X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Mid piękna beta! odganiaj czarne myśli migiem i czekamy na więcej i więcej :) będzie dobrze :) i wróżę tutaj piękną zdrową dziewczynkę :)

    Majju no to walczcie z całych sił, owocnych staranek ;)

    Kasiu powodzenia w nowym cyklu i zakupie autka, oby było bezawaryjne i dobrze śmigało :)

    Chmurka a jak tam dzisiaj twoje testy owu? pokazują coś czy dalej popsute?

    Katiusza gratki nowego lokum :)

    midnight lubi tę wiadomość

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 8 października 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka gratki za nowy domek :)
    Różyczko jest <3 jest super :)

    Mid kciuki czas zaciśnięte. I do wizyty nie puszczam ;)

    U mnie sobota robocza - kuchnia wysprzątana, łazienka lśni a jeszcze muszę pochować letnie kiecki na pawlacz, chyba się nie przydadzą już w tym roku :)

    midnight, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 8 października 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj późnym wieczorem znów zrobiłam test i była wciąż jedna krecha.
    Wkurzyłam się, bo śluz mega rozciągliwy, już myślałam, że coś ze mną nie tak. Dziś o 15 zrobiłam test z rossmana i wyszła piękna druga krecha, ale jeszcze troszkę jaśniejsza od kontrolnej.
    Te apteczne testy są do dupy. Więcej ich nie kupię. Spróbuję jeszcze jutro go zrobić i ciekawa jestem, ale jak dalej będzie negatyw to powtórzę też ten z rossmana. Owulka za pasem, więc my już dziś wzięliśmy się ostro do roboty <3 :P

    Paryzetka83, Milka1991, Edycik lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 8 października 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A żeby było śmieszniej ciążowe testy mam tej samej firmy bo zamówiłam komplet :P Dobrze, że kupiłam też PINKi :) Powiedziałam, że w tym miesiącu będę sikać na testy jak wariatka i zamierzam dotrzymać słowa :P

    Kjopa3, midnight, Edycik, katiuszaa lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 9 października 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

    Katiuszkaa gratki nowego domku :) i powodzenia w walce z gwarancją telefonu.

    Mid to ja już kciuki za wizytę w środę trzymam :) Oby wszystko było dobrze.

    Kasiu powodzenia w nowym cyklu kochana :*

    Majju to rób testy i działajcie :)

    Chmurko dobrze,że działacie ostro.

    Ja w piątek po pracy ogranęłam dom, wczoraj rano pojechałam z Mamą połazić po sklepach i kupiłam ocieplacze na łapki w sinsay.Przydadzą się do autka na rano.
    Potem przyjechała moja siostra, a pod wieczór na flaszkę przyszedł brat M. z żoną i Nelką, więc było wesoło.Dziś niestety kac.
    Ja dalej kicham i smarkam, pozostaję dziś w łożku.

    midnight lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid Gratuluję bety. oby tym razem wszystko było dobrze. przez najbliże 9 miesięcy będę Ci mocno kibicować.
    Kasiu 50przytula.gif powodzenie w nowym cyklu,
    IR ale ty masz już olbrzyma w brzuchu hm 1,56cm cacuś. dziecko-w-luzeczku.gif
    Chmureczko dosiadaj faceta i miłej zabawy życzę a w testowaniu będę Ci kibicować. Ja testów aptecznych nie lubię bo są zwyczajne droższe niż w rossmanie dlatego nawet ich nie testowałam ale jak takie rzeczy opowiadasz to ich nie kupię napewno. Ostatnio zastanawiałam się nad takim elektronicznymi miężożacymi zarówno LH i jeszcze estrogeny. Ale później uznałam że chyba jednak za droga to zabawa. ,Hej. a ja mam bardzo pracowity weekend tzn dalej praca. i tak jeszcze do 21 października non stop. całe szczęście potem znów 5 dni wolnego.

    Imię_Róży, chmurreczkaa, midnight, Kasia1407 lubią tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 9 października 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:-)
    Ja wczoraj miałam dzień śpiocha, przespałam pół dnia, dzisiaj nie lepiej. Małego coś uszko pobolewa dostał ibufen n razie humorek mu wrócił, ja też się zabezpieczam, że mnie jakieś dziadostwo nie dopadło.
    Chmurka trzymam kciukasy za te teściory i owulkę:-)..oj będę mocno kibicować przy olewaniu testów:-)
    Lucc ty w tym tygodniu pierwsze sikanka;-)
    Katiusza, Paryzetka, Edycik a wy kiedy testujecie??;-)
    Mid kciukasy za jutrzejszą piękną betę:-)
    Majju to znak z niebios, żebyście bobasa zrobili, działajcie:-)
    Katiusz ludzik ma 1,56 cm, a ja mam brzuch jak w 4 miesiącu;-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 17:25

    chmurreczkaa, midnight lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 października 2016, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik, wybacz, ale chyba dziś będę pierwsza :)
    Jak się dziś czujesz?

    Mid, czekam na wyniki drugiej bety i mocno trzymam kciuki.

    Ja mam dziś na 7, nie lubię tej zmiany, ale co zrobić. Zaszłabym w ciąże, to wyślą mnie na L4 i będę się byczyć. Póki co, robota sama się nie przerobi ;)
    Miłego dnia Dziewczynki :*

    Edycik, Milka1991, midnight lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 10 października 2016, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się :) i Chmureczka była dziś pierwsza
    Ja już w pracy kawę popijam, niby czuję się trochę lepiej, ale M.mówi że i tak powinnam mieć tydzień L4 by wypocząć i się podkurować troszkę.
    W tym tygodniu umówiłam się z teściem że tylko środę będę mieć cieżką z pracy do pracy.
    Chmureczko jak nam się uda to obie będziemy się byczyć :)
    Różyczko nie zamierzam testować wcale.

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już w pracy, ale ja akurat lubię na 7 pracować, szybciej jestem w domu i więcej czasu mam dla córci :)

    Edycik
    jak się czujesz?

    IR
    zdrówka dla małego :*
    a no, dokupiłam już testów bo w domu mam przecie tylko 5 :P
    w piątek chyba siknę, bo dupka wtedy kończę :)

    chmurka
    testy owu dalej negatywne?

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 10 października 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Katiusza to kiedy przeprowadzka?

    Chmurka kciuki za ten cykl

    Edycik i Chmurka życzę Wam tego byczenia jak najszybciej :*

    Miłego dnia wszystkim

    Edycik lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela.
    Ja ją zajdę to na L4 nie idę
    A co będę się od was odróżniać! RÓŻYCZKO a czas testowania poznam jak owu przyjdzie. Na razie cisza. Nie widać jej.
    Mid do domu planuje listopad / grudzień bo niestety duży remont przede mną.
    Lucc do piątku już niedaleko ale emocje będą.
    Edycik zdrówka

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 10 października 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-)
    Lucc tak tak kup więcej testów bo jak się pokaże krecha i będzie ciemnieć to trzeba mieć trochę pod ręką:-), oj nie mogę się doczekać piątku;-)
    Katiusza jak przyjdzie owu dawaj cynk, wiesz ja stary maniak testowania nie mogę sie doczekać waszych testów;-)
    Edycik chociaż jednego...;-)
    Mid zrobiłaś powtórkę bety??
    Mały nie poszedł do pkola, niby dzisiaj lepiej, ale osłabiony i lekarka kazała zostać do środy w domu.
    Aha ja chciałam powiedzieć , że mi dzisiaj pokazało , że zaczęłam 3 miesiąc, jestem w szoku...;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 13:44

    chmurreczkaa, Edycik lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 10 października 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    IR gratuluje 3 miesiąca jejku jak ten czas szybko leci :)

    Lucc oj żebyśmy w piątek miały z czego się cieszyć :D Kciuki zaciskam :)

    Katiusza który dziś dc? Jakieś objawy nadciągającej owulki?

    Mid jak tam sytuacja? Plamienia ustały?

    Edycik M ma racje powinnaś się wykurować bo żeby później na całego cię nie rozebrało.

    Chmurka jak na tych drugich testach, pojawiły się dwie kreseczki?

    U mnie dziewczyny dziwna sprawa @ miałam dosłownie półtora dnia i to taką bardzo delikatną. W sobotę wieczorem już można powiedzieć że jej nie miałam, wczoraj nic zero a dziś lekkie plamienie a do tego brzuch dość mocno boli i co dziwne bolą mnie przy tym jajniki a no i szyjka wysoko i twarda. Kurcze ja zazwyczaj @ mam 4/5 a później z 2 dni plamienia. Muszę o tym ginowi powiedzieć. A no i biorę te nowe leki Noprolac i powiem wam że chwilowo po nich się nie najlepiej czuje, przespałabym cały dzień najchętniej :/

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 10 października 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się popołudniem :)
    IR jak mi ktoś w ciągu dnia jutro przypomni, to ja od jutra testy owu będę obsikiwać ;)
    Kasiu a czy to na pewno @ była?

    Katiusza to kciuki za owulację trzymam, niech przyjdzie i będzie owocna :*

    Kasia1407, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 10 października 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka to i tak niezła dta :P ja mam dopiero puste pole ;) oby wam się fajnie mieszkalo :) i oby ta zmiana zadziałała też gdzie indziej :*

    IR gratuluję trzeciego m-ca!!! niestety taka pora...dzieci chorują moją też coś bierze :/

    Kasiu faktycznie dziwna sprawa...a test robiłaś jakiś ? mam nadzieję że to nic złego.
    Moje plamienia ustały...chyba już od wczoraj nawet odrobinki żadnego brązu ;)

    Betę robiłam, eh 1677,47 mIU/ml 2wow2.gif

    Paryzetka83, Kasia1407, Kjopa3, chmurreczkaa, Edycik, Imię_Róży, cinnamon cookie, Milka1991, agatia lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 10 października 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid jaka piękna beta !!! Gratuluje kochana :*

    Ja żadnego testu nie robiłam myślę że to na pewno nie ciąża bo temperatura spadła na maksa przed @. Ale rzeczywiście dziwna sprawa tym razem. Myślę że to chyba była @ ale pewności na 100% nie mam.

    midnight lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 10 października 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to koniecznie ginowi powiedz, a kiedy masz jakąś wizytę? na wszelki wypadek byłabym jednak ostrożna...mi jak miałam te plamienia to tez temp w dól leciała.
    oczywiście nie nakręcam, ale sama mówisz że pewności że to @ nie masz ;)

    I zapomniałam o najważniejszym- BAAAAARDZO BAAAARDZO DZIĘKUJĘ WAM ZA KCIUKI!!!!
    mimo że jeszcze nie wiem co jest i co będzie, ale i tak dziękuję...

    chmurreczkaa, Edycik, Milka1991 lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 10 października 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Mid!!! Piękna beta i jak widzisz po przyroście to nie żaden zaśniad!!!! Bardzo mocno Tobie kibicuję i trzymam mocno kciuki :-* Bierzesz też Encorton? Czy dopiero lekarz ma dać jakby co?

    Katiuszka Gratuluję nowego mieszkanka!!! <3 Kciuki za owulację.

    Za wszystkie owulacje trzymam kciuki żeby były owocne i za teściki ciążowe też :-)

    midnight lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 11 października 2016, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się znów pierwsza, taki tydzień :)
    Mid, piękny przyrost Kochana. Trzymam za Was mocno kciuki i nie puszczam przez najbliższe 9 miesięcy :*

    Co do moich testów, to one są jakieś lipne chyba :) Zero drugiej kreski na tych aptecznych, jedynie w sobotę się dość słaba pojawiła, w niedzielę był cień, a wczoraj i dziś ledwo widoczne widmo :P
    Tych z rossmana mi szkoda :) Dwa były prawie pozytywne, a ja mam przeczucie, że owulka mogła być w niedzielę. Jeśli jutro temka nie podskoczy do góry lub dziś zauważę u siebie jeszcze rozciągliwy śluz to zrobię test z rossmana wieczorem, jak nie to już odpuszczam i trzymam na następny raz :)

    Wczoraj przed snem mieliśmy ciężką rozmowę z mężem o in vitro. Postanowiliśmy, że jeśli wszystkie inne sposoby zawiodą to zrobimy in vitro, ale dopiero w 2018 roku. Musimy spłacić jeden kredyt, by wziąć kolejny. Uspokoiło mnie to, że mamy jakiś plan B, wspólnie "klepnięty". Mam jednak wciąż nadzieję, że plan A w naszym wypadku wystarczy ;)

    Imię_Róży, midnight, Milka1991 lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
‹‹ 1856 1857 1858 1859 1860 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ