X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Witam się i ja :)

    Paryżetko jak tam ? @ przyszła?

    Lucc, Edycik widzę, że będziecie podobnie testować :D może mi coś sprezentujecie na urodziny 13.12 ? :P

    Ja też wczoraj byłam z mążkiem na zakupach, ale wieczorem, więc nie było już tyle ludzi, prezenty mikołajowe zakupione i jutro w odwiedziny do dzieciaków. Jak myślicie kiedy jest taka granica z kupnem tych prezentów mikołajowych dla chrześniaków ? nasze dziewczynki mają już 9 i 11 lat :)

    Ale u mnie zimno, brr...biorę się za paznokcie, trzeba by je pomalować na mikołajowo czerwono :D

    Edycik lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mileczko ja to szybko testować nie będę żeby pregnyl nie sfałszował wyniku mi planuję około 15 test dopiero.
    O ile wcześniej mnie nie podkusi ;P

    A co kupiliście dziewczynkom?

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka
    ja 12 letniej córce kuzynki kupiłam kartę podarunkową za 100 zł do Empiku, myślałam też o Rossmanie albo Croppie ;)

    ja na razie nie myslę o testowaniu, we srodę idę z drugą ósemką na zabieg i poki co tym się stresuje ...

    Edycik, a no własnie, ile się ten pregnyl rozkłada ?

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc Szamanek mi mówił by testować 12-14 dpo. Ponoć zalezy od organizmu

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik, Lucc zatem już kciuki zaciśnięte :)
    I nie naciskamy, a czekamy :P

    Kupiliśmy każdej prefumy "violetta" i po torbie słodyczy :D
    Na pewno się ucieszą, bo to bardzo wdzięczne dzieci ;)

    Lucc a ile płacisz za wyrwanie takiej 8 ?

    Edycik lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka
    wyrywam na NFZ ;) o dziwo, 1,5 tygodnia czekałam na obydwa zabiegi :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc to faktycznie dlugo nie czekalas I fajnie ze za darmo. Fajnie, bedziesz juz to muala z glowy.

    Edycik 15dpo to dobry wybor, dla mnie wczeniej to szkoda testa.

    Mnie o dziwo w sobote wieczorem plecy przestaly bolec, rano wzielam przeciwbolowa saszetke I witaminki od "tesciowej" I zrobilam oklad borowiowy I wieczorkiem odpuscilo, wzielam jeszcze jedna saszetke I mnie nie boli. Tzn jest dyskomfort I delikatny bol ale moge normalnie chodzic, dzisiaj nawet przebieglam przez ulice:) brat mowil ze to byla rwa kulszowa, ja nie wiem I nie chce wiedziec I nie chce zeby sie to powtorzylo. Ten bol byl paralizujacy a ja akurat milam tyle spraw do zalatwienia. Jeszcze jeden dzien wolnego I wracam do domku. Chyba dzisiaj byla owulka wiec ten cykl jednak odpada, ale mojego P I tak dorwe w srode:)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4fbefbbbaa01.jpg

    ho,ho.ho udanych Mikołajek kobitki Wam życzę, a w worku same testy z dwoma kreskami :)

    Ja też już w pracy :) tak mi się miło rano rano zrobiło wychodze z M. z domu a tu prezencik - kieliszki do wina :) zapewne od Szwagierki i brata M. :) ale od rana lepszy humor

    Milcia to fajne prezenty zrobiliście :)
    Lucc super że na nfz usuwasz te ósemki.
    Paryzetko co u Ciebie?
    Ciekawa jestem gdzie Smerfelinka?

    My wieczorkiem wybieramy się do chrzesnicy mojego M.Kupilismy edukacyjnego ślimaka :) taki co gada po polsku, wydaje odgłosy zwierząt i ma wiele kolorowych przycisków z różnymi funkcjami :) mała co prawda ma 9mcy ale i tak łapki się jej kleją do smartfonów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 06:05

    Kjopa3, Smerfelinka, madzikk lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już tez w pracy :)

    Mikołaja "załatwiłam" w weekend :) , moja młoda też już sporo prezentów dostała :D
    a mąż mnie nieźle zaskoczył, dostałam zegarek ;)
    a ja mu nic nie kupiłam, bo zawsze robiliśmy sobie prezenty pod choinkę hehe

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc to bardzo mile mikołajkowy mąż Cię zaskoczył :) super

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mu zamówiłam perfumy, ale dopiero pod choinkę dostanie ;)

    a wy kupujecie sobie prezenty ?

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z M.w tym roku nie robimy sobie prezentów pod choinkę,planujemy za to w styczniu skoczyć nad morze nad weekend sami we dwoje :)
    Mam nadzieję,że finanse na to pozwolą :)

    jakie perfumki zamówiłaś Lucc?

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super pomysł ;)

    perfumy Versace Eros, boskie są <3

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Katiuszkaa nareszcie jesteś, co u Ciebie?

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki!

    Edycik jestem :) Miło, że o ktoś o mnie pamięta ;)

    My kupujemy sobie prezenty tylko na gwiazdkę i w tym roku kupuję Mężusiowi porządne, sportowe okulary przeciwsłoneczne salomona. Takie, żeby do samochodu miał. Jestem pewna, że się ucieszy :)
    Do mnie za to Mikołaj przyszedł wcześniej. Ostatnio dostałam telefon i robota planetarnego, więc na duży prezent już nie liczę ;)

    Madzik z plecami nie ma żartów! Rwa jest tylko objawem i tak jak u mojego Mężula może być objawem np. przepukliny. Nie życzę Ci tego, ale może pomyśl o rezonansie?

    Ja miałam ciężki tydzień, a wczoraj nastąpiła kumulacja i pokłóciłam się z szefem... Szkoda gadać, żadne pieniądze nie są tego warte, a widoków na zmianę pracy niestety brak :/ Humor więc dziś nie bardzo, ale staram się nie dołować, bo zaraz powinnam mieć płodne ;)

    Miłych Mikołajek! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 12:17

    madzikk lubi tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smefelinko wpadaj częściej!

    ostatnio głownie ja i Edycik piszemy hehe

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmureczka
    jak po histeroskopii ?? melduj się tu nam

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki Mikołajkach:)

    Edycik po podaniu pregnylu najlepiej poczekać 14 dni choć ja czasami jak robiłam po 11 to już testy nie wychodziły. Trzymam oczywiście mocno kciuki za pozytywny tescik <3 Wypadzik nad morze super sprawa aż zazdroszczę ja a długo muszę wybić sobie z głowy takie przyjemności. Ale należy wam się taki odpoczynek.

    Smerfelinko głowa do góry pamiętaj nie ma sytuacji bez wyjścia. Czasami takie kłótnie wychodzą nam na lepsze. Mam nadzieję że wszystko się ułoży :)

    Madzik kurcze to faktycznie mogła być rwa choć podobno przy rwie to bez zastrzyków się nie obejdzie. Powinnaś to przebadanych żeby się nie powtarzamy takie bóle.

    Lucc to M się postarał. A co do zabiegu to jak mówiłam szczerze współczuję :(

    Ja Mikołajki też obskoczylam w weekend i w weekend poinformowalismy rodziców jednych i drugich o tym że nam rodzinka się powiększy i powiem tak teście to mnie wycałowali i wyciskali a moi rodzice zszokowali mnie bo wiedzieli jak trudna drogę przeszliśmy to pogratulowali i powiedzieli nareszcie i to wszystko. Troszkę poczułam zawiedzenie no ale wkoncu drugi raz w jednym tygodniu usłyszeli że zostaną dziadkami bo moja bratowa też jest w ciąży tylko że w 7tyd. W ich przypadku to akurat wpadka bo ona się zarzekala że drugiego dziecka nie chce.

    madzikk, Edycik lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się :)

    Mój M. dziś w delegacji znów ale na szczęście wieczorkiem wraca.
    Ja ogólnie coś źle się dziś czuję,dół brzucha boli, jakoś mi niedobrze. Może to skutek uboczny po pregnylu.

    Kasiu a jak się czujesz?


    Biorę się za małą kawkę kobitki

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
‹‹ 1882 1883 1884 1885 1886 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ