X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid
    Jak beta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane.
    Zaraz nadrobię ten tydzień ale zacznę o pochwalenia się i pożalenia. Miałam bardzo pracowity tydzień pomimo wolnego ale w końcu się udało dziś podpisałam akt notarialny i mam już nowy dom Youpii. Czuję się dużo lepiej wiec przeziębienie już prawie mi przeszło został kaszel. no a z mniej miłych rzeczy to mój kochany telefon postanowił się popsuć. Dziś wylało mi ekran. Nie wiem jak to możliwe bo lezał nie ruszany. Zaczynam więc nową batalię z gwarancją.
    Dobra lecę czytać co tam u was

    chmurreczkaa, Milka1991, majju, Edycik, Ejrene lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Mogę do was wrócić? Mogę? Bo po kolejnej ucieczce to już możecie mnie nie chcieć :(
    Cześć myślałam ostatnio co z tobą. Jak dla mnie wracaj śmiało wiele z nas zanotowało t dłuższe odpoczynki i powroty. Ja do takich też należałam a nie mogę powiedzieć że wróciłam do starej normy jest mnie dużo mniej niż kilka miesięcy temu.
    Edycik wrote:
    May I have your attention please?

    Przekazuję pozdrowienia od naszej Agi :)
    O Adze też ostatnio dużo myślałam co u niej i sprawdzałam czy coś na wykresie się nie pojawiło. Mam nadzieję że u niej wszystko porządku. Przekaż proszę pozdrowienia i niech wraca
    Milka1991 wrote:
    Mnie ostatnio trochę mniej bo babcia w szpitalu. Jak się sytuacja ustabilizuje to się odezwę...
    Milka zdrowia dla babci

    Milka1991, Edycik lubią tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 7 października 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik zwolnij zwolnij , proszę :)

    Milka rzeczywiście nieciekawie...a jakaś opiekunka z gminy..? może trzeba sie dowiedzieć jakie są możliwości, bo bedzie Ci ciężko..

    Katiusza to super!! ja też dziś zostałam szczęśliwą posiadaczką gruntów ;)

    a beta 440,14 mlU/ml...chyba za duzo...i te brązowe plamienia os czasu do czasu...może to zaśniad ?

    Kjopa3, Milka1991, Imię_Róży, chmurreczkaa, Edycik lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej!
    A moze blizniaki ?

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 7 października 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewuszki :)

    Ja dziś tak szybciutko bo dopiero wróciłam z przysięgi :)

    Katiusza Gratulacje Kochana :D To jakiś nowy krok w życiu :D Super :D A telefonem się nie martw mój M ma nowy telefon dosłownie miesiąc i wczoraj odebrał z naprawy bo potłukł szybkę zapłacił 350 zł i dzisiaj go znowu potłukł i to tak że niestety wyświetlacz się poszedł :(

    Lucc że tak powiem dwie pierwsze moje ciąże to były tzw.wpadki ale to było tak że raz że moje pcos nie było aż w takim stadium jak teraz a dwa nie spinałam się tak jak to teraz robie.

    Mid jak tam u ciebie sytuacja wygląda? Juz coś wiadomo?

    Ja niestety melduje że rozpoczełam nowy cykl :( Dołek lekki z tego powodu jest no ale to nie jest zależne ode mnie :( Jutro mój M jedzie obejrzeć samochód no i mam nadzieje że go kupi więc humorek od razu mi się poprawi :D

    Życzę wam kochane udanego weekendu :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 7 października 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Edycik zwolnij zwolnij , proszę :)

    Milka rzeczywiście nieciekawie...a jakaś opiekunka z gminy..? może trzeba sie dowiedzieć jakie są możliwości, bo bedzie Ci ciężko..

    Katiusza to super!! ja też dziś zostałam szczęśliwą posiadaczką gruntów ;)

    a beta 440,14 mlU/ml...chyba za duzo...i te brązowe plamienia os czasu do czasu...może to zaśniad ?

    A kopa w dupkę chcesz?? Gratuluję kochana!!!!
    Ja 11 dpo miałam betę 202 więc w 14 dpo też miała pewnie tyle. Pamiętaj,że każda kobieta ma inaczej i w innym dniu zagnieżdżenie.

    Kasiu powodzenia w nowym cyklu :-) Tulę Cię kochana <3

    midnight, chmurreczkaa, Edycik lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 7 października 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luc bliźniaki to może lepiej nie, bo już na pewno nie donoszę...podwójne ryzyko

    Kasia a jakie autko ? mam nadzieję ze humorek będzie lepszy , i tulę za @ :*

    Kjopa poprzednio w podobnym dniu cyklu miałam ok 90 betę...dlatego się przestraszyłam, jeszcze o tym zaśniadzie poczytałam, plamienia by sie zgadzały...
    eh, w pon zrbię powtórkę to będzie jasne ;)

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid trzymam kciuki!
    Moze z beta zrob jeszcze proga ?

    midnight lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 7 października 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię bęte, udało mi się w końcu dodzwonić do tej poradni patologii ciąży , wiec na środę jestem już umówiona na wizytę, niech już lekarz decyduje..

    Dobranoc kochane bo ja już padam więc się pożegnam, slodkich snów

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 7 października 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid piękna beta. A wizyta kiedy? 20.10? Dobrze pamiętam? Może umów się gdzieś indziej wcześniej i sprawdź czy to może być ten zaśniad. Lepiej wiedzieć od razu.
    Tak czy inaczej na razie po cichu gratuluję i trzynam kciuki :)

    midnight lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 8 października 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Mid co Ty gadasz ? Jaki zasniad ? Piękna normalna beta, pojutrze powtórka i będzie gitez :) A w środę to już pewnie nawet pecherzyk będzie :p
    No trzeba będzie pomyśleć o opiekunce, inaczej nie da rady...

    Kasia to powodzenia w Nowym cyklu ! :* i pochwal się nowym autkiem jak już będzie ;)

    Katiusza to super gratki za kupno nowego domu :D


    midnight, Edycik lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 8 października 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Mid piekna beta :-) Oj ale by bylo jak by to byly blizniaki :-) Kciukam mocno kochana zeby bylo wszystko w porządku :)

    Dziewczyny jezeli chodzi o samochód to niestety M Nie pojechal bo tego wlasciciela corka wyladowala w szpitalu bynajmniej takiego wczoraj napisal smsa. A samochód mamy upatrzony ford mondeo mk4 :)

    Milego dnia wam życzę a ja spadam do pracy :(

    midnight lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 października 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Dzięki dziewczyny

    Kasia zacna maszyna :) oby udało się zakupić

    Milka niestety starość jest okropna...stajemy sie ciężarem dla innych...eh
    Mam nadzieję że póki co jakoś sobie poradzisz i uda się opiekunkę znaleźć

    Paryzetko- w środę idę ;) do ICZMP do poradni

    Zrobiłam z ciekawości test ale nie wiem sama po co , chyba na pamiątke ;) przy takiej becie-to takie krechy jakich nigdy nie widziała...może kurka dobrze że większa beta...może uda się tym razem..? nadzieja umiera ostatnia .. ;)


    Milka1991, Kjopa3, chmurreczkaa, Kasia1407, Edycik lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 8 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:-)
    MIDDDDD kochana piękna beta;-) ja 15 dpo albo 16 dpo miałam betę 636, więc żaden zaśniad;-) Każda kobieta ma inny poziom bety jedne zaczynają z niższych wartości inne z wyższych. Ale cię rozumiem człowiek głupieje i wymyśla czarne scenariusze;-) zamiast cieszyć się z ciąży, wszystkie to mamy.
    Zrób proga, może stąd te plamienia:-)
    Milka współczuję sytuacji z babcią, ale może faktycznie opiekunka to dobry pomysł.
    A ja się witam z małym ludzikiem, który ma 1,56 cm wzrostu i pikające serduszko:-)wczoraj go oglądałam na usg:-)

    Paryzetka83, midnight, Kjopa3, majju, Milka1991, chmurreczkaa, Kasia1407, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 października 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię R gratuluję ludzika :) najważniejsze serduszko- na jakiś czas uspakaja ,byle do kolejnego usg :) ale cieszę sie

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 8 października 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid proszę Cię zrób to dla nas i odgoń czarne myśli, mogę się tylko domyślać jakie to trudne ale naprawdę głowa do góry! Gratuluję :*
    Imię piękny ludziki!
    Katiuszka nowy domek mmm marzy mi się. Uwielbiam planowanie i urządzanie.

    A u mnie WYJAZD ODWOŁANY! Tzn przełożony na inny termin bo coś nie tak z przetargiem. Cieszę się niemożebnie i od dziś zaczynam robić testy owu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 11:06

    midnight, chmurreczkaa, Kjopa3, Paryzetka83, Edycik, Imię_Róży, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 października 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju to chyba super! to w takim razie życzę owulacji no i owocnej :) dajcie z siebie wszystko :) trzymam kciuki

    No i skoro tak mówicie...że chyba ok- TO ZARAŻAM WSZYSTKIE!!!

    Kjopa3, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 8 października 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid piękna wysoka beta, a nie jakiś zaśniad. Czekam na wyniki drugiej bety i po cichutku gratuluję :*
    Majju fajnie, że wstrzelicie się w owulkę, dobrze, że nie musisz wyjeżdżać.
    Katiuszka, super, nowy dom ;) Ale bym chciała swój własny domek z ogródkiem i kominkiem, zamiast mieszkania w bloku.
    Różyczko wspaniałe wieści :* Serduszko bije, to musi być wspaniały moment podejrzeć na usg.
    Kasiula kciukam za nowy cykl Kochana. Ja tez zawsze z @ mam popsuty humor... Przypomnij mi, ty miałaś laparoskopię robioną?

    Kasia1407, midnight lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 8 października 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid kochana kibicuję, jeszcze nie gratuluję, żeby nie zapeszyć :-*

    midnight lubi tę wiadomość

‹‹ 1855 1856 1857 1858 1859 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ