X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania z ziółkami Ojca Grzegorza Sroki 2017 :)
Odpowiedz

Starania z ziółkami Ojca Grzegorza Sroki 2017 :)

Oceń ten wątek:
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 21 października 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny czy któraś z was pije ziółka Ojca Sroki? i ma ochotę popisać? powspierać się?

    Loczek88 lubi tę wiadomość


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 21 października 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 października 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja wprawdzie nie o. Sroki a o. Klimuszko ale tez zioła ;) w poniedziałek będę zaczynać pić te na drugą fazę (bo te są podzielone na zioła pite podczas 1 i 2 fazy cyklu) :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 21 października 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja piję od maja. Szczerze to nie zauważyłam jakieś dużej różnicy po tych ziołach. Plusem jest to, że w smaku są dobre. Przynajmniej dla mnie. Oczywiście to moja opinia i u każdej kobiety może być inaczej dlatego polecam je sprawdzić osobiście.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 21 października 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem pijemy Ojca Sroki 3 i u mnie poprawił się śluz a u M wzrosło libido i ilość nasienia :) zaczęliśmy w tym cyklu czyli pijemy 11 dzień :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2017, 19:11

    Akceptacja!
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 21 października 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu jest cały wielki temat o ziołach o. Sroki, może lepiej tam :)
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ziola-ojca-sroki-nr-3,1008,113.html

    Piję zioła trzeci cykl (po pierwszym miałam niecały miesiąc przerwy ze względu na cb).
    Tak więc zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu picia, ale nie wyszło.

    KAL, czy to możliwe, żeby zioła dały efekt już po 11 dniach? Sperma produkuje się 3 miesiące, czyli te plemniki to te sprzed 3 miesięcy. A ilość nasienia - masz na myśli objętość spermy, czy robiliście badania?

    Do tej pory piłam je cały cykl, ale ostatnio po owulacji odstawiłam, bo zaczęłam się zastanawiać - w składzie tych ziół są takie, które są określane jako zioła mogące doprowadzać do poronienia (chociażby ruta).
    Co więcej, w składzie mieszanki na drugą fazę jest mięta, o której też czytałam, że może być niebezpieczna (. W mieszance na poronienia jest z kolei dziurawiec - to samo.
    I sama już nie wiem, co myśleć.
    Póki co po prostu odstawiłam zioła po owulacji i będę piła przez połowę cyklu.

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 21 października 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 chodzi mi o objetość :)

    Akceptacja!
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 22 października 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze się kochane że tyle z was się odezwało, ja starałam się o pierwsze dziecko z byłym partnerem 4 lata jakoś, gdy zmieniłam parntera i wyszłam za mąż zajeło nam to 2 miesiące ale od 3 miesięcy wcześniej piłam ziółka Ojca Sroki więc jestem pewna że to one nam pomogły :) teraz piję od początku cyklu 5 dzień. Żałuję że wcześniej nie zaczełam to nasz 4 cykl starań. A wy ile się staracie? mi 88 ile piłaś zioła jak zaszłaś? a i ile się staraliście przed ziołami ?

    Loczek88 lubi tę wiadomość


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 22 października 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątym cyklu się "udało". W czwartym zaczęłam brać wiesiołek i bardzo poprawił mi się śluz, w piątym zaczęłam z Inofolikiem i ziołami o. Sroki. Wtedy zaszłam w ciążę. Potem 3-4 tygodnie przerwy w oczekiwaniu na nowy cykl, no i zaczęłam od nowa - już bez Inofoliku, bo nie mogę przyjmować kwasu foliowego w takiej postaci :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 22 października 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w maju zaczęłam pić zioła, we wrześniu zaszłam w ciążę, ale niestety było poronenie samoistne :(
    Staramy się z mężem od września 2016r.
    Nie wiem czy to była zasługa ziół czy po prostu nam się udało. Aktualnie mam miesiąc przerwy w piciu. Ale zastanawiają mnie słowa mi88. Bedę musiała się bardziej w to zagłębić.

    mi88 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 22 października 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to powiedział G, Sroka podobno trzeba wierzyć w zioła wtedy pomogą :) piję od wczoraj miałam dziwne kłócica w dole brzucha nie miałam takich już dawno więc myślę że powoli coś ziółka zaczynają naprawiać. Mi 88 powodzenia mam nadzieję że szybko się uda zajść i utrzymać ciążę przynajmniej na 9 miesięcy ;*

    mi88, Loczek88 lubią tę wiadomość


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • Loczek88 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 23 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Dołączyłam do Was dziś.

    Ziółka pije od tego cyklu mieszankę nr 3, a staramy się od lipca tego roku.

    Czas pokaże.
    Jestem dobrej myśli.

    Starania od 29/07/2017

    f6d8c7d63c8471b5189562cf8c5308b6.png
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 24 października 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek88 ale fajnie że jesteś :) ja też staram się od lipca i od tego cyklu piję ziółka :) opowiedz coś o sobie? starasz się o pierwsze dzieciątko? ile trwają twoje cykle?

    Loczek88 lubi tę wiadomość


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 24 października 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, też słyszałam, że trzeba wierzyć w moc ziółek :) Ja mam aktualnie miesiąc przerwy od nich.

    Loczek88 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 24 października 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi :) witaj ;*
    a jak u Ciebie ziółka działają? piłaś je już 3 cykle? widzisz jakaś poprawę?


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 24 października 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny ja też piłam ziolka ojca sroki nr 3 teraz mam przerwę
    Niestety cylke bez owocne.

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 24 października 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia a można wiedzieć ile się staracie już?


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 24 października 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topciaqqova27 wrote:
    Alegzi :) witaj ;*
    a jak u Ciebie ziółka działają? piłaś je już 3 cykle? widzisz jakaś poprawę?

    szczerze mówiąc nie zauważyłam jakiejś poprawy w śluzie :( No, ale może za słabo wierzę :) Zobaczę jak teraz nie będę piła tych ziół jaki będę miała śluz.

    Oprócz ziółek o. Sroki bierzecie coś jeszcze może?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 24 października 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lutym będzie 24 miesiące, po roku poszłam do gin która powiedziała pi zrobieniu usg dopochwowe cytologia i wywiad ze jest ok i że nie wszystkim od razu się udaje. Początkowo nie przejęła się aż tak bardzo daliśmy sobie trochę czasu poszperalam po necie i wpadłam na ziolka i zaczęłam je stosować i nic więc od tego cyklu biorę się za siebie i zaczynam robić badanie te co mogę na własną rękę i pójdę z tym do lekarza żeby coś dalej robić, a co do ziół dobrze znosiłam śluz się poprawił ale brałam też wiesiołka a z tym miałam problem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 20:28

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 24 października 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia, ja miałam podobnie jak Ty. Poszłam do gin., zrobiliśmy podstawowe badania (tarczyca, nasienie itp.). Wszystko było ok i mieliśmy się dalej starać naturalnie. W lutym planujemy pójść do kliniki, bo ile się można starać bez rezultatu? :( Co prawda raz zaszłam w ciążę, ale miała samoistne poronienie. My się już staramy 15 cykl. Trochę za długo jak dla mnie :(

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ