X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania z ziółkami Ojca Grzegorza Sroki 2017 :)
Odpowiedz

Starania z ziółkami Ojca Grzegorza Sroki 2017 :)

Oceń ten wątek:
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 26 października 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Kasia, trzymam kciuki za rozmowę z mężem. Na pewno wszystko będzie dobrze L(

    topciaqqova27, miałam tak kilka razy z tą ovu. Dzielnie walczę naturalnie jeszcze do lutego, potem wizyta w przychodni, bo już ręce mi opadają.
    Ja kupowałam zioła w sklepie zielarskim. Tak jak Ty każde osobno, a potem wszystko ładnie razem wymieszałam i popakowałam do torebek. Tak się do picia ziół przyzwyczaiłam, że musiałam wczoraj kupić herbatkę miętową, bo czegoś mi brakowało :)


    Ziółka w smaku są pyszne, nie tak jak inne, te są smaczne :)
    Nawet mój M. popija.
    Kurczę dziwne to jest że człowiek ma owu niby trafia w te dni a ciąży nie ma. 25 % szans jest w cyklu to też niewiele więc zostaje czekać. :)


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 26 października 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Dokładnie dlatego orientuje się w temacie,czytam opinie żeby nie tracić czasu na zmianę lekarzy, tylko to nie taka prosta sprawa jednak. Jak na razie jestem dobrej myśli, że znajdę odpowiednieg gin i nie będę musiała jeździć do kliniki bo jakoś mnie to przeraża.


    Niestety teraz o dobrego ginekologa który poświeci nam czas, i dobrze nas zbada to ciężko.. bo oni pare badań zrobią i dobre jest.. jest pani zdrowa.
    Z tego co zauważyłam jak się chodzi prywatnie i kasę kładzie sporą to wtedy jest duża szansa na powodzenie..


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 26 października 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny przewertowałam cały wątek i chciałam się przywitać
    Moja historia jest baaardzo podobna do waszych :)
    po 4 miesiącach starań na luzie poszłam do gin, cytologia, badanie usg, wszytsko ok proszę się starać dalej (ściemniłam że staramy się juz 7 msc żebym nie wyszła na panikare :D ) Gin mi powiedziała że jesli pzrez te 7 msc nie staramy się w całym cyklu oprocz@ co drugi dzień to staraniami tego nazwać nie można, miło co :)

    w tym msc próbujemy 11 raz, mamy z męzem za sobą pierwszą wizytę w klinice leczenia niepłodnosci która świetnie nas nakierowała na dalsze kroki i badania. Dzś jestem już po hsg i po innych badaniach i wyszło mi że mam za wysoką prolaktynę którą tyeraz od początku cyklu zbijam.

    Moja przygoda z ziolkami zaczęła się wczesnie (3msc staran),też naczytałam się cudowności i chciałam spróbwać, chociaz cykle mam jak w zegarku i nie narzekałam na brak sluzu i wiecie co ? :D
    piłam przez 2 miesiące i nie czułam ani pracy jajnikow, mój płodny śluż gdzieś wcięło i nie czułam podwyższonej temp jak zazwyczaj w drugiej fazie cyklu. takie kwiatki ;)
    Mimo to jak czytam te wspaniałe historie to ma ochotę zeby znowu dac im szansę.

    Trzymam za was wszytskie kciuki. kiedys nam wszystkim sie uda kochane :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Loczek88 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 26 października 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topciaqqova27 wrote:
    idziemy równo ze staraniami kochana u mnie też 4 cykl ::)
    jasne że nie zaszkodzą mogą tylko pomóc, ja się po nich bardzo dobrze czuję, nawet mój M. się przyzwyczaił i pije te ziółka razem ze mną :)

    @topciaqqova27 - ale fajnie się nam zeszło :)
    Tak samo w cyklach się staramy :)
    Tylko Ty już masz maluszka jednego z tego co widzę?: )

    Starania od 29/07/2017

    f6d8c7d63c8471b5189562cf8c5308b6.png
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 26 października 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loczek88 wrote:
    @topciaqqova27 - ale fajnie się nam zeszło :)
    Tak samo w cyklach się staramy :)
    Tylko Ty już masz maluszka jednego z tego co widzę?: )


    Właśnie super się złożyło, tak kochana mam synka, tylko on mi wyszedł w drugim cyklu, a teraz nie mogę zaskoczyć i panikuję, :(


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 26 października 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    Hej dziewczyny przewertowałam cały wątek i chciałam się przywitać
    Moja historia jest baaardzo podobna do waszych :)
    po 4 miesiącach starań na luzie poszłam do gin, cytologia, badanie usg, wszytsko ok proszę się starać dalej (ściemniłam że staramy się juz 7 msc żebym nie wyszła na panikare :D ) Gin mi powiedziała że jesli pzrez te 7 msc nie staramy się w całym cyklu oprocz@ co drugi dzień to staraniami tego nazwać nie można, miło co :)

    w tym msc próbujemy 11 raz, mamy z męzem za sobą pierwszą wizytę w klinice leczenia niepłodnosci która świetnie nas nakierowała na dalsze kroki i badania. Dzś jestem już po hsg i po innych badaniach i wyszło mi że mam za wysoką prolaktynę którą tyeraz od początku cyklu zbijam.

    Moja przygoda z ziolkami zaczęła się wczesnie (3msc staran),też naczytałam się cudowności i chciałam spróbwać, chociaz cykle mam jak w zegarku i nie narzekałam na brak sluzu i wiecie co ? :D
    piłam przez 2 miesiące i nie czułam ani pracy jajnikow, mój płodny śluż gdzieś wcięło i nie czułam podwyższonej temp jak zazwyczaj w drugiej fazie cyklu. takie kwiatki ;)
    Mimo to jak czytam te wspaniałe historie to ma ochotę zeby znowu dac im szansę.

    Trzymam za was wszytskie kciuki. kiedys nam wszystkim sie uda kochane :)


    Witaj kochana ;*
    Miło mi że do nas napisałaś.
    Jeśli masz ochotę spróbować znowu ziółek to nie zastanawiaj się, mi w pierwszej ciazy jak starałam się pomogły, potem oddałam koleżance z pracy co starała się dwa lata i uwierz że piła dwa cykle zioła i zaszła, ja tam w nie mocno wierzę, tylko u innych działają szybciej u innych wolniej :)


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • Loczek88 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 26 października 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topciaqqova27 wrote:
    Właśnie super się złożyło, tak kochana mam synka, tylko on mi wyszedł w drugim cyklu, a teraz nie mogę zaskoczyć i panikuję, :(

    Spokojnie :)
    Daj czas :D
    Trzymam kciuki!!
    Jeszcze będziemy się cieszyły. Zobaczysz.

    Starania od 29/07/2017

    f6d8c7d63c8471b5189562cf8c5308b6.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 27 października 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zawsze zaczynacie od pierwszego dnia cyklu? pijecie do owulacji czy przez cały cykl ? :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 27 października 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    Dziewczyny zawsze zaczynacie od pierwszego dnia cyklu? pijecie do owulacji czy przez cały cykl ? :)
    Ja od początku przez cały cykl.
    Widzę że miałaś robione HSG. powiedz mi gdzie to miałaś robione w szpitalu czy u gina? a i gdzie się chodzi na to zapisać bo mma ochotę zrobić ale zilona jestem :)


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 27 października 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaki zestaw ziół polecacie?

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 27 października 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziele lebiodki 50g
    Koszyczek rumianku 50g
    Ziele macierzanki 50g
    Liść pokrzywy 50
    Ziele dziurawca 50g
    Ziele rdestu ptasiego 50g
    Ziele ruty 20g
    Kwiat nagietka 20g
    Ziele nostrzyka 20g
    ja takie piłam i do tego jeszcze olej z wiesiołka, piłam trzy całe cykle teraz mam cykl przerwy, i będę nadal piła.

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 27 października 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ja również jetem ciekawa badania HSG

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 27 października 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe Kobitki! :)
    Może jeśli każda uwierzy w te cudowne ziółka to w końcu zaciążymy :)

    83xxx, ja nie pamiętam składu ziół, bo u mnie tym zajmował się mąż. On zresztą wyszukał te ziółka i zamawiał. Ale Kasia już podała wszystko także powinnaś sobie poradzić ;)

    Jak nastawienie na weekend? Wszystkie macie wolne?
    Ja dziś padam ze zmęczenia. Cieszę się z tych dwóch (szybko mijających) dni wolnego.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 27 października 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam w szpitalu na nfz, z zapisem to bylo tak że poszłam do Ordynatora ginekologii na wizytę prywatnie, powiedziałam ze staram się już ponad rok bezskutecznie, doktor policzył kiedy będę mogła mieć robione i bez problemu wypisał skierowanie :) moja miejscowosc jest malutka ok 30tys nie wiem czy to działa w wiekszych miastach...

    o takim czymś jak hsg dowiedzialam się od przyjaciolki z pracy, ktora mnie wspiera,
    potem dostałam skierowanie na to badanie w klinice leczenia nieplodnosci Gameta (standardowa rozpiska po pierwszej wizycie jakie badania wykonac) tyle że oni oferowali za ponad 800zł ze znieczuleniem ogólnym a ja za wizytę u ordynatora zapłaciłąm 50zl za konultacje.....

    topciaqqova27 lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 27 października 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alegzi,o wolnym mogę pomarzyć niestety weekend zabiegany, a co do badania warto wiedzieć o takiej opcji może się przydać.
    Ja właśnie kończę długi dzień życzę owocnej nocy

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 28 października 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli rozumiem że wystarczy iść i swojego gina poprosić o skierowanie? a to trzeba się połozyć na dłużej w szpitalu czy od razu po badaniu wypuszczają do domku? udanego weekendu dziewczyny :)


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 października 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    miałam w szpitalu na nfz, z zapisem to bylo tak że poszłam do Ordynatora ginekologii na wizytę prywatnie, powiedziałam ze staram się już ponad rok bezskutecznie, doktor policzył kiedy będę mogła mieć robione i bez problemu wypisał skierowanie :) moja miejscowosc jest malutka ok 30tys nie wiem czy to działa w wiekszych miastach...

    o takim czymś jak hsg dowiedzialam się od przyjaciolki z pracy, ktora mnie wspiera,
    potem dostałam skierowanie na to badanie w klinice leczenia nieplodnosci Gameta (standardowa rozpiska po pierwszej wizycie jakie badania wykonac) tyle że oni oferowali za ponad 800zł ze znieczuleniem ogólnym a ja za wizytę u ordynatora zapłaciłąm 50zl za konultacje.....


    Masz może rozpiskę z Gamety badań po pierwszej wizycie? Zamierzam się do nich udać w styczniu/lutym i bardzo byłabym wdzięczna jakbyś wstawiła zdjęcie albo napisała na jakie badania Ci wysłali.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 11:12

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 października 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, to powodzenia :)

    Miłej soboty Dziewczyny :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • topciaqqova27 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 28 października 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie miłej soboty ;* jak idzie picie ziółek kochane?


    {❁} ──── Tam gdzie jest nadzieja,tam jest życie..
    3227ea4c4f.png[/url]
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 października 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu musiałam je odstawić, ale od listopada wracam do gry :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ