X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że mi się urlop nie dopasował do cyklu :P bo byłby nastrój odpowiedni dla poprawy przyrostu naturalnego..

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galba wrote:
    Szkoda że mi się urlop nie dopasował do cyklu :P bo byłby nastrój odpowiedni dla poprawy przyrostu naturalnego..
    Ja mam urlop ale sama, mój M ma tyyyyyyyyyyle pracy, że jeśli będą dwie próby to będę szczęśliwa :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 23 lipca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galba wrote:
    (napisała galba popijając wielku kubek melisy)


    Haha to mi się podoba najbardziej! :D

    Ruby - to czekamy :)

    Powiem Wam, że ja już teraz to tego cienia nie widzę ;) Chyba mnie coś przyćmiło :P

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 - meliska na dobry początek dnia. Jedni piją w pracy kawę a inni melisę :P W ogóle mamy w naszym dziale istny baby-boom i właśnie odziedziczyłam miejsce po koleżance, która poszła na macierzyński. Ja tam nie jestem przesądna ale może to dobra wróżba :P

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam pokrzywe pijam rano, Galba to jest dobra wróżba tak jak to, że nad moim domem wczoraj mój tata widział bociana hehehe :)

    zizi lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam urlop w sierpniu, z mężem, ale juz nie wiem czy wypadna wtedy dni płodne czy nie:)nie chce sie na tym skupiac;)

    galba lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokrzywa na lepszy progesteron (coś mi się kojarzy, ale nie jestem pewna)?

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galba wrote:
    Szkoda że mi się urlop nie dopasował do cyklu :P bo byłby nastrój odpowiedni dla poprawy przyrostu naturalnego..

    Ja urlop mam (rodzicielski :D). Ale mój M niestety też będzie zapracowany, ale obiecał, że się postara :) Zresztą trochę "wygłodzony" jest, bo od 5 mca ciąży, to pierwszy raz był dopiero pół roku po porodzie (przez przewlekłą infekcję), czyli całkiem niedawno. Więc chyba się cieszy, he he :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 13:24

    galba, zizi lubią tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galba wrote:
    Pokrzywa na lepszy progesteron (coś mi się kojarzy, ale nie jestem pewna)?
    Też, ale działa rozluźniająco a przy dzieicach w przedszkolu to się przydaje, czasem nawet meliska ;)

    zizi lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinni zrobić specjalne urlopy dla starających się :P Taka polityka pro-rodzinna

    CzekającaMama, Marietta, Hannia123 lubią tę wiadomość

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaaa, zazdroszcze wyposzczonego chłopa :D Korzystaj ile sie da :)

    Rybaaaa lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    ja mam urlop w sierpniu, z mężem, ale juz nie wiem czy wypadna wtedy dni płodne czy nie:)nie chce sie na tym skupiac;)

    zizi - prawidłowo. plan dwu-dniowy i do dzieła :D

    kamisia88 - pracujesz w przedszkolu? zazdroszczę i podziwiam. Nas boli głowa już po godzinie przebywania w grupie naszej małej :P

    zizi lubi tę wiadomość

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało tego, mam przedszkole w domu ;) Da się przyzwyczaić, a ile radości od dzieci :)

    zizi lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi sie dziwne rzeczy podziały :( robiłam dwa dni temu test owu i był taki prawie prawie dodatni, był śluz odpowiedni, plamienie, bolały mnie jajniki - no owulacja zbliżała sie jak nic. wczoraj znowu plamienie, ból jajnika ale test owu bledszy, dziś jeszcze bledszy (prawie niewidoczny) i temopka nie wzrosła... wiec chyba owulacji nie było :(??

    ex2banlianb8bcf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia wrote:
    a mi sie dziwne rzeczy podziały :( robiłam dwa dni temu test owu i był taki prawie prawie dodatni, był śluz odpowiedni, plamienie, bolały mnie jajniki - no owulacja zbliżała sie jak nic. wczoraj znowu plamienie, ból jajnika ale test owu bledszy, dziś jeszcze bledszy (prawie niewidoczny) i temopka nie wzrosła... wiec chyba owulacji nie było :(??


    A czemu nie było? może była wtedy co najwyraźniejsza kreska, z samej temp się nie sugeruj bo mi owuF też jakieś dzikie owulacje wyznaczało tylko na podstawie temp, które oczywiście ni emiały miejsca. Myslę,że śluź+ ból jajników+ test owu to już jest dość potwierdzone info żeby stwierdzić że wtedy była owulacja. Co do testu to czytałam, że może u niektórych bardzo szybko poziom lh spadać więc nie koniecznie wychwycisz to na teście...

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 23 lipca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ale myślę, że jak ciało dawało sygnały to może i była ovuu, nigdy nie robiłam testu i staram się polegać właśnie na odczuciach, głowa do góry

    renate lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie wróciłam ze sklepu, dowiedziałam się niestety za późno ale jeszcze coś wybrałam, w Ostravie gdzie pracuję zamykają takko sklep więc wszystko wyprzedają za grosze, kupiłam bluzę dla m, super sukienkę dla Ninki dla siebie bluzkę i koszulę , zapłaciłam za wszystko 35 zł :) zyć nie umierać...szkoda że wcześniej się nie dowiedziałam, ale zaraz jak wróciłam to żałowałam że nie wziełam jeszcze czegoś :D ach te baby...

    renate lubi tę wiadomość

  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 23 lipca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia wrote:
    a mi sie dziwne rzeczy podziały :( robiłam dwa dni temu test owu i był taki prawie prawie dodatni, był śluz odpowiedni, plamienie, bolały mnie jajniki - no owulacja zbliżała sie jak nic. wczoraj znowu plamienie, ból jajnika ale test owu bledszy, dziś jeszcze bledszy (prawie niewidoczny) i temopka nie wzrosła... wiec chyba owulacji nie było :(??

    Ja bym się zdała na organizm i Twoje odczucia.

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 23 lipca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia wrote:
    a mi sie dziwne rzeczy podziały :( robiłam dwa dni temu test owu i był taki prawie prawie dodatni, był śluz odpowiedni, plamienie, bolały mnie jajniki - no owulacja zbliżała sie jak nic. wczoraj znowu plamienie, ból jajnika ale test owu bledszy, dziś jeszcze bledszy (prawie niewidoczny) i temopka nie wzrosła... wiec chyba owulacji nie było :(??

    Ja niestety nie wiem, sama znasz najlepiej swój organizm.. U mnie z obserwowanych zdarzył się tylko jeden cykl bez wzrostu temperatury, poprzedni i był dłuuuuugi, więc obstawiam, że był bezowulacyjny, OF zresztą też tak twierdzi.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 23 lipca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galba wrote:
    Powinni zrobić specjalne urlopy dla starających się :P Taka polityka pro-rodzinna

    W tej sprawie to chyba nie ma co liczyć na cokolwiek.. PRO- to niestety nic nie jest.. A dla kobiet w ciąży to już w ogóle zero szacunku.. Jak mnie raz (!) kiedyś pani w kasie w markecie poprosiła (sama wyszła z inicjatywą) bez kolejki bo długa była, a ja już z wielkim brzuchem, to myślałam, że mnie tam wszyscy pożrą! Strach się rozmnażać w tym kraju... Ale cóż zrobić? :/

    kamisia88, galba, JoHanna lubią tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ