X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki, ja dzis wyrwalam zeba, dziad sprawial mi same klopoty i wieczne infekcje wiec sie go pozbylam na dobre:-) koniec z antybiotykami! Owulacjo przybywaj!!! :-)
    Ale jestem ciekawa poniedzialku :-)

    zizi lubi tę wiadomość

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl a ty w którym dniu cyklu jesteś? kiedy testujesz ewentualnie?

    Iziziz owocnej owulacji :D

    Co do snów to notorycznie sni mi się, że jestem w ciąży albo inne kobiety więc chyba bardzo głęboko w psychice nam to siedzi co się odzwierciedla później w snach...nic nie poradzimy bo nie da się ot tak wyłączyć niestety, ja staram się funkcjonować normalnie tzn. nie wyobrażać sobie że czego nie zrobie bo może właśnie się zagnieżdza itp :D bo jak tak bym miała myśleć to zupełnie bym chyba odleciała,moje postanowienie to- dopóki nie zobaczę na teście kresek będę funkcjonować jak dotychczas:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 11:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiecie co jeszcze detektor pokazuje mi 88% test ciążowy tak sranie w banie jak dopiero owulka była :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby bo dopiero Ci wyznaczy owu za jakieś 2-3 dni, więc się nie przejmuj :) dopiero po wyznaczeniu będziesz miała miarodajne detektory i inne bajery :)

    Co do snów to tak jak Ruby, często mi się zdarzają w najróżniejszych postaciach.

    Jeszcze wczoraj byłam bardzo optymistycznie nastawiona na poniedziałek, dzisiaj mały spadek temperatury, więc zobaczymy co z tego wyjdzie... Ale za resztę jak najbardziej ściskam mocno kciuki :)

    izizi bez problematycznego zęba będziesz szczęśliwsza :) mi po wyrwaniu nawet reszta się wyprostowała, także mały plusik dodatkowo. Czekamy na Twoją owulkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 12:08

    izizizi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna patrzyłam na Twój wykres... Dałabym się pociąć za taki :P no jak Tobie nie wyjdzie to ja nie wiem... To wtedy dołączam do Rudej i idziemy się bić z tym na górze :)

    A co do poniedziałku to wiadomo, że nie da rady się zgrać w jednym czasie, ale piszcie od razu po siusianiu co i jak, żeby nikomu z tego napięcia serducho nie strzeliło :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 12:15

    zizi, ruda69742 lubią tę wiadomość

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to planuje z samego rana jak będę miała pobudkę do pracy, koło 6, no chyba ze nie będę mogła spać z tego stresu i sie przebudze wczesniej :)

    nusia. lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie :) normalnie najpierw zmierz tempkę i dopiero później teścik, żeby w razie czego mieć wyniki na wykresie wszystkie :)

  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem jeszcze na początku cyklu, ja się tak na testowanie nie nastawiam, raczej liczę, że w tym miesiącu w ogóle będzie owulacja, co już by było sukcesem :D

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ma nie być? Będzie :)

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    Ale się usmialam Bratek , mój też już co rano się pyta jak tam temp. I mowi że to ten miesiąc na pewno :-) wariaty z tych naszych M. Ale chociaż poprawiają humor i znoszą dzielnie nasze humorki. ;-) choć sami już mają czasem dość
    Mnie nieustannie wzrusza, że TZ potrafi okazać takie zaangażowanie i zainteresowanie. Jak tak czasem poczytam, jak niektórzy potrafią się odzywać, zachowywać.... ;/
    Mój nie ma fioła na punkcie starań, bardziej wierzy w naturalność, ale w wielu sferach życiowych - jeśli coś jest ważne dla mnie, to i dla Niego. Kilka dni temu przeczytałam rano, że po ovu warto wsuwać ananasa i niewielkie ilości wytrawnego, czerwonego winka. Wracam z dyżuru, zmęczona i zła, bo się przedłużył i Biedrę zamknęli ;) a tu na biurku o 22:30 czekał wieeeeelki dorodny ananas i czerwone winko :) I wsuwa teraz ze mną dzielnie tego ananasa, mimo, że nie przepada za nim - ale twierdzi, że chce mi towarzyszyć ;)


    Błękitna, co do godziny testowania, to mam chyba szansę Was wszystkie przebić, bo o 7:00 mamy pociąg, który zabierze nas na wymarzony, wyczekany urlopik :) Więc chyba będę musiała testować dość wcześnie ;)))
    Odnośnie mierzenia tempki - o wcześniejszej godzinie jest niższa. Niektóre metody naturalnego planowania, korzystające z pomiaru tempki, pozwalają robić przeliczenia i w razie czego na jedną godzinę zegarową dodajesz/odejmujesz 0,1 st.C. OvuFriend nie zaleca przeliczania, ale fakt, że parę razy zrobiłam test i u mnie faktycznie niemal zawsze jest 0,1st.C wzrostu na godzinę (przynajmniej w zakresie godzin: 7:00-10:00).


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 12:53

    zizi, renate lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zakupiłam specjalny termometr, bo mój sie nie nadaje niestety (tzn pomiary nie sa tak dokładne). Powinien byc wtorek-sroda wiec na początku cyklu (o ile przyjdzie @):)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mojego M to na razie aż tak go nie angażuje bo nie chce biedaka przestraszyć i zniechęcić. Juz i tak podjął ważna decyzje, ze jest juz gotowy i ze chce mieć córkę :). Tylko myślał, ze chyba uda sie za pierwszym razem :p a tu sie okazało, ze trzeba trochę więcej pracy w to włożyć. Ale jak robiłam badania i byłam u lekarza to był bardzo przejęty :)

    Bratek lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Mozna sie dolaczyc? Bo skoro to grupa wsparcia to ja chwilowo bardzo wsparcia potrzebuje ...

    izizizi, Bratek, ruda69742, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    ex2banlianb8bcf2.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 10 lipca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj,
    myślę, że żadna z nas nie ma nic przeciwko :) im więcej tym lepiej :)

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 10 lipca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, A-nisia:)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Anisia, żal się, płacz, narzekaj, bierzemy to na klatę co dziewczyny? :)

    Ja dzisiaj jadę po pracy do mamy pomóc w remoncie a raczej w sprzątaniu już, i właśnie tam przyjdzie kuzynka ciotka i taka mała babska imprezka się zrobi :)wrócę pewnie wieczorem, ale zajrzę do was:) duzo nas się już nazbierało, a wiecie już planowałam kasować wątek po 2 dniach bo stwierdziłam, że i tak pewnie każdy już siedzi na innej grupie, a tu taka miła niespodzianka ;)

    Właśnie też muszę tego ananasa kupić bratek mi przypomniał :)

    Anisia widzę że rozpoczełaś nowy cykl, głowa do góry na pewno się uda, oczywiście każdej z nas życzę 2 kresek jak najszybciej ale zapewne nie jedna z nas jeszcze nowy cykl będzie rozpoczynać więc będziemy dzielnie razem walczyć:)


    Dziewczyny, a jak wy to robicie że te wykresy macie tam na dole pod wiadomością?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 13:19

  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 10 lipca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny :) Zatem i ja dolacze do tego topiku:) Troszke udzielalam sie w temacie 30tek. W pazdzierniku stuknie mi wlasnoe 30stka. Staramy sie z mezem o pierwsze dziecko juz ponad pol roku i cisza. Wyglada na to ze w tym cyklu byla owu.. jest skok temp, byl silny bol jajnika.. Moze zerknijcie swoim fachowym okiem na moj wykres ;) Dzien pozniej jadlam ananasa no i dalej mierze temp i czekamy czy tym razem cos z tego bedzie....

    Bratek lubi tę wiadomość

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 10 lipca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Anisia co się dzieje?
    Bratek bardzo miło czyta się takie posty
    Natka też witamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 13:24

    Bratek lubi tę wiadomość

    mybvl0p.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 10 lipca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :) wlasnie wczoraj rozwiala sie moja nadzieja na pomyslny koniec i rozpoczelsm 14 cykl staran i pomalu mam dosc wiec uwaga bede sue duzo zalic...ale spokojnie dopiero jutro jak wroce z pracy :)ruby jak pod wykresem masz udostepnij to masz tez tam link ktory kopiujesz i potem wklejasz na swoim profilu, tam gdzie awatarek:)

    ex2banlianb8bcf2.png
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 10 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka30 wrote:
    czesc dziewczyny :) Zatem i ja dolacze do tego topiku:) Troszke udzielalam sie w temacie 30tek. W pazdzierniku stuknie mi wlasnoe 30stka. Staramy sie z mezem o pierwsze dziecko juz ponad pol roku i cisza. Wyglada na to ze w tym cyklu byla owu.. jest skok temp, byl silny bol jajnika.. Moze zerknijcie swoim fachowym okiem na moj wykres ;) Dzien pozniej jadlam ananasa no i dalej mierze temp i czekamy czy tym razem cos z tego bedzie....

    Natka piekny wykres,oby tempka tam w gorze juz zostala :-)

    Natka30 lubi tę wiadomość

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ