X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się zimowo :)
    U mnie śnieg za oknem, fajnie fajnie, ale mógłby w końcu spaść na święta a nie w listopadzie...
    aaa i łączę się w bólu z kierowcami...
    585704vohzfiasuy.gif


    Kasiula kciukasy za piękną betę, daj od razu znaka jak będziesz mieć wynik ;)
    Dobrze że masz od razu wizytę, niech tam sprawdzi czy wszystko jest jak trzeba, może każe Ci zrobić asekuracyjnie proga i przepisze luteinkę :)

    Chmurka plan jest dobry ;) optymistyczny. Jak tam po glukozie? utrzymałaś w żołądku ? ja będę robić za dwa tygodnie i też się zastanawiam jak to zniosę ;)

    Niedługo mikołajki :D
    trzeba kupić jakieś prezenciki dla dzieciaków ;)
    ja od mążka zażyczyłam sobie pralinki lindor, haha, no ta reklama mi zrobiłą wodę z mózgu :P

    Edycik lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1514 1866

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Kasiu gratuluję i trzymam kciuki :*

    Kjopa u mnie @ na całego i humor na samym dnie... Lepiej nie gadać:/

    Ruby cudnie, że już w domku. Dużo zdrówka dla Was!

    Chmurko trzymam kciuki bardzo mocno! :*
    My od nowego roku prawdopodobnie zaczniemy tą drogę, co Wy...

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dałam radę dzielnie na badaniu, choć nie było łatwo, nie powiem. Po drodze do domu wydałam jeszcze skromne 200zł na wymazy, które ginka kazała zrobić. Są na liście badań do IUI. Teraz tylko czekam na wyniki, będą do 2 tygodni. Mam nadzieję, bo 13.12 mamy wizytę umówioną w klinice, by podpisać dokumenty przed IUI, a bez kompletu badań nie będzie to możliwe. Wszystkie pozostałe już mam, jeszcze tylko Mąż musi zrobić grupę krwi. Resztę pewnie ginka rozpisze na wizycie. Milion monet to wszystko kosztuje, masakra jakaś. A to tylko IUI, o IFV nawet nie wspominam, bo chyba będę musiała jakiś bank okraść. Daję nam ostatni rok, jak się nie uda do grudnia 2017 to na wiosnę 2018 robimy in vitro, pogadaliśmy, przemyśleliśmy i taka decyzja została wspólnie podjęta. Mam tylko nadzieję, że żołnierze Męża nie zrobią nam psikusa, inaczej wszystko na marne. Oby tylko miał ich dużo, no i chociaż te 2% prawidłowej morfologii, wtedy będzie czym zapładniać, inaczej o IUI możemy tylko pomarzyć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 12:20

    Imię_Róży, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfku :* powodzenia w nowym cyklu :*

    chmureczko :*

    u mnie dziewczyny kiepsko ze w staraniami przez te ósemki , kompletnie nie miałam sił ani ochoty na <3, za tydzień czeka mnie kolejny zabieg...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 11:22

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 1042
    MATKO BOSKA strasznie wysoka no nie? Jestem w strasznym szoku! Wychodzi według norm 5 tyd. czyli jak by moja @ nie była @. Szok!!!

    madzikk, Milka1991, Imię_Róży, Smerfelinka, Edycik, Kjopa3, chmurreczkaa, Paryzetka83, katiuszaa lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ojej! może bliźniaki? :D

    a normalną miałaś @ ?

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie od dwóch miesięcy mam taką mocno skąpą i trwała dwa dni jak i jedna tak i druga. Ale w tamtym miesiącu byłam na monitoringu i nie było żadnych szans bo nic się nie utworzyło. Normalnie jestem w ogromnym szoku!!!

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwne rzeczy!

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Kasiu super beta! :) faktycznie może bliźniaki ;) w środę powtarzasz?

    Chmurko trzymam mocno kciuki za Was :*

    Lucc o ósemkach nic mi nie mów, mam 4 do usunięcia, dopiero jedna się przebiła, a nikt u nas nie chce mi usunąć bo korzenie siedzą na nerwie :/ rewelacja..

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon zobaczymy co mi gin dzisiaj powie bo ide na 17.50. Ale myśle że na pewno powtórzę czy jest ładny przyrost. Trochę czuje strach że to bliźniaki a mój M mówi że jak nawet tak to i tak super i mnie całuje i tuli nonstop. W ogóle szokuje mnie jego postawa :D

    Smerfelinka, cinnamon cookie, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczko trzymam za was mocno kciuki i na pewno wszystko się ułoży zobaczysz. Mam nadzieje że niedługo też ujrzysz dwie kreseczki. I ja ci powiem będzie to w najmniej oczekiwanym dla ciebie momencie. U mnie bynajmniej tak wszyscy mówili i tak jest akurat przed świętami kiedy mam na maksa wypełniony kalendarz klientkami kiedy to dla mnie najbardziej stresujący okres w pracy ja bach i ciąża i teraz wszystkich bedę musiała odmawiać no ale trudno dzidzia najważniejsza. Kciukam mocno <3

    Lucc pewnie że tak ja przez ostatnie dwa miesiące jak odpoczywałam to czułam się szczęśliwsza taka wyluzowana nad niczym się nie spinałam. Więc uważam że każdej staraczce należy się czasami taki odpoczynek. Powodzenia kochana na kolejnym zabiegu i strasznie ci współczuje.

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 28 listopada 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia bardzo się cieszę i daj znać jak tam po wizycie :)
    beta ładna, dobrze rokuje, u mnie przy tej becie był widoczny pęcherzyk ciążowy ;)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie.
    I że tak powiem ujrzałam już piękny cudowny pęcherzyk :) Z usg wychodzi na 3t6d choć wydaje mi się że troszkę duży ten pęcherzyk bo z @ wychodzi że powinien być 3t4d. Za tydzień kolejna wizyta powiedział że już najprawdopodobniej bedzie widoczne serduszko. Od jutro już nie idę do pracy ponieważ kategorycznie zabronił mi pracować w tej chemi.
    Chwilowo jesteśmy z Mężem w szoku i bardzo, bardzo szczęśliwi :D Dostałam już skierowanie na badania w środę idę powtórzyć betę i zrobię od razu te badania.
    Oby teraz było wszystko dobrze :D Powiedział że musimy zająć się teraz tą imunologią żeby wszystko było dobrze :D
    Dziewczyny tak bardzo się cieszę :D Tyle lat na ten moment czekałam.....:D

    madzikk, Milka1991, Kjopa3, Edycik, chmurreczkaa, Imię_Róży, cinnamon cookie, Paryzetka83, katiuszaa lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu super, gratuluję i cieszę się razem z tobą :)

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 28 listopada 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, super wiesci. Wszystko bedzie dobrze:)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 28 listopada 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja też się bardzo cieszę. Skoro takie weteranki zachodzą w ciążę po takim czasie to przed resztą dziewczyn też świetlana przyszłość ;)
    Po takim czasie starań to tak jakby trafić szóstkę w totka.
    Niech Wam się już teraz wszystko fajnie układa :)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 29 listopada 2016, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No witam się
    5.26 a ja już w pracy :( ale o tym za chwilę.

    KASIU bardzo,bardzo się ciesze,że tak wszystko dobrze idzie i oczywiście nie przestaję trzymac kciuków kochana :* za Was.

    A mój M. dziś w delegacji w Warszawce i odwiozłam Go na pociąg, do domu nie opłacało mi się wracać i jestem już w pracy.

    Byłam wczoraj na wizycie u M.Markuszewskiego.Na prawym jajniku pęcherzyk 12mm, w czwartek znów wizyta.Enodmetrium 7mm.
    Jestem zdziwiona bo wiecie ja zawsze późno owulkę mam a tu chyba będzie on time :P
    Biorę się za popijanie Klimuszki.

    Miłego dzionka

    Milka1991, madzikk lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 29 listopada 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu bardzo się cieszę razem z Tobą i z całego serca GRATULUJĘ!!! Dziękuję za słowa pocieszenia. Jak widać szczęście przychodzi do wytrwałych i ja też nie zamierzam się poddać. Policzyłam, że rozpoczął się u mnie 35 cykl starań, a biorąc pod uwagę, że zdarzały się też bezowulacyjne tasiemce, to trochę czasu już minęło. Zaczęłam w każdym razie 4 rok starań. Ależ ten czas zapierdziela.
    Edycik to tym razem owulka szykuje się prędzej :) To dobrze-krótsze cykle=więcej szans w ciągu roku :)
    Ja po pracy jadę do mojej kliniki, mam wizytę u anestezjologa przed zabiegiem. Odbieram też dziś wyniki krzywej i jestem bardzo ciekawa co mi tam wyszło...
    Miłego dnia dziewczyny ;)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu gratuluję! nawet nie wyobrażam sobie co czujesz po tylu latach starań...

    Edycik
    no to dobrze, owulka na dniach!

    biorę się za pracę. mam juz kawe w moim kubku 400 ml :D

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super, teraz już musi być dobrze.
    Edycik kciukasy za owulkę, i owocne starania.
    Chyba plan się powiedzie i zaciążycie grupowo.
    Chmurka kciuki za wasze iui.

    Ps. Ja miałam dzisiaj termin na amniopunkcję ale zrezygnowałam, teraz czekam na wynik badania nieinwazyjnego i stresik mnie nie opuszcza...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 08:38

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
‹‹ 1878 1879 1880 1881 1882 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ