X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik tak może być bo ja również takie objawy miałam po zastrzyku podobno objawy po nim są takie jak by się było w ciąży. Ja miałam najbardziej po pierwszym zastrzyku a później już było lepiej. Ale trzymam kciuki żeby to u ciebie był objaw nie tylko zastrzyku.
    Ja czuję się ogólnie dobrze po za lękiem czy wszystko jest ok to po za tym żadnych objawów nie ma choć troszkę jestem senna ale to może być skutek siedzenia w domu :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu to siedź w domku i wypoczywajcie sobie :)
    Może masz rację,że to objawy po pregnylu.Teraz jest mi zimno i mam dreszcze, a zdrowa jestem przecież.

    Tu cos ostatnio straszna cisza na forum.Dziewczyny bardzo rzadko zaglądają.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Jeszcze ja zaglądam i trzymam kciuki za resztę sraraczek żeby jak najszybciej dołączyły do naszej powiekszajacej się grupy na fiolecie ;)

    Już po Mikołajkach. Ale się wczoraj objadłam słodkiego. Do teraz mi niedobrze :D

    A ja niedługo mam urodziny i kolejny fajny dzień przede mną. Kupię sobie z tej okazji winko bezalkoholowe ;)

    Paryzetko i jak tam zaczelas Nowy cykl ?

    Smerfetko jak tam mężu ? Wrócił już do pełni sił ?

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :)

    Edycik takie objawy mogą być spowodowane pregnylem, ja tak miałam i bardzo się oszukałam...

    Milka Mąż ok, ale niestety nie idealnie. W nowym roku czeka go ponowna wizyta u neurochirurga i teraz nic, tylko się modlić, żeby nie musiał być ponownie operowany.

    Ja dziś po raz pierwszy od dawna się wyspałam, ale poszłam spać przed 23 ;) A od jutra do poniedziałku chcę wziąć wolne, więc chociaż odpocznę przed świątecznym zapierdzielem w pracy.

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Jestem, jestem. Nowy cykl zaczęłam 01.12 więc chociaż dc łatwo liczyć i bez wykresu ;) Tylko termin @ mam na Sylwestra.

    Edycik gratuluję pęcherzyka :*
    Madzik gratuluję działki :)

    A my póki co w stresie, bo mojego P. babcia miała wstawiane bajpasy i jeździmy do szpitala. Zastanawiamy się czy P. nie powinienem trochę z nią ponieszkać, zanim wróci do formy.
    Dodatkowo teściową ugryzł pies, którego latem adoptowali. Rana paprała się przez kilka dni i dopiero wczoraj udało się ją oczyścić. Masakra. I nie wiadomo co dalej z tym psem, bo nie wyobrażamy sobie, żeby po czymś takim mógł u nich zostać jak gdyby nigdy nic.


    madzikk lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Paryzetko :* a pies szczepiony był?

    Edyck jak się dzisiaj czujesz?

    wczoraj zbadałam progesteron- 8 dpo 24,78 ng/ml

    Usunęłam też wczoraj drugą osemkę, okazalo się, że jest bardzo zniszczona, w srodku był stan zapalny, o ktorym nie miałam pojecia :/ a stan zapalny zeba moze ponoć utrudniać zajście w ciąże! także cieszę się, że się zdecydowałam, może tu tkwił problem? w koncu stan zapalny w zebie nie zrobil się wczoraj , tylko musiało to trwać miesiącami :/

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc to ładnego proga masz :)
    Ale z tym stanem zapalnym w zębie to psikus rzeczywiście.

    Paryzetko to coraz bliżej przed Tobą te dni :) aura świąteczna może coś zmajstrujecie ;)

    A ja się dziś z bólem głowy obudziłam, czuję się bardzo zmęczona i marzę i weekendzie.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :-) podczytuję was i trzymam kciuki, żeby wreszcie sypnęło ciążami tak świątecznie:-)
    Lucc fiu fiu piękny prog, twój czy bierzesz coś?... a napisz jakie masz normy dla fazy lutealnej, czy to czasem nie jest więcej??;-))... to nie musi, ale może coś znaczyć:-)
    Edycik kciukasy za twój teścik bo to już niedługo:-)
    Parzyetka życzą niespodzianki świąteczno - noworocznej w postaci ciążuni:-) ... pieska chyba trzeba oddać, bo trochę niebezpieczny...;-(
    Smerfku ty też świątecznie testujesz?? ...trzymam kciuki za pozytyw:-)

    Ja wczoraj narobiłam dymu na poczcie bo miałam dostać wyniki genetyczne w ciągu jednego dwóch dni a czekałam tydzień bo pan listonosz sobie chodzi ulicami i na mojej miał mało to na końcu...:-) echhhh nie lubią mnie na poczcie ale wyniki mam w ręku i wszystko okej:-)

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczko cieszę się,że wyniki ok :) I widzę,że będziesz mieć córeczkę :D ahh gratuluję.A jednak obstawiałam,że będziesz mieć synka :P

    Z testowaniem się nie śpieszę kochana bo jestem po pregnylu.

    A Majju gdzie???
    Katiuszka wywołuję Cię.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozyczko
    biorę dupka, ale on ponoć nie ma wpływu na badanie

    normy podają 1,5- 20
    więc bardzo ładny

    ale ja jednak w tym cyklu wolałabym nie zachodzić,
    usuwanie chirurgicznie 2 ósemek, RTG, antybiotyk, ketonal...

    heh, niby wszystko przed 22 dc, z zachowaniem ostrożności- ołowiany fartuch na brzuch dostałam podczas RTG, antybiotyk duomox bezpieczny w ciąży, ale potem bym sie pewnie i tak stresowała czy to nie miało wpływu na ewentualną ciąże.

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik to pisz kiedy testujesz, a kciuki zacisnę:-)
    Marzyła nam się córeczka, ale jak dostała skierowanie na amnio to chciałam, żeby tylko zdrowe dzieciątko było, ale jest księżniczka, badania okej, więc już trochę odetchnęłam:-)

    Lucc no to prog przepiękny, i jeśli dupek brałaś to kochana tfutfu...;-) jakby to była lutka to bym się nie jarała bo ona faktycznie podbija a dupek nie:-) ....

    Ja w cykl w którym zaszłam miałam wesele i porządziliśmy trochę z m. tyle wódki dawno nie wypiłam, bo myślałam, że to nie możliwe zajść w ciążę od razu po cyklu cb, a jednak...nie powiem myślałam czy nie zaszkodziło, ale ginka mi powiedziała, żeby się nie martwiła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 09:46

    Edycik lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczko ja w niedzielę machnę testa :) może to troszkę za szybko po pregnylu, ale co tam :P dlatego proszę o kciuki :)

    Lucc a Ty kiedy testujesz?

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR
    super, odkładaj kasiorę na sukienki, tuniczki, spineczki, dziewczyny rujnują matki finansowo ! :D



    Edycik to ja siknę znów razem z Tobą :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 10:13

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    Lucc, Edycik, znowu będzie podgrzana atmosfera ;) i dobrze, niech się dzieje

    Paryżetko zatem powodzenia w nowym cyklu i żebyś coś tam siknęła na tego sylwestra :D
    a pieska ja bym oddała, już bym nie zaufała niestety...

    IR imię wybrane ?

    A ja sobie zaraz zrobię kawkę i zastanawiam się nad czekoladką. A zastanawiam się bo dzisiejsza waga mi pokazała +9,5 kg ! :D jak tak dalej pójdzie to na końcu nie poznam samej siebie ;)

    Edycik lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczyny w niedzielę wszystkie kciuki zaciśnięte, i obiecajcie, że jak wyjdzie jakiś cienias to wrzucicie fotkę:-)

    Lucc z rozpędu poszłam oglądać śpioszki chłopięce, potem dopiero na dziewczyńskie ależ są slodkie:-) ale prawdziwe zakupy po nowym roku...najchętniej wszystko kupiłabym różowe;-PPP

    Milka jest kilka typów Natalia, Oliwia, Luiza, Lena ale ustalimy po połówkowych, moja ulubiona Kornelia odpada bo mój m. specyficznie wypowiada "r":-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 12:03

    Edycik, Milka1991, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla dziewczynek jest dużo pięknych imion <3

    Rozyczko jak synek ma na imie ?

    Milka a wy wybraliście ?

    ja mam córę Zośkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 12:04

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Ja Was śledzę cały czas, i cały czas kciukam za następne pozytywne testy!!!

    Edycik kciuki zaciskam, znów tfu tfu wygląda okropnie wykres! moze tym razem to to...tfutfu

    Paryzetko oby magiczny świateczny nastrój zdziałał cuda! bardzo na to liczę i trzymam kciuki!

    Lucc na progu się nie znam ale mam nadzieję że dobrze wrózy :) a rtg i ketonalem się nie martw, bo jeśli się udało-za co trzymam kciuki to chyba tak jak z alko- zanim sie dowiesz o ciąży czyli do 5 tc nie zaszkodzi.
    J ateż teraz chyba brałam jakieś leki których nie powinnam, nie biore tego tak do glowy, bo dzidzi póki co zdrowe.

    Smerfelinko współczuję mężowi tych przejść oby nie była potrzeba operacja i w końcu się tam wszystko naprawiło :*

    Wszystkiego dobrego dziewczyny

    Edycik, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc dobrze ze juz po zabiegu i już masz to z głowy. A no i super prog oby coś z tego było kciuki oczywiście trzymam :-)

    Edycik kochana oby niedzielny tescik był tym najszczesliwszym choć ja na twoim miejscu zrobiła dzisiaj czy jeszcze nie pokazuje pregnylu bo mi kiedyś jeszcze po 8/10 dniach po podaniu test wyszedł pozytywny ale to po tym ovitrelle. Kciukam mocno kochana :-*

    Różyczko już gratulowalam coreczki ale pogratuluje jeszcze raz :) U nas wszyscy mówią że będzie córka choć nie wiem dlaczego. My z M wczoraj patrzyłem imiona i też mamy kilka typów choć nie do końca jesteśmy w nich zgodni ;)

    Smerfelinko mam nadzieję że z M będzie wszystko dobrze i nie będziecie musieli przechodzić przez to jeszcze raz.

    Edycik, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia trochę mnie podkusiłaś.....może faktycznie zrobić dziś czy pregnyl jeszcze pokazuje.... :) w sumie mam dwa teściaki w domu.

    Mid :* nie dziekuję kochana. Juz tak wykresem się nie kieruję :P

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży wrote:
    No to dziewczyny w niedzielę wszystkie kciuki zaciśnięte, i obiecajcie, że jak wyjdzie jakiś cienias to wrzucicie fotkę:-)

    Lucc z rozpędu poszłam oglądać śpioszki chłopięce, potem dopiero na dziewczyńskie ależ są slodkie:-) ale prawdziwe zakupy po nowym roku...najchętniej wszystko kupiłabym różowe;-PPP

    Milka jest kilka typów Natalia, Oliwia, Luiza, Lena ale ustalimy po połówkowych, moja ulubiona Kornelia odpada bo mój m. specyficznie wypowiada "r":-)

    IR u mnie będzie Kornelcia :D

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
‹‹ 1883 1884 1885 1886 1887 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ