X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogromnie sie ciesze ze wkoncu zdecydowalam sie zalogowac tutaj i ze poznalam tyle fajnych kobitek ;-) nusia- ty tez 90rocznik jestes ?

    renate lubi tę wiadomość

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się cieszę że Ruby założyła ten nowy wątek tym bardziej że ładnie się nam rozkręca heheh :) ja jestem 88r

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    ogromnie sie ciesze ze wkoncu zdecydowalam sie zalogowac tutaj i ze poznalam tyle fajnych kobitek ;-) nusia- ty tez 90rocznik jestes ?

    Tak jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jak pięknie forum się rozwija, cieszę się ogromne dziewczyny:)

    Gorąco witam nowe Panie;) zizi, nusia i chyba jeszcze jedna dziewczyna dołączyła ;)

    Ruda chyba pytałaś czy coś czuję...no nie czuję nic teraz tym bardziej bowidzisz ta owulka ześwirowała 21 dzień cyklu dopiero chociaż i tak nie mam pewności że będzie bo z temp się zupełnie mija...
    Ja pewnie będę testować bo mam zapas allegrowych testów ale dopiero za jakieś 10 dni

    Trzymam kciuki za Nas wszystkie szczególnie te które zabierają się za testy niedługo!!!

    Jeśli chodzi o wiek to bardzo zbliżony myślę bo po 30 i przed 30 :D

    Też bym chciała powiedzieć że u nas na luzie ale tak nie jest bo znowu mam tak że jak coś postanowię to to musi być najlepiej już teraz natychmiast :P
    Testowanie najgorsze bo zawsze myśli się że może akurat tym razem :/

    A ja przed każdą miesiączką/ testowaniem oczywiście wszystkie objawy ciążowe odczuwam które okazują się nimi nie być więc widzicie że nasza psychika działa cuda;)

    także tyle na teraz, ale wam elaborat strzeliłam, ale jako założycielka mam tyle do powiedzenia że i tak pewnie jeszcze kilka razy napiszę dzisiaj :P

    Pozdrawiam serdecznie:)

  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzywalyscie moze Preseed? Moim znajomym udalo sie za 1 razem. Tez kupilam i w tym cyklu sprawdzimy.. Czytalam opinie i niby, ze pary zadowolone ale to nigdy nie wiadomo czy zel pomogl czy tak mialo byc.. A moj wiesiolek ma 1000mg w 1 tabletce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 20:04

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunday a ten preseed to co jest i jak działa?nie używałam żadnych wspomagaczy oprócz przywrotnika który piję i miałby on cykl regulować i śluz poprawić.


  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, to zel dopochwowy nawilzajacy, pomaga plemnikom przezyc troszke dluzej, nie niszczy ich w przeciwienstwie do innych lubrykantow. Jeszcze slyszalam o Conceive Plus. Tam jest taki aplikator i powinno sie zaaplikowac ok 15 min przed stosunkiem.

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzicie jaka ja ciemna jestem w tych sprawach:P widzę, że wiele się od was nauczę jeszcze :D

  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba sie dzielic wiadomosciami :-) moj zelik juz czeka, oby sierpniowa @ mnie ominela..

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich :)

    postanowiłam do was dołączyć! Od pewnego czasu staram się z mężem o dzidzie, ale można powiedzieć, że przez pół roku podchodziliśmy do tematu na luzie (a nawet na zbyt dużym luzie bo nawet dni płodnych nie pilnowałam:p), od maja zabraliśmy się do tematu już na serio i myślałam, że już nawet się udało (okres spóźniał się tydzień co mi się zdarza), teraz pozostały mi 3 dni do okresu i chyba już nie mam na co liczyć w tym cyklu :(

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi nie przejmuj się wiekiem, w zeszłym roku brata dziewczyna urodziła zdrowego synka w wieku 36 lat (pierwsza ciąża) :)Ruda, nusia - tez jestem z rocznika'90 :)

    ruda69742 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta witamy, a czemu mówisz że nie nasz na co liczyc,jeszcze 3 dni do okresu, testowałaś juz?

    Szynszyl dobrze prawi, moja bliska koleżanka urodziła w wieku 34 lat, a w ciążę zaszła w drugim cyklu starań:) wiele zależy od kondycji ciała a nie od jego wieku:)

  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też się podowiaduję bo o takich żelach to nawet jeszcze nie słyszałam :P
    Majetta witaj, jeszcze nic straconego jak do @ 3 dni! A jak się nie uda to chwilkę po @ kolejna szansa będzie :) A cykle jakie masz długie?

    mybvl0p.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w tym cyklu używaliśmy concetive plus, duży komfort,ale jeszcze nie wiem czy jest efekt ;-)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzeba wypróbować te żele, przydałby się większy poślizg że tak powiem :)
    Poszła bym działać ale moje dziecię jeszcze nie śpi więc pozostaje mi czekać ;)

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez poszukam tych zeli, pierwszy raz o nich slysze ;-)

    A jesli chodzi o wiek to tez jestem zdania ze nie ma znaczenia-tesciowa mojej siostry w wieku 37lat urodzila zdrowego synka

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli się teraz nie uda to w następnym cyklu również tego żelu wypróbuję. Z wiekiem macie rację. Wiadomo, że po 30 może być troszeczkę ciężej, ale nie musi. Kwestia nastawienia, samopoczucia, organizmu i przede wszystkim dojrzałości. Bo nie ma chyba nic gorszego niż dziecko mające rodziców, którzy nie dorośli do swojej roli i wcale nie chcą dorosnąć... No ale skoro tutaj jesteśmy to znaczy, że wśród nas są tylko i wyłącznie osoby, które są świadome swojego wyboru i przygotowane do tej roli, także i z wiekiem nie powinno być problemu :)

  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 8 lipca 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma ma na poniedzialek termin, 37 lat, 1 dziecko a wczesniej poronila chyba ze 2 razy.. Jej maz jest mlodszy o pare lat.

    Zele mozna kupic na necie, chyba, ze jakas apteka sprzedaje. Ja z neta zamowilam, oby nazelowalo ladnie!!

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 8 lipca 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi to czekamy na efekty!!! Na kiedy masz termin @?

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 9 lipca 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urzywam żelu ale na nim pisze że akurat może przeszkadzać w zapłodnieniu. Czytanie więc kochane jaki żelik bierzecie. Ja muszę w takim razie zamienić :-P.

    Ja w lutym jak zaciążyłam to miałam chęć na ogórki kiszone które oczywiście kupiłam. Przeszło mi przez myśl, że zaskoczyło ale nie chciało mi się wierzyć. Objawy miałam na @ typowe. Powiększone piersi i ból brzucha. Na noc założyła podpaskę bo dostawała @ wtedy w nocy. A rano nic nie było i na teściku 2 kreski. Także jeśli macie objawy jak na @ to wcale nie oznacza, że stracone i przyjdzie @.

    Moja mama miała 38 lat jak urodziła mojego brata więc wiek nie gra roli.

    Witam nowe koleżanki!!!

    Bratek lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ