Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 13 października 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminowa wrote:
    Majju- Ty masz na dzisiaj termin @, więc sikanie na testa wskazane
    Ale czuję, że lada moment przyjdzie @. Latam co chwilę do łazienki sprawdzić czy może już :) bo jakoś strasznie mokro.

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • angella908 Autorytet
    Postów: 570 932

    Wysłany: 13 października 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc mozna do was dołączyć :) to moje trzecie starania z męzem zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 15:32

    luna91, missy83 lubią tę wiadomość

    mhsvj44jxrsr3ijj.png82dol6d8wb8ewah0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Angella

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 13 października 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Angella:)

    Ja z testem jeszcze nie wiem. Moze w niedziele, dzien po terminie, albo nawet dwa:) z tego co widzialam to wiele dziewczyn ma dosc wysoka tempke w drugiej fazie cyklu i dopiero spada po @, wiec jezeli tempka faktycznie nie skoczy to chyba nie ma sensu siurac. Wiec zobaczymy. Ale trzym za wszystkie siurajace kciuki! I juz sie nie moge doczekac, ktora zapoczatkuje dobra passe:)

    nick nieaktualny, AgaL, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 13 października 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Angella:)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uśmiechnijcie się ;)

    Mąż do żony w trakcie seksu :
    Może byś tak trochę pojeczała,
    Miałbym więcej frajdy....
    -Już mam jęczeć???
    -Jeszcze nie!
    -Już!?
    -Już!!!
    - Łolaboga nie mam się w co ubrać, dzieciaki brudne cukier zdrożał....

    madzikk, Imię_Róży, Ejrene, AgaL, cinnamon cookie, luna91, Wiola90, Kjopa3, Bratek lubią tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 13 października 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki stare:-) i nowe forumowiczki:-))
    Powiem wam że ja to za dużo nie płaczę bo to się człowiek odwadnia i zmarszczki się robią;-PP

    To czekam co tam dziewczynki wysikacie w najbliższym czasie:-)

    madzikk, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 13 października 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero 10 dc więc się nie zapisuje na żadną listę bo wszystko przedemną. Ale kciuki możecie trzymać żebyśmy w tym miesiącu z bzykaniem wstrzelili się w płodne.



    atdc15nmjt4tk663.png
  • Jasminowa Autorytet
    Postów: 1007 1515

    Wysłany: 13 października 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    Ale czuję, że lada moment przyjdzie @. Latam co chwilę do łazienki sprawdzić czy może już :) bo jakoś strasznie mokro.

    No właśnie w ciąży miałam dokładnie tak, ze cały czas czułam, że zaraz dostanę @ i bądź tu człowieku mądry, jak objawy na @ i ciążowe takie same ; )

    https://www.maluchy.pl/ci-72052.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 13 października 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminowa wrote:
    No właśnie w ciąży miałam dokładnie tak, ze cały czas czułam, że zaraz dostanę @ i bądź tu człowieku mądry, jak objawy na @ i ciążowe takie same ; )

    ja dziś zaczynam gryźć i wszystko mnie drażni....piersi bolą, ze dotknąć się nie da...także objawy PMS murowane

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 13 października 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, by się przydały u którejś dwie kreseczki, tak na przełamanie ;) ja nie zapisuję się na listę, chyba że do 24 nie dostanę @ w co nie wierzę... To wtedy zatestuję :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 13 października 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminowa wrote:
    Patutka witaj po przerwie. Super, że pracę znalazłaś. U nas nowych zaciążonych na razie nie ma.

    Paryzetka- właśnie widziałam, że miałyśmy w tym samym dniu owu, ale Ty masz potwierdzoną przez temp, a ja " domyślną" ; ), ale testowanie na sobotę będzie ok, bo to 12 dni po owu.

    Missy- witaj w klubie staraczek : )

    No ale u mnie testy negatywne chyba, że akurat ten następny, byłby pozytywny ale miałam tylko 5 na stanie ;) Próbowałam podejrzeć Twój wykres ale chyba nie udostępniasz?

    Katiusza a Ty przewrotnie możesz się wpisać na obie listy :)

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 13 października 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naniosłam zmiany, proszę o sprawdzenie, jak coś się nie zgadza, to poprawię :)

    Lista testujących:

    14.10 Środa: Majju
    15.10 Czwartek:
    16.10 Piątek:
    17.10 Sobota: Jaśminowa, Paryzetka
    18.10 Niedziela: Madzikk?
    19.10 Poniedziałek:Madzikk?
    20.10 Wtorek:
    21.10 Środa: Mundek
    22.10 Czwartek:
    23.10 Piątek: Katiuszaa
    24.10 Sobota: Cinnamon Cookie
    25.10 Niedziela:
    26.10 Poniedziałek: Ruby?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 18:12

    madzikk lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 13 października 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzentka ja mogę 24.10 :) ale to i tak nierealne ;)

    Dziewczyny moja koleżanka z pracy dziś urodziła! Dziewczynka, 2900 waży i 52cm :) ależ się popłakałam! ;) cieszę się ogromnie...

    AgaL lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Partyzantka to ewentualnie poproszę na 23.10
    Agal a ty dopisz mnie do listy buntowniczek ;)
    A ja sama obstawiam @

    A co działam na fronty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 17:45

    AgaL lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 13 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    była u mnie szwagierka - poznali płeć będzie dziewczynka
    normalnie aż mi mowy zabrakło w ustach bo córeczkę mieć to moje marzenie
    a dodatkowo boli mnie to wszystko bo mieszkamy w jednym domu - mamy wspólną klatkę i widujemy się bardzo często
    ehh dziewczyny by nam starającym się udało się wreszcie

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Jasminowa Autorytet
    Postów: 1007 1515

    Wysłany: 13 października 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    No ale u mnie testy negatywne chyba, że akurat ten następny, byłby pozytywny ale miałam tylko 5 na stanie ;) Próbowałam podejrzeć Twój wykres ale chyba nie udostępniasz?

    Katiusza a Ty przewrotnie możesz się wpisać na obie listy :)

    Ja niestety nie mam wykresu : (, bo nie robiłam testów, ani nie mierzyłam temperatury, ale w przyszłym miesiącu się poprawię. W tym miesiącu totalny odpust, a w następnym totalne starania będzie i temperatura i testy, wtedy udostępnię chętnie, bo Wy pewnie bardziej doświadczone w wykresach : )

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72052.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 13 października 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik tak jak pisałam... U mnie też dziewczynka u koleżanki... Beczę jak głupia, z jej szczęścia i z tego, jak bardzo też tego pragnę...

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 13 października 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech nie wytrzymałam i zatestowałam. Wynik wiadomy, jedna krecha i czysta biel, szkoda testu :)

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Jasminowa Autorytet
    Postów: 1007 1515

    Wysłany: 13 października 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, skoro w tym cyklu wiele z nas postanowiło wyluzować, to proponuję dla odmiany kolejny cykl podejść do sprawy zadaniowo: mierzyć temp, robić testy ( monitoring owu, jeśli dotyczy) i nie odpuszczać żadnego dnia płodnego, najwyżej męża/chłopaka wybudzać, jak mu się przyśnie ; )
    Jedna dziewczyna na forum pisała, że gdy starali się co drugi dzień przez dłuższy czas nic nie wychodziło, dopiero zaszła, gdy seks był codziennie w dni potencjalnie płodne. Zbieżne to z tym, co lekarz Kjopy mówił.

    Paryzetka83, Kjopa3, Bratek lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72052.png
‹‹ 423 424 425 426 427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ