X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 lipca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co lubi?
    Płyty cd, jakieś fajne filmy, książka, perfumy,

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 26 lipca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    O kurcze - dziewczyny ja to jestem udana ;)

    tak sobie siedzę i z uwagi na nieobecność męża szukam sobie zajęcia, bo jakoś nie chce mi się jeszcze zalec w łóżku (tym bardziej, że puste) i przeglądam kalendarz. No i co - eureka ;) Mój ślubny ma, w tym tygodniu urodziny, a ja przez te wszystkie cuda związane ze staraniami pierwszy raz w życiu najnormalniej w świecie zapomniałam :( Nie mam nawet pomysłu na prezent i wypadałoby zrobić jakąś imprezkę, bo przyszły weekend mamy oboje wolny.

    Kochane ratujcie - co wymyślić na prezent?!

    Ale wstyd - ja to chyba powinnam do codziennej dawki leków i witamin pomyśleć przede wszystkim o dodaniu lecytyny :-P

    No właśnie, z facetami to jest zawsze problem i nie wiadomo co im kupować. Mówią, że wszystko mają. Podam może oklepane, a co tam :) Pasek, krawat, portfel, pióro. Na ostatnie urodziny mój Pan Mąż dostał alkomat (na spółkę z rodzinką). Fajnym rozwiązaniem jest też jakiś wypad do restauracji lub po prostu miły wieczór :)

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 26 lipca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    O kurcze - dziewczyny ja to jestem udana ;)

    tak sobie siedzę i z uwagi na nieobecność męża szukam sobie zajęcia, bo jakoś nie chce mi się jeszcze zalec w łóżku (tym bardziej, że puste) i przeglądam kalendarz. No i co - eureka ;) Mój ślubny ma, w tym tygodniu urodziny, a ja przez te wszystkie cuda związane ze staraniami pierwszy raz w życiu najnormalniej w świecie zapomniałam :( Nie mam nawet pomysłu na prezent i wypadałoby zrobić jakąś imprezkę, bo przyszły weekend mamy oboje wolny.

    Kochane ratujcie - co wymyślić na prezent?!

    Ale wstyd - ja to chyba powinnam do codziennej dawki leków i witamin pomyśleć przede wszystkim o dodaniu lecytyny :-P
    Nie zanmy Twojego chłopa ale tak na chłopskii rozum to dobre perfumy, radio samochodeowe albo płyta cd z ulubiną muzyka zawsze sie sprawdzi :) Albo maszynka do golenia :D

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 26 lipca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    O to późno będziesz testować, ja pewnie ok 26dc bo dłużej nie wytrzymam, no chyba, że plan dwudniowy nie wypali :) A tu dopiero dziś 9dc i starania rozpoczęte :)
    Moje doświadczenia nauczyły mnie, że nie ma co wcześniej robic testu bo tylko siedzę i patrze przez pół dnia czy a może się pojawi jakiś cień ...

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 26 lipca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane - zapomniałam dodać, że mój małżonek to typ człowieka, któremu ogólnie nigdy nic nie jest potrzebne i w tym tkwi największy problem. Jakieś 3 lata temu kupiłam mu piękny skórzany portfel, bo jego już był w opłakanym stanie i co ? nadal leży w pudełeczku, a on nosi ten stary i wyświechtany, na który nie mogę już patrzeć, bo twierdzi, że jest z nim emocjonalnie związany - świr i tyle ;)

    Może faktycznie zorganizuję jakąś imprezę niespodziankę i skrzyknę znajomych na piątkowy wieczór i w końcu porządnie zabalujemy :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 26 lipca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:

    Kochane ratujcie - co wymyślić na prezent?!

    Nie znam Twojego męża więc ciężko mi stwierdzić co lubi albo z czego się ucieszy. Ale na pewno co byś mu nie podarowała to i tak będzie szczęśliwy że pamiętasz. Może wyskoczcie na dobrą
    kolację a później na deser super sex ;)

    Marietta lubi tę wiadomość

    atdc15nmjt4tk663.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 26 lipca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    Nie znam Twojego męża więc ciężko mi stwierdzić co lubi albo z czego się ucieszy. Ale na pewno co byś mu nie podarowała to i tak będzie szczęśliwy że pamiętasz. Może wyskoczcie na dobrą
    kolację a później na deser super sex ;)

    Niezły pomysł, tylko z tym dobrym sexem może być problem, bo pewnie będę miała @, ale kto wie, kto wie ;)

    Dobrze, że mam jeszcze kilka dni, więc ogarnę temat imprezy niespodzianki i chyba postawię na perfumy, które bardzo lubi - dobrze, że i ja je lubię, więc upiekę dwie pieczenie, przy jednym ogniu ;)

    kamisia88, Marietta lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 26 lipca 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    O kurcze - dziewczyny ja to jestem udana ;)

    tak sobie siedzę i z uwagi na nieobecność męża szukam sobie zajęcia, bo jakoś nie chce mi się jeszcze zalec w łóżku (tym bardziej, że puste) i przeglądam kalendarz. No i co - eureka ;) Mój ślubny ma, w tym tygodniu urodziny, a ja przez te wszystkie cuda związane ze staraniami pierwszy raz w życiu najnormalniej w świecie zapomniałam :( Nie mam nawet pomysłu na prezent i wypadałoby zrobić jakąś imprezkę, bo przyszły weekend mamy oboje wolny.

    Kochane ratujcie - co wymyślić na prezent?!

    Ale wstyd - ja to chyba powinnam do codziennej dawki leków i witamin pomyśleć przede wszystkim o dodaniu lecytyny :-P

    No ładnie, ładnie :) mnie też się raz zdarzyło, byłam zbyt zaaferowana czym innym :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 26 lipca 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama kiedy masz termin @? Pytałam już chyba Ciebie ale nie pamiętam czy Ciebie :-P. Ja mam termin na 30 w domu 2 testy ale jakoś mnie nie korci na testowanie. Choć mam jeden otwarty test bo mój P otworzył nie wiem po co i chciałam go jutro wykorzystać bo i tak pewnie trefny ale jakoś nie mam weny.

    Mój też nigdy nic nie potrzebuje na urodziny i jest kłopot.

    Witam nowe koleżanki.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 27 lipca 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Niezły pomysł, tylko z tym dobrym sexem może być problem, bo pewnie będę miała @, ale kto wie, kto wie ;)

    Dobrze, że mam jeszcze kilka dni, więc ogarnę temat imprezy niespodzianki i chyba postawię na perfumy, które bardzo lubi - dobrze, że i ja je lubię, więc upiekę dwie pieczenie, przy jednym ogniu ;)


    No, Ci faceci.. Ja też mam zawsze problem.. Ostatnio upiekłam mu ciacho, no i był deser :)
    Nie wiem jak u Ciebie z pieczeniem, bo może ma jakieś ulubione co byś mu przyrządziła? Albo nie ze słodkości. Generalnie przez żoładek do serca :)

    EDIT: mój M to majsterkowicz i lubi dostawać też jakieś narzędzia. Niekoniecznie konkretny sprzęt za kilka stówek, ale jakieś pierdółki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 00:09

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 27 lipca 2015, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :) byłam teraz na dwudniowym weselu i przynajmniej nie miałam czasu rozmyślac nad tym wszystkim ale niestety czas wrócic do rzweczywistości... I tak znowu mój wykres zrobił mi dziś niespodzianke i tym razem inne cuda sie podziały... chyba mam już dość tego cyklu :(:(

    ex2banlianb8bcf2.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 27 lipca 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdobry!

    Czekająca- Myślę, że dobra maszynka zawsze w cenie na prezent ;)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 27 lipca 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    CzekającaMama kiedy masz termin @? Pytałam już chyba Ciebie ale nie pamiętam czy Ciebie :-P. Ja mam termin na 30 w domu 2 testy ale jakoś mnie nie korci na testowanie. Choć mam jeden otwarty test bo mój P otworzył nie wiem po co i chciałam go jutro wykorzystać bo i tak pewnie trefny ale jakoś nie mam weny.

    Mój też nigdy nic nie potrzebuje na urodziny i jest kłopot.

    Witam nowe koleżanki.

    Kochana ja teoretycznie termin @ mam wyznaczony przez OF na dzisiaj, ale nie testuję. Ja mam w domu tylko jeszcze jeden test, który czeka na jego użycie nie wiem już jak długo, ale po tym, który zrobiłam w sobotę jakoś nie mam chęci robić kolejnego. A poza tym u mnie z @ nie wiem jak to będzie bo na chwilę obecną biorę lutkę, więc nie wiem, czy by się pojawiła dopóki jej nie odstawię ;) Wstrzymuję się z działaniami do jutra lub do środy i zobaczymy ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 27 lipca 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka!
    CzekajcaMama masz racje, poczekaj jeszcze troche, najlepiej tydzień (taaaa łatwo powiedzieć wiem), ja tez w tym miesiącu zepne sie i czekam tydzień po @ :)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1563 1939

    Wysłany: 27 lipca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja właśnie męża wyprawiłam do pracy i zaraz sama muszę się szykować :/ Zwariuję chyba dzisiaj w pracy.

    Baronowa, życzę jednak pozytywnego, zielonego zakończenia :) Kto wie, może to nie pms...

    Kjopa ja termin @ też mam na 30.07 i bardzo mnie korci na testowanie, ale boję się też bardzo i tak się dalej nakręcam. A jeszcze śnił mi się dzisiaj test ciążowy i ładne dwie krechy :) A później utopiłam go (chyba z wrażenia) w toalecie :P

    Kamisia jak zobaczyłam Twój podpis, to od razu mi się buźka ucieszyła. Happysad <3 Ehh, wracają wspomnienia :)

    PS. Prezent dla faceta, to zawsze problem, a ja w tym roku mam 30 mojego męża, który też nigdy nic nie potrzebuje, więc tym razem nie dostanie jako takiego prezentu, ale zabiorę go na tor i przejedzie się supersamochodami :) Mam nadzieję, że tym razem mój prezent zwali go z nóg, bo zwykle to on jest mistrzem prezentów :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 08:17

    👩36 lat 🧑38 lat

    kwalifikacja z MZ - 10.06 🤞🤞🤞

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 27 lipca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe koleżanki! :)

    Czekającamama - jesteś udana! :D Hmmm mój mąż jest gadżeciarzem (wiem, nie ma takiego słowa :D) i uwielbia wszelkie gadżety, często dla mnie mało przydatne, a dla niego coś niesamowitego ;) Taki to już mój mężulek ;) Natomiast, jeśli kupię mu jakąś lepszą bluzę, koszulkę, coś z ubrań to oczywiście on nie potrzebuje ;) My jesteśmy razem już 7 lat, a małżeństwem ponad rok, więc znamy się trochę i stwierdziliśmy, że zawsze się pytamy, co drugie by chciało dostać - jeśli jest coś, co on wypatrzył to kupujemy (gorzej, jak nic nie ma na myśli :D). Może mało romantyczne, ale praktyczne i obie strony są zadowolone - on, że dostał, co chciał, a ja że nie muszę wymyślać :P

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 27 lipca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdobry:)

    Cześc nowym dziewczynom:)

    plan dwodniowy w realizacji. smieje sie bo chciałam zrobic testy owulacyjne (ot tak), i nie umiałam ich znalezc. to chyba znak, ze jednak musze bardziej wszystko olac;)i dac sie poniesc. wiem jednak ze ovu sie zbliza. wiec nie wiem czy uda mi sie długo byc tak wyluzowana... Miłego dnia , ja dzis znikam.

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 lipca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak trzymacie kciuki ze tempka nie spadla;) ale test absolutnie negatywny. Pewnie przez infekcje tempka nie spada

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 27 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Tak trzymacie kciuki ze tempka nie spadla;) ale test absolutnie negatywny. Pewnie przez infekcje tempka nie spada

    Kochana a ja to nawet mam pietra żeby zrobić test, albo odstawić lutkę - głupia baba ze mnie, sama się oszukuję, mimo że rozum mówi, że to nie ten cykl ;) No ale co tam, kto mnie zmusi, żeby to zmienić hahaha

    Tak sobie myślałam, że w sumie to nie wiem kiedy zrobię test, bo jak @ nie przyjdzie podczas brania lutki to może zaczekam do niedzieli, żeby nie było złudzeń, ze test mówi prawdę. Będzie też po urodzinach moje Mężulka, więc nie popsuję mu negatem urodzin.

    No proszę same plusy mi wychodzą, z tego mojego pietra ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 lipca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam i mi wcielo:/

    Mam dlugasne cykle to pewnie bete bym zrobila żeby nie przeciągać cyklu.

    Testowalam bo dzisiaj mam usg i w razie co chciała lecieć na bete:/. No i mam fl 13 dni. Ostatnio 13 dnia to tempka byla juz na linii, a ta nie spada i na chwile serce mi zabilo :/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ