    Ja zaczynam testowac moze w poniedziałek albo we wtorek zalezy jak to będzie z ta temperatura jak będzie spadać to chyba w ogóle nie będę testowac.

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 1 października 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    Ja tydzień czekam już na zamówienie z apteki internetowej. Wczoraj wieczorem napisali, że wysłali dopiero, a zamawiałam tydzień temu w sobotę. Zamówiłam sobie nowy termometr, bo temu mojemu niespecjalnie ufam :)
    Różyczko olej szefa, wiem, że to przykra i stresująca sytuacja, ale nie warto. Ty i Twoja dzidzia jesteście teraz najważniejsi.
    Kjopka śliczny brzusio :) Cieszę się, że wszystko dobrze u Was.
    Milka śliczny portrecik :)
    Majeczko fajnie, że jesteś. Kocik jest śliczny :)
    Edycik strasznie dziwny ten Twój cykl, ale skoro doktorek widział, że po owu jesteś to czekamy na kolejną @ i mamy nadzieję, że się nie doczekamy ;)
    Miłego weekendu wszystkim :*

    Milka1991, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 1 października 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Witam się z piękna jesienną pogodą :)
    graphics-autumn-824102.gif

    Katiusza powodzenia w nowym cyklu, jeśli znowu będzie taka piękna owulka to szanse bardzo duże ;)

    Kasiula już się niecierpliwię na Twoje testowanko ;)

    Lucc a jak u Ciebie?

    katiuszaa lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 1 października 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam :)

    Wczoraj chyba z racji,że piątek miałam mega moc wróciłam z pracy posprzątałam dom, napadłam na M <3 ,potem winko i kolacja.
    Dziś o 9.30 byłam na aerobiku, potem zakupy, M.napadł na mnie <3 i odpoczywamy :)

    Biorę od wczoraj dupka jak szamanek przykazał, ale tak się zastanawiam kiedy ta moja owu była, skoro na czwartkowej wizycie był widoczny płyn i ciałko żółte.No ale nie ważne, co ma być to będzie.

    Chmureczko pochwal się jaki termometr zamówiłaś?
    Kasiu tfuuu tfuuu na Twój wykres.
    Katiuszkaa musisz być wykończona? ale wiadomo że serducho masz dobre i pomożesz zwierzęciu.
    Majciu a jak Twój kotełek się ma?

    madzikk lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 2 października 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę i w niedzielę witam się z rana.
    Całą noc nie spałam, mam takie zatrucie ze z toalety nie wychodzę.
    Już elektrolity wypiłam, ale jetem słaba.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 2 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja niedzielnie.

    Edycik kurcze ty to sie na cierpisz, ostatnio przeziebienie teraz jakies zatrucie! Lez dzisiaj i duzo odpoczywaj i jakies kisielki podjadaj mi zawsze one przy zatruciach pomagaja.
    Jeżeli chodzi o moj wykres to wydaje mi sie ze nic z tego nie będzie bo troszke zbyt duze sa te skoki no ale coz zobaczymy za parę dni jak sie sytuacja rozwinie. Dzis tylko troszkę spadla wiec moze cos sie unormowalo, zobaczymy jutro :-)

    Wszystkim wam zycze spokojnej niedzieli :-)

    Edycik lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć witam się i ja.
    Kasiu ja będę trzymać mocno kciuku do końca i mam nadzieję że skończy się to za 9 miesięcy <3
    Edycik biedactwo. Mam nadzieję że szybko się wykurujesz.

    Kasia1407, Edycik lubią tę wiadomość

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 2 października 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello. Edycik bidulinko :* pamiętaj żeby się nawadniać, ja w takich sytuacjach robię domowy izotonik: pół litra wody, sok z połowy cytryny, 2 łyżeczki miodu i szczypta soli.
    Mirka szaleje dzisiaj, coś ją opętało :) a w ogóle jest kochana, straszny przytulak.
    Katiusza a Ty jak się czujesz? Jutro wolne?

    Edycik lubi tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 2 października 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik bidulko zdrowiej szybciutko.

    Kasiu trzymam cały czas kciuki.

    Kasia1407, Edycik lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 3 października 2016, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry

    Ledwo wczoraj dzień przeżyłam, ale dietę cud mam jak cholera.
    Staram się pić dużo dziewczynki, ale zjadłam jednego sucharka, byłam tak osłabiona,że zaczęło mi być zimno i o 19 zasnęłam przy M.
    Brzuch mnie boli i ledwo wstałam dziś do pracy.
    Dziś w dodatku dzień mojego M, bo ma urodzinki.

    Kasia ja do końca trzymam kciuki za Ciebie :*
    Majuś dziękuję za radę, może dziś coś takiego sobie zrobię. Fajnie że macie tyle radości z koteczka :)
    Katiuszka jak u Ciebie? odpoczełaś coś przez weekend?
    Kjopa a Ty jak się czujesz?

    We wrocku deszcz leje, pogoda koszmarna aż z domu wyjść się nie chciało.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 3 października 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik tak na pocieszenie ja mam 2 dzień biegunkę. Wczoraj myślałam, że to po burakach, bo zwykle mam małe czyszczenie jak się ich najem, ale dziś 2 dzień i ledwo rano do toalety zdążyłam.
    Termometr zamówiłam taki: https://www.apteka-melissa.pl/produkt/termometr-microlife-mt-16c2-elektronicz-ow,14526.html, nic mega wypaśnego, do używania dowcipnie wystarczy :)
    A,wszystkiego najlepszego dla Mężusia :) Jakąś niespodziankę mu zafundowałaś? Ja zwykle mam problem co kupić...
    Poza tym na Górnym Śląsku też leje, wczoraj ok 17 się rozpadało i tak bez przerwy do teraz. Z tego co widziałam w prognozach to co najmniej do czwartku ma tak być. No i zimno, koniec z krótkim rękawkiem na ten rok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 07:08

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 3 października 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko to zamówiłaś taki termometr jak mam ja.Będzie zadowolona z niego.
    O widzisz może to jakaś jelitówka jest?
    Ja się zastanawiam ile dziś wytrzymam w pracy bo słaba jestem bardzo.
    Dziekuję za życzenia dla M.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 3 października 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie poniedzialkowo.

    Jakas jelitowka was dopadla. Tez mialam kiedys straszna co mnie kilka dni trzymala I juz nigdy wiecej nie chce miec. A ten deszcz chyba ode mnie przyszedl bo u mnie wczoraj lalo ale dzisiaj jest juz ladne sloneczko.

    Dziewczynki mnie teraz mniej bedzie na forum, ale bede sie starala odwiedzac. Bede sie relaxowac, wiec u mnie detox:) nie wiem jak dlugo ale przed nowym rokiem wroce I obiecuje ze wszystko nadrobie. Zycze wszystkim szybkiego zafasolkowania. A ciezarowkom spokojnej ciazy I szybkich lekkich porodow. Trzymajcie sie cieplutko:)

    Edycik, Kjopa3, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam poweekendowo :)

    Edycik zdrowka :*

    Madzik szybkiego detoxu :*

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 3 października 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki:-) Edycik, Chmurka kurujcie się kochane:-)
    Kasia ja trzymam kciuki mocno:-))
    Odwiozłam małego do przedszkola i mam chwilę wolnego po weekendzie, mieliśmy podwójną imprezę, urodziny m.i małego:-)
    Madzikk miłego i owocnego detoxu:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 09:48

    Edycik lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 3 października 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik to owocnego detoxu :) każdemu czasem potrzeba przerwy.

    Różyczko to aktywny weekend był :) pewnie bardzo zmęczona jesteś?

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 3 października 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Edycik aktywny to bardzo, trochę sprzątania, ale to mój m. w większości ogarnął, ja skupiłam się na jedzonku:-)) ...uff. dobrze że już po, dzisiaj dzień lajtowy;-) nawet nie muszę gotować:-)

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
‹‹ 1850 1851 1852 1853 1854 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ