X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Padło to już tutaj chyba kilka razy - dobry plan to podstawa! :P Trzymamy się, bo w kupie siła :D Ja ze stresu nie mogę nic robić i o niczym innym myśleć :/

    zizi lubi tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    Ruby sciskam mocno :-* Brawo nie odmawiaj sobie niczego a co ma byc to bedzie, Ja kolejny cykl tez postaram sie wyluzowac, przez to cale "robienie dziecka" przestalam chodzic na silownie i biegac ...i po co to wyszystko? Chyba tylko po to zeby przytyc 3 kg!! :-( Zaraz po @ biore sie za siebie.

    dokładnie! ja tez sie boje mocniej pocwiczyc, czegoś napic itd i potem jeszcze większe rozczarowanie i rozgoryczenia..bo tyle zachodu po nic i znowu po nic i znowu...

    ex2banlianb8bcf2.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renate, Oczekująca - trzymam kciuki. Ruby, wspieram mocno, kolejny cykl czas zacząc więc kolejna nadzieje sie otwiera. No i precz stresom, oczekiwaniom i presji!
    Ponoc luzakom jest łatwiej o dzidzie;) ale tym, ze sie stresujemy tez nie warto sie stresowac (ja juz własnie zaczynałam z kolejnym schizem: nie umiem sie do konca wyluzowac!!!). A przeciez jest jak jest. no i reguły nie ma. nie zawsze dzieci poczynane sa w super bezstresowych warunkach (mam na mysli przemoc itp), różne są historie. Dzidziuś jak ma byc to i z naszym nakrecaniem sie sobie poradzi;) Choc (jak wiadomo z autopsji) zbytnie nakrecanie przekłada sie potem na wielkie rozczarowanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 16:10

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia wrote:
    dokładnie! ja tez sie boje mocniej pocwiczyc, czegoś napic itd i potem jeszcze większe rozczarowanie i rozgoryczenia..bo tyle zachodu po nic i znowu po nic i znowu...


    w ubiegłym cyklu (miałam urojone objawy ciążowe) bałam się serduszkowac z m bo a nuz zaszkodzimy dzidziusiowi. oj, juz nie wiem czy smiac sie z tego czy plakac. choc w sumie teraz, gdy @ sie skonczyla a ja na powrót jestem optymistka to blizej mi do smiechu;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 13:35

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    To ja jestem 100% czarownica bo niczego sobie nie odmawiam :P

    Ja też się zastanawiam jak to zrobić żeby przestać palić :) Liczę na to, że mnie odrzuci jak już będę w ciąży. A tu przede mną urlop, działeczka, grill, zimne piwko i ... dni płodne :D Oby wtedy się udało

    zizi, kamisia88 lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 24 lipca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    w ubiegłym cyklu (miałam urojone objawy ciążowe) bałam się serduszkowac z m bo a nuz zaszkodzimy dzidziusiowi. oj, juz nie wiem czy smiac sie z tego czy plakac. choc w sumie teraz, gdy @ sie skonczyla a ja na powrót jestem optymistka to blizej mi do smiechu;)

    bo jak my tak bardzo chcemy to nie zawsze myślimy racjonalnie :)

    zizi lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 24 lipca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    w ubiegłym cyklu (miałam urojone objawy ciążowe) bałam się serduszkowac z m bo a nuz zaszkodzimy dzidziusiowi. oj, juz nie wiem czy smiac sie z tego czy plakac. choc w sumie teraz, gdy @ sie skonczyla a ja na powrót jestem optymistka to blizej mi do smiechu;)

    Ja za każdym razem jak podnosiłam jakiś karton w pracy to odczuwałam ciągnięcie w podbrzuszu i panikowałam! Teraz postanowiłam żyć normalnie do momentu aż zobaczę II kreseczki

    zizi lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 24 lipca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z każdą skończona @ czułam takie motyle w brzuchu i dziwna ekscytacje heh jakbym sie zakochiwała od nowa...a to tylko nowy cykl i nowe działania :D

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 24 lipca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    dzięki dziewczyny :*** ale wiecie mój entuzjazm znowu spadł na dno...najgorsze te pierwsze 10 dni, potem znowu jakoś poleci...ale ile razy tak jeszcze :/

    tak jak postanowiłam w tym miesiącu wykresu i mierzenia nie będzie, może chociaż będzie cykl normalny 30 dni a nie taki długi.

    Oczekująca trzymam kciuki, renate za ciebie też i za pozostałe które będą testować:)


    AAAA no i od weekendu rozpoczynam cykl imprez, % nie będę sobie odmawiać bo niby czemu miałabym? :)

    Słonko podobnie jak dziewczyny mocno Cię tulę i wiesz co? Czuję, że niebawem do Ciebie dołączę -brzuch boli jak na @ i to coraz bardziej. Tylko jakoś piersi nie są takie tkliwe jak w poprzednich cyklach. Jutro beta, chociaż ciągle się zastanawiam, czy jest sens ją robić? 10dpo chyba jeszcze nic nie mogłaby wykazać, jak już to może po 12dpo albo i lepiej. Gin niby kazał ją zrobić, żebym wiedziała czy mam odstawiać lutkę, ale co jeżeli ja czuję, że i tak jakbym ją odstawiła bez bety to @ by przyszła? Aj dzisiaj to i ja mam jakoś chyba gorszy dzień i czuję się zmęczona tymi wszystkimi staraniami.
    Tak, czy inaczej jak sama wspomniałaś najgorszych pierwszych 10 dni cyklu jak minie to później jakoś już leci ;)
    Baw się dobrze i niczego sobie nie odmawiaj, bo w końcu trzeba żyć :)
    Buziaki Słonko <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 24 lipca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    bo jak my tak bardzo chcemy to nie zawsze myślimy racjonalnie :)

    Masz rację czasami sama stwierdzam, że dla staraczek myślenie racjonalne to jakaś abstrakcja ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 24 lipca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie, właśnie wybywam na urlop. Do zobaczenia za 2 tygodnie :) Powodzenia wszystkim !!!

    izizizi, Rybaaaa, zizi, renate, kamisia88 lubią tę wiadomość

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 24 lipca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Dzis gorąco az nie da się pracy wytrzymac a ja myslę jak ewentualnie rzuce palenie, chociaz w pierwszej ciązy rzuciłam bez problemu, a wy palicie dziewczyny?

    Ja nie palę, ale palił mój M, ale jak w podróży poślubnej na poważnie rozmawialiśmy o dziecku, to w następny dzień po powrocie rzucił. Stwierdził, że to dla naszego dziecka ;-)

    Błękitna lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 24 lipca 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galba wrote:
    Moje drogie, właśnie wybywam na urlop. Do zobaczenia za 2 tygodnie :) Powodzenia wszystkim !!!

    Słońce wypoczywaj, szalej i wracaj do nas pełna nowych sił i pozytywnej energii, a my grzecznie poczekamy na Twój powrót ;-)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 24 lipca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    dzięki dziewczyny :*** ale wiecie mój entuzjazm znowu spadł na dno...najgorsze te pierwsze 10 dni, potem znowu jakoś poleci...ale ile razy tak jeszcze :/

    tak jak postanowiłam w tym miesiącu wykresu i mierzenia nie będzie, może chociaż będzie cykl normalny 30 dni a nie taki długi.

    Oczekująca trzymam kciuki, renate za ciebie też i za pozostałe które będą testować:)


    AAAA no i od weekendu rozpoczynam cykl imprez, % nie będę sobie odmawiać bo niby czemu miałabym? :)


    Ruby, mi też bardzo przykro.. Ale masz rację, szalej i wypij z @ pożegnalnego drinka :) coby już następnym razem nie przyszła.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 24 lipca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galba wrote:
    Moje drogie, właśnie wybywam na urlop. Do zobaczenia za 2 tygodnie :) Powodzenia wszystkim !!!

    Miłego wypoczynku!
    Czekamy na informacje po powrocie, że małpka nie przyszła :)

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 24 lipca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renate, oczekująca trzymam kciuki i już powoli gratuluję bo cień to już potwierdzenie. Wystarczy, że byś zapytała w laboratorium lub aptece to by Wam powiedzieli, że 100% ciąża.

    Ruby Tule i trzymam kciuki za następny cykl.

    Ja w pierwszej ciąży paliłam. Żuciłam dopiero po porodzie.

    Mnie boli podbrzusze i nad pachwinami i nie wiem jak zaznaczać objawy w ovu ból brzucha i jajników. Nie wiem właśnie czy to jajniki nad pachwinami.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pól roku myślałam ze może teraz juz nie nspije sie piwa bo może ciaza a potem przychodził okres. Nie ms co bez sensu sobie zycia utrudniać. Właśnie pije pierwsze urlopowe piwo

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jeszcze raz dziękuję za miłe słowa, na prawdę podniosłyście mnie na duchu, jakoś mi lżej teraz...:)

    Dziękuję wszystkim po kolei :)

    Browarek się chłodzi także co mam zrobić odkładam na jutro :)

    Jutro wieczorem znajomi z dzieciakami przyjeżdżają i zostają do niedzieli, cieszę się bo dziewczynki się super z Ninką bawią także czeka mnie fajny weekend, po weekendzie szykuje się wyjazd do Zamościa na 3 dni, a jak wrócę to już będzie po @ :)

    Powodzenia dziewczynki:)

    Oczekująca czekamy na wyniki bety jutro ;)

    renate lubi tę wiadomość

  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 24 lipca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam problem.. Mogłybyście spojrzeć na mój wykres? Czemu temperaturka tak skacze? Nigdy tak nie miałam. U mnie zazwyczaj utrzymuje się na równej temp. Potem ovu i schodkami idzie do góry.. Plus jeszcze te plamienia..Martwię się.. A gin oczywiście na urlopie...

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 24 lipca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysiaanna2609 wrote:
    Hej dziewczyny. Mam problem.. Mogłybyście spojrzeć na mój wykres? Czemu temperaturka tak skacze? Nigdy tak nie miałam. U mnie zazwyczaj utrzymuje się na równej temp. Potem ovu i schodkami idzie do góry.. Plus jeszcze te plamienia..Martwię się.. A gin oczywiście na urlopie...
    każda zdrowa kobieta, może mieć jeden albo dwa cykle bezowulacyjne w ciągu roku i nie jest to nic niepokojącego. Organizm czesem może sobie przerwę zrobić. U ciebie na razie wygląda jak bez owulacyjny

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ