X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja na razie odpadam, myślałam że 15 lipca ale skoro teraz mam owulację lub jestem bliska jej to gdzieś po przewidywanym terminie miesiączki czyli po 18 no chyba że kolejny psikus i dostanę w terminie :)
    Dziewczyny a można mieć dwa razy w jednym cyklu owulację? tak z ciekawości pytam ;)

  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalam ze mozna ale to raczej rzadkie

    178158129f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam, że można, przynajmniej tak twierdzi moja mama :)

  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulacja dwa razy w tym samym miesiacu ponoc moze wystapic przy dojrzewaniu i przekwitaniu przy tzw burzy hormonow, w naszym wieku to raczej male szanse mamy :-(

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    A ja chcę testować w niedzielę. może trochę za wcześnie, ale chyba nie wytrzymam;)
    Jak patrzyłam na galerię wykresów, to różnie dziewczynom testy wychodziły. niektórym już 9 dpo był pozytywny, innym duuużo później.

    Zizi dawaj wykres :)

  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niedzielę to chyba za wcześnie będzie...:/

    c39c41f2ff186c130ae510d46fb352f2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 17:37

    nusia., renate lubią tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi wykres rasowy-ciazowy :-) trzymamy kciuki za dwie krechy

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    Zizi wykres rasowy-ciazowy :-) trzymamy kciuki za dwie krechy

    Dzięki, oby życzenia się spełniły:)))
    Ale powinnam się jeszcze wstrzymać z testem, prawda? W niedziele pewnie jeszcze nic nie wyjdzie? Jak tu być cierpliwym:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 17:42

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnas poczekac do min 10dni po owulacji, ale fakt jak tu byc cierpliwym :-)

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    Powinnas poczekac do min 10dni po owulacji, ale fakt jak tu byc cierpliwym :-)

    No właśnie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 17:45

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi pięknie! :) jeden spadek był, później ładna górka... Z tego musi coś wyjść, życzę z całego serca :)

    Testuj razem ze mną w poniedziałek, to będzie Twój 10 dpo a mój 11 dpo. Będzie raźniej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 18:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie się obudziłam, po ostatnim poście położyłam się i spałam jak mały dzidzuś :) mojej córy nie ma więc korzystam bo zaraz jak wpadnie do domu to zrobi dymy :)
    śniła mi się jakaś dziewczyny w ciąży - nie ja jakaś obca, że zrobiła test i mi pokazała więc dziewczyny sikać sikać może to któraś z was mi się wyśniła :)

    zizi, renate lubią tę wiadomość

  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Zizi pięknie! :) jeden spadek był, później ładna górka... Z tego musi coś wyjść, życzę z całego serca :)

    Testuj razem ze mną w poniedziałek, to będzie Twój 10 dpo a mój 11 dpo. Będzie raźniej :)


    Dobrze, stoi:)

    nusia. lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    właśnie się obudziłam, po ostatnim poście położyłam się i spałam jak mały dzidzuś :) mojej córy nie ma więc korzystam bo zaraz jak wpadnie do domu to zrobi dymy :)
    śniła mi się jakaś dziewczyny w ciąży - nie ja jakaś obca, że zrobiła test i mi pokazała więc dziewczyny sikać sikać może to któraś z was mi się wyśniła :)

    Jeśli to ja Ci się śniłam to stawiam... koktajl! :)

    zizi, Ruby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia była młodsza ode mnie także masz szansę:) przyszedł mój termometr ładny, różowy - córa kolorem będzie zachwycona, obym nie wywołała choroby i nie musiała u niej go używać...może nowy termometr sprawi, że tempka ładniej pójdzie w górę jak u was:P widziałam wykresy widziałam - imponujące :) będę trzymać kciuki -już niedługo pierwsze testy!!!

    ale te którym się poszczęści to proszę zostać i relację na bieżąco składać :)

    zizi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że tak :) Ruby, ale mam nadzieję, że nie zamierzasz go używać w tym cyklu? Zmiana termometru w tym cyklu nie wchodzi w grę bo możesz tempki zafałszować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Jasne, że tak :) Ruby, ale mam nadzieję, że nie zamierzasz go używać w tym cyklu? Zmiana termometru w tym cyklu nie wchodzi w grę bo możesz tempki zafałszować.

    będę stosować stary jeszcze ale potem ku woli sprawdzenie i nowym zmierzę :)
    zdaje mi się, że ten rozbieg czasowy czyli średnio 8 i co jakiś czas kilka dni średnio 5.30 już fałszuje wykres...nie miałam niestety innej możliwości,ale od przyszłego wtorku już będę więcej w domu więc będę po owulce mierzyć o jednej godzinie.

    Wydaje mi się że wcześnie rano mam niższą temp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby, ja mam inny styl życia, bo pracuję do późna i dlatego mierzę o 9.00. ale wiem jaki jest sposób na Twoją sytuację. Nie wiem jak z Twoim snem, ale ja zawsze mam budzik na 9.00 nastawiony i nie ważne o której wstanę zawsze mierzę o jednej godzinie. W Twoim przypadku proponowałabym: najwcześniejsza godzina o której wstajesz- np. 5.30 i o tej codziennie niech budzi dzwonek. Termometr masz przy łóżku, więc mierzysz tempkę, zapisujesz wynik i albo wstajesz, albo dalej śpisz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 18:45

    Ruby lubi tę wiadomość

  • lenia Przyjaciółka
    Postów: 63 33

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :) Postanowiłam zajrzeć w wątek bo wsparcie to jedna z ważniejszych spraw :) Mam nadzieję, że niedługo będziemy sobie nawzajem gratulować :)Przede mną 7my cykl starań.

    zizi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Lenia :)

    Nusia właśnie tego się obawiałam, że jednak czarno na białym jedyny sposób to wstawanie o 5.30 , ale tak wiem masz rację jak chcę mieć miarodajny wykres to tak muszę czynić, ale zacznę od nowego cyklu bo w tym i tak mam już poskakane...

    Jutro szykuje się babska posiadówka więc pewnie jakieś % myślicie, że zaburzy to bardzo jak też uraczę się alko? wiadomo nie do upadłego ale też nie jeden kieliszek...

    lenia, nusia. lubią tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ