X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też na początku starań myślałam o terminie porodu a teraz po prostu chcę zafasolkować, nie ważnie kiedy i w jakim czasie rozwiązanie :)

  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 9 lipca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym jest, ja byłam pewna, ze szybciutko pójdzie, ale życie niestety zweryfikowało moją pewność siebie

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Ja wam powiem że mąż się ze mnie strasznie śmiał bo założyłam sobie że jak mój Damian jest z lutego to drugie dziecko nie mogłoby być np ze stycznia żeby mieć urodziny jako pierwsze bo to niesprawiedliwe :D haha bardzo chciałam żeby udało się w czerwcu bo tak myślałam że wtedy Damian urodziny w lutym a drugie w marcu no ale jeśli uda się w tym cyklu to też raczej większe prawdopodobieństwo na marzec bo Damian też dużo wcześniej się urodził z nim miałam termin na 26.03 a urodził się 15.02

    kata89 witaj widzę że mamy ze sobą trochę wspólnego :)

    A co porabiamy? My też na emigracji- w Niemczech. Bąk chodzi tu od grudnia do przedszkola, mąż pracuje a ja jestem kosmetyczką po szkole ale nie miałam okazji pracować w zawodzie,szkołę z Damianem w ciąży kończyłam, potem wyjechaliśmy i teraz robię kurs języka roczny jestem w połowie i 6msc jeszcze nauki mi zostało także na tym na razie się skupiam i dzidzi drugiej ale w przyszłości myślę może jeszcze jakiś tu fach nowy zrobić ciągnie mnie trochę w stronę pielęgniarstwa pediatrycznego ale to takie myśli na razie albo się zabiorę za to w międzyczasie albo ewentualnie w zawodzie pracy poszukam jak dzieci podrosną :)

    mybvl0p.png
  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieczyny, ja tez wielce wymyslilam sobie, ze fajnie byloby w maju albo czerwcu..a tu nic ni wiadomo..juz mi teraz obojetne szczerze mowiac.
    Ja tez na emigracji, w Irlandii :-)
    Milego dnia! Mi sie powoli konczy malpiszon wiec humor az lepszy!

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyszłam z pracy na 5 min dosłownie po zaświadczenie do urzędu i w połowie drogi taka ulewa mnie spotkała, że wróciłam mokra jak szczur :/ siedzę sobie teraz pod kocykiem bo mi kolega uzyczył, w dodatku wziełam dzisiaj obiad w słoiku kupiony - gołąbki i był obrzydliwy...chyba nie zbyt szczęście mi dzisiaj sprzyja :(

  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 9 lipca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ nie widac. Zero jakichkolwiek objawow. Test negatyw, więc nie wiem o co chodzi. Ja jeszcze studiuję. Obronę mam w przyszlym semestrze. I chcialam zeby mniej wiecej wtedy urodzic. Ale planowanie to jedno, a zycie to drugie.

    a55a0765ad.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 9 lipca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Majetta witamy, a czemu mówisz że nie nasz na co liczyc,jeszcze 3 dni do okresu, testowałaś juz?

    Szynszyl dobrze prawi, moja bliska koleżanka urodziła w wieku 34 lat, a w ciążę zaszła w drugim cyklu starań:) wiele zależy od kondycji ciała a nie od jego wieku:)

    Testowałam dzisiaj rano i niestety negatyw jak się patrzy a do okresu 2 dni:(

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 9 lipca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    No ja też się podowiaduję bo o takich żelach to nawet jeszcze nie słyszałam :P
    Majetta witaj, jeszcze nic straconego jak do @ 3 dni! A jak się nie uda to chwilkę po @ kolejna szansa będzie :) A cykle jakie masz długie?

    Cykle mam dłuuuugie 35 dni:/ ale regularne :)
    Jak nie teraz to w przyszłym cyklu, w końcu kiedyś się musi udać:)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    Cykle mam dłuuuugie 35 dni:/ ale regularne :)
    Jak nie teraz to w przyszłym cyklu, w końcu kiedyś się musi udać:)

    a co by się mialo nie udać, po kolei każda z nas, tzreba to tak stopniować żeby nie wszystkie na raz no nie?:)

    Bratek lubi tę wiadomość

  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby, mnie złapał deszcz podczas treningu, nie było się gdzie schować :)

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zwiazku z dzisiejsza poradą to faktycznie wszystkie zajdziemy, tylko w swoim czasie :)

    a55a0765ad.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na mieszkam za granicą - w niemczech.
    I tak jak mówicie dziewczyny wkońcu wszystkie pokolei zajdziemy jak nie teraz to później ,ale życzę nam aby ten miesiąc był dla nas pelny pozytywnych testów. ;-)

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!!
    Ja też sobie ubzdurałam, że drugie będzie z lipca jak synek. Jakie zdziwienie było, że nie wyszło. Potem zaszłam w lutym i termin był na 27 listopada a 28 mam 30 lat więc radość jeszcze większa. No a teraz to wszystko jedno :-) .

    Ją pracuje jako listonosz :-) Uwielbiam moją pracę choć czasem jest ciężko.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie dziewczyny na nas wszyskie przyjdzie pora:-)
    Moj ginekolog mi powiedzial ze przyczyna braku ciazy po mimo staran u wiekszosci jego pacjentek to po prostu zle wyliczanie owulacji:-) wiec jak sie dokladnie poobserwujemy i podzialamy w odpowiednim czasie to nie ma bata ze nie nie zajdziemy :-))

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oczywiście, że tak :)
    Ja tak z przymrużeniem oka o tym mówię heh co ma być to będzie
    Ruda w jakim rejonie Niemiec mieszkacie? :)

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    Testowałam dzisiaj rano i niestety negatyw jak się patrzy a do okresu 2 dni:(

    Nie chcę Ci robić złudzeń, ale negatywny test 2 dni przed jeszcze nic nie znaczy. Chodząc po wątkach wiele razy spotkałam się z tym, że nawet 2 dni po @ jeszcze był negatyw. Oczywiście na małpę się przygotuj, ale "nadzieja umiera ostatnia".

    Ruda Ty to mi robisz nadzieję :) jakaś taka energia bije od Ciebie, że mało się dzisiaj nie zaczęłam cieszyć, że się udało mimo, iż nic jeszcze nie wiadomo, ale ta dzisiejsza tempka... pierwszy raz mam taki wykres. Zwykle tempki były na prawie takim samym poziomie lub symetrycznie podnosiły się i spadały po ovu. A teraz jakoś tak inaczej. Nie wiem, dowiemy się w poniedziałek bo jednak w niedzielę mnie nie będze :)

  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chcę testować w niedzielę. może trochę za wcześnie, ale chyba nie wytrzymam;)
    Jak patrzyłam na galerię wykresów, to różnie dziewczynom testy wychodziły. niektórym już 9 dpo był pozytywny, innym duuużo później.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 15:43

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki tak tu czytam i az sie smieje sama do siebie :) ja natomiast jestem rok po slubie i wymyslilam sobie porod na luty ewentualnie marzec i tak jak wszystkie bylam bardzo zdziwiona jak sie nie idalo hehe ;) niezle jestesmy. Ten na gorze widocznie ma inne plany dla nas... Patrze ze bardzo duzo zagramaniczanek z Was, ja natomiast mieszkac postanowilam w Polsce. Pracuje jako konstruktor a po godzinach prywatnie jestem projektantem wnetrz. Mam ciezka prace bardzo wymagajaca bo konstrukcje projektuje w duzej firmie choc wolalabym byc tylko wnetrzazem bo to naprawde kocham... No coz narazie jest jak jest. W tym miesiacu jestem 4 dni przed okresem i jak my wszystkie w tym czasie ciagle mam nadzieje ze to moze ten szczesliwy. :)

    178158129f.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymamy kciuki Błękitna :)

    Błękitna lubi tę wiadomość

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Błękitna :)

    Mam nadzieję, że ten na górze to wie co robi, bo inaczej będzie miał ze mną do czynienia ;)

    Podsumowując testujące:

    12.07 zizi
    13.07 nusia.

    Kto jeszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 15:55

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ