X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Pisałam i mi wcielo:/

    Mam dlugasne cykle to pewnie bete bym zrobila żeby nie przeciągać cyklu.

    Testowalam bo dzisiaj mam usg i w razie co chciała lecieć na bete:/. No i mam fl 13 dni. Ostatnio 13 dnia to tempka byla juz na linii, a ta nie spada i na chwile serce mi zabilo :/

    U mnie faza lutealna jak do tej pory miała max 12 dni, więc dzisiaj wybija ten sądny dzień. Fakt jednak, że wcześniej nie brałam lutki, więc obawiam się, że brak @ i tempka są spowodowane właśnie nią i jak lutka pójdzie w odstawkę to i @ sobie o mnie przypomni. Dziewczyny, z którymi rozmawiałam, mówiły mi, ze często dostawały @ mimo przyjmowania lutki, więc nie powiem jakaś iskierka się tli, chociaż ten rozum ciągle powtarza swoje ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Pisałam i mi wcielo:/

    Mam dlugasne cykle to pewnie bete bym zrobila żeby nie przeciągać cyklu.

    Testowalam bo dzisiaj mam usg i w razie co chciała lecieć na bete:/. No i mam fl 13 dni. Ostatnio 13 dnia to tempka byla juz na linii, a ta nie spada i na chwile serce mi zabilo :/
    Usg wiele wyjaśni, może cos już będzie widać, znowu będziemy 3mac kciuki :*

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    Dzieńdobry:)

    Cześc nowym dziewczynom:)

    plan dwodniowy w realizacji. smieje sie bo chciałam zrobic testy owulacyjne (ot tak), i nie umiałam ich znalezc. to chyba znak, ze jednak musze bardziej wszystko olac;)i dac sie poniesc. wiem jednak ze ovu sie zbliza. wiec nie wiem czy uda mi sie długo byc tak wyluzowana... Miłego dnia , ja dzis znikam.

    Tak trzymać! Ja na razie co prawda mierzę tempkę ale staram się nie rozmyślać o tym :) Dziś też mam ważną rozmowę w sprawie pracy i jeśli by mi się udało to chyba będę musiała zawiesić starania ...

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochana ja teoretycznie termin @ mam wyznaczony przez OF na dzisiaj, ale nie testuję. Ja mam w domu tylko jeszcze jeden test, który czeka na jego użycie nie wiem już jak długo, ale po tym, który zrobiłam w sobotę jakoś nie mam chęci robić kolejnego. A poza tym u mnie z @ nie wiem jak to będzie bo na chwilę obecną biorę lutkę, więc nie wiem, czy by się pojawiła dopóki jej nie odstawię ;) Wstrzymuję się z działaniami do jutra lub do środy i zobaczymy ;)

    ja na OF miałam @ wyznaczony na piatek i do dziś nic, ale coś czuje, że bedzie ten okres tzn nie mam żadnych objawów na okres typu ból brzucha szał na słodycze itp, ale jakoś czuje, że to sie zdarzy na dniach :P chociaż ostatnio mnie bolały piersi w sensie sutki bardziej miałam tak, że jak przychodziłam z pracy musiała,m zdejmować stanik, bo mnie tak uwierał, że szok, ale w tej chwili troche jakby przeszło
    a tak pozatym jak pisałam wczesniej mam nieredularne cykle chociaz jestem po 3miiesiecznej kuracji z luteina więc teoretycznie powinny mi się troche wyregulować, ale jak widać znowu lipa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 09:44

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    U mnie faza lutealna jak do tej pory miała max 12 dni, więc dzisiaj wybija ten sądny dzień. Fakt jednak, że wcześniej nie brałam lutki, więc obawiam się, że brak @ i tempka są spowodowane właśnie nią i jak lutka pójdzie w odstawkę to i @ sobie o mnie przypomni. Dziewczyny, z którymi rozmawiałam, mówiły mi, ze często dostawały @ mimo przyjmowania lutki, więc nie powiem jakaś iskierka się tli, chociaż ten rozum ciągle powtarza swoje ;)
    Nie wiem jak z okresem, ake tempke to lutka chyba podnosi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 09:56

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po weekendzie kobitki. U mnie sie znowu wszystko popieprzylo :-( temperatura siegla dna, test ciazowy z jedna ochydna krecha wiec pozamiatanie,@ bedzie dzis lub jutro :-(.
    Nowy cykl bedzie pierwszym z Clo, mialam taka cicha nadzieje ze bez wspomagaczy sie uda ale niestety, starosc nie radosc i moje jajniki jak widac potrzebuja dopingu co by z nich jakies jajko wycisnac:-(.


    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam za Was kciukasy!! :) dajcie znać!! :D U mnie też średnia po owulacji to 12 dni, więc zgodnie ze schematem, 13-tego dnia dostałam @ ;) Ale jestem zmobilizowana! :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś od rana sie naczytałam troche o tarczycy i ciąży , że najlepiej wiedzieć o ciazy jak najszybciej itd , wiec chyba zrobie ten test jutro, ale kurcze tak strasznie sie boję, że nawet nie wiecie :((((

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1577 1945

    Wysłany: 27 lipca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa, ale się będę teraz głupio łudzić, że to jednak... Poleciało ze mnie parę kropelek krwi i już świruję :P W takim razie z testowaniem muszę jeszcze poczekać, a to mnie dobija.

    Zresztą istnieje też możliwość, że wczoraj za bardzo poszaleliśmy i takie są efekty ;) Ale żeby tak aż do krwi to jeszcze nigdy się nie zdarzyło. Coś czuję, że będzie wielkie rozczarowanie :/

    👩36 lat 🧑38 lat

    kwalifikacja z MZ - 10.06 🤞🤞🤞

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 27 lipca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina wrote:
    ja dziś od rana sie naczytałam troche o tarczycy i ciąży , że najlepiej wiedzieć o ciazy jak najszybciej itd , wiec chyba zrobie ten test jutro, ale kurcze tak strasznie sie boję, że nawet nie wiecie :((((
    Za ciebie tez trzymamy kciuki, oby wszystko poszło po twojej myśli

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam poniedzialkowo,

    iziz no co mozna powiedziec, kilka dni temu bylam w tej samej sytuacji wiec przykro mi, ale nie pozostaje nic innego jak wziac wspomagacze i walczyc dalej:)

    Ja dzisiaj w pracy, jeszcze jutro i kilka dni wolnego:)

    Kto nie testowal a juz moze to zamiast sie zadreczac nie lepeij zrobic test i pozbyc sie zludzen? ewentualnie mozna zostac milo zaskoczonym...

  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 27 lipca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina i nie zrobilaś jeszcze testu ?

    atdc15nmjt4tk663.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 27 lipca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Witam poniedzialkowo,

    iziz no co mozna powiedziec, kilka dni temu bylam w tej samej sytuacji wiec przykro mi, ale nie pozostaje nic innego jak wziac wspomagacze i walczyc dalej:)

    Ja dzisiaj w pracy, jeszcze jutro i kilka dni wolnego:)

    Kto nie testowal a juz moze to zamiast sie zadreczac nie lepeij zrobic test i pozbyc sie zludzen? ewentualnie mozna zostac milo zaskoczonym...
    To tez zalezy kiedy się testuje bo po terminie @ można się miło zaskoczyć a przed to tylko wkurzac i biedniec od kupowania testów :)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    To tez zalezy kiedy się testuje bo po terminie @ można się miło zaskoczyć a przed to tylko wkurzac i biedniec od kupowania testów :)

    No masz racje to jasne ale jesli ktos sie ma zadreczac, a jest tuz przed albo juz nawet dzien po @ to jest sens tak sie stresowac i robic zludne nadzieje? :)

  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 27 lipca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn, które zaczną cykl z CLO
    Jestem właśnie po 3 dniach z clo i póki co czuję się bardzo dobrze, nie mam żadnych dolegliwości, nic mnie nie boli, z prowadzeniem auta tez nie mam problemu, bo na ulotce pisali, że może powodować zaburzenia widzenia
    W czwartek mam wizyte u gina, żeby zobaczyć jak podziałało, więc dam znać.

    Wzięłam przykład z innych dziewczyn i NIE MIERZE TEMP i wiecie co?
    bardzo dobrze się z tym czuje, nie stresuje, nie wariuje :) pozostane może tylko przy testach owu, bo nakupiłam ich jak głupia chyba z 50, więc trzeba je wykorzystać :)

    Od dziś zaczynam staranka więc 3majcie kciuki
    Motto na dziś: koko jambo i do przodu :)

    zizi, izizizi, CzekającaMama lubią tę wiadomość

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 27 lipca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    No masz racje to jasne ale jesli ktos sie ma zadreczac, a jest tuz przed albo juz nawet dzien po @ to jest sens tak sie stresowac i robic zludne nadzieje? :)
    Bo my takie już jestesmy, lubimy miec nadzieję :D

    JoHanna, CzekającaMama lubią tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    Do dziewczyn, które zaczną cykl z CLO
    Jestem właśnie po 3 dniach z clo i póki co czuję się bardzo dobrze, nie mam żadnych dolegliwości, nic mnie nie boli, z prowadzeniem auta tez nie mam problemu, bo na ulotce pisali, że może powodować zaburzenia widzenia
    W czwartek mam wizyte u gina, żeby zobaczyć jak podziałało, więc dam znać.

    Wzięłam przykład z innych dziewczyn i NIE MIERZE TEMP i wiecie co?
    bardzo dobrze się z tym czuje, nie stresuje, nie wariuje :) pozostane może tylko przy testach owu, bo nakupiłam ich jak głupia chyba z 50, więc trzeba je wykorzystać :)

    Od dziś zaczynam staranka więc 3majcie kciuki
    Motto na dziś: koko jambo i do przodu :)

    Brawo! az milo sie czyta kiedy ktos pozytywnie nastawiony bo i to udziela sie innym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Bo my takie już jestesmy, lubimy miec nadzieję :D

    wiem wiem, sama za 3 tyg bede swirowac pewnie:) aczkolwiek tym razem ma byc inaczej :D pozytywne nastawienie, nie swirowanie razem z dwu dniowym planem moze zdzialac cuda:D

    zizi lubi tę wiadomość

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    wiem wiem, sama za 3 tyg bede swirowac pewnie:) aczkolwiek tym razem ma byc inaczej :D pozytywne nastawienie, nie swirowanie razem z dwu dniowym planem moze zdzialac cuda:D
    I to mi się podoba! Pozytywne myślenie i wio do przodu :P

    zizi lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Mam na imię Monika. Kilka dni temu skończyłam 32 lata. Jestem wprawdzie już mamą 5 letniego wspaniałego chłopczyka. od zeszłego roku miej więcej od marca staramy się o dziecko. W listopadzie zeszłego roku niestety poroniłam. Wczoraj i dzisiaj po tylu miesiącach wyszedł pozytywny test. Dziś zrobiłam też Betę i oczekuję na wynik. Bardzo się boję bo zależy mi na tym by tym razem było dobrze. Do tej pory nie mogę pogodzić się iż straciliśmy dziecko. Wizytę mam lekarska dopiero w piątek i tak się zastanawiam czy to nie za wcześnie skoro ostatnią miesiączkę miałam 21 czerwca. Cykle 30 dniowe. Buziaki kochane

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ