X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Też chcę taki mechanizm!!

    Ach my kobiety - chciałybyśmy wszystko już, tu i teraz ;)

    Słońce mi to zajęło rok, a Tobie to ja życzę kropka już niebawem - tylko mi się tutaj proszę nie stresować i myśleć pozytywnie :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Ach my kobiety - chciałybyśmy wszystko już, tu i teraz ;)

    Słońce mi to zajęło rok, a Tobie to ja życzę kropka już niebawem - tylko mi się tutaj proszę nie stresować i myśleć pozytywnie :)
    Dziekuje uprzejmie, jedna kropka ma juz prawie 5 lat ale była niespodzianką, jak się chce to....za dużo myślałam ostatnio, teraz postanowiłam wyluzowac a co tam :D

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Dziekuje uprzejmie, jedna kropka ma juz prawie 5 lat ale była niespodzianką, jak się chce to....za dużo myślałam ostatnio, teraz postanowiłam wyluzowac a co tam :D

    No i to mi się podoba :)

    TAK TRZYMAĆ KOCHANA <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, z zelami nigdy nic nie wiadomo. Kazdy reaguje inaczej, trzeba wyprobowac :-)

    kamisia88 lubi tę wiadomość

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama a co ja się będę co miesiac schizowac, będzie co ma byc, już test mężowi dałam do ukrycia, chyba takie myślenie nas uratuje :P

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    CzekającaMama a co ja się będę co miesiac schizowac, będzie co ma byc, już test mężowi dałam do ukrycia, chyba takie myślenie nas uratuje :P

    Dzielna dziewczyna - jestem z Ciebie dumna :)

    A tak na pocieszenie to powiem Ci, że ja nawet nie miałam okazji zrobić w ostatnich miesiącach testu, bo @ nieustannie mnie zaskakiwała terminem swojego pojawienia się. Tak więc mam u siebie test, który kupiłam? Hmmm nawet nie pamiętam kiedy hahaha

    kamisia88 lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej ;)
    Dziewczyny ciężko was nadrobić po całym dniu :)
    Nie wytrzymam do soboty... zakupiłam test i jutro będzie testowanie :D Trzymajcie kciuki kochane a ja trzymam mocno także za każdą z was ;)

    izizizi lubi tę wiadomość

    mybvl0p.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    Hej, hej ;)
    Dziewczyny ciężko was nadrobić po całym dniu :)
    Nie wytrzymam do soboty... zakupiłam test i jutro będzie testowanie :D Trzymajcie kciuki kochane a ja trzymam mocno także za każdą z was ;)

    Możesz na nas liczyć - już zaciskamy kciukaski i dmuchamy, chuchamy na szczęście :)

    renate lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    Hej, hej ;)
    Dziewczyny ciężko was nadrobić po całym dniu :)
    Nie wytrzymam do soboty... zakupiłam test i jutro będzie testowanie :D Trzymajcie kciuki kochane a ja trzymam mocno także za każdą z was ;)
    Oby Ci sie poszczęściło, z całego serca zycze pozytywyu

    renate lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, dam znać od razu z rana jaki wynik :)

    mybvl0p.png
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    Cześć staraczki :)
    Zaczynam swoją przygodę z ovu i zaczęłam udzielać się na kilku forach, ale w sumie czemu nie u Was? ;) Można dołączyć?
    To nasz 2 cs o drugą dzidzię, pierwsza ma 7,5 mca. Zawsze chcieliśmy z M dzieci z niewielką różnicą wieku, więc działamy :)
    Pozdrawiam i życzę owocnych starań ;-)
    Witaj,
    myślę że super mieć tak dzieci jedno po drugim, na pewno będzie momentami ciężko ale też jest plus dla mamy że zabawą dzieci dużo zajmą się same. Widzę po synu on w ogóle nie będzie się bawił sam w swoim pokoju, chce być cały czas z nami więc nawet ci trochę zazdroszczę ;) Chociaż u mnie to tak wyszło bo nie dało się inaczej ;) Pierwszy rok po porodzie zarzekałam się że to na pewno ostatnie dziecko, miałam traumę po porodzie- Damian urodził się przedwcześnie, potem mieliśmy swoje życiowe zawirowania z mężem- ja kończyłam szkołę, on zmienił pracę, wyjechaliśmy do Niemiec... ale w końcu stwierdziliśmy że koniec wymówek dziecko potrzebuje rodzeństwa a i my sami też zatęskniliśmy za maleństwem w domu ;)

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

    mybvl0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wieczorowo:)

    Ja dzisiaj miałam wolne ale dzień poświęciłam na mycie okien i wieszanie firan i takie tam, jestem wyruchana na maksa tylko nie takie wyruchanie jak być powinno:P

    Idzie @ do mnie powoli,brzuch już mam jak w 5 tym miesiącu czyli jak zwykle przed@
    ale po całym dniu tyranki coś mnie dzisiaj bolało w jajnikach/macicy ciężko powiedzieć takie kłucie...

    Teraz wypachniona siedzę i nadrabiam forum;)

    Renate - jasna sprawa kciuki tak zaciśnięte, że aż bolą ale jak mus to mus, wytrzymam jakoś ;P

    Oczekująca kiedy ta beta? jesteśmy obie maniakami testowania widzę...:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate - ja też miałam traumę po porodzie dlatego tak późno zdecydowaliśmy się na drugie, też do pewnego czasu miało być jedne. Ja miałam wywoływany poród i szereg innych dolegliwości które nasilały się po terminie ale oszczędzę wam szczegółów zwłaszcza,że mamy tutaj ciężarne których nie chcemy stresować ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 21:32

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby to żeś się narobiła Kochana - podziwiam :)

    Ja zbieram się do umycia okien hmmm chyba już z miesiąc i ciągle mam jakąś wymówkę. A najlepsza jest taka, że obok mnie robią elewację w nowo wybudowanym bloku i pyli jak jasna cholera, więc jak już mam plan, że w ten weekend umyję okna to mówię sobie: czy Ty upadłaś na łeb? Po co myć skoro elewacji jeszcze nie skończyli i jutro okna znowu będą upierdzielone?!

    Wiem, wiem nie ma się czym chwalić, ale mówię jak jest. W końcu nikt nie jest idealny :-P

    renate lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • renate Przyjaciółka
    Postów: 82 39

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz cały czas biegania od rana do wieczora bo syn ma wolne od przedszkola- 2tygodnie ferii, niestety nie udało nam się jechać nigdzie na urlop bo mąż niedawno zmienił pracę i nie dostał wolnego, także latam całymi dniami po parkach, placach zabaw, nad wodę itd szczęście że jego koleżanka sąsiadka też ma wolne i chociaż latamy z mamuśką razem :D Od poniedziałku na szczęście wraca do przedszkola, a ja jeszcze 1 tydzień wolny to akurat "odpocznę"- czyli właśnie też pomyję okna itp :P
    Planujemy tylko w ramach rekompensaty za wakacje w domu jechać na weekend nad jeziorko pod namiot- ale się będzie Młody cieszył hihihi
    Matka się zgodziła na to bo na campingu są normalne toalety i prysznice ;)

    mybvl0p.png
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!! Z chęcią się do Was przyłącze. Mam nadzieje, że mnie przygarniecie :) Ja z moim Panem Mężem dopiero zaczęliśmy starania o Małego Bejbusia i choć tabletki anty odstawiłam już jakiś czas temu, jest to nasz pierwszy cykl starań. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki!!

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoHanna wrote:
    Hej Dziewczyny!! Z chęcią się do Was przyłącze. Mam nadzieje, że mnie przygarniecie :) Ja z moim Panem Mężem dopiero zaczęliśmy starania o Małego Bejbusia i choć tabletki anty odstawiłam już jakiś czas temu, jest to nasz pierwszy cykl starań. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki!!

    Hejka JoHanna witamy Cię z otwartymi ramionami im nas więcej, tym raźniej i weselej.
    Trzymam kciuki, że Bejbuś pojawił się pod Twoim serduszkiem jak najszybciej - najlepiej już, w tym cyklu :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Ruby to żeś się narobiła Kochana - podziwiam :)

    Ja zbieram się do umycia okien hmmm chyba już z miesiąc i ciągle mam jakąś wymówkę. A najlepsza jest taka, że obok mnie robią elewację w nowo wybudowanym bloku i pyli jak jasna cholera, więc jak już mam plan, że w ten weekend umyję okna to mówię sobie: czy Ty upadłaś na łeb? Po co myć skoro elewacji jeszcze nie skończyli i jutro okna znowu będą upierdzielone?!

    Wiem, wiem nie ma się czym chwalić, ale mówię jak jest. W końcu nikt nie jest idealny :-P
    haha ja też się zbierałam jakiś czas nie, że tak postanowiłam i robię,to musiało nabrać mocy,że tak się wyrażę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie się podziała Rudzialka? coś chyba długo nie pisała...

    Witamy witamy Johanna :)

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    haha ja też się zbierałam jakiś czas nie, że tak postanowiłam i robię,to musiało nabrać mocy,że tak się wyrażę :)

    No fakt - wszystko musi nabrać mocy urzędowej hahaha ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ