X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja juz lzejsza o dwie fiolki, sprawdzili glukoze I HbA1c, wyniki chyba w piatek. Spr rano na glukometrze I wyszlo 102, czyli wyzej niz wczoraj a wczoraj naprawde uwazalam na to co jem. No nic trzeba poczekac. Dziwne ja juz zdrowiej jesc nie moge, ale naprawde musze zaczac cwiczyc. Ponoc stres moze powowdowac podwyzszony cukier, a mnie wszystko denerwuje, dzisiaj rodzicom oswiadczylam ze wylaczam telefon na 6 miesiecy bo nie moge zniesc ich gadania.

    Nie zrezygnuje z acardu, rozmawialam z kolezanka na ten temat, ale tez porozmawiam z lekarzem, zeby wiedzial.

    Probowalyscie moze piec chleb z kaszy gryczanej niepalonej? Ponoc super:)

    Rozyczka ty juz prawie polowa. A ciastkowi zostaly jeszcze trzy tygodnie:)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik jeżeli chodzi o acard to wiem że on sporo pomaga ale czy do IUI w czyms przeszkadza to na ten temat nic nie wiem. A co do stresu też tak słyszałam:) Więc wrzuć na luz żeby cukier nie skakał:)


    Dziewczynki jak tu ostatnio się pustawo robi. Coś wszystkie mocno zapracowane :)

    madzikk lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Kasia:) A ty jak sie czujesz?

    A wieceie ze moj cukier dzisiaj to 88:), chyba wiem czym byl spowodowany wzrost - owulka. Czyli na sprawdzenie czy jajeczkuje czy nie, nie zadne testy owulacyjne tylko zwykle badanie glukometrem;-p
    A tak na serio to ciesze sie ze to nie jest stan przedcukrzycowy:) ani nic powaznego.

    Dziewczyny poznikaly, czyzby to postanowie noworoczne?

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ze śniegiem:-) faktycznie pustawo tu się robi...
    Madzikk ta pierwsza połówka ciąży dosyć szybko mi zleciała, to druga już z górki będzie:-))...muszę się wziąć poważnie za wyprawkę i wózek, bo na razie lajt;-P
    Zobaczysz jak szybko do iui zleci i będziemy odliczać do Twojego testowania:-)

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    MAdzik kciuki za IUI, dobrze że z cukrem się wyjaśniło

    Co tam u reszty dziewczyn ?

    Faktycznie się cichawo robi...

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dziś na urlopie, proga sobie zbadałam i jak zwykle- ciążowy :P
    7 dpo 25,82 ng/ml norma do 20...

    estradiol 131,3 norma do 214, ale na tym sie akurat nie znam.

    madzik
    hm, a co ma owulka co cukru.. ?


    Edycik co tam u Ciebie ? widziałam nowy kolorek włosów, tez mnie tak w wakacje podkusiło, ale wytrzymałam 2 msce i znow wrociłam do rozjaśniania hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 17:28

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry

    Przepraszam że mało do Was zaglądam , ale w sumie hmm nie mam czasu.
    Trzymam się moich przedświątecznych postanowień ( czwartek,sobota i niedziela aerobik zaliczony).Potem jakieś jedzonko i czas z mężem.
    Niestety od środy jestem sama :( M. jedzie do wawy (delegacja) i wróci dopiero w sobotę.
    No i dziś mam wizytę u Szamanka zobaczymy co tam się dzieje.

    Lucc co do koloru włosów na razie jestem bardzo zadowolona :) odrostów tak nie widać i chyba lepiej się w nich czuję.

    Różyczko, Mid i Kasiu patrzę na te Wasze suwaczki i nie dowierzam jak ten czas szybko leci.Zdrówka dużo dla Was ciężarówki bo za oknem mróz.

    Kasia1407, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    ja w pracy, nie wiem w co ręce włożyć hehe

    Edycik no fakt, nie ma tego problemu z odrostami, kciuki za wizytę, chyba jesteś jeszcze przed owulką ?

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Witam Was :)

    Edycik kciuki za wizytę , mam nadzieję że coś pozytywnego się dowiesz..szkoda że sama, smutno tak, ale z tego co pamiętam masz słodziaki kociaki? jak tylko uda nam się już zbudować dom i wyprowadzić to marzy mi się gromadka puchatków ;) mam dwa u mamy i teraz są takie przytulasy, tylko by spały i sie pieściły :)no i jadły- już wyglądają jak puchate kulki :D

    Lucc a Ty kiedy testujesz ? bo to już jakoś widzę że zaraz termin...

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid no dziś kończę dupka, to może jutro siknę

    Edycik lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to kciuki trzymam!!!

    Luccecita lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik powodzenia na wizycie!

    Nie wiem Lucc, w moim przypadku chyba wtedy cukier idzie do gory :/ kciuki za siuranko:)

    Mid a ty jk sie czujesz?

    Edycik, midnight lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik kciuki za wizytę :-)

    Lucc kciuki za teścik :-)

    Madzikk myślisz,że to może być jakaś zależność? Chyba nie?

    Edycik lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Kjopka ale wydawalo mi sie ze wtedy owulowalam chociaz teraz nie mam pewnosci bo mam pewne watpliwosci czy przypadkiem dzisiaj nie owuluje bo sie leje ze mnie:/ ale napewno bede badala cukier na czczo w przyszlym cyklu. Zobaczymy kiedy @ dostane

    Edycik jak wizyta?

    Edycik lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik kochana kciuki za wizytę:) Bardzo się cieszę że starasz się mieć dla siebie jak najwięcej czasu to bardzo ważne :) Troszkę potesknicie za sobą z M to później owocnie będziecie się sobą cieszyć:D

    Madzik to dzisiaj kolejny raz działające jak się tak leje że mnie jak się ostatnio tak lało to właśnie wtedy zaszłam w ciążę ;) Nie zaszkodzi <3 :) A jeżeli chodzi o mnie dziękuję że pytasz :) Ogólnie czuje się dobrze ze tak powiem bardzo dobrze. Nie czuję się za bardzo jak bym była w ciąży czasami coś tam mi dokuczy ale to i tak na to co się naslucham to nic. Gdyby nie ból podbrzusza który mnie niepokoi to po za tym wszystko dobrze :D
    Kciukam za ciebie kochana :)

    Lucc kciuki za tescik :) A czy jakieś przeczucia masz? Oby były pozytywne wieści wkrótce :)

    Edycik, madzikk lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

    Zaszłam na wizytę a tam piękny pęcherzyk na prawym jajniku wielkości 24mm i endo 0,94.Odrazu lekarz kazał mi podać pregnyl i zapytał czy stosunki były :)
    Obstawiam owulkę dziś bo tempka poszła mocno w dół.

    Lucc robiłaś dziś teścik?
    Mid tak mam dwa kotki, rodzeństwo , które własnymi rekami wyłapałam :) były mega dzikie i pewnie gdyby nie ja nie przezyły by.Miały około 4mcy jak je "upolowałam". Fakt ,że z nimi mamy w domu weselej.

    Majciu a jak Ty się czujesz i jak Twój kotek?

    Kasiu ojjj tak ja się zdecydowanie lepiej czuję jak mam czas dla siebie.Na razie olałam tą drugą pracę i tyle :) Bardzo się cieszę,że u Ciebie i kropka wszystko dobrze.Marzysz o chłopcu czy dziewczynce?

    Madzikk a Ty kochana który masz dzień cyklu?

    Ja dziś po pracy pazurki i na 17 ABT :)

    majju, Milka1991, midnight, Imię_Róży, madzikk lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, no u mnie negatyw :(
    tempka niby się jeszcze trzyma, ale moja faza zwykle trwa 13-14 dni, wiec pewnie jutro spadnie :(

    Edycik super wieści, to odliczamy do testowania :)

    Kasia
    to dobrze, że ciąża za bardzo ci nie dokucza :)

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo

    Lucc tulę. Jakiś zepsuty test miałaś :)

    Madzik jak przygotowania do IUI?

    Edycik super wieści od Szamanka! Za 10 dni proszę o dwie kreski. Fajnie, że zwolniłaś i zajęłaś się sobą, należy Ci się :) U mnie ok. byłam na pierwszej wizycie, na razie serduszka nie było ale pęcherzyk dobrze zagnieżdzony z ciałkiem żółtkowym, dostałam kartę ciąży. Mój kociamber chyba coś wyczuwa bo od tygodnia ciągle mi się kładzie na brzuchu :)

    Edycik, Luccecita, chmurreczkaa, Smerfelinka, madzikk lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Dawno tu nie zaglądałam, postanowiłam nadrobić zaległości, a zajęło mi to tylko kilka minut... Rzeczywiście coraz mniej tu się dzieje. Większość dziewczyn albo urodziła, albo zaraz rodzi (Cynamonku, kiedy ten czas minął?), albo cieszy się rosnącymi brzuszkami. Nas, czyli tych wciąż walczących jest coraz mniej i choć chciałoby się z kimś pogadać, to nie zawsze jest z kim, więc chyba jakoś tak naturalnie wątek kuleje :(

    Maju jeszcze raz z całego serca gratuluję. Już niedługo będzie i upragnione serduszko, najważniejsze, że ciąża dobrze się zagnieździła i rozwija się prawidłowo :)

    Ja dziś miałam pierwszą IUI, teraz przede mną 2 tygodnie oczekiwania na efekty.
    Sam zabieg wisiał praktycznie na włosku. Istniało ryzyko, że się nie odbędzie, gdyż słabo zareagowałam na stymulację. Nie dość, że wyhodowałam tylko 1 pęcherzyk (a najlepiej gdy są 2 lub 3), to jeszcze rósł bardzo słabo(ok 1,5mm na dwie doby). Moja gin sugerowała nawet by ten cykl odpuścić, ale ja chciałam być pewna do końca, czy nie za wcześnie się poddaję. W czwartek 5.01. pęcherzyk miał dopiero 12,5 mm, a wczoraj o g.18 kolejny monitoring i niespodzianka - pęcherzyk miał 25mm, a więc praktycznie się podwoił. Szybka akcja, na siłę zapisałam się w klinice na IUI na najwcześniejszą godzinę, bo chciałam zrobić zabieg jeszcze na niepękniętym pęcherzyku. Wczoraj ovitrelle ok godz. 22, a dziś o 1o rano pęcherzyka już nie było. Szkoda, ale nic straconego - IUI można wykonać do 12 godz. po pęknięciu, więc prawdopodobieństwo, że było za późno jest niewielkie. Tym bardziej, że szczyt śluzu miałam ok g.8 rano już w klinice. Poszłam siku w trakcie jak mąż walczył oddając nasienie i nie mogłam się podetrzeć, serio, takiej ilości śluzu już dawno nie miałam. Wtedy też miałam okropne mdłości i bóle podbrzusza, więc sądzę, że właśnie mógł pękać pęcherzyk. Inseminację wykonano dwie godziny później, po przygotowaniu nasienia. Na usg było widać jeszcze bardzo dużo płynu, więc moja gin też stwierdziła, że owulka pewnie miała miejsce bardzo niedawno.
    Jeśli tym razem się nie uda, to za miesiąc powtórka z rozrywki, ale spróbujemy ze zwiększoną dawką CLO, by mieć szansę na więcej niż 1 jajo. Jutro pierwsza tabletka dupka i czekamy...

    majju, Smerfelinka, Edycik, Imię_Róży, cinnamon cookie, madzikk lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luc nadal trzymam kciuki :-)

    Chmureczko mocno trzymam kciuki <3

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
‹‹ 1891 1892 1893 1894 1895 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ