X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    Chyba nie mam paranoji, pokazałam mężowi i od razu mówi że jest plusik, to właśnie przez zdjęcia się załamałam bo na zdjęciach nic nie widać, na żywo wyraźniej.
    Betę hmmm no mogłabym ale mam dziecko w domu sama nie pojadę bo się pewnie nie dogadam (po niemiecku) a nie chcę męża z synem ciągnąć jeszcze przed pracą... Planowałam że w przyszłym tygodniu sobie sama na spokojnie do gina skoczę bo mam Polaka w pobliżu. Jak przez weekend się @ nie rozkręci- u mnie dziś 28dzień a to wielka rzadkość, bo i tak mam krótsze to pojadę w poniedziałek.

    Na implatacyjne chyba za późno owu miałam przed 14 dniami.

    A może jeszcze wyciągnę męża na tą betę :D Na razie dam mu jeszcze spać, jak wstanie to z nim pogadam.
    Cos czuje ze bedzie kolejny zielony final :-)
    Takie plamienie w dniu spodziewanej @jest normalne, no i do tego cien na tescie!!! renate lec na bete i bedzie wszystko wiadomo :-))

    galba, renate lubią tę wiadomość

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate, ja miałam wczoraj taką jazdę z cieniem ;) widziałam go kilka godzin, potem znikł.. @ powinnam dostać w ciągu tego weekendu - więc wszystko się okaże :) Jak @ nie będzie to w poniedziałek beta. Także doskonale rozumiem Twoje zdenerwowanie - też tu na forum jęczałam, że ta niepewność jest niesprawiedliwa! :P

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W penym sensie to forum jest po to by tu pojęczeć :D renate popieram izizizi lec na bete!

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Dzieńdobry dziewczyny! :)

    Cześć Baronowa- jesteś tu mile widziana ;)

    Ja oczywiście sobie wykrakałam wczoraj, mąż wrócił, piwo wypił, pocałował mnie i poszedł spać :/ o rób tu dzieciaka jak do tanga trzeba dwojga... Chyba nici w tym cyklu.
    Zwałszcza, że u mnie też wykres głupstwa pokazuje, sama nie wiem. Tydzień temu w piątek byłam u gina, mówi, że wszystko perfekcyjnie, endo 7mm, pęcherzyk 1,4mm, więc o co chodzi? Byle nie przerósł w torbiel, już wolałabym cykl bezowulacyjny :/
    Marietta, nie łam się, weekend jest wasz :)

    A wykresem się też tak bardzo nie przejmuj bo jednak to jest tylko jakiś model i punkt odniesienia. A nasze organizmy mają to do siebie, że lubią działać po swojemu i nie wpisywać się w schematy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 10:08

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    Chyba nie mam paranoji, pokazałam mężowi i od razu mówi że jest plusik, to właśnie przez zdjęcia się załamałam bo na zdjęciach nic nie widać, na żywo wyraźniej.
    Betę hmmm no mogłabym ale mam dziecko w domu sama nie pojadę bo się pewnie nie dogadam (po niemiecku) a nie chcę męża z synem ciągnąć jeszcze przed pracą... Planowałam że w przyszłym tygodniu sobie sama na spokojnie do gina skoczę bo mam Polaka w pobliżu. Jak przez weekend się @ nie rozkręci- u mnie dziś 28dzień a to wielka rzadkość, bo i tak mam krótsze to pojadę w poniedziałek.

    Na implatacyjne chyba za późno owu miałam przed 14 dniami.

    A może jeszcze wyciągnę męża na tą betę :D Na razie dam mu jeszcze spać, jak wstanie to z nim pogadam.

    Trzymam kciuki, żeby się zazieleniło :-D <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    Chyba nie mam paranoji, pokazałam mężowi i od razu mówi że jest plusik, to właśnie przez zdjęcia się załamałam bo na zdjęciach nic nie widać, na żywo wyraźniej.
    Betę hmmm no mogłabym ale mam dziecko w domu sama nie pojadę bo się pewnie nie dogadam (po niemiecku) a nie chcę męża z synem ciągnąć jeszcze przed pracą... Planowałam że w przyszłym tygodniu sobie sama na spokojnie do gina skoczę bo mam Polaka w pobliżu. Jak przez weekend się @ nie rozkręci- u mnie dziś 28dzień a to wielka rzadkość, bo i tak mam krótsze to pojadę w poniedziałek.

    Na implatacyjne chyba za późno owu miałam przed 14 dniami.

    A może jeszcze wyciągnę męża na tą betę :D Na razie dam mu jeszcze spać, jak wstanie to z nim pogadam.

    Popieram dziewczyny i polecam betę :)
    Ja w ciąży 2 dni po terminie @ miałam cień cienia, ale czułam że to jest to i tylko 2 dni później kolejny test, i kolejny, aż po 1,5 tyg na 4 teście pojawiła się już ciemna krecha.
    Plamień żadnych nie miałam to nie wiem.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Dzieńdobry dziewczyny! :)

    Cześć Baronowa- jesteś tu mile widziana ;)

    Ja oczywiście sobie wykrakałam wczoraj, mąż wrócił, piwo wypił, pocałował mnie i poszedł spać :/ o rób tu dzieciaka jak do tanga trzeba dwojga... Chyba nici w tym cyklu.
    Zwałszcza, że u mnie też wykres głupstwa pokazuje, sama nie wiem. Tydzień temu w piątek byłam u gina, mówi, że wszystko perfekcyjnie, endo 7mm, pęcherzyk 1,4mm, więc o co chodzi? Byle nie przerósł w torbiel, już wolałabym cykl bezowulacyjny :/

    Oj Ci nasi zapracowani mężowie ;-)
    Jak my to wszystko wytrzymujemy to ja sama nie wiem :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis gorąco az nie da się pracy wytrzymac a ja myslę jak ewentualnie rzuce palenie, chociaz w pierwszej ciązy rzuciłam bez problemu, a wy palicie dziewczyny?

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pojechaliśmy bo ja zabrałam się za sprzątanie a mąż wstał i poszli z Damianem na spacer, ale @ dalej nie ma ;) Ani śladu.
    edit:
    kamisia88 ja nie palę, ale paliłam przed pierwszą ciążą jak się o niej dowiedziałam to rzuciłam, z resztą wtedy to mnie ogólnie odrzucało ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 11:26

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,

    Melduję @ , przyszła nad ranem nieproszona i niechciana ... :(

    Miłego...

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    witam,

    Melduję @ , przyszła nad ranem nieproszona i niechciana ... :(

    Miłego...
    :( już niedługo zaczniesz znowu starania, głowa do góry kochana :)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby tulę mocno... następnej nie będzie.

    mybvl0p.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Dzis gorąco az nie da się pracy wytrzymac a ja myslę jak ewentualnie rzuce palenie, chociaz w pierwszej ciązy rzuciłam bez problemu, a wy palicie dziewczyny?
    Nie, tylko piję:D


    Ruby, przykro mi

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Nie, tylko piję:D


    Ruby, przykro mi
    To ja jestem 100% czarownica bo niczego sobie nie odmawiam :P

    galba, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby, tulę :( <3 z nową siłą w nowy cykl! Pamiętaj!

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Kochane, nie czekam na @ i boję się do toalety chodzić :P Samopoczucie cały czas takie samo - wzdęta od 8 dni, gazy też.. Ja już chyba inaczej wyglądać nie będę?! :D Jak balon ;D A właściwie jakbym była w 5 miesiącu ciąży ;) Chyba już nie wiem, jak mój brzuch normalnie wygląda :P
    Poza tym, piersi nadal bolą, na razie przestały jajniki ;] Jeden pozytyw :) No i czekam....i się stresuję....

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny :*** ale wiecie mój entuzjazm znowu spadł na dno...najgorsze te pierwsze 10 dni, potem znowu jakoś poleci...ale ile razy tak jeszcze :/

    tak jak postanowiłam w tym miesiącu wykresu i mierzenia nie będzie, może chociaż będzie cykl normalny 30 dni a nie taki długi.

    Oczekująca trzymam kciuki, renate za ciebie też i za pozostałe które będą testować:)


    AAAA no i od weekendu rozpoczynam cykl imprez, % nie będę sobie odmawiać bo niby czemu miałabym? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 12:00

    zizi lubi tę wiadomość

  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby, zbieraj siły na nowy cykl :) imprezy sprzyjają, więc wiesz. Odpuść wykresy, wciel w życie plan dwu-dniowy i musi się udać.

    oczekujaca88, renate -kciuki są i czekamy na dobre wiadomości od was.


  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby sciskam mocno :-* Brawo nie odmawiaj sobie niczego a co ma byc to bedzie, Ja kolejny cykl tez postaram sie wyluzowac, przez to cale "robienie dziecka" przestalam chodzic na silownie i biegac ...i po co to wyszystko? Chyba tylko po to zeby przytyc 3 kg!! :-( Zaraz po @ biore sie za siebie.

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi - i prawidłowo. Im mocniej się będziemy nakręcać, tym gorszy rezultat (sama po sobie to widzę). Wykresy są fajne żeby obserwować i uczyć się swojego ciała ale biologia to nie matematyka ;)

    izizizi, Mundek, JoHanna lubią tę wiadomość

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ