X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 23 lipca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra Dziewczyny.. bez stresu.. muszę się uspokoić, bo nic z tego nie wyjdzie ;) idę stąd, bo jak tu siedzę i szperam po necie to powoli zaczynam szaleć... Dzięki :*

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 23 lipca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak ja robiłam negatyw zdjęcia i była wyraźniejsza druga kreseczka ;)

    178158129f.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna i okazało się, że się udało ?

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 23 lipca 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, kochane, witajcie nowe koleżanki:)

    Ranate, jak tam?

    Oczekująca, bardzo życzę, aby to było "to". ale lepiej podejśc do tego spokojnie (wiem, ze latwo powiedziec) i jeszcze odczeka kilka dni. w poprzednim cyklu też widziałam cień cienia (mój m też), no a beta na drugi dzień wyszłła negatywna... Na testach z resztą piszą, że po 10 min wynik jest juz niewiarygody więc...

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 23 lipca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdobry! :)

    Oczekująca- trzymam więc kciuki ;) Jeśli cień jest, poprostu powtórz test. Jaki test robiłaś? Ja jak widziałam cień-cienia zrobiłam test innej firmy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 08:58

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 23 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    dobra Dziewczyny.. bez stresu.. muszę się uspokoić, bo nic z tego nie wyjdzie ;) idę stąd, bo jak tu siedzę i szperam po necie to powoli zaczynam szaleć... Dzięki :*

    Oczekująca - życzę Ci, żeby się udało! :)

    ... ale ja też raz jak zrobiłam test to miałam cień II kreseczki (niemalże od razu) a później jak zerknęłam na test (tj. po dwóch godz.) to cienia już nie było a późniejsze testy były negatywne :(

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 23 lipca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    ja dziś pospałam jak nigdy, już myślałam, że ktoś zegarki przestawił :)
    Widzę, że dziś dwie testujące: renate, jak tam? Obiecałaś się chwalić.. Czekamy! :)
    Oczekująca, też trzymam kciuki, ale tak jak dziewczyny piszą, doradzam zrobienie testu za 2 dni. Cierpliwość.. ach, jakby tak sprzedawali ją w pakiecie z testami ;)
    Pozdrawiam, miłego dnia!

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    No się uśmiałam oczekująca bo rano jak leżałam to sobie myślę został mi jeden test, zrobić czy nie ...i szybko poszłam się wysikać co by już nie kusić losu i nie robić jak wiem, że to bezsensu, wszystkie znaki na ziemi i niebie zwiastują @ która ma przyjść jutro, dzisiaj to mój 36 dzień cyklu jestem już opuchnięta jak balon - to mój najdłuższy cykl od kiedy pamiętam...

    czekamy zatem na wyniki :)

    Miłego:)

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hie hiewłasnie jakpiszewsz Ruby, zawszeczułam, żę @ przyjdzie ale i tak naiwna test robiłam bo może a nóż :D

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Hie hiewłasnie jakpiszewsz Ruby, zawszeczułam, żę @ przyjdzie ale i tak naiwna test robiłam bo może a nóż :D

    no ja mam to samo, ciągle się łudzę jak i tak w głębi czuję, że przyjdzie...
    a testy już od owu zrobiłam 3 więc chyba dość rozczarowań z jedną brzydką kreską...:)

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba lepiej poczekać, to kiedy chcesz powtórzyć?

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 - zrób powtórkę za 2-3 dni. Ja w poprzednim cyklu miałam całkiem widoczny cień i potem lipa, bo nadeszła @ zanim się oswoiłam z tą kreseczkę. A w drugą stronę też się zdarza więc najlepiej czekać. Albo zamiast kilku sikańcy lepiej iść na betę.

    Mój poród był akurat spoko (dużo lepiej niż się spodziewałam :P), gorzej było z pierwszymi tygodniami (małe nam trochę chorowało, czekaliśmy na właściwe diagnozy itp). Trochę mi żal, że różnica wieku będzie spora, ale ma to też swoje plusy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Chyba lepiej poczekać, to kiedy chcesz powtórzyć?

    nie będę powtarzać, czekam na @ :(

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a może się nie przyplącze i bedzie si :)

    galba lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostudziłyście mój entuzjazm :) Bardzo dobrze! Wolę się nie nastawiać. Czekam na @, a jak nie przyjdzie to w poniedziałek beta. Taki był plan i zamierzam się trzymać.

    zizi, galba, Rybaaaa lubią tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Ostudziłyście mój entuzjazm :) Bardzo dobrze! Wolę się nie nastawiać. Czekam na @, a jak nie przyjdzie to w poniedziałek beta. Taki był plan i zamierzam się trzymać.

    brawo! to ja się dołączę do czekania :) u mnie jutro termin @

  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam że tak wam późno daję znać, test zrobiłam ale muszę poprawić bo zrobiłam go źle :P Nie przeczytałam ulotki i nawet kontrolna się nie pojawiła, za krótko sikałam , dopiero jak doczytałam to już tak dla picu poprawiłam i wyszedł jakiś cień sale ani na zdj tego nie widać ani nie można tego za miarodajne uznać...
    Mąż mi kupił drugi ale nie chcę chyba go dzisiaj robić... Też poczekam
    Ruby u mnie też @ na jutro jakby liczyć 28dni

    mybvl0p.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe, będziesz nas trzymac w niepewności :P Ale warto poczekać:)

    zizi lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki z całych sił :D
    To jest przezabawne - jak się człowiek stara, mierzy, zapisuje to częsco wychodzi lipa. A jak się nie stara/albo nie chce to wystarczy "złoty strzał" i jest (napisała galba popijając wielku kubek melisy)

    kamisia88, zizi, oczekujaca88 lubią tę wiadomość

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Złoty strzał" tak bardzo pożądany :P

    galba lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ