X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napiszcie mi proszę jak to z tym HSG jest, trzeba sie położyć do szpitala ? czy normalnie rano na badanie, a potem do domu? jak u Was było ?

    chmureczko
    to juz niedługo, ale mimo wszystko trzymam kciuki za ten cykl, moze groszek sie wystraszy IUI :D

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W cyklu z histeroskopia nie spodziewam się cudu. W końcu grzebali w macicy, wiec endometrium pewnie będzie słabe.
    HSG to zabieg który trwa chwile, bezpośrednio po nim do domku.
    Edycik, kciuka za betę!

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety :)

    Madzikk zdrówka, rób inhalacje to szybko przejdzie :)

    Edycik kciuki za betę, czekamy na info!

    chmurka powodzenia na wizycie, oby poszło gładko, a IUI okazało się strzałem w 10! niech już się coś zadzieje i ruszy do przodu :)

    Nade mną wisi wizja łyżeczkowania bo słabo macica się obkurcza i czekam tylko na mojego gina co mi powie, niestety nie karmię bo musiałam przedłużyć kurację lekami i laktacja na tym ucierpiała...byłam na kontroli u innego gina bo mój na urlopie i ten mi kazał iść na zabieg do szpitala, ale ja nie pójdę - poczekam jeszcze na mojego - może jakimś cudem macica się ogarnie i nie będę musiała iść na to łyżeczkowanie:/

    Mój mały się troszkę naprawił ostatnio i spał rewelacyjnie bo po 3 h w nocy po czym znowu od dwóch dni popsuty bo śpi jak zając pod miotłą i w dzień i w nocy fatalnie więc czekamy na lepsze czasy, poza tym jutro pierwsza wizyta u pediatry , a za tydzień u kardiologa na kontrolę tych szmerów i ekg...to tyle w wielkim skrócie ;)

    Trzymam cały czas za was kciuki i czekamy na kolejne ciężarówki na fiolecie , buziaki :*

    madzikk, Smerfelinka, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby
    no karmienia szkoda, ale co zrobic... :*

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Chmurka kurczaki to już tak zleciało, ze ten poważny krok przed wami ;)
    A pamiętam jak dopiero była mowa na temat iui :P
    A tu już grudzeń, hmm, trzymam kciuki żeby wszystko się super zakończyło :)

    Edycik daj znać jak zrobisz tą betę :P teraz tu będę zaglądać co 5 minut.
    Musi się udać :D
    2177505mzpc4c4i6b.gif

    Ciastek to Ty też masz dziś urodziny ? :)
    To ja stawiam urodzinowego szampana :D
    graphics-champagne-991600.gif

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubek pelnia sie zbliza. Za dwa dni bedzie spal jak susel;) mam nadzieje ze lyzeczkowanie nie bedzie potrzebne.

    Edycik do swiat to mi przejdzie:) prosze zrob bete dzisiaj:) czekam na wynik!

    Hsg nie nalezalo do przyjemnych. Ponoc przy tylozgieciu jest bolesne, ja bym juz drugi raz na zywca sie nie zgodzila. Ale niektorych wogole nie boli wiec to zalezy od organizmu I pomimo tego ze ja jestem bardzo wytrzymala na bol to po co sie meczyc. Nawet jakby mu dali konska dawke jakiekos sprawdzonego leku przeciwbolowego to I tak lepiej zeby mnie uspili. Nie nie I jeszcze raz nie! Zaraz po hsg zastanawialam sie po co mi to, czy napewno chce miec potomstwo. Jak jest mozliwosc to glupi jas, bo po zabiegu nic juz nie boli.

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik szkoda, ze u Ciebie to nie pomogło.
    co u Was słychać ?

  • dzwoneczek03 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanko czy beta może wyjść negatywnie jak jest bardzo wczesna ciąża ?

    Teraz moja kolej na dzidziusia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie dobre pytanie. Normalnie bym na nie nie odpiwiedziala, ale Beta nie jest nigdy negtywna, negatyw jest ponizej zera. A jezeli chodzi o wynik ktory jest tak niski ze nie uznaje sie go jako ciazowy, na moja logike jest mozliwe ze jest sie w ciazy, jezeli np zrobilas badanie kilka sekund po wlasciwym zagniezdzaniu, wiadomo ze beta nie idzie w tej samej sekundzie az tak do gory, ale jezeli wiesz ze jestes juz ponad 10 dni po owulacji I wynik bety nadal za niski to niestety nie jest to ciaza.

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik byłaś na becie ??

    dzis kolezanka z pracy ma urodziny. ma siostrę bliźniaczkę. opowiadała, ze jej mama nie mogła mieć dzieci przez 10 lat! w końcu trafiła na lekarza, ktory stwiedzil, za ma niedrozne jajowody. robiła gorące nasiadówki (cokolwiek to jest :D ) z rumianku i po 10 latach zaszła, i to z bliźniaczkami. nieźle. kolezanka ma 40 lat, wiec nie bylo wtedy HSG :D

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik kochana kciuki za betę i to takie mocne <3 <3 <3 A jeżeli chodzi o mnie to raz jest dobrze a raz niekoniecznie, mdłości mnie czasami męczą i ten brzuszek mnie czasami boli :-/

    Chmureczko oby u ciebie było podobnie jak u Różyczki :) Żebyśmy niedługo zobaczyły i u ciebie dwie kreseczki :*

    Cinnamonku wszystkiego najlepszego kochana <3 Zdrówka przedwszystkim dla waszej dwojeczki:)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja juz w pracy, kawkę mam i drożdżówkę :)

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się

    ja też już w pracy, za oknem deszcz pada koszmarnie
    wyników jeszcze nie mam

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik kciuki, o której wyniki?

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik kciuki, zebyś miała najpiekniejszy prezent na Święta !

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta 1,14 ...także nie będzie prezentu na święta :(

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech :(

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik :( strasznie mi przykro i smutno :(

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane baaaardzo dziękuję za życzenia! :* jesteście boskie :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 1886 1887 1888 1889 1890 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ