X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk teraz tu, jeszcze raz gratuluję :) musiałam wejść i przeczytać wszystko co się działo :)

    madzikk lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik ja również jeszcze raz gratuluję, po tylu cyklach starań, takie wiadomości cieszą tak, jakbym to co najmniej ja zaszła :D

    Edycik kciuki za HSG!

    u mnie nowy cykl, mam też dziś wizytę, wprawdzie mam @, ale już nie chciałam odwoływać, zobaczymy co doktorek wymyśli....

    Milka1991, madzikk lubią tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Edycik też trzymam kciuki za hsg. Oby szybko i ładnie poszło. Niech tam wszystko ładnie sprawdza, ewentualnie przepchaja i kolejny cykl będzie Twój :)

    Katiuszka kiefy te szczepienia ? Możesz wcześniej umówić termin laparo?

    Lucc to daj znać co doktorek wymyśli. Niech to będzie coś mądrego :)

    Madzikk umowilas się już na wizytę ?

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczynki. Do mnie to nadal nie dociera. Moj P mi powtarza 'powinnas sie cieszyc', a ja ze ciesze sie, ale wogole tego po mnie nie widac, chyba nie dopuszczam tej mysli w razie jakby cos poszlo nie tak, ale czuje ulge ze zaskoczylo. Wczoraj sie czulam jak w jakims innym wymiarze, od soboty jestem senna. Dzisiaj dzwonilam do szpitala I kazali nasikac znowu pod koniec tego tygodnia, jak test wyjdzie pozytywny to mam dzwonic I umowia mnie na usg w 8 tygodniu. Mdli mnie juz ale po poludniu I jestem bardzo rozkojazona.

    karolinams lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk no to super. To lada moment będziesz na wizycie serduszkowej :D wtedy wszystko do Ciebie dotrze tak jak trzeba ;)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikku super, a na betę idziesz?

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Holandii na zyczenie nie robią, IR

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Lucc kalafior ciążowy :-) zapomniałam że takie rzeczy tylko u nas:-)

    madzikk lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik ja miałam identyko jak ty. Każdy do mnie mówił że inaczej sobie mnie wyobrażał jak dowiem się że się udalo. Ja się bardzo cieszyłam ale byłam przez długi czas w tak ogromnym szoku i stresie żeby wszystko było dobrze że nie umiałam tego szczęścia wylać na zewnątrz :)
    Bardzo się cieszę że wreszcie się u Ciebie udało i mam nadzieję że reszta dziewczyn również niedługo wysika te dwie upragnione kreseczki :)

    Edycik trzymam mocno kciuki za HSG :*

    Lucc daj znać jak po wizycie no i tule z powodu tej wrednej @ :/

    A Ja właśnie czekam na wizytę do gina i będę podglądać jak tam ten mój mały fikolki strzela :D

    Luccecita, madzikk lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Lucc tulam za małpę a jak wizyta?
    Edycik jak tam u Ciebie?

    ja na razie szukam gdzie się zaszczepić ale w tym pipidówku to jakaś tragedia. Dzwoniłam dziś do gabinetu i pani mi powiedziałam że muszę zrobić 3 szczepionki co wydało mi się dziwne bo mi mówili że 2 no ale ok cena 48 zł to nie jest zła cena więc już chce się umawiać a pani pyta czy jestem zapisana u nich do lekarza pierwszego kontaktu. No nie (bo poco to druga strona miasta a gabinet mam pod domem) "no więc proszę pani przed każdą wizytą trzeba umówić się do internisty koszt 100" czyli zamiast zapłacić za szczepienie 2x 48 zł u nich jest 3 x 148

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    madzik jak się czujesz?

    katiuszka o masz, wszędzie koszty, wrrr :/

    ja trochę nieusatysfakcjonowana po wizycie :P bez podglądu to tak bez sensu, wiecej podczas @ nie idę, z USG to czlowiek przynajmniej wie, za co płaci :D hehe

    gin stwierdził, że próbujemy jeszcze stymulacji i dostałam Aromek 3-7 dc, zaczynam dzisiaj. maż ma dalej brać Fertilmana. no i tyle.

    HSG też mnie czeka, tylko jeszcze nie wiem kiedy, bo w maju gin idzie na 2 tygodnie urlopu, więc pewnie bliżej wakacji, cytologię i posiew mam powtórzyć, no i póki co brać ten Aromek.

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik I jak po hsg? Przezylas? Co lekarz mowil, bylo cos przetkane?

    Lucc wazne ze jest dobry plan:) A co to jest ten aromek?

    Katiuszka a nie moglabys sie sama w domu zaszczepic, tzn moze maz, niech tylko wydadza szczepionki.

    Chmurka sie nie odzywala juz dlugo :/

    Ja wygladalam na bardziej szczesliwa za kazdym razem jak ktorejs z was sie udalo. Narazie czuje sie dobrze, a rozkojazona jestem, ciezko mi sie skupic na czyms, moj refleks jest gorszy, musze bardziej uwazac jak jade skuterem, czuje sie jakbym byla w innym wymiarze, w innym wszechswiecie, taka dziwna lekkosc, nie wiem czy to hormony czy przez to ze jestem w szoku. Spie bardzo gleboko, ale przynajmniej sie wysypiam. Szefowi w oczy spojrzec nie moge, mam wrazenie jakbym cos przed nim ukrywala lub go oszukiwala I ze on sie zaraz domysli. Co za psychoza :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik zmień podpis! ;)

    Aromek ma niby zwiększyc ilosc pecherzyków i poprawić jakość komórek jajowych ;)
    dziewczyny z PCOS go tez biorą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEja
    Madzik bądź szczęśliwa i uśmiechaj się coraz szerzej. Bardzo Ci gratuluję i cieszę się że Ci się udało. Szefem się nie przejmuj w końcu i jemu powiesz. A jak twój partner dumny?
    A i popieram Luss zmien podpis ;)

    Lucc jak się czujesz?

    Edycik co u Ciebie?


    Ja mam teraz strasznie dużo pracy więc nie mam czasu nic załatwić. Szczepienie przeciwko żółtaczce muszę zrobić w gabinecie zresztą sama nie wiem czy umiałabym sobie zrobić.

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc czyli cos takiego jak clo, ja bralam zastrzyki, gonal na porost I ovirtelle na pekniecie.

    Podpis zedytowany, na kolejna zmiane trzeba troszke poczekac;)

    Kjopka urodzila:)

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o proszę, gratulacje Kjopka !! Madzik przejmuje pałeczkę :D

    swoją drogą, moje maleństwo :P w niedzielę kończy 6 lat <3

    Madzik no coś takiego jak clo, Aromek niby łagodniejszy jest, nie upośledza endometrium, ma działanie nawilżające, poprawia śluz i nie ma takiego ryzyka przestymulowania, torbieli.
    trzeba próbować ;)

    katiuszka na razie ok. załatw szybko te szczepienia ;)

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc chciałam coś wyczytać o tym aromku ale wszędzie jest o tym że to lek na raka...ech, ale widzę że ma fajne działanie...świat idzie do przodu :D my i nasze clo to już przeszłość ;)

    madzikk czekam na piękny suwaczek w stopce :D który u Ciebie oficjalnie dc ?
    test powtarzasz w piątek ? czujesz się okresowo ? ja pamiętam że mnie tylko bolały piersi...i cały czas zaglądałam w majty czy @ się nie pojawiła :D

    katiusza udało Ci się już załatwić to szczepienie?

    czy ktoś wie co u Agi? madka to już chyba na amen wyemigrowała ?

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 wrote:
    Lucc chciałam coś wyczytać o tym aromku ale wszędzie jest o tym że to lek na raka...ech, ale widzę że ma fajne działanie...świat idzie do przodu :D my i nasze clo to już przeszłość ;)
    Ty mi nie mów, bo jak przeczytałam ulotkę to byłam pewna, że w aptece się pomylili!
    dopiero forum-skarbnica wiedzy mnie uspokoiło haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2017, 12:53

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka, dzisiaj 4 tydzien I 4 dzien:)
    Test bedzie w niedziele. Okresowo sie juz nie czuje, ale dzisiaj bolal mnie brzuch I plecy tak jakby przeciazone byly, piersi mnie bola jak tylko przycisne, nie wiem czy to dobrze czy zle, ale jestem cierpliwa. Na suwaczek poczekamy do 8 tygodnia;)
    Aaaa I dzisiaj czekolada mi smierdziala:)

    Milka1991, majju, karolinams lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk super objawy, plecy i brzuch standard a piersi na dniach pokażą, na co je stać jeszcze chwila jeszcze moment:-))

    To po niedzielnym teście wbijaj do nas na fiolet:-))) czekamy z niecierpliwością:-)))

    Milka1991, karolinams lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
‹‹ 1912 1913 1914 1915 1916 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ