X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żartujecie że od końca prawda? to ja zawsze liczę od pierwszego dnia tych 16 dni :P o matko jaki wstyd....

  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 8 lipca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzac na Twoj wykres owulacji wg mnie jeszcze nie bylo wiec na Twoim miejscu dzis zabieralabym sie za robote:-)

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    tylko zastanawia mnie w jakiej kondycji włosy będą po dekoloryzacji, słyszałam różne opinie i trochę się boję ryzkować. W czarnym wydaje mi się że jest mi całkiem dobrze aczkolwiek odrost szybko widać i to mnie wkurza, że co miesiąc prkatycznie muszę farbę nakładać...włosy mam teraz całkeim zdrowe nie to co kiedyś jak byłam blondina to pasukdnie zniszczone włosy miałam, ale taki brąz myslę byłby w sam raz...

    zwykle jest tak, ze im ciemniejsza farbe kladziesz, tym odrost jasniejszy, jak kladziesz jasniejsza, odrost troche ciemnieje :)

    no moje byly przesuszone nie powiem, tak jak przy czarnych nie uzywalam w ogole odzywki, tak przy rozjasnianych - masakra, bez odzywki ani rusz. Ja uzywam ta maske, tylko trzymaj ja dluzej np 15-30 min kilka dni w tyg, super jest, a na codzien uzywam odzywki z tej samej firmy tak fane i mieciutkie sa wlosy po niej. Do tego z tej firmy maja szampon z keratyna, co tez fajnie wplywa na wlosy, no i czasem po umyciu tez w koncowki wcieram olejek :) takze po tej kuracji nawet fryzjerki mi mowia, ze wlosy nie mam, az tak zniszczone i ze sa w dobrej kondycji <3

    http://allegro.pl/tresemme-thermal-recovery-maska-do-wlosow-500ml-i5494215482.html
    http://www.pantene.pl/produkty-do-pielegnacji-wlosow/produkty-do-wlosow-pantene-nature-fusion-oil-therapy/eliksir-z-olejkiem-arganowym-pantene-nature-fusion-oil-therapy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    Patrzac na Twoj wykres owulacji wg mnie jeszcze nie bylo wiec na Twoim miejscu dzis zabieralabym sie za robote:-)

    No to jasna sprawa, dzisiaj trzeba zadziałać :) ale z tym to mnie zaskoczyłyście, że 14 odejmuje się od końca cyklu :D Bywały też i cykle 28 ale rzadko, zobaczę jak zakończę cykl jak to będzie wyglądać:)

    dzięki Anna ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 11:57

    renate lubi tę wiadomość

  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 8 lipca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie przy 28cyklach jest to w połowie, mniej więcej 14 od początku i 14 od końca ale już przy nieregularnych nie jest to takie proste bo to kolejna @ występuje po ok 14 dniach od owulacji a nie na odwrót.... A po śluzie nie zaobserwujesz? Ja dopiero się uczę tego ale teraz już po fakcie wiem kiedy miałam ostatnią owulację- a przynajmniej ten cały okres okołoowulacyjny w ostatnim cyklu, niestety wtedy nie brałam tego za objawy owu tylko od razu ciąży heh i nie wykorzystaliśmy szansy
    Miałam nadzieję że teraz w tym miesiącu będzie mi łatwiej zaobserwować ale raz że mam też nieregularne cykle a dwa że jakaś infekcja mnie dorwała i może mi się znów poprzestawiać wszystko...
    Także ty Ruby korzystaj teraz od razu bo raz że testy ci wychodzą a dwa że nawet się to pokrywa na teorię :)))

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renate jak już mnie uswiadomiłyscie to w sumie ma to sens:D ja też się dopiero uczę obserwować śluz i temp bp wcześniej nie było takiej potrzeby, córa za pierwszym strzałem trafiona :P a co do wykresu to właśnie zgłupiałam jak mi owu wyznaczyło na 9 dzień cyklu bo oprócz temp to żadne inne objawy nie występowały, za to od 15 dnia jest śluz inny więc to będą dni okołoowulacyjne to znaczy że szansa na owulację jest w tym miesiącu :)

    Człowiek się uczy całe życie!

  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 8 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze że jest szansa :) Ile córcia wasza latek ma?

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 w sierpniu skończy :) toż to już panna jest:)

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 8 lipca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    żartujecie że od końca prawda?
    Nie żartujemy ;)
    Do roboty B-)

    P.S. A tak w ogóle, to witam, bo pewnie czasem będę zaglądać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 12:52

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się czuję coraz gorzej :/ Nos zatkany jak smarkam to tylko krew z niego leci i ogólnie słabo ehhh a właśnie czekałam na owu, śluz już zaczął się zmieniać i teraz co? pal licho jak owu się przesunie gorzej jak cały cykl pójdzie na straty a takie nadzieje z nim wiązałam... Ale wróci mąż z pracy to biorę się za niego a nóż widelec się uda :)

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renate - próbować trzeba, ja profilaktycznie co drugi dzień staram się :D
    machnij może sobie inhalację jakąś na ten katar, ja jak mam katar to odrazu zatoki i tylko jedna rzecz mi pomaga są to krople xylometazolin czy jakoś tak, ale wysuszają śluzowkę, jendnak ja bez tych kropli ani rusz -takie moje zboczenie uzywania ich przy katarze:/
    zdrówka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 14:42

  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dzięki :) Staram się na razie wyleczyć herbatkami, czosnkiem i wit C, w domu się kuruję bo syn też chory. Za to on ma inhalacje przepisane.

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny muszę się z wami podzielić- będzie owulacja, pierwszy raz wyszedł mi test owu, mega intensywna krecha! działamy działamy ale to dopiero wieczorem ;)

    renate, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 8 lipca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby- gratulacje teraz tylko dzialac ;-) i ja chyba tez zle obliczalam swoja owulke i nie pilnowalam sluzu i temp. a to moj pierwszy cykl z ovufr. i pilnuje tego wszystkiego i owulke niby mialam wczesniej niz sadzilam , mam cicha nadzieje ze sie uda choc dzis znow temperatura poszla w dol :-( Bede testowac ale jeszcze nie wiem kiedy, a ty wiesz juz kiedy zdecydujesz sie na test?


    a co do wlosow to ja z czarnych na rudy robilam, ale szlam do fryzjera balam sie ze sama sobie krzywde zrobie z tymi wlosami ;-)

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 8 lipca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby owocnego wieczorku w takim razie!! Mi sie za ok 2 dni konczy @.. A plan jest taki, ze wtedy co drugi dzien bedziemy dzialac bo mam wrazenie, ze ciagle omijamy..ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, haha

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby powodzonka :)
    2dniowy plan działania widzę bardzo popularny :)

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Też dołączę. Staramy się od ok. roku, na ovu 4 miesiąc. Bez skutku jak do tej pory, ale jak to się mówi: nadzieja umiera ostatnia. Wcześniej czytywałam inne wątki, ale później miałam dłuuugą przerwę i nie nadrobiłam. Myślę, że pobyt tutaj dobrze mi zrobi, ponieważ również nikogo nie znam. Aktualnie 6 dpo więc nie jest źle. @ mam dostać 15, ale jakieś dziwne przeczucie, że może tym razem się udało... zobaczymy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    Ruby powodzonka :)
    2dniowy plan działania widzę bardzo popularny :)

    No właśnie z doświadczenia wiem, że ten system bywa złudny... Przynajmniej u mnie jest tak, że przychodzi ten drugi dzień i czuję presję, że powinnam, że muszę i to jakoś zabija całą zabawę... Wiadomo, lepiej o tym nie myśleć, ale ciężko czasem kiedy tak bardzo chciałoby się maluszka

  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia- poki co twoja temperatura ladnie ci w gore idzie , trzymam mocno kciuki ;-) ja mam @ miec 18 , i w tym miesiacu chyba znowu nic z tego, ale jeszcze czekam i mam nadzieje malutka ze jednak wredna @ nie przyjdzie do zadnej z nas w tym miesiacu... ;-)

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    " A i idziemy prawie w jednym czasie ruda bo ja zaczęłam cykl 18 tego :) zatestujesz w tym miesiącu?

    Dziewczyny która jeszcze będzie testować w najbliższym czasie?

    Pozdrawiam :) " - ruby

    Bede testowac ale jeszcze nie wiem kiedy i temp. znow w dol mi poszla,
    A no i wlasnie , a wy dziewczyny zamierzacie testowac w tym miesiacu?

    ruby-a czujesz cos? jakies przeczucie , albo czujesz sie jakos inaczej w tym cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 17:34

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ