X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 24 lipca 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    Łojezusicku nie zaglądałam parę godzin i nagle muszę nadrabiać kilka stron !:) ale fajnie, że się dzieje :)

    Ja mam dziś jakiś spadek temp....Sama nie wiem czy mierzyć temp czy nie, chyba dotrwam do końca cyklu i zobaczę jak wyjdzie wykres ale mam wrażenie, że moja temp. żyje swoim własnym życiem :p
    Marjetta taki spadek tempki zwykle poprzedza owulacje :-)

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 24 lipca 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam nie testowac wogole tylko czekac na @, ale we wtorek rano mam wizyte u lekarza w zwiazku z moimi badaniami hormonow I ma mi CLO przepisac wiec jak do wtorku @sie nie pojawi to dla pewnosci test zrobie. A swoja droga czy ktoras z was brala CLO?

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZOSTAR wrote:
    Dziewczyny mam pytanko i prośbę o instrukcję. Od kilku dni postanowiłam mierzyć sobie temperaturę w pochwie.
    Zakupiłam porządny owulacyjny, elektroniczny termometr.
    i pytanko - gdzie dokładnie go "wtykać"? :-) Jak wkładam go płytko - jakieś 3-4 cm od wejścia do pochwy to wychodzi temp. niższa, a jak zamieszczam go głębiej - ok 5-6 cm, to wyższa. Praktycznie każdy pomiar podczas tego samemgo momentu jest inny w zalezności od ułożenia termometru. Czy jest jakaś recepta na to gdzie kokretnie wewnątrz pochwy go przykładać? Np. zmierzyłam sobie temp teraz i wyszła mi 37,8... wetknęłam go na długość tego dziubka cienkiego - ok. 6 cm, przyłożyłam do szyjki. Chyba cos za wysoka, chociaż o tej porze to nie cud...


    Hej. Wydaje mi się, że "gdzieś tam", na którejs z poprzednich stron, Bratek pisała, że najlepiej włożyc głeboko, wtedy jest najbardziej wiarygodnie.

    No i dzieńdobry wszystkim:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 08:57

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    Ja mialam nie testowac wogole tylko czekac na @, ale we wtorek rano mam wizyte u lekarza w zwiazku z moimi badaniami hormonow I ma mi CLO przepisac wiec jak do wtorku @sie nie pojawi to dla pewnosci test zrobie. A swoja droga czy ktoras z was brala CLO?



    Izizizi ja zaczynam brać CLO od jutra , więc zdam relacje czy coś sie ze mna dzieje :)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, można sie do was dołączyć?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Hej dziewczyny, można sie do was dołączyć?
    Pewnie, że tak, zapraszamy do grona czarownic :)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    Ja mialam nie testowac wogole tylko czekac na @, ale we wtorek rano mam wizyte u lekarza w zwiazku z moimi badaniami hormonow I ma mi CLO przepisac wiec jak do wtorku @sie nie pojawi to dla pewnosci test zrobie. A swoja droga czy ktoras z was brala CLO?

    Tak ja brałam w tym cyklu i wychodowałam 3 piękne pęcherzyki ale endometrium było do dupy. I tak w kółko: jak jedno ok to inne nawala, ale co tam trzeba walczyć dalej ;-)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres to sie akurat wpisuje w stwierdzenie "bolączki" :). Miałam nadzieje ze okres przyjdzie normalnie czyli kolo 36 dnia. A ten cykl mi sie tak wrednie przeciągnął ze dostane idealnie w dniu wyjazdu na urlop. Wredota straszna

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Baronowa:)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Hej dziewczyny, można sie do was dołączyć?

    Pewnie, że można ;-)
    Witamy i zapraszamy do gadulenia :-D

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi wychodzi, że okres powinien być na urlopie ale mam cicha nadzieję, że nie będzie wcale ;P

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj wieczorem miałam takie mini plamienie, więc myślałam że @ dostanę, zabezpieczyłam się na noc ale rano wstaję a tu sucho, czysto nic.. To zaraz za test chwyciłam ale jest tylko cień i teraz już nic nie wiem, latam co chwila pipkę podcierać ale dalej ani kropli, czytał że od sexu w przypadku ciąży mogą plamienia wystąpić więc mogłoby u mnie być to.. Testu zdj próbuje robić ale od tego załamka jeszcze większa bo na zdj nawet cienia nie widać... i po prostu jestem załamana, dlaczego to jest takie porąbane? Już wstałam z myślą popłakania i pogodzenia się z myślą że znowu się nie udało a tu takie zamotanie, cień nadzieii, wolałabym mieć czystą pewność niż takie coś ehhhh

    mybvl0p.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    Dziewczyny wczoraj wieczorem miałam takie mini plamienie, więc myślałam że @ dostanę, zabezpieczyłam się na noc ale rano wstaję a tu sucho, czysto nic.. To zaraz za test chwyciłam ale jest tylko cień i teraz już nic nie wiem, latam co chwila pipkę podcierać ale dalej ani kropli, czytał że od sexu w przypadku ciąży mogą plamienia wystąpić więc mogłoby u mnie być to.. Testu zdj próbuje robić ale od tego załamka jeszcze większa bo na zdj nawet cienia nie widać... i po prostu jestem załamana, dlaczego to jest takie porąbane? Już wstałam z myślą popłakania i pogodzenia się z myślą że znowu się nie udało a tu takie zamotanie, cień nadzieii, wolałabym mieć czystą pewność niż takie coś ehhhh
    Dziewczyny pisały, że robiły negatyw zdjęcia, spróbuj może bezie wiadc:)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to było plamienie implantacyjne, jest nadzieja :) trzymam kciuki

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę. Będziesz miała pewność

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    Dziewczyny wczoraj wieczorem miałam takie mini plamienie, więc myślałam że @ dostanę, zabezpieczyłam się na noc ale rano wstaję a tu sucho, czysto nic.. To zaraz za test chwyciłam ale jest tylko cień i teraz już nic nie wiem, latam co chwila pipkę podcierać ale dalej ani kropli, czytał że od sexu w przypadku ciąży mogą plamienia wystąpić więc mogłoby u mnie być to.. Testu zdj próbuje robić ale od tego załamka jeszcze większa bo na zdj nawet cienia nie widać... i po prostu jestem załamana, dlaczego to jest takie porąbane? Już wstałam z myślą popłakania i pogodzenia się z myślą że znowu się nie udało a tu takie zamotanie, cień nadzieii, wolałabym mieć czystą pewność niż takie coś ehhhh

    A myślałaś, czy by nie skoczyć lepiej na betę? Po co się tak szarpać z myślami i uczuciami. Wspieram i trzymam kciuki <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    Dziewczyny wczoraj wieczorem miałam takie mini plamienie, więc myślałam że @ dostanę, zabezpieczyłam się na noc ale rano wstaję a tu sucho, czysto nic.. To zaraz za test chwyciłam ale jest tylko cień i teraz już nic nie wiem, latam co chwila pipkę podcierać ale dalej ani kropli, czytał że od sexu w przypadku ciąży mogą plamienia wystąpić więc mogłoby u mnie być to.. Testu zdj próbuje robić ale od tego załamka jeszcze większa bo na zdj nawet cienia nie widać... i po prostu jestem załamana, dlaczego to jest takie porąbane? Już wstałam z myślą popłakania i pogodzenia się z myślą że znowu się nie udało a tu takie zamotanie, cień nadzieii, wolałabym mieć czystą pewność niż takie coś ehhhh

    Popieram dziewczyny, najpewniej jest zrobić betę. 3mam kciuki za pozytywne rozstrzygnięcie.

    Paryzetka83, Baronowa - witajcie w naszym gronie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 10:06

  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie mam paranoji, pokazałam mężowi i od razu mówi że jest plusik, to właśnie przez zdjęcia się załamałam bo na zdjęciach nic nie widać, na żywo wyraźniej.
    Betę hmmm no mogłabym ale mam dziecko w domu sama nie pojadę bo się pewnie nie dogadam (po niemiecku) a nie chcę męża z synem ciągnąć jeszcze przed pracą... Planowałam że w przyszłym tygodniu sobie sama na spokojnie do gina skoczę bo mam Polaka w pobliżu. Jak przez weekend się @ nie rozkręci- u mnie dziś 28dzień a to wielka rzadkość, bo i tak mam krótsze to pojadę w poniedziałek.

    Na implatacyjne chyba za późno owu miałam przed 14 dniami.

    A może jeszcze wyciągnę męża na tą betę :D Na razie dam mu jeszcze spać, jak wstanie to z nim pogadam.

    mybvl0p.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdobry dziewczyny! :)

    Cześć Baronowa- jesteś tu mile widziana ;)

    Ja oczywiście sobie wykrakałam wczoraj, mąż wrócił, piwo wypił, pocałował mnie i poszedł spać :/ o rób tu dzieciaka jak do tanga trzeba dwojga... Chyba nici w tym cyklu.
    Zwałszcza, że u mnie też wykres głupstwa pokazuje, sama nie wiem. Tydzień temu w piątek byłam u gina, mówi, że wszystko perfekcyjnie, endo 7mm, pęcherzyk 1,4mm, więc o co chodzi? Byle nie przerósł w torbiel, już wolałabym cykl bezowulacyjny :/

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ