Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z tej debaty wywnioskowałam że chce oddzielenia polityki od mojego forum :P

    Paryzetka83, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    oglądają debatę pewnie :D
    Tak :-) ja też oglądam :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    ja z tej debaty wywnioskowałam że chce oddzielenia polityki od mojego forum :P

    bystre dziewczę ;)

  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 20 października 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    oglądają debatę pewnie :D

    Albo molestują mężów ;)

    atdc15nmjt4tk663.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    Albo molestują mężów ;)

    a ten twój nie pojechał już? ile się to będziecie molestować :P

  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 20 października 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    oglądają debatę pewnie :D

    Ja nie oglądam i może mnie tu zaraz skrzyczycie ale nie wybieram się na te wybory, dla mnie to wybór jak między dżumą i cholerą

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola90 wrote:
    Ja nie oglądam i może mnie tu zaraz skrzyczycie ale nie wybieram się na te wybory, dla mnie to wybór jak między dżumą i cholerą


    E ja też nie wiem czy pójdę ;) na razie nie mam weny ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    E ja też nie wiem czy pójdę ;) na razie nie mam weny ...

    ja w czasie wyborów na ślub jadę znajomych, więc już dokonałam wyboru ;) IMPREZA!!!

    Kjopa3, Ejrene, madzikk, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już raz została otwarta furtka dla tych co chcą karać i do więzienia słać za in vitro...zamiast dziecka kara? Ja dziękuję poszukam jakiegoś kandydata, który chociaż w minimalnym stopniu obiecuje coś zgodnego z moimi poglądami a nie trąci średniowieczem.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 20 października 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    o widzisz to ja nie wiedziałam i normy z wyniku przeczytałam. Ft3, Ft4 nie robiłam. Pewnie jak wroce od gina to mi i to zleci. ciekawe co jeszcze wg norm jest ok a w rzeczywistości powinno być wyższe lub niższe?

    Tsh dla dzieci w różnym wieku są bardziej szczegółowe a dla dorosłych ogólne i niestety nie ma wyszczególnienia w jakim wieku jakie powinno być a dla staraczek to już w ogóle. Ja to miałam Ft4 przy dolnej granicy a to też niedobrze i byłam zaraz po poronieniu.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 20 października 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    ja w czasie wyborów na ślub jadę znajomych, więc już dokonałam wyboru ;) IMPREZA!!!

    Dobry wybór ;) też bym się gdzieś pobawiła, ale do sylwestra nic się nie szykuje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 20 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    a ten twój nie pojechał już? ile się to będziecie molestować :P

    Ja nie o sobie pisałam- niestety :p mój pojechał wczoraj. Teraz dopiero w piątek w nocy będzie.

    atdc15nmjt4tk663.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 20 października 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    to moje 3 z hakiem jest stanowczo za duże, ja w przyszłym tyg. robię Ft3 i ft4 to zobaczymy co w trawie piszczy

    To kochana trzymam kciuki za dobre wyniki.

    nick nieaktualny, Edycik lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Apeluje do wszystkich,
    zostawmy wybory zdala od naszego forum, nie chce się z nikim spierać i daje każdej możliwość wyboru samej. Niech to forum nie będzie polityczne bo nie po to się tu spotykamy!

    Ejrene, Wiola90, Bratek, Paryzetka83, Kjopa3, Edycik, cinnamon cookie, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 20 października 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszaaa nie kupiłam kozaczków, ani bielizny...po dzisiejszych badaniach jestem spłukana:P

    Po południu miałam najpierw fajną rozmowę z moim M, potem niefajną....chyba mam jeszcze resztki burzy hormonów przy trwajacej @ :/
    albo to przeziebienie mnie rozwala:/

    Ruby na różańcu nie byłam, dziś bojkot na wszystko :P nawet nie wiem czy obejrzę nowy odcinek Walking Dead (Paryzetka:))

    Mam już część wyników z dzisiejszych porannych badań. Sprawdziłam stosunek LH do FSH i mam 0,68....oczywiście wujek google poszedł w ruch, poczytałam....i chyba nie jst dobrze.
    Zna sie ktoś na tym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 21:47

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Ja Apeluje do wszystkich,
    zostawmy wybory zdala od naszego forum, nie chce się z nikim spierać i daje każdej możliwość wyboru samej. Niech to forum nie będzie polityczne bo nie po to się tu spotykamy!

    Twój apel został pozytywnie rozpatrzony i zatwierdzony przez moderatora :D dla nie stosujących się do tej reguły przewidziana jest nagana :P

    Wiola90, nick nieaktualny, madzikk, Bratek, Kjopa3, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 20 października 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymalam i mimo infekcji było serduszkowanie:-) ale ovu wciąż brak. Myślę że przy infekcji może być jednak cykl bezowulacyjny

    nick nieaktualny, Edycik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Katiuszaaa nie kupiłam kozaczków, ani bielizny...po dzisiejszych badaniach jestem spłukana:P

    Po południu miałam najpierw fajną rozmowę z moim M, potem niefajną....chyba mam jeszcze resztki burzy hormonów przy trwajacej @ :/
    albo to przeziebienie mnie rozwala:/

    Ruby na różańcu nie byłam, dziś bojkot na wszystko :P nawet nie wiem czy obejrzę nowy odcinek Walking Dead (Paryzetka:))

    Mam już część wyników z dzisiejszych porannych badań. Sprawdziłam stosunek LH do FSH i mam 0,68....oczywiście wujek google poszedł w ruch, poczytałam....i chyba nie jst dobrze.
    Zna sie ktoś na tym?

    Cześć ;)
    Nie znam się na tym kjopa mnie uświadomiła że nie mam wszystkiego w normie ;) a ten stosunek sama wyliczyłaś czy już miałaś na wyniku. Pytam bo to ciekawe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam bo małż już mi komputer chce konfiskować i na terapie uzależnień zapisywać
    Do jutra

    AgaL, madzikk, Paryzetka83, Edycik, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 20 października 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)
    Sama wyliczyłam, dzieli się ponoć LH/FSH i najlepiej jak jest równe 1 lub blisko. Czy mój wynik to blisko?
    W sumie zaczęłam coś szukać czytać...a potem stwierdziłam, ze się nakręce, nawamawiam sobie że nie mogę mieć dzieci i tyle z tego dobrego. Poczekam do wizyty u gin, co ona na to:)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
‹‹ 525 526 527 528 529 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ