X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 10 lipca 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta jak ty nie zaszlas i przyjdzie @to ja osobiście idę na górę i porozmawiam sobie z naszym stwórca i mówię ci to nie będzie miła rozmowa dla niego ;-)

    Bratek, Majetta lubią tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 10 lipca 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    Opowiadalam wczoraj swojemu M. O was kobitki , ponieważ pierwszy raz jestem na forum i on bardzo się cieszy że mam wsparcie od was i mogę się wam wygadac bo jak pisałam wcześniej nikomu nie mówiłam o naszych staraniach i nie mam z kim o tym rozmawiać
    Mój Małż na początku chichrał się, że gram w Tetrisy (widząc kolorowe kwadraciki wykresów na OvuF ;) ). Teraz nawet stara się zrozumieć, o co chodzi, kiedy mówię, że wykres jest obiecujący etc. ;)

    ruda69742 lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bojowy nastrój widzę :) I dobrze! Trzeba walczyć!

    ruda69742 lubi tę wiadomość

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 10 lipca 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się usmialam Bratek , mój też już co rano się pyta jak tam temp. I mowi że to ten miesiąc na pewno :-) wariaty z tych naszych M. Ale chociaż poprawiają humor i znoszą dzielnie nasze humorki. ;-) choć sami już mają czasem dość

    Bratek lubi tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 10 lipca 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dobranoc moją wiadomość kieruje ku górze że ja w tym miesiącu stanowczo rzadam jak najwięcej pozytywnych testów a jak nie to inaczej porozmawiamy sobie ze stwórca
    Dobranoc dziewczyny i najważniejsze to bez stresu ;-) kiedyś się musi udać inna opcja nie wchodzi w grę ;-)

    nusia., Bratek lubią tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 10 lipca 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia. wrote:
    Super!!! :)
    Poniedziałkowe testowanie:
    zizi
    Bratek
    Majetta
    nusia.
    Ruda69742
    i może Błękitna do nas dołączy :)

    Zróbmy baby boom :P
    Zawsze to większe szanse w piątkę niż w pojedynkę :)
    Jest nas już 6 !

    Tak tak jestem z Wami w poniedziałek... To o której traktujemy? :)

    178158129f.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 10 lipca 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    Majetta jak ty nie zaszlas i przyjdzie @to ja osobiście idę na górę i porozmawiam sobie z naszym stwórca i mówię ci to nie będzie miła rozmowa dla niego ;-)
    Oj chętnie bym mu coś powiedziała! :p jeszcze jeden dzień do @... No kurczę taki stres :] oby do poniedziałku

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 lipca 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Działo się tu wieczorkiem i w nocy, jak widzę :D Bardzo się cieszę, że na poniedziałek jest nas tyle, na pewno jakieś pozytywy będą, inaczej być nie może :) Dziękuję wszystkim trzymającym kciuki, dobre kibicowanie się przyda. Dobrego dnia, moje drogie:)

    Błękitna, Majetta, ruda69742 lubią tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 10 lipca 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    Na dobranoc moją wiadomość kieruje ku górze że ja w tym miesiącu stanowczo rzadam jak najwięcej pozytywnych testów a jak nie to inaczej porozmawiamy sobie ze stwórca
    Dobranoc dziewczyny i najważniejsze to bez stresu ;-) kiedyś się musi udać inna opcja nie wchodzi w grę ;-)

    No dokładnie z Panem Bogiem to i pokłócił się czasem trzeba zebycos wywalczyć :) ale wierze że jest łaskawy i nas wszystkie obdarzył slicznymi fasolkami

    Majetta, Bratek, ruda69742 lubią tę wiadomość

    178158129f.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    No dokładnie z Panem Bogiem to i pokłócił się czasem trzeba zebycos wywalczyć :) ale wierze że jest łaskawy i nas wszystkie obdarzył slicznymi fasolkami

    Też tak myślę;) Wierzę, że wszystko jest po coś więc to nasze czekanie też na pewno ma sens. Tylko czasem trudno o tym pamiętać ze spokojem... :D

    Błękitna, Majetta lubią tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie mogę doczekać się poniedziałku!!! :D

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    Opowiadalam wczoraj swojemu M. O was kobitki , ponieważ pierwszy raz jestem na forum i on bardzo się cieszy że mam wsparcie od was i mogę się wam wygadac bo jak pisałam wcześniej nikomu nie mówiłam o naszych staraniach i nie mam z kim o tym rozmawiać
    Ruby jeszcze raz dziękuje za zalozenie tego wątku :-)

    Cała przyjemność po mojej stronie:)

    Wczoraj miałam słaby dzieñ, a wieczorem tak mnie brzuch bolał i jajniki więc chyba był szczyt owulacji , ale powiem wam nie chciało mi się działać drugi dzień z rzędu i dzisiaj trochę załuję, ale co ma być to będzie i koniec.

    Jsakby mi sie tak cykl nie wydłuzył to bym z wami testowała, zazdroszcze:)
    Miłego dnia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 07:18

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja najpierw soboty, potem bedzie ciężka niedziela i wreszcie poniedziałek :D dobrze dziewczyny, ze jesteście bo nie mam z kim porozmawiać a nie chce nakręcać mojego mężczyzny bo to nic dobrego z tego nie wyjdzie znając życie :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    A ja najpierw soboty, potem bedzie ciężka niedziela i wreszcie poniedziałek :D dobrze dziewczyny, ze jesteście bo nie mam z kim porozmawiać a nie chce nakręcać mojego mężczyzny bo to nic dobrego z tego nie wyjdzie znając życie :)

    Ją na szczęście na wakacjach jestem z moim P. dopiero w niedzielke wieczorkiem wracamy więc jakby łatwiej mi będzie wyczekac :) będziemy się wspierać więc damy radę dziewczyny... W kupie siłą :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 07:27

    Majetta lubi tę wiadomość

    178158129f.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Cała przyjemność po mojej stronie:)

    Wczoraj miałam słaby dzieñ, a wieczorem tak mnie brzuch bolał i jajniki więc chyba był szczyt owulacji , ale powiem wam nie chciało mi się działać drugi dzień z rzędu i dzisiaj trochę załuję, ale co ma być to będzie i koniec.

    Jsakby mi sie tak cykl nie wydłuzył to bym z wami testowała, zazdroszcze:)
    Miłego dnia:)

    Będziemy z Tobą Ruby kiedy przyjdzie czas na Twój tescik :)

    Ruby, zizi lubią tę wiadomość

    178158129f.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    40cd9c1d8021b1f0fe6cce723c6af3a0.png

    Dziewczyny a czy jak mierzycie temp wcześniej niż zwykłego macie zawsze niższa czy wyższa wcześniejszą?

    178158129f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna dzięki :) ja jak mierzę to wcześniej np o 5.30 to zawsze mam niższą niż o 8 rano
    A gdzie wypoczywacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 08:02

  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Błękitna dzięki :) ja jak mierzę to wcześniej np o 5.30 to zawsze mam niższą niż o 8 rano
    A gdzie wypoczywacie?

    Jeszcze wczoraj byliśmy na północy w Gdańsku a już dzisiaj na południu do Zakopanegomojego ukochanego podążały :) takie dość intensywne wakacje ale jest cienie ;)

    178158129f.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna ja też tak mam ze jak zmierzę wcześniej to jest niższa.
    A mi się dzisiaj śniła adopcja... chyba za dużo o tym myślę.
    Dziewczyny z poniedziałkowego testowania życzę powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie!

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też za dużo myślę bo tydzień temu miałam vardzo wyraźny i realistyczny sen, że jestem w szóstym miesiącu dlatego pomimo wszelkiej logice zrobiłam test 6 dniu po owu...

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ