X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Katiusza jest plan więc trzeba się się stosować i mieć pozytywne nastawienie. Chociaż doskonale zdaję sobie sprawę, że to nie łatwe. Sama zaciążyłam w momencie największego doła ever więc wszystko jest możliwe :D

    Madzik zatestujesz dla nas?

    Edycik załatwiłaś szybszy termin hsg?

    Ja wczoraj pojechałam na szybko do gina na NFZ bo coś mnie ostatnio kłuje szyjka i często mam coś jakby kolkę... Wizyta trwała max. 10 minut, powiedział że jest ok to mu wierzę. Chociaż w boku nadal boli :/ Małego nawet nie oglądał.

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka moj P narazie jest grzeczny. Czasem mnie denerwuje ale tak normalnie, wiec nie jest zle:)
    Mam nadzieje ze dlugo czekac nie bedziesz na laparo, a obecny lekarz przepisal proga zeby przyspieszyc zakonczenie cyklu? Cos mi sie wydaje ze u ciebie ciazunia niedlugo bedzie:)

    Majusia, chyba was rozczaruje, sikac narazie nie bede, dopiero po terminie jakby co:/ a tak wogole to jak @ przyjdzie to I tak bedzie dol czy sikne teraz czy nie sikne, I sie poddam, to znaczy przejde przez kolejne 4 iui I moze jakas nadzieja wroci w czasie ivf, juz ponad 2,5 roku moje zycie krazy dookola ciazy. Naprawde mam dosc, czuje sie jakbym byla zamknieta w klatce. Chyba mam pmsa bo smece :)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEja
    Lucc a ty tak cich siedzisz a sama sikać powinnaś ;) kiedy test?

    Madzik a dlaczego Ci się wydaje żę ciąża. tzn mam nadzieję że się nie mylisz.

    Terminy mają szybko bo to prywatna klinika. Jak zrobie antygen na żółtaczkę to będę wiedzieć czy ten cykl czy za 3 miesiące po szczepieniach. na wywołanie dostałam ale czekam na te badadnie zółtaczki właśnie żeby wrazie czego wywołać ją w odpowiedzim dla laparoskopi czasie. Mam cichą nadzieję że nie będę musiała się szczepić i zaraz po świętach już do białego stoku pojedziemy. Chce już mieć to z głowy

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się mi się przesunąć HSG i idę w poniedziałek do szpitala.

    Majjciu Ty sie tak nie stresuj, Tobie nie wolno.


    My aktulanie mamy z M. ciche dni.W sumie to mój chłop ostatnio tylko ciągle na mnie narzeka....także rozpętała się kłotnia i tyle....nawet mi się pisac o tym nie chce

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Edycik kciuki za HSG :)

    my tez mamy ciche dni :P to chyba przesilenie wiosenne tak na chłopów działa. wczoraj tak się pokłóciliśmy, ze poszlam spać z młoda o 21 heh

    Katiuszka
    tempka spadła, wiec nie testuję
    w ogole jestem z siebie dumna :P bo w tym cyklu nie sikałam na ani jeden test- ani owulacyjny ani ciążowy haha
    kciuki za szybkie laparo

    Madzik i jak sytuacja z @ ?

    Majju jak gin mówi, że jest ok, to tak na pewno jest! a magnez bierzesz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 09:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja Edycik a fe ten twój chłop ciągle narzekający ale super że udało się przełożyć.
    Lucc to ja za ciebie kciuki trzymam żeby twoja temperatura teraz odbiła. Dzielna dziewczynka bez testu jak ty tego dokonałaś? Ja wiedząc że cykl bezowulacujnh to na ciążowy nasikałam.

    Oddałam dziś krew jutro wyniki czy mam przeciwciała na żółtaczke jeśli tak to zapisze się do szpitala na zaraz po świętach. Jeśli nie to musze dzwonić do kliniki żeby mi szczepionki dali i za 2 miesiące dopiero zabieg. Jutro jade do teściów więc trzymajcie kciuki żeby nie było stękania nad córeczką. Wracam dopiero w poniedziałek.

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka, no bo musi byc ciaza:) troszke dlugo czekaliscie z ta klinika, ale z pomoca lekarza musi sie udac. Kciuki za dzisiejszy wynik.

    Ale fajnie Edycik. Trzymam kciuki za zabieg, zeby nie bolalo I za efekt w nastepnym cyklu:) A mezem sie nie przejmuj, oni tak czasem maja, do poniedzialku mu na pewno przejdzie.

    No wiesz co Lucc, nie sikalas na zadnego patyka!? :)

    Myslalam ze @ bedzie w nocy, ale jej termin wypada chyba na dzisiaj, pewnie wstane z lozka I do kilku godzin zacznie cieknac. A wiecie ze w tym cyklu wypadalo mi idealnie ksiezycowo. Wczoraj zalapalam dola I poplakiwalam w pracy.

    Moj braciszek jednak zaczyna leczenie, ilosc wirusa troszke wzrosla w organizmie, ma jedne z najdrozszych lekow jakie wogole istnieja. Jedna tabletka ponad 500eur (min 56 tabletek potrzeba), cale leczenie okolo 35tys eur albo I wiecej. I to wszysyko ubezpieczlnia pokrywa. Ale z tabletkami nie moze jechac poza teren holandii. W polsce musialby dlugo czekac na leczenie a ten lek nie jest dostepny w polsce, wyleczalnosc jest bardzo wysoka bo ponad 90%, a interferonem tylko 50%. Narazie 8 tygodni leczenia ale moze bedzie potrzebne dodatkowe 4. Ciesze sie bardzo I jestem pewna ze juz za 8 tygodni bedzie zdrowy:)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik
    trzymam kciuki zeby jednak @ nie przyszła...

    katiuszka
    bądź dzielna u teściów :*

    siknęłam dziś jednak, bo tempka jeszcze całkiem nie spadła, ale nic z tego :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    ja u teściów sobie siedzę ;) na razie ich nie ma i mam caly dzień spokoju. Niestety badanie nie wyszły po mojej myśli. Muszę się doszczepi c i dopiero wtedy na Laparo.

    Lucc Madzik jak tam??

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik i jak tam sytuacja ? Mam nadzieję że wszystko po naszej mysli.
    I zdrówka dla brata dobrze że tam jest i że leki pomagają ale kurczę strasznie drogie. Wierzę że wyjdzie z tego całkowicie.

    Katiusza kurczę szkoda że czekają cię te szczepienia :/ Bo im szybciej laparo tym bardziej byście mieli poczucie że coś zaczyna się dziac. Ale szczepienia też szybciutko mina. No i powodzenia u teściów ;)

    Edycik trzymam mocno kciuki za jutrzejsze HSG. Wszystko będzie dobrze zobaczysz. Daj koniecznie znać jak już będziesz po.

    Luc tule mocno. A może jednak nic jeszcze straconego?

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda Katiuszka ale jak trzeba to trzeba. A jak dlugo musisz czekac z laparo od szczepienia?

    @ jeszcze nie mam ale od srody czuje po kilka razy dziennie jakbym @ miala dostac. Zastanawiam sie czy sikac jutro, czy odczekac. Kupilam dzisiaj test plytkowy, ile dni po zagniezdzaniu powinny wyjsc dwie kreski ale nie cienie, takie zeby miec pewnosc? Dzis jest 17dpo, chyba w poprzednim cyklu kazali mi sikac w 18dpo. Bo wiecie u mnie trzy jaja byly wiec progesteron moze sie troszke dluzej trzymac na wysokim poziomie, chociaz u mnie to on jest zawsze wysoki.

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Madzik siknij jutro, pliiiiis. 18 dpo to już najwyższy czas! Wiążę z Twoim testem ogromne nadzieje :) a bratu życzę żeby szybko uporał się z chorobą :*

    Katiuszka i jak tam teściowa? Dajesz radę? A czas do laparo szybko minie i nawet się nie obejrzysz jak już będzie z górki :*

    Edycik daj znaka jak po HSG.

    Lucc jak u Ciebie?

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasikalam. Sa dwie krechy! Jeszcze to do mnie nie dociera...

    katiuszaa, Milka1991, agatia, majju, Kjopa3, Kasia1407, Smerfelinka, Paryzetka83, cinnamon cookie, Edycik lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk aaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!
    Jak zobaczyłam że post o tej porze napisany został przez Ciebie to wiedziałam jaki wpis zastanę po wejściu na wątek :D :D
    SZOK przez duże S i ogromna radość. Chwal się na fb ! I wrzucaj koniecznie foto testa

    katiuszaa, madzikk lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik, najszczersze gratulacje!!! bardzo się cieszę!!!
    choć przepraszam, że to napiszę-jednocześnie mi przykro że sama już nigdy tego nie doświadczę...ale bardzo sie cieszę!!trzymam kcuki by wszystko było ok!

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk wrote:
    Nasikalam. Sa dwie krechy! Jeszcze to do mnie nie dociera...
    Jej suuper. Coś tapk czułam ale zapeszać nie chciałam SIUUUPER
    kot-tanczy.gif

    Milka1991, madzikk lubią tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk gratulacje :-D

    madzikk lubi tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik buźka-:-) ależ się cieszę i gratuluję:-)

    madzikk lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk Gratulacje <3 Rośnijcie zdrowo w siłę :-*

    madzikk lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEST!!!!JEST!!!!JEST!!!!
    Tak myślałam i przeczuwalam:D
    Nawet dziś pomyślałam że dawno nie było u nas takich wspaniałych wieści i gdzieś podświadomie czułam że rozpoczniesz sezon wysikiwania pięknych tłustych dwóch kreseczek :D
    Kurczę jak się cieszę.
    GRATULACJE!!!

    madzikk lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

‹‹ 1911 1912 1913 1914 1915 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ