Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 października 2016, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid
    Jak beta?

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 października 2016, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane.
    Zaraz nadrobię ten tydzień ale zacznę o pochwalenia się i pożalenia. Miałam bardzo pracowity tydzień pomimo wolnego ale w końcu się udało dziś podpisałam akt notarialny i mam już nowy dom Youpii. Czuję się dużo lepiej wiec przeziębienie już prawie mi przeszło został kaszel. no a z mniej miłych rzeczy to mój kochany telefon postanowił się popsuć. Dziś wylało mi ekran. Nie wiem jak to możliwe bo lezał nie ruszany. Zaczynam więc nową batalię z gwarancją.
    Dobra lecę czytać co tam u was

chmurreczkaa, Milka1991, majju, Edycik, Ejrene lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 października 2016, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Mogę do was wrócić? Mogę? Bo po kolejnej ucieczce to już możecie mnie nie chcieć :(
    Cześć myślałam ostatnio co z tobą. Jak dla mnie wracaj śmiało wiele z nas zanotowało t dłuższe odpoczynki i powroty. Ja do takich też należałam a nie mogę powiedzieć że wróciłam do starej normy jest mnie dużo mniej niż kilka miesięcy temu.
    Edycik wrote:
    May I have your attention please?

Przekazuję pozdrowienia od naszej Agi :)
    O Adze też ostatnio dużo myślałam co u niej i sprawdzałam czy coś na wykresie się nie pojawiło. Mam nadzieję że u niej wszystko porządku. Przekaż proszę pozdrowienia i niech wraca
    Milka1991 wrote:
    Mnie ostatnio trochę mniej bo babcia w szpitalu. Jak się sytuacja ustabilizuje to się odezwę...
    Milka zdrowia dla babci

Milka1991, Edycik lubią tę wiadomość

• midnight Autorytet

Wysłany: 7 października 2016, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik zwolnij zwolnij , proszę :)

Milka rzeczywiście nieciekawie...a jakaś opiekunka z gminy..? może trzeba sie dowiedzieć jakie są możliwości, bo bedzie Ci ciężko..

Katiusza to super!! ja też dziś zostałam szczęśliwą posiadaczką gruntów ;)

a beta 440,14 mlU/ml...chyba za duzo...i te brązowe plamienia os czasu do czasu...może to zaśniad ?

Kjopa3, Milka1991, Imię_Róży, chmurreczkaa, Edycik lubią tę wiadomość

Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 października 2016, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej!
    A moze blizniaki ?

• Kasia1407 Autorytet

Wysłany: 7 października 2016, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewuszki :)

Ja dziś tak szybciutko bo dopiero wróciłam z przysięgi :)

Katiusza Gratulacje Kochana :D To jakiś nowy krok w życiu :D Super :D A telefonem się nie martw mój M ma nowy telefon dosłownie miesiąc i wczoraj odebrał z naprawy bo potłukł szybkę zapłacił 350 zł i dzisiaj go znowu potłukł i to tak że niestety wyświetlacz się poszedł :(

Lucc że tak powiem dwie pierwsze moje ciąże to były tzw.wpadki ale to było tak że raz że moje pcos nie było aż w takim stadium jak teraz a dwa nie spinałam się tak jak to teraz robie.

Mid jak tam u ciebie sytuacja wygląda? Juz coś wiadomo?

Ja niestety melduje że rozpoczełam nowy cykl :( Dołek lekki z tego powodu jest no ale to nie jest zależne ode mnie :( Jutro mój M jedzie obejrzeć samochód no i mam nadzieje że go kupi więc humorek od razu mi się poprawi :D

Życzę wam kochane udanego weekendu :)

201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

• Kjopa3 Autorytet

Wysłany: 7 października 2016, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Edycik zwolnij zwolnij , proszę :)

Milka rzeczywiście nieciekawie...a jakaś opiekunka z gminy..? może trzeba sie dowiedzieć jakie są możliwości, bo bedzie Ci ciężko..

Katiusza to super!! ja też dziś zostałam szczęśliwą posiadaczką gruntów ;)

a beta 440,14 mlU/ml...chyba za duzo...i te brązowe plamienia os czasu do czasu...może to zaśniad ?

A kopa w dupkę chcesz?? Gratuluję kochana!!!!
    Ja 11 dpo miałam betę 202 więc w 14 dpo też miała pewnie tyle. Pamiętaj,że każda kobieta ma inaczej i w innym dniu zagnieżdżenie.

Kasiu powodzenia w nowym cyklu :-) Tulę Cię kochana <3

midnight, chmurreczkaa, Edycik lubią tę wiadomość

f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • midnight Autorytet

Wysłany: 7 października 2016, 22:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luc bliźniaki to może lepiej nie, bo już na pewno nie donoszę...podwójne ryzyko

Kasia a jakie autko ? mam nadzieję ze humorek będzie lepszy , i tulę za @ :*

Kjopa poprzednio w podobnym dniu cyklu miałam ok 90 betę...dlatego się przestraszyłam, jeszcze o tym zaśniadzie poczytałam, plamienia by sie zgadzały...
    eh, w pon zrbię powtórkę to będzie jasne ;)

Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 października 2016, 22:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid trzymam kciuki!
    Moze z beta zrob jeszcze proga ?

midnight lubi tę wiadomość

• midnight Autorytet

Wysłany: 7 października 2016, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię bęte, udało mi się w końcu dodzwonić do tej poradni patologii ciąży , wiec na środę jestem już umówiona na wizytę, niech już lekarz decyduje..

Dobranoc kochane bo ja już padam więc się pożegnam, slodkich snów

Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Paryzetka83 Autorytet

Wysłany: 7 października 2016, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid piękna beta. A wizyta kiedy? 20.10? Dobrze pamiętam? Może umów się gdzieś indziej wcześniej i sprawdź czy to może być ten zaśniad. Lepiej wiedzieć od razu.
    Tak czy inaczej na razie po cichu gratuluję i trzynam kciuki :)

8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Milka1991 Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 07:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

Mid co Ty gadasz ? Jaki zasniad ? Piękna normalna beta, pojutrze powtórka i będzie gitez :) A w środę to już pewnie nawet pecherzyk będzie :p
    No trzeba będzie pomyśleć o opiekunce, inaczej nie da rady...

Kasia to powodzenia w Nowym cyklu ! :* i pochwal się nowym autkiem jak już będzie ;)

Katiusza to super gratki za kupno nowego domu :D

midnight, Edycik lubią tę wiadomość

zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Kasia1407 Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

Mid piekna beta :-) Oj ale by bylo jak by to byly blizniaki :-) Kciukam mocno kochana zeby bylo wszystko w porządku :)

Dziewczyny jezeli chodzi o samochód to niestety M Nie pojechal bo tego wlasciciela corka wyladowala w szpitalu bynajmniej takiego wczoraj napisal smsa. A samochód mamy upatrzony ford mondeo mk4 :)

Milego dnia wam życzę a ja spadam do pracy :(

201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

• midnight Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

Dzięki dziewczyny

Kasia zacna maszyna :) oby udało się zakupić

Milka niestety starość jest okropna...stajemy sie ciężarem dla innych...eh
    Mam nadzieję że póki co jakoś sobie poradzisz i uda się opiekunkę znaleźć

Paryzetko- w środę idę ;) do ICZMP do poradni

Zrobiłam z ciekawości test ale nie wiem sama po co , chyba na pamiątke ;) przy takiej becie-to takie krechy jakich nigdy nie widziała...może kurka dobrze że większa beta...może uda się tym razem..? nadzieja umiera ostatnia .. ;)

Milka1991, Kjopa3, chmurreczkaa, Kasia1407, Edycik lubią tę wiadomość

Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Imię_Róży Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:-)
    MIDDDDD kochana piękna beta;-) ja 15 dpo albo 16 dpo miałam betę 636, więc żaden zaśniad;-) Każda kobieta ma inny poziom bety jedne zaczynają z niższych wartości inne z wyższych. Ale cię rozumiem człowiek głupieje i wymyśla czarne scenariusze;-) zamiast cieszyć się z ciąży, wszystkie to mamy.
    Zrób proga, może stąd te plamienia:-)
    Milka współczuję sytuacji z babcią, ale może faktycznie opiekunka to dobry pomysł.
    A ja się witam z małym ludzikiem, który ma 1,56 cm wzrostu i pikające serduszko:-)wczoraj go oglądałam na usg:-)

Paryzetka83, midnight, Kjopa3, majju, Milka1991, chmurreczkaa, Kasia1407, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • midnight Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię R gratuluję ludzika :) najważniejsze serduszko- na jakiś czas uspakaja ,byle do kolejnego usg :) ale cieszę sie

Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • majju Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid proszę Cię zrób to dla nas i odgoń czarne myśli, mogę się tylko domyślać jakie to trudne ale naprawdę głowa do góry! Gratuluję :*
    Imię piękny ludziki!
    Katiuszka nowy domek mmm marzy mi się. Uwielbiam planowanie i urządzanie.

A u mnie WYJAZD ODWOŁANY! Tzn przełożony na inny termin bo coś nie tak z przetargiem. Cieszę się niemożebnie i od dziś zaczynam robić testy owu :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 11:06

midnight, chmurreczkaa, Kjopa3, Paryzetka83, Edycik, Imię_Róży, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

qdkkqps67blqh0e0.png
  • midnight Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju to chyba super! to w takim razie życzę owulacji no i owocnej :) dajcie z siebie wszystko :) trzymam kciuki

No i skoro tak mówicie...że chyba ok- TO ZARAŻAM WSZYSTKIE!!!

Kjopa3, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • chmurreczkaa Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid piękna wysoka beta, a nie jakiś zaśniad. Czekam na wyniki drugiej bety i po cichutku gratuluję :*
    Majju fajnie, że wstrzelicie się w owulkę, dobrze, że nie musisz wyjeżdżać.
    Katiuszka, super, nowy dom ;) Ale bym chciała swój własny domek z ogródkiem i kominkiem, zamiast mieszkania w bloku.
    Różyczko wspaniałe wieści :* Serduszko bije, to musi być wspaniały moment podejrzeć na usg.
    Kasiula kciukam za nowy cykl Kochana. Ja tez zawsze z @ mam popsuty humor... Przypomnij mi, ty miałaś laparoskopię robioną?

Kasia1407, midnight lubią tę wiadomość

Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • agatia Autorytet

Wysłany: 8 października 2016, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid kochana kibicuję, jeszcze nie gratuluję, żeby nie zapeszyć :-*

‹‹ 1855 1856 1857 1858 1859 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego