X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Ja w lutym jak zaciążyłam to miałam chęć na ogórki kiszone które oczywiście kupiłam. Przeszło mi przez myśl, że zaskoczyło ale nie chciało mi się wierzyć. Objawy miałam na @ typowe. Powiększone piersi i ból brzucha. Na noc założyła podpaskę bo dostawała @ wtedy w nocy. A rano nic nie było i na teściku 2 kreski. Także jeśli macie objawy jak na @ to wcale nie oznacza, że stracone i przyjdzie @.

    Moja mama miała 38 lat jak urodziła mojego brata więc wiek nie gra roli.

    Witam nowe koleżanki!!!

    Witamy :)
    Właśnie słyszałam, że to dość częste zjawisko, iż ma się typowe objawy jak na @ a jest się w ciąży, ale zawsze kiedy zaczynać boleć brzuch to niestety większe prawdopodobieństwo, że przyjdzie @. A jeśli mogę zapytać, ile starałaś się o tę wcześniejszą ciążę?

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 9 lipca 2015, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wszystkie które znam to miały ból miesiączkowy na początku.
    My się staraliśmy od października a zaciążyłam w lutym w 5tym cyklu. Teraz pierwszy cykl po poronieniu mam 6dc.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa w takim razie życzę powodzenia! tym razem na pewno się uda :)

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 9 lipca 2015, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Chciałabym też do Was dołączyć.
    Z mężem staramy się o rodzeństwo dla 3,5 rocznego malucha. Pierwsza ciąża nie była planowana. Teraz uznaliśmy, że już czas na drugiego potomka, bo widzimy ile radości daje na synek :)

    a55a0765ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy:) A od ilu cykli się staracie?

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 9 lipca 2015, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia - jest 5 rano a ja cię uwielbiam ;-) dziś temp. 37.03 !!!! Dziękuje za słowa otuchy . Nadzieja powraca . :-) a i to mój 7 cykl starań

    nusia., renate lubią tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)

    Hej kata:)

    U nas to 3 cykl starń, wiecie do trzech razy sztuka więc musi się udać! :)

    Ruda coś się chyba święci ;) trzymam kcuiki!!!!

    ps. 7 to też szczęsliwa cyfra ;)

  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 4 cykl I czekam na owulacje, niestety znowu musze byc na antybiotyku a wyczytalam ze on albo przesuwa albo blokuje owulacje wiec na nic sie w tym cyklu nie nastawiam :( ale za was dziewczynki trzymam kciuki, ciekawa jestem ile z nas zobaczy dwie kreseczki w tym miesiacu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 08:40

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunday wrote:
    Zizi to czekamy na efekty!!! Na kiedy masz termin @?

    Wg wykresu @ mam na 16.
    Co do żelu to ja zamawiałam w aptece i miałam jeszcze tego samego dnia do odbioru. Tylko, że mój jest bez aplikatora, co przy nakładaniu jest troche trudne, bo żel jest doś płynny i ...wypływa:) Ale poślizg daje spory i całkiem przyjemny;)

    A z tymi objawami to straszne. bo niby się wie, że jeszcze wcześnie, ale juz ich szukam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 08:44

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby to fajnie było, gdyby nam testy zaobfitowały w dwie kreseczki w tym msc:))))

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    U mnie 4 cykl I czekam na owulacje, niestety znowu musze byc na antybiotyku a wyczytalam ze on albo przesuwa albo blokuje owulacje wiec na nic sie w tym cyklu nie nastawiam :( ale za was dziewczynki trzymam kciuki, ciekawa jestem ile z nas zobaczy dwie kreseczki w tym miesiacu ;)
    A Tobie, Izizizi, dużo zdrówka życzę aby wszystko jak najszybciej wróciło do normy:)

    izizizi lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czym zajmujecie sie na codzień?

    Zaczę pierwsza więc Jak juz pewnie gdzieś przeczytałyście w pierwszym wpisie albo drugim ja pracuję w dziale IT, praca przy kompie stąd jestem tutaj dość często, a pracuję w Czechach gdyż mieszkam blisko czeskiej granicy:)

  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od ponad roku mieszkam z mezem w RPA, niestety nie dostalam jeszcze wizy na prace wiec z przymusu siedze w domu:-( a z zawodu jestem specjalista ds.turystyki.

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    Nusia - jest 5 rano a ja cię uwielbiam ;-) dziś temp. 37.03 !!!! Dziękuje za słowa otuchy . Nadzieja powraca . :-) a i to mój 7 cykl starań

    No musiało być dobrze :) Moja dzisiejsza tempka też mnie zaskoczyła- jedyna tak wysoka ze wszystkich prawidłowych. Dobry znak? Zobaczymy :)

  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czechy, RPA...światowo się nam zrobiło:)))) Ja jestem przedszkolanką.
    Co do temp. za mało sie jeszce na tym znam, niestety...

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj 6 cs. Strasznie szybko zlecial. Myslalam tez ze do tego czasu juz bede w ciazy, a okazuje się ze to nie takie łatwe.

    a55a0765ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dziewczyny czy wszystkie mamy tę samą poradę dnia, ale dzisiejsza mnie zaskoczyła:

    "Załóż, że staranie się o dziecko to proces a nie zdarzenie. Spośród wszystkich par aktywnie starających się o dziecko tylko 30% par zachodzi w nią w pierwszym cyklu. Po 3 cyklach w ciąży będzie około 59% wszystkich starających się par, po 6 cyklach 80%, po 12 cyklach 85%, a w przeciągu 4 lat zajdzie w ciążę około 95% wszystkich starających się par. Około 5% par będzie starało się o dziecko dłużej niż 4 lata."

    Kurde, skąd oni biorą te liczby?! według statystki niedługo powinnam być wśród tych 85 %, którym udało się w pierwszym roku... Co oczywiście jest z małym prawdopodobieństwem, no ale cóż :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli nie to zawsze zostaje mi dodatkowe 10 % przez następne 3 lata :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam tą poradę...
    Ja zalozyłam że nie chcę rodzić w lecie i pod koniec roku więc wstrzymałam się do kwietnia ze staraniami a tu psikus...ciekawe jak wyjdzie w rezultacie, początek roku już odpadł :)

  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, Ruda świetnie Wam idzie, trzeba być dobrej myśli, bo temperaturki ładne:)

    ruda69742, nusia. lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ