X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik tulam:-(

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik bardzo mi przykro :* tulę

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko teraz cała nadzieja w tobie z tego co pamiętam testujesz w wigilię lub sylwestra, musi się ujawnić dzidziol na koniec roku;-)

    Chmurka kciukasy za iui:-)

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie płodne wypadają centralnie w święta, wiec moze jednak bedzie jakis prezent swiateczno-noworoczny ?

    Imię_Róży, Milka1991, chmurreczkaa, cinnamon cookie, Paryzetka83, Kasia1407 lubią tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc to lubię, będzie cud noworoczny. Kochana te plasty borowinowe to są na niedożność ponoć obklej się nimi do świąt a nuż pomoże albo anti stress z tołpy kąpiel borowinowa w rossmanie. Jam się kąpała w tym.

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik szkoda, mialam ogromna nadzieje:( ale walczymy dalej!

    Lucc, to sie bedzie dzialo w swieta:)

    No to teraz kciuki za Partyzerke.

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale czytałam że przy rwie kulszowej tez ponoć pomagają, trzeba kręgoslup obkładać ;)

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Lucc w piątek neurolog zapytam czy mogę borowinę w ciąży.

    Dziewczynki robiłam porządki w apteczce i został mam Fertil Men plus 115 tabsów(cale opakowanie 120 szt), jak któraś zainteresowana proszę o priv odsprzedam w dobrej cenie:-)

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze w ciazy borowiny stosowac nie mozna, osoby ktore maja problemy z krazeniem krwi tez nie powinny. Borowina jak cos to tylko do owulacji. Wydaje mi sie Rozyczko ze bedziesz musiala poczekac :/

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.

    Edycik, tulę :( Jak te starania bardzo ćwiczą naszą pokorę i cierpliwość to tylko my same wiemy. Z plusów Kochana to chociaż będziesz mogła swobodnie upić się w Sylwestra. Życzę szybko upragnionego Kropka :*

    Różyczko ja też myślę, że borowina w ciąży nie bardzo, ale zapytać zawsze się można.

    Ruby trzymam kciuki by łyżeczkowanie nie było potrzebne. Szkoda tylko, że nie możesz karmić :( Teraz młody spać nie daje, za to potem pewnie będzie grzeczny i spokojny ;) Trzymajcie się tam cieplutko. Tak sobie myślę jak pięknie spędzisz Święta z Nowym Członkiem Rodziny ;) Zazdroszczę, oczywiście tak pozytywnie :)

    Ja już jutro mam wizytę w klinice, zobaczymy co gin powie i czy będę mogła w następnym cyklu podejść do IUI.
    Tymczasem termin @ wypada mi Święta. Jestem przygotowana, że na pewno nic z tego jak zawsze, tym bardziej, że jestem świeżo po zabiegu, ale za Wasze kciuki się nie pogniewam. Zawsze jest cień szansy na gwiazdkowy cud :* ?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmureczko trzymam kciuki mocno,i za wizyte i za 2 kreski !!

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko i ja też trzymam kciuki ;) zatem Jesteś pierwsza w kolejce do gwiazdkowej kropki a zaraz po Tobie Paryżetka i Lucc :D

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka powodzenia na wizycie :*

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:-)
    Chmurka kciuki za dzisiejszą wizytę, i ogromne kciukasy za iui:-))
    Ja na 15 idę na masaż, już się szykuję, bo z moim żółwim tempem to się nie wyrobię:-)mam tylko nadzieję, że nie powygina mnie w chińskie "s":-)
    Madzikku a ty na jakim etapie cyklu jesteś?
    Miłego dnia wszystkim:-)

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luc a to jeszcze Ty jestes w kolejce:) kciukam.

    Rozyczko zazdroszcze masazu:) ja jestem na etapie najwyzszego poziomu progesteronu w cyklu:) ten cykl odpuszczony, owulka raczej byla na moim wyjezdzie wiec przepadlo, a jeszcze te bole plecow przed, srodki przeciwbolowe, plastry, zimno na ustach I chore zatoki. Az strach pomyslec co by bylo gdyby. Oby w przyszlym roku sie udalo, juz z pomoca lekarza.

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.

    Wpadłam zdać relację z wizyty :)

    Ginka powiedziała, że z naszymi wynikami (jeśli nic się oczywiście nie zmieni na gorsze w parametrach męża) spokojnie możemy podchodzić do IUI.
    Powiedziała, że główny problem widzi w endometriozie i słabej morfologii Męża. W każdym razie wszystkie zgody już mamy podpisane, wyniki dostarczone i czekamy na nowy cykl.
    Dostałam receptę na CLO, mam brać od 2dc do 6dc. Monitoring mam zaplanowany na ok.12dc, tj. 5.01. Wtedy zostanie podjęta decyzja odnośnie terminu inseminacji. Szkoda, że akurat wypada ten długi weekend trzech króli, mam nadzieję, że wszystko jakoś ładnie zgra się w czasie i uda się zrobić tą inseminację. Jeśli nie to trudno, będziemy działać sami a IUI zrobimy w lutym :)

    Podpytałam też o moją prolaktynę, bo miałam wynik 21,3. Niby w normie, choć wysoko. Ginka powiedziała, ze to nie ma żadnego znaczenia jeśli są owulacje i mam nie wynajdywać sobie jakiś chorób, których nie ma :) Jeśli chcę to oczywiście mogę stosować castagnusa wspomagająco, ale nie muszę. Być może dorzucę go w następnym cyklu do mojej listy leków.

    Kolejna sprawa - moje TSH. Biorę wciąż eutyrox, w sierpniu ładnie spadł wynik do 1,8, a teraz znów 2,2. Ginka stwierdziła, że tragedii nie ma, ale mogę sobie zwiększyć dawkę 2x w tygodniu (w weekend) z 50 na 75 i skontrolować wynik po ok. 6 tygodniach.

    Poza tym zrobiła mi USG. Owulacja w tym cyklu była (miałam wątpliwości, bo jakoś zero objawów po owulce, nawet piersi nie bolą, a czasem już dzień po budziłam się z bolącym cycem). Śluz niby w tym miesiącu był, ale nie wiedziałam, czy to nie tak czasem jakiś efekt uboczny histeroskopii. Dowiedziałam się też, ze endometrium bardzo ładne, więc nie wiem jak to lekarz zrobił podczas zabiegu, ze zostało nienaruszone :) W związku z tym szanse na cud świąteczny niby są, ale niewielkie, biorąc pod uwagę to, jak długo się staramy i jak duża byłaby to niespodzianka, że akurat cykl przed IUI by się udało.

    Przepraszam, że ja tam o sobie dziewczyny, ale musiałam się wygadać. Ulżyło mi po tej wizycie :)

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmureczko
    super, konkretna wizyta, konkretny plan, to mi sie podoba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2016, 14:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, co taka cisza? ja w pracy jeszcze godzinka i weekend!

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczko czyli szansę są:-) No i ogólnie konkretna wizyta i dobre wiadomości:-) Kciukam mocno <3

    Edycik kochana tule mocno :( <3 Tak mocno wierzyłam. Ale nie poddajemy się i niedługo nowy cykl i nowe nadzieję:-) mocno wierzę że się uda :-)

    Lucc a jak tam u ciebie sytuacja wygląda?

    Ja dziewczynki pochwalę się że wyniki wyszły mi dobre i nie wymagam leczenia antybiotykami :-) I miałam wczoraj szczegółowe usg i ślicznie serduszko biło i gigant ma już 0.94 cm :-D

    Milka1991, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu super wiesci <3

    U mnie 11 cykl. staran sie zaczal ;)

‹‹ 1887 1888 1889 1890 1891 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ