X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 23 lipca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    W tej sprawie to chyba nie ma co liczyć na cokolwiek.. PRO- to niestety nic nie jest.. A dla kobiet w ciąży to już w ogóle zero szacunku.. Jak mnie raz (!) kiedyś pani w kasie w markecie poprosiła (sama wyszła z inicjatywą) bez kolejki bo długa była, a ja już z wielkim brzuchem, to myślałam, że mnie tam wszyscy pożrą! Strach się rozmnażać w tym kraju... Ale cóż zrobić? :/

    Oj tak, skąd ja to znam..Kiedyś w IKEI chciałam skorzystać z kasy pierwszeństwa, ale się hałas zrobił na cały sklep, masakra. W kolejce do laboratorium tak samo :/

    Miałam też ogromne problemy w pracy, kiedy wracałam z urlopu macierzyńskiego. W zasadzie aż się prosili o sprawę w sądzie (ale galbie było szkoda energi i znalazła sobie nową, lepszą pracę). Za to tupot stópek o poranku wynagradza wszystko :D

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 23 lipca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A- nusia ja też już się zmartwiłam, że miałam bez owulacji cykl ale dopiero wczoraj mi wyznaczyło że owulacją była w 15dc. Może za późno testy robiłaś w sensie, że 3 dni temu by coś pokazał. Mnie też bolały jajniki i śluz był a tempka dopiero teraz wzrosła po owu.

    A jak byłam w ciąży to w Tesco w nocy była straszna kolejka i z samego końca koleś mówi idzie pani do przodu a ją na to że nie bo będą marudzić. Wręcz mnie wypchnął do przodu i nikt nie marudził przypuścili mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 17:37

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 23 lipca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak :) czekam na ten tupot stópek i "mamo, wstawaj" :) kiedyś w końcu się doczekam :D jak i II kreseczek ;) wszystkie się doczekamy! :)

    Mundek lubi tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 23 lipca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem początkująca zarówno na OvuF jak i w staraniach. To dopiero drugi cykl naszych starań (o pierwszego potomka), więc powinnam podejść do wszystkiego na luzie, ale moja kleżanka z pracy zaszła w ciążę za pierwszym razem i mi się wkręciły wszystkie jej objawy :) Jak pojawił się @ to poczułam straszny zawód i postanowiłam uważniej poobserwować swoje cykle :) Mam nadzieję, że mnie przygarniecie?

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 23 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    cien cienia zawsze lepszy od braku cienia :-) sluchaj ja gdzies na innym forum widzialam jak laski robily fotke testowi w odwroconych kolorach tzn jak na starej kliszy I wtedy ten cien cienia byl bardziej widoczny.

    Kochana masz rację lepszy cień cienia i niż brak cienia cienia ;)

    Pewni brzmi to jak masło maślane, ale najważniejsze, że wszystkiego doskonale wiemy o co chodzi :-P

    A tak ogólnie to witam Was moje Kochane we cieplutkie popołudnie. Nasze forum to dla mnie mega odskocznia od mega stresu w pracy i czuję się tutaj jak ryba w wodzie :)

    A teraz dalej nadrabiam zaległości z info na forum i pewnie nie raz i nie dwa wtrącę swoje pięć groszy :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 23 lipca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Ja tam pokrzywe pijam rano, Galba to jest dobra wróżba tak jak to, że nad moim domem wczoraj mój tata widział bociana hehehe :)

    O rajuśku to ja już się boję, bo ostatnio mój mąż widział stado bocianów. Mówił, że aż się zatrzymał autem i naliczył ich 8 ...

    Co to się będzie działo łohohoho ;)

    Rybaaaa, Mundek lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 23 lipca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galba wrote:
    Powinni zrobić specjalne urlopy dla starających się :P Taka polityka pro-rodzinna

    Kochana masz rację, oni chyba nie wiedzą ile to człowiek musi się napracować, żeby zmajstrować bobaska :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 23 lipca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekając mama kiedy testujesz ?

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 23 lipca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Cześć, jestem początkująca zarówno na OvuF jak i w staraniach. To dopiero drugi cykl naszych starań (o pierwszego potomka), więc powinnam podejść do wszystkiego na luzie, ale moja kleżanka z pracy zaszła w ciążę za pierwszym razem i mi się wkręciły wszystkie jej objawy :) Jak pojawił się @ to poczułam straszny zawód i postanowiłam uważniej poobserwować swoje cykle :) Mam nadzieję, że mnie przygarniecie?

    Kochana witamy serdecznie - tylko ostrzegam straszne z nas gaduły ;)

    Powodzenia i dużo pozytywnej energii :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 23 lipca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Czekając mama kiedy testujesz ?

    No ja muszę skoczyć na betę w sobotę, chociaż strasznie mi się nie chce, ale skoro gin kazał to zwlekę się z wyrka i pojadę.

    Buchol mnie dzisiaj tak napierdziela, że i tak @ przyjdzie, ale nawet mój mężulek mi dzisiaj przypomniał, że w sobotę trzeba zrobić betę, bo gin kazał, więc nawet nie śmie się przeciwstawić ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Cześć, jestem początkująca zarówno na OvuF jak i w staraniach. To dopiero drugi cykl naszych starań (o pierwszego potomka), więc powinnam podejść do wszystkiego na luzie, ale moja kleżanka z pracy zaszła w ciążę za pierwszym razem i mi się wkręciły wszystkie jej objawy :) Jak pojawił się @ to poczułam straszny zawód i postanowiłam uważniej poobserwować swoje cykle :) Mam nadzieję, że mnie przygarniecie?
    Zapraszamy, coraz nas więcej i ja tez lubie sięoderwać od wszystkiego i popaplać na forum :)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 23 lipca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochana witamy serdecznie - tylko ostrzegam straszne z nas gaduły ;)

    Powodzenia i dużo pozytywnej energii :)

    Przeczytałam wątek od początku i już wiem, że jesteście gaduły i czarownice, ale tego właśnie mi trzeba :)

    Kjopa3, renate, CzekającaMama, kamisia88, Mundek, galba lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 23 lipca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,paryzetka:-) dałaś rade to wszystko przeczytać?mega szacunek. Fajnie ze nasze grono się powiększa :-D im nas więcej tym weselej ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 18:49

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 23 lipca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    Jak mnie raz (!) kiedyś pani w kasie w markecie poprosiła (sama wyszła z inicjatywą) bez kolejki bo długa była, a ja już z wielkim brzuchem, to myślałam, że mnie tam wszyscy pożrą! Strach się rozmnażać w tym kraju... Ale cóż zrobić? :/

    Kiedyś byłam świadkiem podobnej sytuacji w tramwaju. Stała kobitka w dość zaawansowanej ciąży, a obok niej siedział młody chłopak... Okropieństwo :/

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i co która z nas w najbliższym dniu testuje? Ja jestem po dzień lub 2 po ovu( wynika z obserwacji siebie) i będę was za 2 tygodnie zasypywać informacjami :P Get ready

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Przeczytałam wątek od początku i już wiem, że jesteście gaduły i czarownice, ale tego właśnie mi trzeba :)

    Hej:) Szacuneczek 70 stron to jest coś:)

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 23 lipca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Hej:) Szacuneczek 70 stron to jest coś:)

    Jak zaczęłam to było ich tylko 63 ;)

    zizi, renate lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 23 lipca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    i co która z nas w najbliższym dniu testuje? Ja jestem po dzień lub 2 po ovu( wynika z obserwacji siebie) i będę was za 2 tygodnie zasypywać informacjami :P Get ready

    Melduję, że ja w sobotę robię betę, o ile szanowna @ mnie nie nawiedzi ;)

    kamisia88, Mundek, Rybaaaa lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • IZOSTAR Przyjaciółka
    Postów: 100 38

    Wysłany: 23 lipca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko i prośbę o instrukcję. Od kilku dni postanowiłam mierzyć sobie temperaturę w pochwie.
    Zakupiłam porządny owulacyjny, elektroniczny termometr.
    i pytanko - gdzie dokładnie go "wtykać"? :-) Jak wkładam go płytko - jakieś 3-4 cm od wejścia do pochwy to wychodzi temp. niższa, a jak zamieszczam go głębiej - ok 5-6 cm, to wyższa. Praktycznie każdy pomiar podczas tego samemgo momentu jest inny w zalezności od ułożenia termometru. Czy jest jakaś recepta na to gdzie kokretnie wewnątrz pochwy go przykładać? Np. zmierzyłam sobie temp teraz i wyszła mi 37,8... wetknęłam go na długość tego dziubka cienkiego - ok. 6 cm, przyłożyłam do szyjki. Chyba cos za wysoka, chociaż o tej porze to nie cud...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 21:07

    6sutdqk3wg6v2a8v.png
  • IZOSTAR Przyjaciółka
    Postów: 100 38

    Wysłany: 23 lipca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    i co która z nas w najbliższym dniu testuje? Ja jestem po dzień lub 2 po ovu( wynika z obserwacji siebie) i będę was za 2 tygodnie zasypywać informacjami :P Get ready

    Ja za ok. 9-10 dni testuję :-P

    kamisia88, Rybaaaa lubią tę wiadomość

    6sutdqk3wg6v2a8v.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ