X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 18 lipca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się sobotnie :)
    Dawno się nie odzywałam ale staram się codziennie podczytywać żeby być na bieżąco co u której słychać :)
    Nie znam się na tych wykresach kompletnie to się nie wypowiadam ;D
    Ruby no i po co ten test robiłaś? Teraz czekaj cierpliwie, tego testu dobrze wiesz że nie możesz poważnie traktować :)
    Ja czekam cierpliwie już też mnie korci by zrobić, dziś 22dc ale wiem że lepiej poczekać, by mieć pewność także jeszcze się trzymam :D
    Miłej soboty wam życzę

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    Witam się sobotnie :)
    Dawno się nie odzywałam ale staram się codziennie podczytywać żeby być na bieżąco co u której słychać :)
    Nie znam się na tych wykresach kompletnie to się nie wypowiadam ;D
    Ruby no i po co ten test robiłaś? Teraz czekaj cierpliwie, tego testu dobrze wiesz że nie możesz poważnie traktować :)
    Ja czekam cierpliwie już też mnie korci by zrobić, dziś 22dc ale wiem że lepiej poczekać, by mieć pewność także jeszcze się trzymam :D
    Miłej soboty wam życzę

    No właśnie nie wiem czemu, miałam taką chwilę słabości i coś mnie tknęło i pomyślałam, że muszę go zrobić i już..głupia ja

    Ależ tu cisza dzisiaj, u nas tak gorąco pewnie jak i u was, rolety pozasłaniałam i siedzimy w norce:D

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 18 lipca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj nad wodą przesiedzieliśmy sobotę :) Dzieckiaki krzyczały w niebogłosy, mąż już nie chce dzieci :P A tak serio- wczoraj u gina byłam, mówi, że się rekrutacja w jajnikach pęcherzyków idealna ;p w lewym siedzi już przyszły zwycięzca i czeka na uwolnienie :P

    Rudzialka lubi tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 18 lipca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Wow, Ruby, faktycznie niezły szlaczek się zrobił. Chociaż, z drugiej strony, ten wcześniejszy był niemiarodajny, bo np.wzrost z ostatnich 2 dni był wzrostem dlatego, że był tempką z 9:30, a nie z 5:30, jak w poprzednich dniach ;/
    Czyli ta czarna krecha, to owulka wyznaczona przez Ciebie??? Bo komuś kiedyś tak wyskoczyło i się pytał właśnie.


    Kjoppa3, to zobaczymy, co dalej. Muszę poszukać, co z tym śluzem na Euthyroxie, ale wolałabym, by to nie było już na stałe, bo dość mocno dawało się odczuć ;)
    Co do treningu, np.tutaj, za darmo:
    http://relaksacja.pl/do_pobrania_za_darmo.html

    Uprzedzam, na początku można się trochę rechotać z tego lektora, ale przyzwyczaisz się, a NAPRAWDĘ jest skuteczny :)

    Znalazłam coś takiego:
    HORMONY TARCZYCY (preparaty takie jak Euthyrox, Novothyral, Letrox, Eltroxin) oraz LEKI PRZECIWTARCZYCOWE (Thyrosan, Metizol) podwyższają poziom niższych i wyższych temperatur w cyklu i mogą powodować wyraźniejsze objawy płodności.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 18 lipca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde zgłupiałam całkiem z tym moim wykresem!! Od kilku godzin tak mnie prawy jajnik naparza, grzeje mnie aż w tym boku i nie wiem czy mam się martwić. Kurde już nie wiem czy będzie ta owulacja czy o co chodzi? Jakoś późno to wszystko, się chyba poprzestawiało :-(

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 18 lipca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny.zajrzyjcie na forum o jedzeniu ananasa swiezego.dziewczyny pisza ze jedzenie ananasa swiezego np 3 do 4 plasterkow od 1 dnia po owulacji do max 7dnia po ovu pomaga w zagniezdzeniu zarodka.
    Tylko musi byc swiezy i nie przekraczac normy.zawsze to cos warto sprobowac:))

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    Czesc Dziewczyny.zajrzyjcie na forum o jedzeniu ananasa swiezego.dziewczyny pisza ze jedzenie ananasa swiezego np 3 do 4 plasterkow od 1 dnia po owulacji do max 7dnia po ovu pomaga w zagniezdzeniu zarodka.
    Tylko musi byc swiezy i nie przekraczac normy.zawsze to cos warto sprobowac:))

    Dzięki Agnes dyskutowałyśmy o tym już kilka dni temu;)

    Kjoppa jak masz testy owu to sobie walnij i zobaczysz czy się zbliża...tojuż 16 dzień więc wszystko możliwe:)

    Dobranoc kobietki:)

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 19 lipca 2015, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto sprobowac skoro innym sie udaje:)))

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 19 lipca 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Znalazłam coś takiego:
    HORMONY TARCZYCY (preparaty takie jak Euthyrox, Novothyral, Letrox, Eltroxin) oraz LEKI PRZECIWTARCZYCOWE (Thyrosan, Metizol) podwyższają poziom niższych i wyższych temperatur w cyklu i mogą powodować wyraźniejsze objawy płodności.


    Ja biorę euthyrox od dobrych kilku lat. Ale zawsze mam wyraźne (no powiedzmy :P) różnice pomiędzy niskimi a wysokimi temperaturami, co potwierdzają też testy owulacyjne. W sumie teraz się nakręcam, bo mam ładny wykres, serduszkowanie idealnie i czekam :)
    Ruby, ja też nie wytrzymałam i testowałam..ale też negatywne :( Z jednej strony miałam dużo objawów typu bóle jajników, brzucha, wzdęcia, gazy, nerwowość i przeczuwam, że się udało. A z drugiej..boję się rozczarowania :( i wolę sobie wmówić, że się nie udało..

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana,

    Dzisiaj planowo miałam testować i zrobiłam to, oczywiście jedne wielkie nic :(
    Nawet oczami cienia nie mogę wyczarować więc nie pozostaje nic innego jak czekać na @
    znając siebie jeszcze do @ będę robić sobie nadzieję...

    co do przyszłego miesiąca to decyzja podjęta - jako, że nie jestem typem serduchowania i zeszły miesiąc do okresu okołoowulacyjnego był zbyt intensywny- na tyle, że po owulacji zrobiłam długą przerwę teraz wdrażam plan "co 3 dniowy" aż do dni przedokresowych...termometr odkładam.

    Jest plan teraz trzeba się go trzymać. Niemniej dzisiaj zrobiło mi się strasznie przyrko, bardziej niż miesiąc temu.

    Oczekująca u ciebie dopiero 8 dni po więc jeszcze spokojnie czekaj...trzymam kciuki żeby tobie się udało:)

    Miłej niedzieli!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2015, 08:39

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 19 lipca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Witam z rana,

    Dzisiaj planowo miałam testować i zrobiłam to, oczywiście jedne wielkie nic :(
    Nawet oczami cienia nie mogę wyczarować więc nie pozostaje nic innego jak czekać na @
    znając siebie jeszcze do @ będę robić sobie nadzieję...

    co do przyszłego miesiąca to decyzja podjęta - jako, że nie jestem typem serduchowania i zeszły miesiąc do okresu okołoowulacyjnego był zbyt intensywny- na tyle, że po owulacji zrobiłam długą przerwę teraz wdrażam plan "co 3 dniowy" aż do dni przedokresowych...termometr odkładam.

    Jest plan teraz trzeba się go trzymać. Niemniej dzisiaj zrobiło mi się strasznie przyrko, bardziej niż miesiąc temu.

    Oczekująca u ciebie dopiero 8 dni po więc jeszcze spokojnie czekaj...trzymam kciuki żeby tobie się udało:)

    Miłej niedzieli!


    Ruby- nie mogłoby być za łatwo ;) Grunt to nie poddawać się i skoro masz plan- trzymaj się planu ;) Swoją drogą dopóki @ nie ma, nic nie hest przesądzone. ;)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 19 lipca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Dziękuję za info - też miałam takie wrażenie, a po dzisiejszej tempce to już się utwierdzam, że u mnie luteina podnosi ;)

    Wiecie co, a ja sama nie wiem... Zazwyczaj dziewczyny pisały, że luteina podnosi, a dupek nie, chociaż niektóre mają wrażenie, że dupek też. I tak się zastanawiam czy jednak też nie podnosi. Ostatni cykl miałam calutki na dupku już. Temperatury koncertowe. Jak tylko skończyło się działanie dupka, to tempka pierdyknęła na łeb na szyję. Jasne, jest możliwość, że jednak byłam w ciąży i po prostu bez syntetycznego progesteronu fasolek się odmeldował, ale jakoś nie jestem przekonana.


    izizi, jak było w winiarni??? :))

    Kjopa3 wrote:
    Znalazłam coś takiego:
    HORMONY TARCZYCY (preparaty takie jak Euthyrox, Novothyral, Letrox, Eltroxin) oraz LEKI PRZECIWTARCZYCOWE (Thyrosan, Metizol) podwyższają poziom niższych i wyższych temperatur w cyklu i mogą powodować wyraźniejsze objawy płodności.
    Cholercia, to powinnyśmy w tym śluzie pływać, zamiast czuć się, jak na pustyni ;)
    Przyznam, że jeśli sytuacja się powtórzy w tym cyklu, a nie zaciążymy, to chociaż może to utrudniać obserwację, zastanawiam się nad wypróbowaniem żelu Conceive. Drogi w cholerę, ale my nie jesteśmy typem pary, która da radę serduszkować co dzień przez np.10-12 dni, a przy takiej suchości plemniczki mają przekichane, zarówno przy próbach dotarcia gdzieś, jak też w ogóle przeżycia :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2015, 14:25

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 19 lipca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Witam z rana,

    Dzisiaj planowo miałam testować i zrobiłam to, oczywiście jedne wielkie nic :(
    Nawet oczami cienia nie mogę wyczarować więc nie pozostaje nic innego jak czekać na @
    znając siebie jeszcze do @ będę robić sobie nadzieję...

    co do przyszłego miesiąca to decyzja podjęta - jako, że nie jestem typem serduchowania i zeszły miesiąc do okresu okołoowulacyjnego był zbyt intensywny- na tyle, że po owulacji zrobiłam długą przerwę teraz wdrażam plan "co 3 dniowy" aż do dni przedokresowych...termometr odkładam.

    Jest plan teraz trzeba się go trzymać. Niemniej dzisiaj zrobiło mi się strasznie przyrko, bardziej niż miesiąc temu.

    Oczekująca u ciebie dopiero 8 dni po więc jeszcze spokojnie czekaj...trzymam kciuki żeby tobie się udało:)

    Miłej niedzieli!
    Strasznie mi przykro :( znam tomuczcucie rozczarowania Eh ale plan 3dniiwy brzmi bardzo ciekawie :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 19 lipca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia wrote:
    Błękitna ja bym stawiała na gardło mimo wszystko - a gardło masz blade?? może być jeszcze zapalenie migdałków, ewentualnie ślinianki podżuchwowej albo coś z krtanią. Na początku stawiałam na bóle mięśniowe ale doczytałam ze przy przełykaniu tez boli. A przełyku sobie czymś nie zraniłas albo nie sparzyłas? gdzie Cie dokładnie boli przy tym przełykaniu? węzły są tez z przodu np własnie podbródkowe, przednie szyii :)

    Boli mi właśnie przy przełamaniu, normalnie się napić nie mogę, dokładnie to ból lokalizuje się pod podbrodkiem na połączeniu z szyja...

    178158129f.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 19 lipca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby,plan trzydniowy brzmi świetnie. Ja w tym miesiącu tezporzuca termometr bo za bardzo się nakrecam. Postaram się wyluzować i zobaczymy,co z tego wyjdzie;-)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny- jakoś to będzie nie..:)

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 19 lipca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Cholercia, to powinnyśmy w tym śluzie pływać, zamiast czuć się, jak na pustyni ;)
    Przyznam, że jeśli sytuacja się powtórzy w tym cyklu, a nie zaciążymy, to chociaż może to utrudniać obserwację, zastanawiam się nad wypróbowaniem żelu Conceive. Drogi w cholerę, ale my nie jesteśmy typem pary, która da radę serduszkować dzień przez np.10-12 dni, a przy takiej suchości plemniczki mają przekichane, zarówno przy próbach dotarcia gdzieś, jak też w ogóle przeżycia :(

    U mnie na zewnątrz było widać co nieco ale nie mogę narzekać. Mam żel ale na razie nie było potrzeby :-P
    Ruby przykro mi ale jeszcze jest nadzieja :-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 19 lipca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki jak po weekendzie? Ja wina sie natestowalam za wszystkie czasy, no i po kolacji z przejedzenia padlam na pysk doslownie-zasnelam na dywanie przed kominkiem, kolejnym moim typowym objawem comiesiecznej urojonej cionzy jest sennosc, ziewam caly dzien a spac chodze juz o 8-9!tragedia.
    Ruby, przykro mi strasznie, trzymaj sie tego planu w nastepnym cyklu a napewno owulacji nie przegapisz :-)
    Bratek u mnie ten sam problem nawet wiesiolek mi na te susze nie pomogl, w nastepnym cyklu dorzuce siemie lniane :-/
    Blekitna idz do lekarza moze jutro niech ci da cos na te gardlo, jakis syropek dla kobiet w ciazy czy cos?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2015, 17:20

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 19 lipca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blekitna a nie wbilas sobie czegos w migdalka? To jest bol punktowy-tzn mozesz zlikalizowac miejsce gdzue Cie boli? Patrzylas czy masz czerwone to gardlo? Masz jakies ibne objawy? Chrypke na przyklad?

    ex2banlianb8bcf2.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 19 lipca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Witam z rana,

    Dzisiaj planowo miałam testować i zrobiłam to, oczywiście jedne wielkie nic :(
    Nawet oczami cienia nie mogę wyczarować więc nie pozostaje nic innego jak czekać na @
    znając siebie jeszcze do @ będę robić sobie nadzieję...

    co do przyszłego miesiąca to decyzja podjęta - jako, że nie jestem typem serduchowania i zeszły miesiąc do okresu okołoowulacyjnego był zbyt intensywny- na tyle, że po owulacji zrobiłam długą przerwę teraz wdrażam plan "co 3 dniowy" aż do dni przedokresowych...termometr odkładam.

    Jest plan teraz trzeba się go trzymać. Niemniej dzisiaj zrobiło mi się strasznie przyrko, bardziej niż miesiąc temu.

    Oczekująca u ciebie dopiero 8 dni po więc jeszcze spokojnie czekaj...trzymam kciuki żeby tobie się udało:)

    Miłej niedzieli!


    Ja dzisiaj znów testowałam - negatyw.. No Ruby musimy działać na razie dalej, choć nie przesądzajmy jeszcze! U mnie dopiero 8 dpo, a u Ciebie 7dpo! 3majmy się!

    Błękitna jeśli nie do lekarza, to chociaż w aptece zapytaj.

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ