X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 20 października 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam na chwilkę jeszcze zanim zaznaczyłam temperaturę na wykresie, by Was nie trzymać w niepotrzebnym napięciu. Test (-) tak jak się spodziewałam, ale wiecie co? Spodobało mi się sikanie :) W sobotę powtórka, jeśli tempka w miarę będzie się utrzymywać. Dziękuję za kciuki, kto może niech trzyma dalej :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 20 października 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry

    ja się witam z kawką :)My z M.jutro ruszamy do warszawki do znajomych na imprezowy weekend :)

    Chmurka kciuki za sobotni test zatem :)
    Kasia daj znać po wizycie kochana :*

    miłego dnia

    PS jak dobrze na tym L4

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 20 października 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczko to dalej zaciskamy kciuki :* Dobrze, że tak do tego podchodzisz :)

    Edycik bawcie się dobrze :*

    Kasiu daj znać jak po wizycie.

    IR a jak u ciebie?

    Lucce powodzenia w nowym cyklu :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 07:46

    Imię_Róży, Edycik lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 20 października 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Edycik oj to udany weekendzik ci sie szykuje :) Ach zazdroszczę :) Bawcie sie dobrze :)

    Chmureczko kciuki za sobotni tescik ;) oby się udalo :)

    Lucc powodzenia w nowym cyklu <3

    IR odezwij się! Jak po wizycie?

    Dam znać na pewno tylko dopiero wieczorem. Szału sie raczej po dzisiejszej wizycie nie spodziewam.

    Milego dnia dziewczynki :*

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 20 października 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laseczki:-)
    Wczoraj wróciliśmy po 21-ej, mały nie spal czekał na nas ;-) zanim go uśpiłam, to zeszło i ja też padłam.W nocy mały wymiotował, więc dzisiaj do lekarza, żeby tylko nie jelitówka;-( Natępna wizyta w listopadzie, ale już umówiła na godzinę 16 tą;-)
    Po wizycie wszystko okej, wyniki dobre, ale cukier zbliża się do dolnej granicy, wiec dostałam rozpiskę na dietę dla słodkich ciężarnych, mam spróbować przez miesiąc, zrobić glukozę i zobaczymy, czy zostanę z dietą a stałe.
    Dostałam skierowanie na prenatalne mam dzisiaj dzwonić i się umawiać;-)
    Kropula wiercioch straszny, ma już 2,55 cm serducho bije, ledwie ją złapała do pomiaru:-)
    Chmurka kciuki, za teścik;-)
    Mid kciuki za wizytę:-)
    Edycik udanej imprezy:-)

    Milka1991, Kjopa3, midnight, Edycik lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 20 października 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki.

    IR oby dieta pomogla. 2,55 to juz kawal czlowieczka.

    Edycik imprezowiczko ty masz odpoczywac I zbierac energie na staranka.

    Chmurka to czekamy do soboty.

    Kasiulek powodzenia na wizycie.

    Lucc kciuki za nowy cykl.

    Partyzerka a co u ciebie?

    Mnie brzuszek od kilku dni boli jak na @, I czuje sie pelna, czyli standardowo.
    Dzisiaj znowu mialam dziwny sen, snily mi sie dwie ogromne ryby plywajace w morzu I atakujace ludzi w wodzie. W zeszlym miesiacu snila mi sie przezroczysta mala rybka, potem niedzwiedz.

    Znikam popracowac, dobrze ze jutro piateczek:)

    Milego dnia!


    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 20 października 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    Chmurka brawo za nastawienie ! Póki @ nie ma i tempka w górze nie składamy broni :D

    Edycik to super weekend się szykuje, ja bardzo lubię jeździć do Wawy, ciągle jest tam coś do zobaczenia i w ogóle atmosfera jakaś inna ;)

    Ir super wiesci. Gratulacje !!! :D

    Kasia ja też kciukam :)

    Madzikk to ja już wiem co oznaczają te dwie ogromne ryby :D

    A ja dziś upiekę rogaliki z marmoladą, jeszcze nie piekłam nic drożdżowego, czas się nauczyć :) poza tym założę sobie zeszyt z przepisami bo wszędzie walają się jakieś kartki i nic nie ma w jednym miejscu :D

    Edycik lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 20 października 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole jak ktorakolwiek lubi tajska kuchnie to polecam:

    http://www.bbcgoodfood.com/recipes/1993647/thai-chicken-and-sweet-potato-soup

    Szybko, latwo I bardzo smacznie, szczerze to nigdy nie nie jadlam lepszej zupy. Naprawde pycha:)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 20 października 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i na wstępie od razu przepraszam za mój nastrój. Po wizycie tak jak się spodziewałam nic z tego w tym miesiącu od jutra mam zacząć brać leki. Niestety mojemu M nie przeszło jeżeli chodzi o sterydy i dzisiaj bardzo się o to pokłóciliśmy i powiedział zdecydowanie zbyt dużo przykrych słów których nigdy nie powinien wypowiedzieć i proszę tylko go nie tłumaczcie że w nerwach się dużo rzeczy mówi bo fakt mówi się ale nie takie. Wiem że ja ostatnio tylko wam tu smęce nic więcej ale mam ogromnego doła wyszłam z domu i pojechałam do przyjaciółki wypłakałam się ale niestety za wiele to nie pomogło.
    To wszystko chyba mnie przerosło.... :(

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • anet90 Przyjaciółka
    Postów: 104 170

    Wysłany: 20 października 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie sytuacja wyglada tak. dzis 28 dc. (mam 30dniowe) zrobilam test o czulosci 25 i fakt ,ze nie z porannego moczu tylko popoludniu i negatyw. w ogole nawet cien cienia. a pewnie juz by byl? owu byla z moich obserwacji 16/17 dzien . czuje sie typowo na @ . bol krzyza, nerwowa. senna . no nic. czekam na @ ktora ma przyjsc w sobote i zaczynam nowy cykl

    f2w3rjjg2qu7b2qf.png

    qq873e5ekqw6f851.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 20 października 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu kochana pisz ile trzeba. Po to jesteśmy kochana. Kurcze nie wiem co Ci doradzić. Czy na chwilę odpuścić aż M się przekona do leczenia czy trzymać na swoim. Czy warto na szalę stawiać małżeństwo? Macie jedno dziecko i no nie wiem,może jakaś pomoc psychologa czy terapeuty żeby pomógł spojrzeć z jednej i drugiej strony i pomógł znaleźć kompromis. Kurde ciężko powiedzieć tak na odległość nie znając bliżej sytuacji tak namacalnie. Ale na prawdę daleko zaszliście żeby teraz tak odpuścić :-/

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 20 października 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia uważam jak Kjopka że najpierw trzeba wyleczyć duszę a potem ciało. Taki stres na pewno wszystko blokuje i utrudnia. Może faktycznie jakiś terapeuta ? Wiem że ciężko się zdecydowAć ale nie ma co kruszyć kopii. Musicie się jakoś dogadać, dla dobra swojego i Waszego obecnego malucha...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 22:19

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam piątkowo :)

    Kasiu
    ja myślę, ze powinnaś dac mężowi czas, może nawet odpuścić cykl, dwa i dać mu czas. odpuścić na chwilę temat starań, <3 dla czystej przyjemności i powiedzmy po nowym roku ruszyć ze sterydami, bo skoro on jest teraz kategorycznie na NIE, to wg mnie tylko zaszkodzi waszemu związkowi- kłócić się, przekonywać i zmuszać do <3 w płodne... nie tędy droga... ja bym tak zrobiła :)


    u mnie @ się kończy, a mąż w delegacji, buuu ... :D

    dziś mam wieczór dla siebie, męża nie ma, a młoda ma w przedszkolu imprezę... z nocowaniem :D zastanawiam się co zrobić, chyba babski wieczór sobie zrobię, maseczka, winko i jakiś babski film.... :D

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 21 października 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Piękne!
    Przepraszam, że się nie odzywam ale mało mnie jest w domu. Po weekendzie znów wyjazd na trzy dni, tym razem Kraków :/ Mąż już narzeka, że mnie ciągle nie ma a kot niedługo zapomni jak wyglądam.

    Kasieńko! Tylko spokojna i szczera rozmowa może tu pomóc, i może tak jak piszą dziewczyny, pomoc kogoś o niezależnym spojrzeniu na temat. Trzymaj się Kochana, dacie radę :*

    IR 2,55 cm szczęścia, pięknie!

    Edycik, w końcu odpoczywasz trochę. Udanego weekendu!

    Chmureczko, jestem Twoją towarzyszką w osikiwaniu testów ;) Trzepnęłam już dwa. Sikajmy do skutku :)

    Paryzetko, Katiusza, jak u Was nastroje?

    No i właśnie, na razie dwa testy, które robiłam wyszły (-), a że kupiłam 20 testów w necie to sikam bez skrupułów.
    Najpiękniejsza wiadomość w tym tygodniu to taka, że M. zrobił kolejne badania nasienia i się pięknie poprawiły! Kuracja FertilManem przyniosła super efekty, liczba plemników w ejakulacie wzrosła dwukrotnie! Cieszymy się bardzo, bardzo :D :D

    A mój kociak grzeczny, rośnie zdrowo :) Nie wyobrażam sobie już domu bez niej.

    Milka1991, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR
    super wieści :)

    majju
    oo, super, ze tak wyniki się poprawiły,
    tez w tym miesiacu nakupiłam na allegro owulacyjne i ciazowe, bo przeciez majatek co miesiac w aptekach zostawiam :D

    co do delegacji, to moj maz ma tak w tym miesiacu, jeszcze nie wroci z jednej, juz na kolejną wysyłają, modle sie, zeby w plodne byl choc trochę w domu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 08:54

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 21 października 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiunia badz silna. Szczerze to ja uwazam ze z niektorymi mezczyznami spokojna rozmowa nie pomoze, im bardziej chcesz dobrze to oni tym bardziej na przekor robia, ten typ juz tak ma. A twoj maz musi wiedziec ze bedziesz je brala? Jakie sa wogole skutki uboczne? Ale jedno wiem Kasiu, nie poddawaj sie, bedzie dobrze:)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 21 października 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piąteczek! Nareszcie! Zapierdziel w pracy chyba się prędko nie skończy :(
    A ja po owulacji, cycki bolą, wykres piękny - już tak bywało, ale i tak się tym jaram :)
    Kasiu musisz sama znaleźć sposób na męża - mój chłop i tak nie wie co łykam i na co więc ja bym się nie przyznawała, ale to nie zawsze jest dobry pomysł ;) A dlaczego on właściwie jest przeciwny sterydom?

    Majju ja za to chętnie bym wyjechała na jakąś delegację :) Chociaż może nie koniecznie w dni płodne ;)

    Trzymam kciuki za testujące :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 17:18

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 21 października 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Chmurka kciuki oczywiście dalej trzymam! te testy i tak fałszywki :P życzę by ten cykl ( Cię ) zaskoczył

    Edycik udanego weekendu! ubierz się cieplo

    Róża ale mały wielkolud :) super że ładnie rośnie, oby tak dalej.

    Madzik dawniej często śniła mi się woda i ryby...nie wiem czy chcesz zeby napisać co znaczą ryby wg mojego sennika, bo to pewnie nic czego jeszcze nie wiesz...

    Kasiu nic nie tłumaczy gdy ktoś rani bliską osobę , nawet słowami...nawet nie chcę myśleć co mógl Ci powiedzieć, uważam że kazdy ma prawo do decyzji, to Ty bedziesz te leki brała nie on...i pytam to samo co Paryzetka, dlaczego mu to przeszkadz? ja teraz biorę steryd, mimo że strasznie się boję bo poczytałam o skutkach ubocznych dla dziecka, ale jak ma to pomóc w utrzymaniu ciąży to zaryzykuję...eh, kochana nie wiem co Ci poradzić, nie znam twego m i nie wiem jak lepiej z nim postępować, ale mam nadzieję ze uda Ci sie to jakoś w końcu wyjaśnić :*

    Maju to super, jest nadzieja :) trzymam kciuki, a nuż juz sie udało? ale bym się cieszyła :)

    Lucc kciuki żebys miala trochę m w płodne...

    Paryzetko za Ciebie też ogromne kciuki za testy !

    Ja byłam dziś na USG, malec ma 10mm już, nie mówił dr jak szybko bije tylko je pokazał, ale serduszko jest, pika sobie :) póki co jestem spokojna, na jakies 2 dni ;)
    Dziś okropnie bolał mnie brzuch , zwijałam sie z bólu co o czywiście tylko pogorszyło moj nastrój przed badaniem, po badaniu ból był już nie do zniesienia...ale myślę że to wina wrednej fasolki po bretońsku której mi się wczoraj zachciało, i która sie obżarłam jak świnia- 3 porcje zjadlam!!! ale odechciało mi sie slodkiego, a chce mi się fasolki, bigosu i mięchaaaaa, pewnie znów chłopczyk...
    Problem teraz mam, bo nie wiem jak i kiedy powiedzieć nowej szefowej...jak powiem szybko, to chociaż bedzie wiedziala że musze tak ciągle wychodzić do lekarza, ale też może być tak że bedzie nie mila i gorzej traktowała...eh...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 21:15

    Kjopa3, Milka1991 lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 22 października 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka jakieś felerne te testy...:/

    Midek piękny suwaczek, dziewczynkowy ;)
    Może się wstrzymaj troszkę z tą informacją, no nie wiem kurczę, albo walnij prosto z mostu w czym rzecz. Oczywiście zapewnij że postarasz się jak najdłużej pracować itd...;)

    midnight lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 22 października 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Milka no właśnie sama się wacham...tez myślałam żeby sie wstrzymać , jeszcze chociaż miesiąc, nie wiem tylko czy dam rade,...chodzi o tempo-wstawanie, praca, powrot, przedszkole, no i siedzenie tyle h bo już mnie boli brzuch od ucisku (a ma mnie co uciskać bo mam duzy brzuch)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
‹‹ 1862 1863 1864 1865 1866 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ