X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 5 października 2016, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się

    dobrze,że dziś połowa tygodnia :)

    Katiuszka to kuruj się dziewczynko, ojj kilka dni wolnego aż zazdroszczę też bym nie pogardziła. Poleż troszkę w łóżeczku, dużo zdrówka życzę.

    Mid a jak dziś u Ciebie? Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.

    Ruby tak naprawdę u mnie Szamanek kazał wyluzować troszkę, odpuścił badania na kilka m-cy zarówno damskie jak i męskie i kazał się cieszyć sobą.
    Co do pracy to rzeczywiście tyle na ile mam sił pracuje na dwa etaty. Ale maksymalnie 2x w tygodniu, teraz tak szybko jest ciemno, ogólnie zmęczenie mnie chyba dopadło.

    Lucc to oby to działanie przyniosło upragnione skutki :)

    Kasia wykres paskudny, fujj,bleee :P

    Dobra biorę się do pracy, niestety dieta dalej trzymana ,mimo że troszkę lepiej się czuje to sucharki i kisiel to moje pożywienie bo po brzuchu dalej mi jeździ.

    Kasia1407, midnight lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam z kawką :)

    Mid
    ja tak miałam 2 cykle temu- na 2 testach bladzioch, a za chwile plamienie i @...
    katiusza
    zdrówka :*
    chmurka kciuki za owulkę ;) jakie testy owu masz?

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 października 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid ja jeszcze kciuków nie puszczam :*

    Zrobiłam dziś rano test owu i dalej jedna kreska. Zawsze myślałam, że owulacyjne robi się popołudniu, a w instrukcji obsługi jest napisane, żeby sikać rano. Zgłupiałam. Testy mam z apteki internetowej horienmedical.

    midnight lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie rano nie powinno sie robić, chmurka
    najwcześniej o 10

    Edycik lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 października 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio robiłam popołudniu, ale zobaczyłam, że na tych jest napisane, że najlepiej z porannego pierwszego strumienia moczu, to nasikałam tym razem rano :) Tak czy siak na razie jedna krecha, więc do owulki raczej jeszcze czas. Chyba, że zrobi psikusa i tym razem jej nie będzie.

    Edycik lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moze jakieś mało czułe te testy, dlatego każą rano ?

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 5 października 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Katiusza kuruj sie kochana i ja również zazdroszczę wolnego oj marzy mi sie takie kilka dni na odpoczynek.

    Chmurka to jakies dziwne masz te testy. Bo praktycznie wszystkie powinno sie robic popoludniu a nawet i wieczorem bo wtedy sa najbardziej miarodajne. Rano w moczu jest podobno najwiecej hormonu lh i moze fałszywie dodatni wyjść.

    Mid zobaczymy jaka wyjdzie beta. Plamienia to rzecz normalna w ciazy ja mialam z moim synkiem normalna miesiączkę. Wiec spokojnie wszystko będzie dobrze ;) Trzymam mocno kciuki za dzisiejsza betę <3

    U mnie dziewczynki tempka systematycznie az bym rzekla ksiazkowo spada w dół, wiec nie powtarzalam testu bo wydaje mi się ze musze czekać niestety na @. Przykro mi troszkę ale sie pozbieram :-)

    Edycik, midnight lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 5 października 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę do was wrócić? Mogę? Bo po kolejnej ucieczce to już możecie mnie nie chcieć :(

    Edycik, Imię_Róży, Milka1991, cinnamon cookie, chmurreczkaa, Bratek, Kjopa3, majju lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 5 października 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Tobie Różyczko serdecznie gratuluję :* Rośnijcie zdrowo :)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 5 października 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka ja sama niedawno wróciłam, jestem na TAK wracaj do nas :*

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko witaj , co słychać ?

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 5 października 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki:-) pogoda po sku dna ;-((

    Paryzetka ostatnio się zastanawiałam co u Ciebie witaj kochana:-))) Dzięki:-)

    Mid rób betę, cienie popołudniu z zerowej bety nie wychodzą, i daj nam znać:-))

    Kasia czekamy na rozwój wydarzeń, wszystko się może zdarzyć;-)

    Ruby super że wszystko okej;-)

    Chmurka no faktycznie dziwne te testy ja pamiętam, że zawsze pisało, żeby nie z porannego moczu, no ale może te są jakieś inne.

    Lucc a Ty kiedy testujesz?

    Ja dzisiaj gospodyni domowa pełna gębą, biorę się za obiad:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 10:43

    midnight lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 5 października 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May I have your attention please?

    Przekazuję pozdrowienia od naszej Agi :)

    Luccecita, Kjopa3, Milka1991, cinnamon cookie, katiuszaa, Ejrene, majju, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR
    w okolicach 15.10

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 5 października 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ostatnio trochę mniej bo babcia w szpitalu. Jak się sytuacja ustabilizuje to się odezwę...

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 5 października 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucce, IR u mnie bez zmian, niestety, ale walczymy dalej :) Do końca roku na luzie. Chociaż pojawia się mały dołek, bo... pod koniec października miałam rodzić i za cholerę nie umiem sobie wybić tej myśli z głowy. Głupia ja.

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 października 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko, fajnie, że jesteś :*
    Dziewczyny co do moich testów, to sama byłam w szoku, bo pamiętałam, że owulacyjne robi się popołudniu. Tak więc w poniedziałek po pracy nasikałam i zrobiłam test, a potem doczytałam w instrukcji, że powinno się robić rano. Też mi się to wydało dziwne, ale ok, poczekałam do dzisiaj i nasikałam rano. Różnicy nie ma żadnej, dalej 1 kreska. Zresztą ja już nie raz pisałam, że mnie zwykle testy owulacyjne oszukiwały, a miałam już przeróżnych firm. Tym razem kupiłam, bo stwierdziłam, że może jednak pomogą w wyznaczeniu najlepszego czasu na współżycie. Sama jestem ciekawa co ja robię źle, że mi te testy jakoś nie wychodzą. Kiedyś zawsze miałam II ale tylko raz testowa wyszła mi identyczna jak kontrolna, pozostałe razy zawsze była bledsza, a owulacje były potwierdzone monitoringiem. Teraz się zastanawiam, czy to ma jakieś wielkie znaczenie? Teraz tylko I krecha, zobaczymy co w następnych dniach. Ja mam owulki ok 17dc a czasem i później, więc niby jeszcze jest czas.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 5 października 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Edycik dziękuję, plamię...trochę czerwono trochę teraz brązowo...Na brzuszek uważaj jeszcze...może jakiś kleik ryżowy? albo rozgotowana marchewka? zawsze to jakieś urozmaicenie diety...co do starań, to się zgodzę z szamankiem- najważniejsze by głowa odpuściła...mam nadzieję że uda Ci się to..

    Lucc no ja wolałabym jednak nie mieć na koncie kolejnego poronienia...nawet ciąży biochemicznej...albo jestem albo nie, bo tak to już całkiem się podłamię...

    Chumrka trzymam mocno kciuki by owulka jednak była! a śluzu nie obserwujesz? u mnie zawsze to się sprawdza i położenie szyjki

    Kasiu trzymam kciuki by jednak @ się nie pojawiła :* a co do bety ja nie robię , nie mam jak, chyba żeby w piątek z rana się udało ale zobaczę....

    Paryzetko wracaj :) Kochana ja Cię rozumiem...15.09 mój J. miałby 1 rok, 30.09 miałam rocznicę śmierci S. te myśli nie tak łatwo wybić z głowy...nie wiem czy kiedyś to minie, na razie nie pocieszę, bo nie mija...

    Róża dziś bety niet ;) a co miałaś na obiadek? ja na pizze czekam...głodna jestem.

    Milka zdrówka dla babci

    Aga to ogłaby wreszcie sama się pojawić ;)

    Nie wiem czy martwic sie czy nie...te sikanko ranne czerwone to mogło być po wczorajszych buraczkach, co nie zmienia faktu że plamienie bylo, rano, potem cisza i teraz jakieś brązowe...brzuch mnie nie boli, to może tragedii nie ma?

    Edycik, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 października 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid ja zawsze sikam na czerwono po burakach, więc może rzeczywiście nie ma powodu do snucia czarnych wizji? Oby plamienia szybko ustały. A czemu na betę nie popędziłaś?

    Obserwuję śluz, a szyjkę tylko czasem, więc na jej podstawie nie wszystko wyłapię. Na razie śluzu dużo, ale się nie ciągnie, więc jeszcze na płodne za wcześnie. Czekam spokojnie i zobaczymy. W każdym bądź razie to byłby psikus, jakby tym razem owulka nie przyszła. Miałam co cykl, a teraz po laparo jak szanse większe miałoby być bez owulki? To by było absolutne przegięcie i chyba bym się na mój organizm całkiem pogniewała!!! :)

    midnight lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 5 października 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Kochane, Przepraszam, że tak późno, ale bardzo, BAAAARDZO dziękuję za wszystkie gratulacje :)
    Cały czas o Was pamiętam, niestety, Mały Bratek uniemożliwia mi spokojne (czy względnie spokojne ;) ) korzystanie z forum. Okazał się bardzo charakternym młodym człowiekiem ;) więc skutecznie wysysa z nas wszystkie siły ;) Ale grunt, że jest zdrowy <3 a my powolutku ogarniamy temat ;)

    Buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 :-*

    chmurreczkaa, Ejrene, midnight, majju, Ruby, Milka1991, Paryzetka83, Kjopa3, Edycik, Imię_Róży, cinnamon cookie, katiuszaa lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
‹‹ 1853 1854 1855 1856 1857 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ