X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 22 lipca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    Cześć staraczki :)
    Zaczynam swoją przygodę z ovu i zaczęłam udzielać się na kilku forach, ale w sumie czemu nie u Was? ;) Można dołączyć?
    To nasz 2 cs o drugą dzidzię, pierwsza ma 7,5 mca. Zawsze chcieliśmy z M dzieci z niewielką różnicą wieku, więc działamy :)
    Pozdrawiam i życzę owocnych starań ;-)

    Pewnie! :)

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 22 lipca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Rybaaaa :) odważna z Ciebie kobieta, podziwiam :)

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 22 lipca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa, zapraszamy! :) A z pierwszą dzidzią udało się jak szybko? :)

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Hannia123 Autorytet
    Postów: 633 1493

    Wysłany: 22 lipca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekująca ja bym tez poczekała do piątku. Szkoda pieniędzy, a poza tym te bety przed @ bywają zwodnicze, sama taką przerobiłam i skończyło się @ po kilku dniach :(

    Dziewczyny trzymajcie proszę za mnie kciuki, bo nie wiem co będzie... plamię bardziej, mój gin na urlopie do poniedziałku, znalazłam adres do innego gina i wieczorem jadę do niego, ale boję się bardzo o ciążę i tego jak mnie potraktuje, bo kompletnie nie znam człowieka...

    1usai09khne0c7t3.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 22 lipca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannia123 wrote:
    Oczekująca ja bym tez poczekała do piątku. Szkoda pieniędzy, a poza tym te bety przed @ bywają zwodnicze, sama taką przerobiłam i skończyło się @ po kilku dniach :(

    Dziewczyny trzymajcie proszę za mnie kciuki, bo nie wiem co będzie... plamię bardziej, mój gin na urlopie do poniedziałku, znalazłam adres do innego gina i wieczorem jadę do niego, ale boję się bardzo o ciążę i tego jak mnie potraktuje, bo kompletnie nie znam człowieka...
    Trzymmamy mocno kciuki, daj znac czy wszystko dobrze

    Hannia123 lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 22 lipca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki galba, ale ja tam odważna się nie czuję :) córcia na szczęście nie dała się za bardzo we znaki, więc nam się nie odechciało ;)
    Z pierwszą ciążą to było tak: chcieliśmy zaraz po ślubie, ale już miałam zaplanowaną operację na 5 mcy po. Miesiąc dochodzenia do siebie i zaczął się kolejny cykl. Planowaliśmy poczekać bo w pracy gorący okres był i od kolejnego cyklu zacząć działać. Ale któregoś wieczora, gdy padliśmy wykończeni po pracy, powiedziałam do M, że właśnie mamy dni płodne, i wiem że mieliśmy za miesiąc zacząć, ale trochę szkoda, że sił brak. No i wykrzesał z siebie resztki sił, 2 dni później też :) później owu i po 2 tygodniach już blada druga krecha ;)

    Teraz niestety cykl mam tak rozregulowany, więc nie wiem jak to będzie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 17:47

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    Witajcie, kochane:) Jak wida dzieje się tu wiele zarówno w dzień jak i w nocy:)

    Kochana jak widać staraczkowe czarownice nieustannie są na posterunku :-P

    Trzeba dbać o morale naszej ekipy i zwiększać nieustannie szeregi - będzie raźniej i weselej :)

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    Czekająca, czytając Twoj post pomyślałam sobie, że jak w tym cyklu sie nie uda (ale oczywiście luz, nadal sie nie nakręcam;) ) to pójde do gin. aby sprawdziła mnie porządnie. byłam przed staraniami, ale tylko na ogólnym badaniu, niby wszystko ok. podstawowe hormony też niedawno robiłam i są w normie. ale myslę ze będzie rozsądniej sprawdzic wszystko jak nalezy zamiast czekac rok i ewentualnie go zmarnowac. jaka pisałas, czasem drobna rzecz może sprawic, że dzidziuś sie nie pojawia. tak więc czuje sie zainspirowana do działania. dzięki;)

    Słońce służę pomocą ;)
    Ja faktycznie mogę powiedzieć, że jestem na siebie zła, bo czuję, że zmarnowałam ostatni rok a ile nerwów i łez mnie to kosztowało to już lepiej nie mówić.
    Nie twierdzę, że teraz w mgnieniu oka się uda, ale wiem że wymagam podrasowania lekami, bo bez nich to ogólnie mogłabym się starać w nieskończoność.

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galba wrote:
    tylko spokój nas może uratować :P

    Podpisuję się, pod tym mottem w 100% niech nas nigdy cierpliwość nie opuszcza amen ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaaa wrote:
    Cześć staraczki :)
    Zaczynam swoją przygodę z ovu i zaczęłam udzielać się na kilku forach, ale w sumie czemu nie u Was? ;) Można dołączyć?
    To nasz 2 cs o drugą dzidzię, pierwsza ma 7,5 mca. Zawsze chcieliśmy z M dzieci z niewielką różnicą wieku, więc działamy :)
    Pozdrawiam i życzę owocnych starań ;-)

    Witaj Rybaaaa miło, że i nas zauważyłaś w gąszczu różnych wątków i bardzo się cieszymy, że powiększyłaś nasze szeregi :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannia123 wrote:
    Oczekująca ja bym tez poczekała do piątku. Szkoda pieniędzy, a poza tym te bety przed @ bywają zwodnicze, sama taką przerobiłam i skończyło się @ po kilku dniach :(

    Dziewczyny trzymajcie proszę za mnie kciuki, bo nie wiem co będzie... plamię bardziej, mój gin na urlopie do poniedziałku, znalazłam adres do innego gina i wieczorem jadę do niego, ale boję się bardzo o ciążę i tego jak mnie potraktuje, bo kompletnie nie znam człowieka...

    Słońce ja idę na betę w tą sobotę zgodnie z zaleceniami gina - gdyby to ode mnie zależało to był ogólnie nie szła, no ale żeby nie było, że się nie stosuję do wytycznych to pójdę, bo będę wiedziała co mam dalej robić z luteiną, czy ją brać, czy odstawić ;)

    Hannia123 lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Hannia123 Autorytet
    Postów: 633 1493

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja już po. Lekarz okazał się całkiem miły :) Zrobił usg, jest pęcherzyk i zarodek na 16 mm, bicia serca jeszcze nie było, ale tego akurat się spodziewałam, bo przerabiałam ten temat w ciąży z córką na tym etapie i wiem, że na serduszko jest za wcześnie. Plamienie najprawdopodobniej albo fizjologiczne z terminu @, albo gin stwierdził,że na upartego jest maleńka plamka koło szyjki, z której mogłam plamić. A najlepsze, że w gabinecie głowica od usg była czyściutka :) Dostałam na wszelki wypadek duphaston, ale gin zasugerował bym poczekała ze dwa, trzy dni, bo może plamienie samo ustąpi. Jeśli nie lub się nasili 3x dziennie.

    Dziękuję za wsparcie :* i czekam na Wasze pozytywne testy.

    Czekającamama beta w takiej sytuacji to jednak coś innego ze względu na luteinę. Będę Ci kibicować, byś ją nadal brała :)
    Beta przed terminem @ ma też sens przy dłuższych staraniach, by sprawdzić czy dochodzi w ogóle do zapłodnienia i zlokalizować na którym etapie jest problem.

    izizizi, zizi lubią tę wiadomość

    1usai09khne0c7t3.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dla mnie najbliższe 2-3 tygodnie to będzie ciągły stres i analizowanie swojego ciała, mówiłam, że wczoraj miałam owu i działam ale boję się, że znowu zobaczę milion oznak a to będzie lipa...:(

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja własnie mam to samo, pełno oznak, a potem okres...
    teraz np mam bolesność piersi, okres powinien byc jakos za 3-4 dni zobaczymy

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to szał pał jednego cyklu cyce puchna, bolą, innym razem nic, a jeszcze innym sam ból sutków, można zwariować, oszalec i zgłupiec za razem ....Teraz odstawiam testy i dopiero tydzień po planow. @, zobaczymy

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannia123 wrote:
    To ja już po. Lekarz okazał się całkiem miły :) Zrobił usg, jest pęcherzyk i zarodek na 16 mm, bicia serca jeszcze nie było, ale tego akurat się spodziewałam, bo przerabiałam ten temat w ciąży z córką na tym etapie i wiem, że na serduszko jest za wcześnie. Plamienie najprawdopodobniej albo fizjologiczne z terminu @, albo gin stwierdził,że na upartego jest maleńka plamka koło szyjki, z której mogłam plamić. A najlepsze, że w gabinecie głowica od usg była czyściutka :) Dostałam na wszelki wypadek duphaston, ale gin zasugerował bym poczekała ze dwa, trzy dni, bo może plamienie samo ustąpi. Jeśli nie lub się nasili 3x dziennie.

    Dziękuję za wsparcie :* i czekam na Wasze pozytywne testy.

    Czekającamama beta w takiej sytuacji to jednak coś innego ze względu na luteinę. Będę Ci kibicować, byś ją nadal brała :)
    Beta przed terminem @ ma też sens przy dłuższych staraniach, by sprawdzić czy dochodzi w ogóle do zapłodnienia i zlokalizować na którym etapie jest problem.

    Kochana - dziękuję Ci za słuszne sugestie (widać ten mój gin na łeb na karku hihihi).

    Bardzo się cieszę, że wizyta u gina przebiegła pozytywnie i trzymam kciukaski, żeby plamienie zniknęło, bo przecież nie możesz się stresować.
    Buziaki

    kamisia88 lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 i Olina - rozumiem Was w 100% też to przerabiałam.

    Po roku starań dopiero w tym cyklu jakoś inaczej podchodzę do wszystkiego. Chyba załączył mi się w końcu mechanizm samoobronny hahaha I nie pozwala mi się nakręcać, żebym później znowu nie miała kilkudniowego doła.

    Teraz jakoś nie widzę u siebie żadnych objawów ;)

    Wspieram Was z całego serducha i wierzę, że razem damy radę, bo w jedności siła :)

    Sunday, zizi, Renia32 lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    kamisia88 i Olina - rozumiem Was w 100% też to przerabiałam.

    Po roku starań dopiero w tym cyklu jakoś inaczej podchodzę do wszystkiego. Chyba załączył mi się w końcu mechanizm samoobronny hahaha I nie pozwala mi się nakręcać, żebym później znowu nie miała kilkudniowego doła.

    Teraz jakoś nie widzę u siebie żadnych objawów ;)

    Wspieram Was z całego serducha i wierzę, że razem damy radę, bo w jedności siła :)
    Też chcę taki mechanizm!!

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    a mam takie pytanie do tych kótre używają tych żeli, czy dzięki temu jest przyjemniej? Ja nie wiem bo nigdy takich żeli nie używałam :) może by tak podrasować się takimi żelami, że tak powiem:) i nie chodzi mi tu o nawilżenie dla plemników tylko dla samej przyjemności podczas tego i owego ;)
    Ruby wiesz co, zalezy ile tego zelu nalozycie, dobrze jak byscie mieli aplikator bo ulatwi dostarcze ie zeliku do srodka :-D jak za duzo nalozysz to bedzie zbyt mokro i nie poczujesz przyjemnosci, wiadomo co za duzo to nie zdrowo.. :-)

    Dziewczyny kiedy testujecie? Mi wypada na 1 sierpnia.. Chociaz ostatnio mialam wstret do jedzenia i brak apetytu a teraz nawet ochota na slodycze przyszla (czeko juz dawno nie jadlam bo nie mialam ochoty na slodycze) wiec moze cos jest na rzeczy, ale lepiej sie nie nakrecac.. :-)

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po tych wszystkich żelach mam dyskomfort, tzn chyba jestem uczulona na nie..

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ