X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 24 lipca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    każda zdrowa kobieta, może mieć jeden albo dwa cykle bezowulacyjne w ciągu roku i nie jest to nic niepokojącego. Organizm czesem może sobie przerwę zrobić. U ciebie na razie wygląda jak bez owulacyjny


    Dziękuję :)
    Mam nadzieję że jednak nie masz racji bo nie chciałabym mieć zmarnowanego cyklu ;)

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 24 lipca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby, ale ja testuję w poniedziałek! :P Tyle tu interesantek, że można się łatwo zaplątać! :D Hehe chyba CzekajacaMama robi jutro, nie?? :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysiaanna2609 wrote:
    Dziękuję :)
    Mam nadzieję że jednak nie masz racji bo nie chciałabym mieć zmarnowanego cyklu ;)
    popatrz na mój ;) prędzej czy później owu może zawitać :D

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak myślicie, jak pechęrzyk w poprzednim cykliu nie pekł to teraz mógł się sam wchłonąc czy koniecznie torbiel się zrobi?

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Dziewczyny a jak myślicie, jak pechęrzyk w poprzednim cykliu nie pekł to teraz mógł się sam wchłonąc czy koniecznie torbiel się zrobi?
    to chyba nie ma reguły. nie wiem czy da się to stwierdzić bez usg

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, czułam teraz jakby na ovu ale pamietam, że w tamtym nie pękł i mam dzika nadziję, że sie wchłonąl i będzie si :(

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki :)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    trzymam kciuki :)
    Dzięki, sama je zaciskam jak wariat :)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 25 lipca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :( znowu przyszłam pomarudzić :( Ja już mam dość tych stresów :(:(:( Dzisiaj rano zrobiłam test - cień, ale widoczny! Nawet mąż widział! Ale po jakimś czasie zaczął znikać.. A zaraz po przebudzeniu zdążyłam już się poryczeć, bo temp spadła jak na @ ;( Na razie ani @ nie widać, ani porządnego dowodu na teście ;( Jestem strzępkiem nerwów ;(

    EDIT: zapomniałam dodać, że całą noc mieliśmy otwarte dwa okna po przeciwnych stronach pokoju...i jak wstałam, aby zmierzyć temp to miałam ręce całe zziębnięte.. Czy może to wpłynąć na wynik??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2015, 08:32

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 25 lipca 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galba wrote:
    Moje drogie, właśnie wybywam na urlop. Do zobaczenia za 2 tygodnie :) Powodzenia wszystkim !!!
    Do zobaczenia :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 25 lipca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Dziewczyny :( znowu przyszłam pomarudzić :( Ja już mam dość tych stresów :(:(:( Dzisiaj rano zrobiłam test - cień, ale widoczny! Nawet mąż widział! Ale po jakimś czasie zaczął znikać.. A zaraz po przebudzeniu zdążyłam już się poryczeć, bo temp spadła jak na @ ;( Na razie ani @ nie widać, ani porządnego dowodu na teście ;( Jestem strzępkiem nerwów ;(

    EDIT: zapomniałam dodać, że całą noc mieliśmy otwarte dwa okna po przeciwnych stronach pokoju...i jak wstałam, aby zmierzyć temp to miałam ręce całe zziębnięte.. Czy może to wpłynąć na wynik??

    Oczekująca nie zadręczaj się tak :( temp. może się zmienić z miliona powodów!

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 25 lipca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Dziewczyny :( znowu przyszłam pomarudzić :( Ja już mam dość tych stresów :(:(:( Dzisiaj rano zrobiłam test - cień, ale widoczny! Nawet mąż widział! Ale po jakimś czasie zaczął znikać.. A zaraz po przebudzeniu zdążyłam już się poryczeć, bo temp spadła jak na @ ;( Na razie ani @ nie widać, ani porządnego dowodu na teście ;( Jestem strzępkiem nerwów ;(

    EDIT: zapomniałam dodać, że całą noc mieliśmy otwarte dwa okna po przeciwnych stronach pokoju...i jak wstałam, aby zmierzyć temp to miałam ręce całe zziębnięte.. Czy może to wpłynąć na wynik??

    Głowa do góry! Jasne, że wychłodzenie organizmu wpływa na temperature, tak samo jakbyś wypiła gorącą herbatę i zmierzyła od razu temperaturę w ustach- będzie wyższa niż chwilę wcześniej :)

    Co do palenia- ja mam dość poważny problem uzależnienia od papierosów. Mąż rzucił palenie 1 lipca, a ja nie do końca... paskudny nalóg. Polecam naprawdę książkę Allam Carrer- jak łatwo rzucić palenie"
    Daje kopa :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 25 lipca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 ktory to dzien cyklu? Jak jest cień to może coś jest na rzeczy, przecież normalnie by go nie było!
    A co do tempki to zmarzłaś pewnie i dlatego.
    Ja wczoraj mój test pokazałam koleżance- ona też widzi plusik, a @ jak nie było po tym plamieniu tak dalej nie ma ;)

    mybvl0p.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 25 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Dziewczyny :( znowu przyszłam pomarudzić :( Ja już mam dość tych stresów :(:(:( Dzisiaj rano zrobiłam test - cień, ale widoczny! Nawet mąż widział! Ale po jakimś czasie zaczął znikać.. A zaraz po przebudzeniu zdążyłam już się poryczeć, bo temp spadła jak na @ ;( Na razie ani @ nie widać, ani porządnego dowodu na teście ;( Jestem strzępkiem nerwów ;(

    EDIT: zapomniałam dodać, że całą noc mieliśmy otwarte dwa okna po przeciwnych stronach pokoju...i jak wstałam, aby zmierzyć temp to miałam ręce całe zziębnięte.. Czy może to wpłynąć na wynik??

    Na wynik pomiarów może wpłynąć wszystko.. Ja też spałam dziś przy otwartym oknie i godzinę przed tym jak zawsze mierzę miałam temp. 36,2... Gdzie przez ostatnie dni jakoś dziwnie utrzymuje się 36,7-36,8... A to I faza.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 25 lipca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Dziewczyny :( znowu przyszłam pomarudzić :( Ja już mam dość tych stresów :(:(:( Dzisiaj rano zrobiłam test - cień, ale widoczny! Nawet mąż widział! Ale po jakimś czasie zaczął znikać.. A zaraz po przebudzeniu zdążyłam już się poryczeć, bo temp spadła jak na @ ;( Na razie ani @ nie widać, ani porządnego dowodu na teście ;( Jestem strzępkiem nerwów ;(

    EDIT: zapomniałam dodać, że całą noc mieliśmy otwarte dwa okna po przeciwnych stronach pokoju...i jak wstałam, aby zmierzyć temp to miałam ręce całe zziębnięte.. Czy może to wpłynąć na wynik??

    Kochana nie denerwuj się - wiem, że to łatwo powiedzieć, ale serce mi pęka gdy "widzę" jak wiele Cię to kosztuje.

    Ja miałam dzisiaj jechać na betę ale z miliona powodów nie pojechałam na betę, więc zrobiłam sikańca i u mnie nawet przez sekundę nie było cienia cienia. Nie liczyłam na nic innego, ale nie powiem zabolało... No ale nie mogę pozwolić sobie na kolejny dołek, bo to mi nie posłuży.

    Ściskam Cię mocno i dopóki nie ma @ nie trać wiary <3 <3 <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 25 lipca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekująca nie stresuj się!! Jeżeli jest cień widoczny to oznacza ciążę!!! Ja tak miałam w poprzedniej ciąży i jak poszłam na bete to pokazałam test babce w labie i mówiła, że ciąża. Ja teraz jak się obudzę to najpierw chowam się pod kołdrę i w ręku trzymam termometr jak jest zimny i po minutce mierzę temperaturę :-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 25 lipca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochana nie denerwuj się - wiem, że to łatwo powiedzieć, ale serce mi pęka gdy "widzę" jak wiele Cię to kosztuje.

    Ja miałam dzisiaj jechać na betę ale z miliona powodów nie pojechałam na betę, więc zrobiłam sikańca i u mnie nawet przez sekundę nie było cienia cienia. Nie liczyłam na nic innego, ale nie powiem zabolało... No ale nie mogę pozwolić sobie na kolejny dołek, bo to mi nie posłuży.

    Ściskam Cię mocno i dopóki nie ma @ nie trać wiary <3 <3 <3
    :( smutno to wszystko czytac, jakbym czytała siebie sprzed miesiąca i wczesniej ...

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 25 lipca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Dziewczyny :( znowu przyszłam pomarudzić :( Ja już mam dość tych stresów :(:(:( Dzisiaj rano zrobiłam test - cień, ale widoczny! Nawet mąż widział! Ale po jakimś czasie zaczął znikać.. A zaraz po przebudzeniu zdążyłam już się poryczeć, bo temp spadła jak na @ ;( Na razie ani @ nie widać, ani porządnego dowodu na teście ;( Jestem strzępkiem nerwów ;(

    EDIT: zapomniałam dodać, że całą noc mieliśmy otwarte dwa okna po przeciwnych stronach pokoju...i jak wstałam, aby zmierzyć temp to miałam ręce całe zziębnięte.. Czy może to wpłynąć na wynik??
    Jak widac ten cien to jakas nadzieja jeszcze jest :-)
    Slabe to pocieszenie ale u mnie dzis tez tempka poleciala na morde :-( brzuch I glowa zaczynaja bolec jak na @ a pierwszy raz mialam taki piekny wykres I co? tez sie spierdolil wraz z moim dzisiejszym humorem :-(
    Sciskam mocno I mam nadzieje ze jutro ten twoj cien zrobi sie wyrazniejszy :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2015, 14:51

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 25 lipca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    :( smutno to wszystko czytac, jakbym czytała siebie sprzed miesiąca i wczesniej ...

    Oj chyba każda z nas doskonale wie jak to jest - niestety to nieodłączny element starań o dziecko. Z drugiej strony są dziewczyny, którym udaje się już w pierwszym - drugim cyklu. Aj a jak to się ma np. do moich 11 i 12 za rogiem ? Na to pytanie niestety nie znam odpowiedzi, ale nie chcę się poddać więc dalej będę Wam tutaj marudzić ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 25 lipca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate, to 32 dzień cyklu - owulka ok. 19 dnia, więc dzisiaj 13 dzień po owulacji..

    Dziękuję Dziewczyny za wsparcie!! Fajnie, że mogę się u Was wyżalić :( Bo jakoś lepiej mi się zrobiło, że skoro @ nie ma, cień był to "a nóż"... :( Zobaczymy..
    Ściskam Was wszystkie!! :*

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ