X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia trzymamy kciuki :)
    Pewnie że najgorszy taki przymus i nakręcanie, my tam na razie się nie spinamy bo to tak naprawdę 2 cs dopiero chociaż nie powiem bo było rozczarowanie ostatnio i domyślam się co czują dziewczyny, które starają się dłużej :/ My po prostu tak działamy- ja wiem kiedy mniej więcej są lub powinny być te dni i różnie nam to wychodzi czasem co 2dzień, czasem w jeden dzień rano w drugi wieczorem :P i zobaczymy co z tego wyniknie :)

    nusia. lubi tę wiadomość

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również trzymam kciuki :) Zazdroszczę takiego luzu, też próbuję się odprężyć, ale czasem po prostu nie wychodzi. Ja chcę zatestować w niedzielę, to będzie 10 dpo. Wiem, że wcześnie, wiem, że może się pomylić, ale czuję, że w tym cyklu nie wytrzymam do @

  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja również dołączę. starania od listopada o pierwsze dziecko, póki co bezowocnie, bo ciężko z owulacją (mam pcos). Z ovu też zaczęłam w tym czasie, ale bardziej biernie przeglądając tylko, może więc czas być bardziej aktywnym.

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    nusia- poki co twoja temperatura ladnie ci w gore idzie , trzymam mocno kciuki ;-) ja mam @ miec 18 , i w tym miesiacu chyba znowu nic z tego, ale jeszcze czekam i mam nadzieje malutka ze jednak wredna @ nie przyjdzie do zadnej z nas w tym miesiacu... ;-)

    dzisiaj ładnie poszła do góry, ale to zapewne dlatego, że jeszcze o 3 w nocy jadłam kanapki a o 4.30 poszłam dopiero spać, więc dopiero jutrzejszy pomiar będzie miarodajny :) Również mam nadzieję, że w lipcu będzie można cieszyć się przynajmniej jedną zieloną kropką w tym wątku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szynszyl wrote:
    Witam, ja również dołączę. starania od listopada o pierwsze dziecko, póki co bezowocnie, bo ciężko z owulacją (mam pcos). Z ovu też zaczęłam w tym czasie, ale bardziej biernie przeglądając tylko, może więc czas być bardziej aktywnym.

    Witaj :) sama się przekonałam, że czasem w tym "gorszym dniu" dziewczyny potrafią podnieść na duchu, a tym bardziej samo wygadanie się już dużo daje. Także mam nadzieję, że ja również od teraz będę częstszym gościem na forum :)

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia - ja mam dobre przeczucia co do ciebie , mam nadzieje ze sie nie myle i ja tez nie moge doczekac sie testowania , ale poki co to moj 8 dpo

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    nusia - ja mam dobre przeczucia co do ciebie , mam nadzieje ze sie nie myle i ja tez nie moge doczekac sie testowania , ale poki co to moj 8 dpo

    Łaaaa dziękuję :) jakoś tak cieplej na sercu się zrobiło :) widziałam wykres, także nie ma co panikować. Gdzieś wyczytałam, że spadki właśnie w 6,7,8 dpo mogą oznaczać zagnieżdżenie?

    ruda69742 lubi tę wiadomość

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego tu jestesmy ;-) , zeby sie wspierac- ja nikomu nie mowilam o moich staraniach i nie mam z kim porozmawiac o swoich obawach no i poza tym wiem ze tutaj zostane zrozumiana ;-)

    nusia. lubi tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)
    I ja się dołączę. cieszę się, że ten wątek zaczął się pisać niedawno:) Staramy sie z mężem drugi cykl, wiem, że to niedługo, ale już sie nie mogę doczekać. Chciałabym, aby maluszek juz się pojawił. Pewnie, jak każdna z nas:) jestem 5 dpo i z niecierpliwością czekam...choć trochę boję się rozczarowania. Mm nadzieję, że z Wami będzie mi raźniej i znośniej. Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia:)

    ruda69742 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze i tak cos mnie brzusio dzis lekko kuł , ale nie zwrocilam na to uwagi zeby sie nie nakrecac, ale to jednak jest nie mozliwe caly czas czekam na jakies sygnaly czy to jednak juz ;-)

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 101

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi- niewazne ktory cykl i tak wiemy co czujesz , pamietam swoje pierwsze cykle pelne nadzieji i nic :-( ale u ciiebie mam nadzieje szybciej sie uda ;-) prowadzisz wykres?

    zizi lubi tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, pierwszy "solidny" tutaj:)
    Dzięki za słowa otuchy. mam nadzieje, że każda z nas się doczeka.

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda- wiem jak to jest z tymi objawami, sama od 2 miesięcy przestaję zwracać uwagę na cokolwiek bo boję się za bardzo nakręcić... najbardziej wyczuwalne i tak są objawy przed @, więc jak któryś zauważę to już prawie mam pewność, że małpa przyjdzie. W ogóle zauważyłam, że jesteśmy w tym samym wieku :) Także podwójnie trzymam kciuki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    tak, pierwszy "solidny" tutaj:)
    Dzięki za słowa otuchy. mam nadzieje, że każda z nas się doczeka.

    Nawet jeśli w tym cyklu się nie uda to przecież każdy kolejny pozwala nam lepiej poznać swoje ciało, co procentuje na przyszłość, także powolutku a na pewno się uda :)

    zizi lubi tę wiadomość

  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie cykle mam b. regularne, choć ostatnio krótsze niż kiedyś, ale może (mam nadzieje) nie jest to takie znaczące. Tylko, że mam 34 lata, nie mam jeszcze dzieci. troche się martwię, że ten czas tak szybko leci... No i jestem niecierpliwa, niestety:) Ale póki co staram się, by to optymizm dominował;)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dziękuję, czuję się "przygarnięta", a to bardzo podbudowuje:D

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie- dopóki nie zaczęłam z ovu, cykle były tak regularne, że mogłam nawet godzinę przewidzieć, a ledwo zaczęłam wykres prowadzić to raz się spóźni o jeden dzień, raz przyjdzie wcześniej. Na złość mi robi zapewne :)
    Każda z nas jest niecierpliwa, dlatego razem jakoś łatwiej to znieść.

    zizi lubi tę wiadomość

  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Nusia no ja na razie mogę czuć luz blues bo jestem przed owu ;D Pod koniec cyklu może już być gorzej :D Powodzenia dziewczyny i czekam za kilka dni na wasze pozytywne testy ;)

    mybvl0p.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    U mnie podobnie- dopóki nie zaczęłam z ovu, cykle były tak regularne, że mogłam nawet godzinę przewidzieć, a ledwo zaczęłam wykres prowadzić to raz się spóźni o jeden dzień, raz przyjdzie wcześniej. Na złość mi robi zapewne :)
    Każda z nas jest niecierpliwa, dlatego razem jakoś łatwiej to znieść.


    Razem raźniej:) Długo sie staracie, nusia?

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jakoś rok będzie... w sensie tak na maxa. Wiadomo, w jednym cyklu bardziej, w drugim mniej. Zależy od pracy i od najważniejszego- ochoty :)

    Renate to do boju :) działajcie tam ;)

    renate lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ