X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to nie jest tak, że ja na wykresie bazuję ale jak już obserwuję to chciałam to do końca tak doprowadzić a ten zmieniony totalnie wykres po prostu mnie wkurw...ł :)

    Nawet rozważałam czy nie rzucić mierzenia tempki od następnego cyklu i bardzo możliwe że tak zrobię, absolutnie nie wierzę w ten wykres ale ten po zmianie eto była już zupełna porażka, nic a nic się nie pokrywał z rzeczywistością, i faktycznie jak dla mnie przeliczanie zbytnio sensu nie ma, ale mierzenie o jednej porze jak najbardziej więc jeśli się do tego nie zmobilizuję to nie ma co mierzyć bo same widzicie jak przeliczanie wyszło :)

    Dzięki Bratku raz jeszcze już wszystko jest na swoim miejscu:)

    Dziewczyny dzięki za komentarze niezwykle dla mnie cenne ;) buźka

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 17 lipca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka30 wrote:
    Kjopa3 tak patrzylam na Twoj wykres. Wydaje mi sie, że jestes jeszcze przed owulacja. Mierz temperaturke caly czas o tej 6.30. Wkrotce skoczy :) Ja mialam podobne temperatury do owulacji. ZObacz sobie :)

    Kurczę po tym poronieniu może coś mi się poprzestawiało. Okres mam mieć 30 sierpnia bo @ mam co 27 dni regularnie (czasem 28 się zdarzy). Bóle na owu miałam już wczoraj i przedwczoraj ale dziś mocniej mnie boli więc może jutro? Tylko to będzie za krótka faza lutealna chyba co? Może będzie bez owu :-P. Najbardziej wkurza mnie ten śluz beznadziejny coś tam na wkładce jest ale nie wiem. Dzięki wszystkim za odpowiedzi :-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 17 lipca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Dziewczyny to nie jest tak, że ja na wykresie bazuję ale jak już obserwuję to chciałam to do końca tak doprowadzić a ten zmieniony totalnie wykres po prostu mnie wkurw...ł :)

    Nawet rozważałam czy nie rzucić mierzenia tempki od następnego cyklu i bardzo możliwe że tak zrobię, absolutnie nie wierzę w ten wykres ale ten po zmianie eto była już zupełna porażka, nic a nic się nie pokrywał z rzeczywistością, i faktycznie jak dla mnie przeliczanie zbytnio sensu nie ma, ale mierzenie o jednej porze jak najbardziej więc jeśli się do tego nie zmobilizuję to nie ma co mierzyć bo same widzicie jak przeliczanie wyszło :)

    Dzięki Bratku raz jeszcze już wszystko jest na swoim miejscu:)

    Dziewczyny dzięki za komentarze niezwykle dla mnie cenne ;) buźka

    Ruby każda z nas ma jakieś doświadczenia i dzięki Twojej inicjatywie możemy się nimi dzielić, a każda z nas może wynieść coś dla siebie i to jest super :-)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 17 lipca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy orientujecie się jaki wpływ na tempkę ma luteina i czy może np. powodować jej wzrost? Pierwszy raz ją biorę i nie wiem, czego mam się spodziewać ;-)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 18 lipca 2015, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    Ja teraz też wyjątkowo ciężko zniosłam @ :/ Strasznie mnie bolał brzuch przez niemal cały @, było mi nie dobrze i słabo i chodziłam na jednym wielkim wnerwie. Ale już się @ kończy i nastrój mi się uspokoił :)
    ja dzis musialam sie zwolnic z pracy tak @ dala mi popalic-koszmar

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 18 lipca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ostatnio mowilam ze nie testuje zanim okres nie bedzie sie spoznial ale dzisiaj z tego wzgledu ze ma byc duzo % w weekend to postanowilam pierw sie upewnic czy moge. No i... nie ma nawet cienia cienia :(( Tak przeczuwalam ze nic z tego nie bedzie w tym cyklu chociaz tak bardzo sie staralismy :P Ja juz nie wiem... wykres wyglada spoko, badania tez a wciaz sie nie udaje. Załamka ;( Chyba po prostu tak ma byc..

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 18 lipca 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, ja okresu sie spodziewam nd/pon a najgorsze ze w weekend idziemy na urodziny i juz wiem ze bede umierac z bolu. Zwykle tez ciezko znosze @ Tymbardziej jej nienawidze. Moglaby przestac sie pojawiac w ogole :)

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 18 lipca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) jak początek weekendu? Jakie plany?
    Mam do Was pytanie znowu... Od jakichś 3-4 dni boli mnie gardło/szyja w sumie to ciężko stwierdzić. ból nasila się przy podnoszeniu głowy do góry i zlokalizowany jest na połączeniu podbródka z szyją. Ciężko jest mi przełykać ślinę a kiedy dotknę w tym miejscu, boli, wiecie co to może być? Niepokoić mnie to zaczęło bo ból się nie zmniejsza.
    Węzły chłonne chyba odpadają bo to ewidentnie po środku się dzieje a one są po bokach.

    178158129f.png
  • Marzena1988 Koleżanka
    Postów: 148 8

    Wysłany: 18 lipca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl postanowiłam nie mierzyc temperatury,bo już mam dość ,że się nie udaje,jeszcze od rana mnie mdli i mam biegunkę :( oby to nie byla jelitówka

    Kiedy nadejdzie ten szczęśliwy czas ....?
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 18 lipca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i co z tym moim wykresem pokaze sie w koncu ta owulacja czy nie? f06ff106a94354fa20eed14e04c6f4ee.png

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 18 lipca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna ja bym stawiała na gardło mimo wszystko - a gardło masz blade?? może być jeszcze zapalenie migdałków, ewentualnie ślinianki podżuchwowej albo coś z krtanią. Na początku stawiałam na bóle mięśniowe ale doczytałam ze przy przełykaniu tez boli. A przełyku sobie czymś nie zraniłas albo nie sparzyłas? gdzie Cie dokładnie boli przy tym przełykaniu? węzły są tez z przodu np własnie podbródkowe, przednie szyii :)

    ex2banlianb8bcf2.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 18 lipca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpadam na chwilkę by życzyć miłego łikendu;)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 18 lipca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna, spróbuj popłukać szałwią, chyba nie ma przeciwskazań w ciąży, działa przeciwzapalnie więc jak coś Ci sie kluje w gardle to może sie wypłucze. albo zapytaj w aptece o leki na gardło dla ciężarnych, może coś Ci doradzą . zdrowiej:*

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka30 wrote:
    Hej dziewczyny. Ostatnio mowilam ze nie testuje zanim okres nie bedzie sie spoznial ale dzisiaj z tego wzgledu ze ma byc duzo % w weekend to postanowilam pierw sie upewnic czy moge. No i... nie ma nawet cienia cienia :(( Tak przeczuwalam ze nic z tego nie bedzie w tym cyklu chociaz tak bardzo sie staralismy :P Ja juz nie wiem... wykres wyglada spoko, badania tez a wciaz sie nie udaje. Załamka ;( Chyba po prostu tak ma byc..


    Natka no przykro mi, a ja dzisiaj nie wiem co mnie podkusiło bo miałam testować jutro, ale postanowiłam że może już dzisiaj skoro mam 4 testy zapasowe:/ nie dość że dopiero 9 dni po to jeszcze z drugiego moczu a nie z pierwszego, ale nie mysląc zrobiłam test i jedna wielka tłusta i obrzydliwa kreska :( baw się tam Natka i korzystaj bo kto wie ile jeszcze posmakujesz tych % ;)

    Miłego weekendu dziewczyny:)

  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 18 lipca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobietki ja tez zycze milego weekendu, my z malzem wybieramy sie na romantyczny wypad do winiarni :-) choc jak zwykle o tej porze cyklu bywa mam juz komplet ciazowych objawow, no a w nocy sny o karmieniu piersia i calym stadzie noworodkow ufff, wcale sie nie nakrecam nie? No ale winka dzis sie napije a co tam , ponoc jest dobre na zagniezdzenie ;-)

    Bratek lubi tę wiadomość

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 18 lipca 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) luteina może podnosić temperaturę i trochę oszukiwać, podobno duphaston tego nie robi.

    miłego weekendowego wypoczynku :)

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 18 lipca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam życzyć miłego, odprężającej weekendu :) widzę, że wywiązała sie dyskusja o temp. Otóż jestem dopiero na początku drogi ale to co mnie dziwi, to na razie regularny spadek temp ... Nawet zmierzyłam sobie raz temp wieczorem zeby zobaczyć czy pokaże mi dobry (czyt. Wyższy) wynik :) no i pokazał, wiec chyba jest ok, ciekawe kiedy zacznę notować wzrosty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2015, 11:35

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 18 lipca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szynszyl wrote:
    hej :) luteina może podnosić temperaturę i trochę oszukiwać, podobno duphaston tego nie robi.

    miłego weekendowego wypoczynku :)

    Dziękuję za info - też miałam takie wrażenie, a po dzisiejszej tempce to już się utwierdzam, że u mnie luteina podnosi ;)

    No nic zbieram siły na kolejny cykl, bo dzisiaj znowu OF przesunął mi owulkę i tym samym czas serduchowania oznaczył tylko jako dobry.

    Spokojnej soboty - pewnie do Was zajrzę, ale teraz muszę nadrobić zaległości w domu z całego tygodnia ;)

    Buziaki i dużo pozytywnych wibracji :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 18 lipca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby nie denerwuj się to może być stanowczo za wczesnie odczekaj 2/4 dni i powtórz test - trzymam mocno kciuki aby była zielona kropeczka bo tym ktorym się udało dają nadzieję że każdej wkońcu się uda ;-) ja jeszcze mam zalamke i pieprze ten wykres w tym cyklu bo tylko się nakrecam i później jest jeszcze ciężej znieść @

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    Ruby nie denerwuj się to może być stanowczo za wczesnie odczekaj 2/4 dni i powtórz test - trzymam mocno kciuki aby była zielona kropeczka bo tym ktorym się udało dają nadzieję że każdej wkońcu się uda ;-) ja jeszcze mam zalamke i pieprze ten wykres w tym cyklu bo tylko się nakrecam i później jest jeszcze ciężej znieść @


    Ruda ja już też leje na ten wykres... szkoda nerwów ;)

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ