X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 30 lipca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja natomiast mam plan adoptować dziecko i urodzic jeszcze jedno swoje :) sama byłam w rodzinie zastępczej i gdyby nie ci ludzie pewnie by mnie tu nie było, nie doszłabym gdzie jestem i chce tez podarować miłość obcemu dziecku, nieważne kiedy ale na pewno kiedys :)

    Kjopa3, zizi, oczekujaca88, Marietta, Smerfelinka, CzekającaMama, muminka83 lubią tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 30 lipca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochana ja miałam 4mm w 15dc więc i tak Cię pobiłam ;-) Mi lekarz nie dał na.chwilę obecną nic na endo, ale ja, zaczynam popijać czerwone winko i jem orzechy + suszone morele. Jaki będzie efekt, tego jeszcze nie wiem, ale łapię się każdego sposobu ;-)


    To faktycznie pobiłaś mnie na głowe:)) ja od nast. cyklu bede brała te plastry, wiec bede miała porównanie, a te orzechy to jakies konkretne czy obojetnie jakie? ja od jutra zaczynam popijac winko:)

  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 30 lipca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podziwiam Was za tak odważne i mądre słowa dotyczące adopcji. Ja na razie nie wyobrażam sobie takiej sytuacji - być może życie jeszcze mnie do takich decyzji nie zmusiło. Nie wykluczam, ale i na razie nie twierdzę, że tak bym zrobiła. Jesteście WIELKIE!! :) :*

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 30 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Dziewczyny, podziwiam Was za tak odważne i mądre słowa dotyczące adopcji. Ja na razie nie wyobrażam sobie takiej sytuacji - być może życie jeszcze mnie do takich decyzji nie zmusiło. Nie wykluczam, ale i na razie nie twierdzę, że tak bym zrobiła. Jesteście WIELKIE!! :) :*
    Dla mnie to nic wielkiego, poprostu chce zrobić cos co ktoś kiedys dla mnie zrobił, nie mówie, że to coś prostego ale warte czasu i wysiłku;)
    Tak z innej beczki to jestem 10 dni po ovulacji (26 dzien cyklu )i zazwyczaj już czułam ćmienie w brzuchu i takie tam a teraz nic, nie wiem, czy to dobry znak czy zły,

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 - 3mam kciuki :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Wróciłam :P Raczej Was nie nadrobię po tych 2 tygodniach, więc nawet nie próbuję :)
    Witam nowe koleżanki!
    Cóż... wakacje super, nawet bardziej niż super, tyle, że z internetem baaardzo kiepsko. Mało tego. Pod wpływem temperatury mój elektroniczny termometr się wylał, więc nie miałam nawet jak mierzyć tempki i dałam sobie święty spokój w tym miesiącu. Czy coś z tego wyjdzie? Nie wiem, nie liczę na dużo, gdyż tak jak pisałam, było nas kilka osób i nie zawsze była okazja, ale przynajmniej się odstresowałam :)

    Jak tam na froncie? Jakieś zielone kropeczki?

    Ściskam mocno Was wszystkie :)

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała choć jedno adoptować. Powiem wam jednak, że przynajmniej tu w Gdańsku jest nieciekawie. U mojego Jasia w zerówce był chłopiec w rodzinie zastępczej. W szkole pedagog czepiala się o wszystko. Potem wynikła sytuacja między moim Jasień a nim i to chyba zadecydowało o wszystkim. Wyszło od nich na moje dziecko oskarżenie a okazało się że to tamten chłopczyk zaczął. Gdyby porozmawiali najpierw że mną to może inaczej by to wyglądało. W każdym razie zabrali im te dzieciaczki bo była jeszcze dziewczynka. A odebranie dzieci wyglądało tak że kazali im przyjść z dziećmi do psychologa i dzieci już z tamtąd nie wyszły. Kazali przywieźć rzeczy i do widzenia :-(. Babeczki która miała wcześniej te dzieci mówiła, że to mafia i nie zależy im wcale na dobru dzieci. I tak dzieci 3-4 razy w roku zmieniały dom. To jest okropne.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina wrote:
    Ogolnie dzisiejsza beta wyszla wyzsza niz ta z wtorku ale muaze zostac w szpitalu bo oni wciaz nie widza zadnej ciazy takze wynik sobotni byc moze bedzie ostatni do podjęcia decyzji. W sensie lekarz ribil mi dzis usg i mowil ze ciazy pozamacicznej nie widzo wiec mozliwe ze jest ciaza prawidlowa alle tak naprawde nic nie wiadomo wic musze czekac oby to czekanie nie dalo zlych wiadomosci... Bardzo dziekuje za wsparcie przyda sie bardzo heh

    Olina, trzymam kciuki, będzie wszystko OK! Nie daj się!

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Ja natomiast mam plan adoptować dziecko i urodzic jeszcze jedno swoje :) sama byłam w rodzinie zastępczej i gdyby nie ci ludzie pewnie by mnie tu nie było, nie doszłabym gdzie jestem i chce tez podarować miłość obcemu dziecku, nieważne kiedy ale na pewno kiedys :)

    Kochana mój śp. tata zawsze powtarzał, że prawdziwym rodzicem jest ten,który wychowa dziecko a nie tylko ten, który je spłodzi, czy urodzi. Myślę, że coś w tym jest i ja nie wykluczam adopcji, bo to piękna sprawa tylko trzeba do wszystkiego dojrzeć, żeby przypadkiem nie zranić niewinnego dzieciątka <3

    Kjopa3, katiuszaa lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Też bym chciała choć jedno adoptować. Powiem wam jednak, że przynajmniej tu w Gdańsku jest nieciekawie. U mojego Jasia w zerówce był chłopiec w rodzinie zastępczej. W szkole pedagog czepiala się o wszystko. Potem wynikła sytuacja między moim Jasień a nim i to chyba zadecydowało o wszystkim. Wyszło od nich na moje dziecko oskarżenie a okazało się że to tamten chłopczyk zaczął. Gdyby porozmawiali najpierw że mną to może inaczej by to wyglądało. W każdym razie zabrali im te dzieciaczki bo była jeszcze dziewczynka. A odebranie dzieci wyglądało tak że kazali im przyjść z dziećmi do psychologa i dzieci już z tamtąd nie wyszły. Kazali przywieźć rzeczy i do widzenia :-(. Babeczki która miała wcześniej te dzieci mówiła, że to mafia i nie zależy im wcale na dobru dzieci. I tak dzieci 3-4 razy w roku zmieniały dom. To jest okropne.
    Wiesz, kiedys to byly inne czasy, nie wiem czy inni ludzie ale nas chowali normalnie, bez psychologów itd, teraz to ciągle wszędzie mops i opieka się czepia a jak mają komuś pomóc to nie widza...ehh a ja z okolic Gdańska :P

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    To faktycznie pobiłaś mnie na głowe:)) ja od nast. cyklu bede brała te plastry, wiec bede miała porównanie, a te orzechy to jakies konkretne czy obojetnie jakie? ja od jutra zaczynam popijac winko:)

    Mi gin wspomniał o orzechach włoskich ale jem też nerkowce, bo je uwielbiam ;-)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochana mój śp. tata zawsze powtarzał, że prawdziwym rodzicem jest ten,który wychowa dziecko a nie tylko ten, który je spłodzi, czy urodzi. Myślę, że coś w tym jest i ja nie wykluczam adopcji, bo to piękna sprawa tylko trzeba do wszystkiego dojrzeć, żeby przypadkiem nie zranić niewinnego dzieciątka <3
    Dokładnie Twoj tata mowił tak jak mój mówi:) Fajne chłopy <3 wiem, wiem, musze mieć swój dom i wszystko ułożone żeby zacząć cokolwiek mysleć :)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żegnam się na dziś z wami dziewczyny, jutro ostatni dzień pracy i miesiąc urlopu ! Dobrej nocki i wszystkiego dobrego, buziaki

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Dokładnie Twoj tata mowił tak jak mój mówi:) Fajne chłopy <3 wiem, wiem, musze mieć swój dom i wszystko ułożone żeby zacząć cokolwiek mysleć :)

    Słońce powiem bez zbędnej skromności mój tata był po prostu wspaniałym przyjacielem. No i cholernie mi go brakuje, bo odszedł zbyt szybko, ale widocznie był bardziej potrzebny gdzieś na którejś błękitnej chmurce ;-) Dobra nie brnę dalej w temat bo zacznę po pierwsze ryczeć a po drugie przynudzać ;-)

    kamisia88, Bratek lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 31 lipca 2015, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Wiesz, kiedys to byly inne czasy, nie wiem czy inni ludzie ale nas chowali normalnie, bez psychologów itd, teraz to ciągle wszędzie mops i opieka się czepia a jak mają komuś pomóc to nie widza...ehh a ja z okolic Gdańska :P

    Tak jest. Na spotkaniu w sprawie naszych dzieci przyszła psycholog z mopru która prowadziła rodzinę i była przydzielona z góry, pracownik socjalny i jeszcze ktoś nie pamiętam.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 31 lipca 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ale historie z krypty opowiadacie o tych adopcjach :( Masakra, tak krzywdzić dzieciaczki :(

    witam Was z rana :) :*

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 31 lipca 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jak tam u was? Która z was będzie testować 12.08? Dzwoniłam do gina i powiedziala, że mam nie robić testu wcześniej niż 7 dni po spodziewanej @. Na razie nic nie czuję tylko takie bardzo delikatne cmienie, prawie nie wyczuwalne :)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 31 lipca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześ dziewczyny:)

    Nusia, witaj po powrocie:)

    Kamisia powodzenia. ja nie wiem, kiedy będę testowac. mogło by to byc około 12 bo wtedy mam miec @, ale nie wiem czy się odważe. jesli mi się uda, chciałabym jednak poczekac dłużej i testowac dopiero gdy @ bedzie sie spozniac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2015, 08:41

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 31 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    Cześ dziewczyny:)

    Nusia, witaj po powrocie:)

    Kamisia powodzenia. ja nie wiem, kiedy będę testowac. mogło by to byc około 12 bo wtedy mam miec @, ale nie wiem czy się odważe. jesli mi się uda, chciałabym jednak poczekac dłużej i testowac dopiero gdy @ bedzie sie spozniac.
    Oczywiście będę 3mać za nas kciuki żeby się okres nie pojawił :)

    zizi lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 31 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też ;)
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2015, 08:57

    kamisia88 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ