X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 5 października 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Midek bardzo możliwe że plamisz bo Jesteś w terminie @ i to zupełnie normalne i częste. Tak więc na razie grzecznie czekamy na rozwój sytuacji ;)

    Brateczku życzę szybkiego względnie możliwego ogarnięcia tematu. Nie dziwię sie że nie masz czasu...jak znajdziesz chwilę to melduj że wszystko ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 21:02

    midnight lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 6 października 2016, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wyjątkowo z rana

    Chmurka działajcie , śluz to śluz , OF to ja nie wirze bo wg niego nie miałam owulacji ;) trzymam mocno kciuki za ten cykl!!

    Milka mam nadzieję że z babcią nic poważnego i szybko wypuszczą

    Bratku współczuję :) moja tez od poczatku miała charakterek, trzeba się przyzwyczajać :)
    Edycik jak samopoczucie?

    Paryzetko jeśli miałoby Ci to pomóc to 15.10 jest Dzień Dziecka Utraconego, można lampkę w oknie zapalić, i w niektórych miastach są msze z tej ''okazji'' akurat nie wiem czy w Łodzi, u mnie na cmentarzu jest ogólny grób dla dzieci nienarodzonych...może u Ciebie też taki jest?...

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 6 października 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry

    Bratku spokojnie ogarniaj małego Barteczka :) my tu poczekamy na Ciebie.

    Mid dziękuję samopoczucie ok, ale pogoda za oknem dobija. Ja mam dziś dzień z cyklu z pracy do pracy także cały dzionek poza domem.
    A jak u Ciebie kochana?

    Paryzetko spokojnie, wreszcie i nam się uda :*

    Kobity pora na kawę ;)

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 6 października 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to witam się i ja z kawusią :)

    Program wyznaczył mi przerywaną kreską owulację w 10dc :P Raczej to niemożliwe, jutro się pewnie rozmyśli :P

    Bratku fajnie, że zameldowałaś co u Was. To zrozumiałe, że teraz masz mniej czasu i tak jak Edycik napisała, my tu na Ciebie cierpliwie czekamy.

    Edycik lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też juz praca i kawusia :D

    Edycik lubi tę wiadomość

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 6 października 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam się na szybko znad klawiatury.
    Nie odzywam się bo mam meksyk w pracy, jutro w terenie a od niedzieli do soboty na wyjeździe za granicą :( Szkoda, że nie mogę zabrać męża ze sobą a przynajmniej jego... materiału :)

    Bratku, fajnie że mały Bratek charakterny ale życzę Wam żeby chociaż chwilkę dał odpocząć :)

    Paryzetko hej hej, ja też dopiero wróciłam z dezercji. Trzymaj się dzielnie Kochana :*

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 6 października 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Bratku to normalne ze teraz na nic czasu nie macie. Poznajecie sie nawzajem ale z dnia na dzień będzie coraz lepiej zobaczysz :) Trzymajcie się cieplutko <3

    Mid mam nadzieje że to plamienie ustapi i będzie wszystko ok. A kiedy jakas wizyta?

    Paryzetka witamy z powrotem :-)

    U mnie dziewczynki tempka ostro w dol wiec albo dzis albo jutro przywita mnie @. Jutro jedziemy na przysiege do mojej psiapsioly meza wiec na drogę akurat dostane :-/ Ja kolejny raz jestem zrezygnowana, zawiedziona wiem ze przejdzie w okresie okoloowulacyjnym ale ja juz na prawdę jestem juz mocno zmeczona tym staraniem. Juz zbyt długo to trwa :(

    midnight lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia
    wcale ci się nie dziwię,
    u nas "dopiero" 8 cs, a też mam chwilami dość...

    a jak u Ciebie było z 1 ciążą? długo się staraliście?

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 6 października 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam znad kawy inki z mlekiem:-))
    Bratku no to fajny wam się trafił dzidziol, a co niech mama i tata wiedzą, że jest na świecie:-)))
    Mid jak tam sytuacja;-)) teściki ciemnieją? kiedy na betę idziesz?
    Lucc no to odliczanie do 15ego:-)
    Dziewczynki trzymam kciuki jak napisała Edycik wszystkim się uda:-)

    Edycik, Milka1991, midnight lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 6 października 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak Majju dezercja to właściwie słowo :) A ja dzisiaj nie tylko miałam urwanie głowy w pracy ale też zajmują mnie takie typowo babskie zajęcia: zmieniłam koło w samochodzie, przyniosłam do domu szafkę, a teraz próbuję zdemontować zamek w drzwiach :) I to wszystko lewą ręką bo w prawą dostałam dzisiaj zastrzyk- chyba blokadę. Jest szansa, że po trzech miesiącach zapalenia stawów w końcu wyzdrowieje :)
    Miłego wieczoru :*
    A IR ma rację - w końcu się uda :)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 7 października 2016, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku nareszcie upragniony piątek :)

    Ja dziś myk do auta a tu niespodzianka, zamarznięte autko i szyby trza było skrobać.
    Kicham i smarkam jak tak dalej pójdzie to w poniedziałek odwiedzę lekarza.

    Paryzetko a co żeś w łapkę zrobiła?
    Majciu jak Twoja koteczka?
    Kasiu jak dziś samopoczucie?
    Mid co u Ciebie?

    midnight lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Paryzetko oj, wspolczuję :*

    Edytko o masz, a u nas rano 4 C na plusie :) zdrówka :*

    Mid jak sytuacja ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 07:21

    midnight lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 7 października 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ja też przy kawusi.
    Idę dziś ze spóźnionym prezentem do syna od koleżanki. Co roku byłam na urodzinach, a teraz robili w trakcie naszego urlopu i potem jakoś nie było jak. Więc prawie miesiąc po fakcie, ale prezent zaniosę :) Chłopczyk ma 4 latka. Kupiłam zestaw puzzli z autkami i taką książeczkę z naklejkami i zgadywankami. Stałam wczoraj godzinę w sklepie przy regałach z grami, bo jakoś tak nastawiałam się by kupić jakąś fajną planszówkę czy coś, ale nic mi się nie spodobało co miałoby rozsądną cenę, więc postawiłam na co innego.
    Wizyta u nich to będzie dla mnie wyzwanie, bo ta koleżanka ma też półroczną córeczkę i będę musiała uważać by się nie rozkleić...
    Mid? Jak Twoje plamienia? Idziesz na tą betę?
    Edycik ja cały tydzień czuję się trochę chora, choć w sumie nic mi już nie ma. Czasem czuję troszkę gardło, gorączki nie mam, ale mięśnie jakby takie inne i głowa ciężka. Jak na chorobę. Mam nadzieję, że przejdzie. Przez weekend będę pić herbatkę z lipy z miodem i chyba kupię sobie imbir, na rozgrzanie jak znalał.
    Paryzetko Kochana to jak to się stało, że Ty z chorą ręką takie prace wykonujesz? Gdzie te chłopy ja się pytam? ;)

    midnight lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurka
    jak testy owu, wysikałaś coś nowego? :D

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 7 października 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucce wczoraj robiłam wieczorem i dalej jedna krecha :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 07:44

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 7 października 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurkaa jakieś felerne te testy masz chyba :P
    Ale prezent fajny dla 4latka :) napewno się ucieszy :)

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 7 października 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Ja już przy drugiej kawce :)
    A w rękę nic nie zrobiłam, mam zapalenie stawu w obrębie kciuka, i wcale a wcale nie jest to spowodowane nadużywaniem smartfona.
    Chmureczko chłop był na piwie z kolegą ale poczekałabym na niego, gdyby nie było tak ciemno kiedy wrócił. Zawsze byłam Zosia samosia.
    A u ciebie to nie za wcześnie na testy owu?

    Mid a jak u ciebie?

    midnight lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 7 października 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem jestem ;)

    Majju Ty to się na jeździsz...szkoda ze mąż nie może z Tobą jechać ;)

    Kasiu jak sytuacja..?

    Edycik kuruj się, to nie ma żartów szczególnie że ciągle w pracy, nie dajesz wcale wytchnąć temu swojemu ciału...Zwolnij kobieto :) Zdrówka

    Paryzetko nie znam się na zapaleniach, ale to chyba niezbyt dobrze...skoro przejść nie chce?
    z czego moglo się to pojawić?

    Chmurka fajny prezent, zdrówka i dla Ciebie! uważaj na siebie! i trzymam kciuki za wytrwałość i siłe podczas wizyty...:*

    Pójdę pójde na tą betę a już tam, dla świętego spokoju...zaraz jadę...ale powtórka i tak dopiero w poniedziałek. Wizytę mam już od dawna umówioną 20.10, wcześniej zapisałam do tego psorka kosztownego na 18.10, jeszcze do ICZMP muszę sie dodzwonić...plamienia ustały...wczoraj trochę brzuch bolał ale chyba od siedzenia przed kompem, wczoraj miałam sporo pracy i troche się ponapinalam...

    Miłego dnia Wam wszystkim życze!!!

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 7 października 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka też kiedyś miałam zapalenia stawu nadgarstka i jakąś blokadę miałam.

    Mid kciukaski za betę.
    Może masz rację,że powinnam troszkę zwolnić, bo ja non stop na obrotach jestem.

    midnight lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 7 października 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się

    W końcu mam czas żeby włączyć laptop ;)

    Niestety babcia mojego M (mieszka za płotem - sama) bardzo podupadła na zdrowiu, tym psychicznym, w ciągu tygodnia stała się innym człowiekiem, teraz normalne jest to że zamiast wsypać cukier do herbaty, wlewa herbatę do cukierniczki. Tak zwane głębokie otępienie starcze. To wszystko wiąże się teraz z nieustanna opieką nad babcią, a że wszyscy pracują, albo chodzą do szkoły, to większa część obowiązku pewnie spadnie na mnie bo i tak siedzę w domu, na razie sobie tego nie wyobrażam, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale ja się nie zgodzę na bycie opiekunką...mimo że siedzę w domu to mam dużo swoich zajęć, poza tym z miesiąca na miesiąc będzie mi coraz trudniej i ciężej :/

    A teraz mam chwilę relaksu, siedzę z herbatą z miodem i cytryną i maseczką na twarzy, którą muszę zaraz zmyć :P

    Midek dobre wieści przynosisz ;) kciukasy za betę, daj od razu znać jak będą wyniki :) mnie brzuszek na początku też bolał

    Kasia nie widzę zaznaczonej tempki na wykresie, czyżby @ przylazła ?

    Edycik trzeba teraz będzie wcześniej wychodzić z domu...:)
    Edycik a musisz tak na dwa etaty ? nie może teść znaleźć innego pracownika ? :)

    Chmurka to miłego spotkanka życzę, nie rozkleisz się, dasz radę ;)

    midnight lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
‹‹ 1854 1855 1856 1857 1858 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ