X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 23 marca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk tylko daj nam znać co tam wysikałaś :-) A my zaciskamy kciuki :-)

    Lucc też na 8.04? Zaciskam kciuki :-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik kciukam za ciebie mocno i czekamy na ujrzenie twoich pięknych dwóch kreseczek :) Bardzo się cieszę że wszystko poszło bardzo dobrze :)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 27 marca 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry

    A więc tak... M chory prawie dwa tygodnie, ja tydzień. Oboje zatoki i antybiotyk.
    Bylismy tak osłabieni że <3 nie było przez dwa tygodnie, a dziś już w pracy niestety.

    W tym czasie zdąrzyłam resztkami sił załatwić skierowanie na HSG, umówiłam się w szpitalu na 12 kwietnia ...a więc zaraz przed świętami.

    No i w sumie to tyle kobitki.

    Madzik trzymam kciuki za Ciebie.
    Milka gratulacje kochana :)


    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 27 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Lucc ja tu zaglądam cały czas :D

    madzikk wróć w odpowiednim momencie z nowiną, czekam grzecznie do 08.04 :)

    Edycik mam nadzieję że hsg przepchnie co trzeba i następny cykl będzie Wasz. Wracajcie szybko do zdrowia !
    Dziękuję :*

    A co u reszty dziewczyn?
    Chmurka zaginęła w akcji...
    Katiusza?
    Paryżetka?

    Edycik lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej sorki że mnie tyle nie było ciężki czas w pracy i mega zniechęcenie co starań. Teściowa nie ułatwia opowiadając jaka to biedna jest moja szwagierka bo taki brzuch ma duży i tak się męczy. wrr Początek wiosny więc i klientom się przypomniało że trzeba pytać kiedy to powiększymy rodzinę...
    Postanowiliśmy z mężem że idziemy do kliniki leczenia niepłodności. Żeby nie tracić czasu. Bo co.. pójdę gdzieś tu blisko mnie pochodzę rok znowu nic i trzeba będzie podjąć tą decyzję i kolejny rok na badania w tej klinice niepłodności przed podjęciem decyzji o inseminacji lub in vitro. A może właśnie oni mając większe doświadczenia coś zobaczą czego przez ostatnie 9 lat nikt nie zobaczył.. Albo po prostu powiedzą że nie ma szansy na nic Wizytę mam 3 kwietnia. Co dziwne od razu na wizycie będę mi robić badania hormonalne.
    Madzik fajnie że facet m lepsze wyniki trzymam kciuki za 8 kwietnia.
    Lucc ale ładnie rośni Ci ta temperatura ;)
    Edycik fajnie że HSG już umówione i w święt nie będziem musiała już o tym myśleć. a co z tym twoim cyklem się dzieje?
    Milka co u Ciebie?
    Paryzetko z dawna nazywana Partyzantką gdzie jesteś?

    majju, Edycik, Milka1991 lubią tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik to kurujcie się z mężem. Fajnie,że HSG umówione. Może coś się wyjaśni.

    Katiusza myślę,że dobra decyzja i życzę żebyście trafili w dobre ręce w klinice :-)

    Paryzetko,Lucc,Madzikk trzymam mocno kciuki <3 <3

    katiuszaa, Edycik lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa widzę że ty już blisko porodu ;) Poprzednio rodziłaś w terminie?

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 28 marca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszkaaa hej, dobrze Cię 'widzieć' :) Cieszę się, że podjęliście decyzję o klinice, mam nadzieję że profesjonalnie się Wami zajmą. A Twoja teściowa, wrrrry brak słów.
    Edycik trzymam kciuki za przepychanie. Madzik czekam na super wieści 8 kwietnia :)

    katiuszaa, Edycik lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Kjopa widzę że ty już blisko porodu ;) Poprzednio rodziłaś w terminie?

    Pierwszy zaczął się 6 dni wcześniej a wykluł 5 dni.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Pierwszy zaczął się 6 dni wcześniej a wykluł 5 dni.
    Czyli za 2 tygodnie poród ;)

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    katiuszka
    bardzo dobra decyzja, czekam na relację z wizyty :*
    Edycik
    kciuki za HSG :*

    no, Kjopa niedługo rodzi, więc ktoś musi przejąć "pałeczkę" hehe :D

    swoją drogą, ja mam córę z kwietnia <3 piękny miesiąc na rodzenie <3

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 30 marca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, jestem i żyję :) Byłam na wizycie u hematologa i mam skierowanie do poradni genetycznej, wizyta już 11.05. Chyba pod kątem mutacji mthfr będą mnie badać. I całą masę innych badań też mi zleciła, ale to już normalnie z krwi.
    Cieszę się, że obie panie doktor stwierdziły, że mam za sobą 3 poronienia i chcą sprawdzić w czym problem. Ja bym stwierdziła, że to błąd testu, albo moja wyobraźnia.

    Edycik, fajnie, że udało się umówić na hsg, kciuki za efekty ;)

    Madzikk, cały czas mocno ściskam kciuki i czekam na dobre wieści :*

    Katiuszka, bardzo mądra decyzja, zwłaszcza, że i tak miałaś szukać nowego lekarza. Teściowej Ci nie zazdroszczę, chyba bym jej powiedziała, co myślę.

    Kjopa, ja nie wiem, jak to jest, ale za każdym razem, jak któraś z nas zachodzi w ciążę, to ten suwaczek przesuwa się błyskawicznie :)

    Lucce, a Ty odpoczywasz od starań czy jednak walczysz?

    Majju, jak u Ciebie?

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko, ja tez miałam cienie na testach, ale za każdym razem beta była negatywna i @ normalnie w terminie, więc gin stwierdził, że żadnej ciąży/poronienia nie było.

    jeśli staraniami można nazwać jedno <3 w płodne, to jeszcze walczę :P

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 30 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jedno i to kilka dni przed owu, więc też z walką nie najlepiej u mnie. Za to wykres mam ładny ;)

    Ja też myślałam, że te testy to lipa, ale skoro one chcą to zbadać to czemu nie.

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko,
    ale Ty masz za sobą ewidentnie poronienie, więc zbadać nie zaszkodzi ;) no wykres ładny, kiedy testujesz?

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 30 marca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka trzymam kciuki za trafną diagnozę i szybkie wdrożenie planu działania :)
    U nas w porządku, leci dzień za dniem jak szalony, wszystko się kręci wokół karmienia, kupki i spania...nuda :D ale jutro zamierzamy wyjść na pierwszy spacer więc w końcu pojawi się jakieś urozmaicenie ;) dziś Kornelka kończy dwa tygodnie ;)

    Paryżetko jeśli jest możliwość to niech Cię sprawdzą od a do z. może faktycznie gdzieś tam po drodze coś się dzieje nie tak i trzeba to naprawić albo wspomóc ;)

    Lucc starania w płodne ? no ciąża jak nic :D może 08.04 będzie szczęśliwy nie tylko dla madzikk :)

    Wywołuję Chmurkę i Smerfa...nie wiecie co u Nich?

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucce jak dalej tak będzie i to bez plamień, to w niedzielę siknę :)

    Milka, ale szaleństwo jutro Cię czeka - spacer ;)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja
    Paryzetka to oby tych plamień nie było ;)
    Milka szał spacer uhu hu. w czy wiesz że w weekend ma być 21 stopni? Wtedy będzie ładny spacerek ;)
    Lucc jak dla mnie jaki kolwiek sex oznacza starania. Tak więc przyjemnych starań na luzie ;)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza miło cie widzieć. Ja jak pierwszy raz szłam do kliniki to na dzień dobry wydalam 1200 zł bo porobiło i mi i M badania. Choć ja mam złe wspomnienia bo już na drugiej wizycie chcieli mnie zapisać na IVF. Trzymam za ciebie mocno kciuki i mam nadzieję że traficie na porządnego lekarza który wam pomorze.

    Paryzetka dobrze ze się tym zajmia nawet jeśli był to błąd testów bardzo dobrze że cię porządnie przebadają. Mi te badania bardzo pomogły bo odpowiednie leczenie wdrazylismy i jaki efekt :D

    Milka jaki jutro ważny dzień dla was :) Piękny moment.

    Jeśli chodzi o smerfelinke to chyba 4 kwietnia ma mieć HSG i z tego co wiem wszystko u niej dobrze :)

    katiuszaa, Edycik, Milka1991 lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 31 marca 2017, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry


    Ja kobity mam pracy od cholery i troszkę ehhh.

    Mileczko super,że u Was wszystko na porządku dziennym :) i udanego pierwszego spacerku.

    My dziś jedziemy na śląsk do znajomych, może to i dobrze bo już stresuje się szpitalem.

    Wczoraj ostatni dupek i czekam na @. Na cuda nie licze bo 0 bzykanka w tym cyklu niestety.

    Dziewczyny które miały HSG Wy też na 2 dni do szpitala szłyście? Opowiedzcie coś o tym? Bo powoli mam cykora,mam zrobioną aktualną cytologię i posiew z szyjki.

    Powoli myslimy z M. o wczasach na ten rok i chyba jednak egipt :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
‹‹ 1909 1910 1911 1912 1913 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ